Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΔΩΡΟ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ


elenitsa234

Recommended Posts

καλησπερα!Τον αλλο μηνα βαφτιζουμε τον μπεμπη μας και προσπαθω να σκεφτω καμια καλη ιδεα για δωρο κουμπαρου (εκτος απο γυαλια ηλιου και ρολοι γιατι εχει καλα και απο τα δυο) και δεν μπορω να σκεφτω τιποτα..Εχουμε μονο νονο(ξαδελφος μου) και η ηλικια του ειναι 25 χρονων..και ειναι φοιτητης...αυτα πανω κατω για να ξερετε..

πειτε καμια ιδεα γιατι πλησιαζουν οι μερες!!!!!!!!!!

Δυσκολο να διαλεξεις δωρο για αντρα....:(


6L9mp2.png

IPZnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σκεφτηκαμε και για μια καλη πενα ή κατι τετοιο..γιατι εχει και σχεση με τη σχολη του το σχεδιο..αλλα δεν εχω καμια ιδεα απο μαρκες και που μπορω να βρω τετοιες ειδικες πενες..λογικα σε κανενα μεγαλο βιβλιοπωλειο...?:confused:


6L9mp2.png

IPZnp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχει και απο αυτο:(...καινουργιο..γιατι δουλευει κιολας και εχει παρει μονος του..αστα,εχω εγλωβιστει,δεν μπορω να σκεφτω τιποτα...Για γυναικα υπαρχουν ενα σωρο πραγματα..για αντρα δεν εχεις πολλες επιλογες..σκεφτομουν και σε κοσμημα τιποτα,αλλα σε αντρα τι να παρεις?μονο σταυρος μου ερχεται και δεν κολλαει αφου θα παρει εκεινος για το μωρο..


6L9mp2.png

IPZnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η πένα είναι σούπερ δώρο και για άντρες και για γυναίκες ειδικά αν είναι καλλιτεχνικής φύσης και ασχολούνται και με σχέδιο! Ψάξε και στο interneτ, δες και φθηνά και ακριβά πράγματα για να καταλάβεις τις διαφορές τους, να βρεις τις καλές μάρκες, και να ξέρεις βρε παιδί μου τι ψάχνεις! M' αρέσει όμως και η ιδέα του ταξιδιού που ειπώθηκε, ακόμη και ένα τριημεράκι σ' ένα ξενοδοχείο με θάλασσα για τώρα το καλοκαίρι. Καλοφώτιστο να είναι το μπεμπέ σας :D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε skybeam!!

καλο ειναι σαν ιδεα και το ταξιδακι αλλα υπολογιζω ενω δωρο γυρω στα 150 ευρω..γιατι γενικα ειπαμε και απο τις δυο πλευρες (κουμπαρος-γονεις) να κανουμε λιτα και οικονομικα πραγματα για τη βαπτιση..Δεν επιβαρυναμε και εμεις παραπανω τον κουμπαρο παρα μονο με τα απαραιτητα και αυτα οσο πιο οικονομικα(σταυρος,βαπτιστικα)..

κι εμενα μου αρεσει η ιδεα για την πενα,επειδη θα του χρησιμευσει κιολας...αλλα θελει ψαξιμο γιατι δεν εχω ιδεα για το ποια ειναι καλη...θα κοιταξω και στο ιντερνετ..


6L9mp2.png

IPZnp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστουμε skybeam!!

καλο ειναι σαν ιδεα και το ταξιδακι αλλα υπολογιζω ενω δωρο γυρω στα 150 ευρω..γιατι γενικα ειπαμε και απο τις δυο πλευρες (κουμπαρος-γονεις) να κανουμε λιτα και οικονομικα πραγματα για τη βαπτιση..Δεν επιβαρυναμε και εμεις παραπανω τον κουμπαρο παρα μονο με τα απαραιτητα και αυτα οσο πιο οικονομικα(σταυρος,βαπτιστικα)..

κι εμενα μου αρεσει η ιδεα για την πενα,επειδη θα του χρησιμευσει κιολας...αλλα θελει ψαξιμο γιατι δεν εχω ιδεα για το ποια ειναι καλη...θα κοιταξω και στο ιντερνετ..

Στο soby.gr υπάρχουν αρκετές προσφορές για ταξίδια στην Ελλάδα. Έχει και μερικά καλά.

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν του παιρνεις λαπ τοπ? ή ταμπλετ? ειναι λιγο ακριβα αλλα θα του μεινουν και θα τον διευκοληνουν και στην σχολη του.....βεβαια και το ταξιδι ειναι μια πολυ καλη ιδεα...επισης μπορεις να του παρεις μια καμερα ή μια καλη φωτογραφικη.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλη ιδεα και η ψηφιακη φωτογραφικη.....:D

πολυ καλη ιδεα οντως....ψηφιακη φωτογραφικη κ ψηφιακη κορνιζα πηραμε κι εμεις στον κουμπαρο,στον μικρο μου γιο

τωρα εχω δει κ καμερες, ψηφιακες, μικρες , ευχρηστες κ οικονομικες!!!νομιζω σε ενα μοντελο ειχα δει πως βγαζεις κ φωτογραφιες, οταν κοιτουσαμε για δωρο κουμπαρων(η αδελφη μου εψαχνε)

Link to comment
Share on other sites

ναι..θα παω να κοιταξω..ειμαι αναμεσα στην πενα και στην ψηφιακη..απλα με την πενα ειναι λιγο πιο επιφοβο να κανω μπαρουφα γιατι δεν εχω και ιδεα τι να παρω..


6L9mp2.png

IPZnp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα, γιατι δεν τον ρωτας αν χρειαζεται κατι? θα μπορουσες να του πεις τι σκεφτεσαι για να δεις αν πραγματικα θα του αρεσε κατι τετοιο! επισης μπορεις να του πεις τι ποσο μπορεις να διαθεσεις και ετσι θα τον διευκοληνεις να διαλεξει κατι που να μην σε βγαλει και απο τον προυπολογισμο σου! θα ειναι τελεια να ξερεις πως του πηρες αυτο ακριβως που ηθελε.εγω συνηθως στεναχωριεμαι οταν χρειαζομαι κατι και δεν μπορω να το αγορασω και τελικα καποιος εχει δαπανησει ενα μεγαλο ποσο να μου παρει κατι αλλο! θα μπορουσες να τον ρωτησεις και απ'εξω αν δεν μπορεις να του το πεις ανοιχτα. φιλικα κελλυ

Link to comment
Share on other sites

τον ρωτησα για να μου πει μηπως χρειαζεται κατι , αλλα μου ελεγε οτι δεν χρειαζεται τιποτα και επειδη επεμεινα για να μου πει, μου ειπε να του παρω οτι θελω και οτι εχει εμπιστοσυνη στο γουστο μου!Δεν βγηκε ακρη δηλαδη..:P

Κι εγω το σκεφτηκα ετσι γιατι και στους κουμπαρους στο γαμο ειχαμε ρωτησει αν θελουν κατι και μας ειπαν κατι που χρειαζοντουσαν και μας διευκολυναν πολυ..γιατι ουτε αγχωθηκαμε εμεις να σκεφτουμε και τελικα τους πηραμε και κατι που ήθελαν..


6L9mp2.png

IPZnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...