Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μαμά απο Ελληνικό


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 317
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα γκερλς!!

Ακυρη εγω για τον αυριανο καφε...Εχω τσικνισμα σπιτι με κοσμο οποτε δεν προλαβαινω...

Καλα να περασετε!!!

Αντε ρεεεεεεε.

Καμιά άλλη θα έρθει η μόνη θα τη βγάλω?

Δέσποινα σε τι κατάσταση είσαιιιιιιιιιιιιιιι???


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα!

Αν αύριο πρωί δε βρω καμιά απάντηση μόνη μου θα τη βγάλω πάλι αλωνίζοντας την Ιασωνίδου πάνω κάτω. Με έχουν μάθει όοοοολοι οι μαγαζάτορες πλέον!

Ααααααααααααχ.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άσε honey όπως βλέπω θα έρθω εγώ να σου κάνω παρέα. Τι ώρα να βρεθούμε;

Αχαχαχα άμα είναι έτσι πες εσύ τι ώρα που θα κάνεις καμιά ωρίτσα να έρθεις! Εγώ σε 10 λεπτά είμαι εκει!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

μελι μαλλον μονη σου σε βλεπω γιατι η κομμωτρια ειναι αρρωστη!!!!!!!

που θα παει.......δεν θα φτιαξει αυτος ο κωλοκαιρος να περασουν ολα να βγαινουμε οποτε θελουμε?καθε μερα εξω θα ειμαστε........καροτσι δεν θα βαλουμε μεσα!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μελι μαλλον μονη σου σε βλεπω γιατι η κομμωτρια ειναι αρρωστη!!!!!!!

που θα παει.......δεν θα φτιαξει αυτος ο κωλοκαιρος να περασουν ολα να βγαινουμε οποτε θελουμε?καθε μερα εξω θα ειμαστε........καροτσι δεν θα βαλουμε μεσα!!!!!!!

EEEEEEEEEE!!!!!!!!1ΘΑ ΕΡΘΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια εσείς που έχετε βαφτίσει, ήμαρτον, τόσο ακριβά είναι τα βαφτιστικά?

Πήγα σήμερα και είδα με το νονό, μιλάμε τα πήρα πολύ, πανάκριβα και χάλια κιόλας, δε μου άρεσε τίποτα, σα μικρομέγαλο θα το ντύσω το μωρό μου?

Εχετε κάποια πρόταση?????


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια. Honey πολύ ωραία η φωτογραφία του μωρού ντυμένου αποκριάτικα. Λοιπόν έχω να σου προτείνω να κάνεις μια βόλτα στο κέντρο της Αθήνας στις οδούς Καλαμιώτου, Ευαγγελιστρίας και γενικά σε όλα τα γύρω στενά επειδή έχουν αρκετά καλές τιμές στα βαπτιστικά. Τώρα βέβαια στο λέω με επιφύλαξη γιατί έχουν περάσει χρόνια από τότε που έψαχνα εγώ και ίσως να έχουν κλείσει κάποια μαγαζιά. Επίσης αν ψάξεις στον τηλεφωνικό κατάλογο θα βρεις τις γνωστές μάρκες να έχουν μαγαζιά με τιμές χονδρικής ή αρκετά πιο φθηνά από τα κανονικά τους.

Link to comment
Share on other sites

Μελάκι, θα σου στείλω με π.μ. τη διεύθυνση της βιοτεχνίας στην Αθήνα, που πήρα της δικιάς μου.

Μιλάμε για ΦΟΒΕΡΑ κομμάτια και πολύ καλύτερες τιμές από όλα τα υπόλοιπα μαγιαζιά που είχα πάει και εδώ και στο κέντρο! Πήγαινε και θα με θυμηθείς!

Και για μπουμπουνιέρες έχω να σου πω, άμα θες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...