Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Επώνυμα ρουχαλάκια εγκυμοσύνης


Recommended Posts

  • Όλα τα ρουχαλάκια είναι επώνυμα, πολύ καλής ποιότητας σε άριστη κατάσταση!
  • Στις τιμές δεν συμπεριλαμβάνονται έξοδα αποστολής
  • Με αγορές άνω των 15ευρώ σας κάνω δώρο το παρακάτω βιβλίο (Σε περίπτωση που το θέλετε μόνο του, το αφήνω 5? από 18 που κοστίζει)
    Η γοητεία της εγκυμοσύνης
    http://www.ianos.gr/eshop/biblia/thetikes-epistimes/iatriki/mitrotita/i-goiteia-tis-egkimosinis/0147481pp/
    Το βιβλίο αυτό σας βοηθά να καταλάβετε και να απολαύσετε τις σωματικές και συναισθηματικές αλλαγές που περνάτε κατά την εγκυμοσύνη. Περιλαμβάνει μικρά πρακτικά μυστικά για το πώς να επωφεληθείτε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο από την εγκυμοσύνη. Σας ενθαρρύνει να έχετε θετική αντιμετώπιση για τον τοκετό. Περιέχει πολύτιμες συμβουλές σχετικά με διατροφή και γυμναστική, ομορφιά και περιποίηση σώματος, χαλάρωση και ευεξία.

p130327184816.th.jpg

Νυχτικό Mothercare μέχρι το γόνατο, πολύ αεράτο-δροσερό 6?. Δεν αποτυπώνεται το χρώμα καλά στη φωτογραφία. Είναι πολύ απαλό θαλασσί με αχνά θαλασσί λουλουδάκια.

p130327184513.th.jpg

Μπλούζα benetton medium 7?

p130327185407.jpg

Φούστα benetton medium ασορτί με την παραπάνω μπλούζα 9?

p130327184225.th.jpg

Φούστα σατέν αγορασμένη από τα ΗΡΑ small (έχει και λαστιχάκι για να καθορίζεις το φάρδος στη μέση)10? (φορεμένη 1 φορά σε βάπτιση. Την είχα αγοράσει 6-7 φορές ακριβότερα)

p130327184343.th.jpg

Μπλούζα από τα ΗΡΑ ασορτί με την παραπάνω φούστα 7 ?

Επεξεργάστηκαν by ekavi_
διόρθωση
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...
Μπορεις να με διαφωτισεις για το νουμερακι???

Κ επισης αν εχεις κανενα τζηνακι που ψαχνω στειλε μου ενα μηνυματακι :rolleyes:

Νομίζω είναι το μικρότερο νούμερο το 8. Γενικά φοράω small. Οπότε αν θεωρείς ότι έχουμε ίδιο νούμερο, πες μου για να κοιτάξω για τζηνάκι.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι το μικρότερο νούμερο το 8. Γενικά φοράω small. Οπότε αν θεωρείς ότι έχουμε ίδιο νούμερο, πες μου για να κοιτάξω για τζηνάκι.

κοιτα, ειμαι τωρα στα 65 κιλα περιπου....(ειμαι 1,66)

Εχω ενα τζην που απο ακρη σε ακρη κατω απο την μπασκα της κοιλιας ειναι στα 40 εκατοστα (απο τη μια μερια στην αλλη κ οχι τεντωμενο, χαλαρο)

Αν σε βοηθαει καθολου αυτο κ βγαλουμε ακρη....:D


z7tup3.pngArPLp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοιτα, ειμαι τωρα στα 65 κιλα περιπου....(ειμαι 1,66)

Εχω ενα τζην που απο ακρη σε ακρη κατω απο την μπασκα της κοιλιας ειναι στα 40 εκατοστα (απο τη μια μερια στην αλλη κ οχι τεντωμενο, χαλαρο)

Αν σε βοηθαει καθολου αυτο κ βγαλουμε ακρη....:D

έχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...