Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Αφαντος


Candy1980

Recommended Posts

shining_sun pisteyw pws tin symboyleyses poly swsta kai tis grapsame sxedon to idio pisteyw oti kai esy oso kai egw tin symvoyleyses opws tha symvoyleyes mia pragmatiki fili . egw thaymazw poly tin sygkekrimeni kopela i mama moy pire tin idia apofasi prin xronia an kai sti dikia moy periptwsi o pateras itan ekafanismenos sxedon ws ta 22 m kai edw kai ena xrono kai exoume apla mia tilefwniki epafi , alla pote den iksere tis anagkes moy eidika tis synaisthimatikes elpizw kai eyxomai olopsyxa to mwraki tis candy na einai poly pio tyxero apo mena .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 48
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χιονατη κ εγω ελπιζω να της πανε ολα καλα,και αν χρειαστει στο μελλον για το παιδακι που με το καλο θα ερθει στον κοσμο να δει κ εναν ειδικο για να μην νιωθει οπως ενιωσες δυστυχως εσυ...

Link to comment
Share on other sites

χιονατη κ εγω ελπιζω να της πανε ολα καλα,και αν χρειαστει στο μελλον για το παιδακι που με το καλο θα ερθει στον κοσμο να δει κ εναν ειδικο για να μην νιωθει οπως ενιωσες δυστυχως εσυ...

Μακαρι να λυνοταν το θεμα με εναν ειδικο αλλα δεν νομιζω. Αγαπη σιγουρα δεν θα στερηθει γιατι εχει μια μανουλα πολυ δυνατη θα στερηθει την ασφαλεια που προσφερει ενας πατερας η οταν θα βλεπει πατεραδες αλλων παιδιων γι'αυτο η συμβουλη μου ειναι πρωτα ο Θεος και αφου θα ειναι αφαντος ο μπαμπας του παιδιου να φτιαξει η candy τη ζωη της οσο πιο γδηγορα μπορεσει ωστε να προσφερει ενα αντρικο πρωτηπο στην μικρη πριγκιπισα. με εχει

Link to comment
Share on other sites

koritsia euxaristo poly gia tis symvoules sas..etsi einai tha koitakso to kalytero gia to moraki mou..kala gia eidiko to exo sta ypopsi to mono thetiko einai oti afou kan den exei gennithei de tha exei niosei kai to stadio tis metavasis kai tou xorusmou.an k kserete ti pisteuo oti ola sti zoi edo plironontai gia oti kako exei kanei kapoios..

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...