Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μαμά απο Ελληνικό


Recommended Posts

Θα φορέσω την πατατούκα ένα χοντρό κασκόλ 3 φορές περασμένο στο λαιμό και χοντρές πλεκτές κάλτσες και θα ζεσταθώ λίγο. Βλέπεις εδώ τα κλιματιστικά δεν έχουν ζεστό αέρα, μόνο κρύο βγάζουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 317
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χελοου...................

Μπηκα να πω νεααααααααααααααα

Ειμαι κι'εγω εγκυος!!!!Ναι,ναι μαλλον ειναι κολλητικο:mrgreen::mrgreen:

Μελιιιιιι δεν κανεις κανα τεστ?????????????

Ειμαι 7 εβ. και εχω ολη μερα αναγουλες......σκατα!!!!!Υπομονη,υπομονη,υπομονη αυτο κανω τις τελευταιες μερες:(:(:(


an1cEPTB0361210MTVkcHwzODUwMDUyM2xhfERhbmFl.gif

an1cHu9003D1210MTYzZHw1NjI1ODc4ZGF8QmVib3Vsb3MgaXM.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου irene555 βρε με τόσο ευχάριστα νέα και έχεις βάλει φατσούλες λύπης; Ξέρω τις έβαλες γιατί έχεις αναγούλες και αισθάνεσαι άσχμημα. Α εγώ πολύ χάρηκα που είσαι έγκυος. Σου εύχομαι καλή εγκυμοσύνη και με το καλό ένα γερό μωράκι. Τι ωραία θα συναντιόμαστε στις κούνιες και θα φέρνετε εσείς τα μωράκια σας και θα τα παίρνω εγώ αγκαλίτσα που τρελλαίνομαι για μωρά.

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAAAA περονόσπορος στα Νότια Προάστια!

Προσοχή κυκλοφορεί γκαστροϊός!

Μπράβο Ειρηνάκι!

Συγχαρητήρια, με το καλό το νέο μωράκι!

Αρε θα πηγαίνουμε κούνιες με 2 κοιλιές, χιχιχιχι τι καλά!

PS εγώ τεστ χρυσά μου δε κάνω ακόμα!

Να κάνει το Ρουλάκι!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο μπραβο στις γκαστρουλες μας λοιπον!!!!!!!!αντε με το καλο ειρηνη μου!!!!!μελι ασε το ρουλακι εκει που καθεται γιατι δεν ειμαστε για τετοια ακομα!!!!!!!!!!!!!!!!!εμεις παλι δεν προλαβαινουμε τις πανες γιατι εχουμε διαροια!!!!τι να κανουμε θα περασει και αυτο και θα βγουμε επιτελους απο το καβουκι μας..............ειπαμε δεν θα ανοιξει ο καιρος?καροτσι δεν θα βαλουμε μεσα!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χεχεχεχεχεχε βγάλαμε δόντι!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D Αντε θα μας περασετε και εσεις ΚΑΙ ΣΑΣ ΡΙΧΝΟΥΜΕ 8 ΜΗΝΕΣ!!!! Το μελινακι ακόμα στα 2 δοντια ειναι :lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε έχω χαζοχαρεί.

Και σήμερα όλο μπλα μπλα είναι το μωρό μου....αχ καλέ θα γίνει ανθρωπάκι, δε το χωράει ο νους μου.

Εγώ το 1ο μου δόντι το βγαλα 14 μηνών. Η μάνα μου ακόμα θυμάται τι ωραία πέρασε τότε.:cool:


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ο σπόρος να βγει με δόντι ετοιμος.

Πότε κάνεις αυχενική?? Η άλλη έγκυα???

Πότε θα μάθουμε τι είναι τα σπόρια??

Για αυχενικη εκλεισα 22 μαρτη...για το φυλο εχουμε πολυ μελλον ακόμα (καλα παιδακι μου εσυ μανα δεν εγινες???δεν ξερεις???).καποιοι το βλεπουν στην αυχενικη αλλα ΔΕΝ ΘΕΛΩ γιατι βλεπουν τα τσουτσουνια στην αυχενικη και εμεις τσουτσουνι ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...