Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

GONAL ανταλλαγή


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσάκια,

:D

θα ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα που θα κάνει αγωγή με gonal.

Εχω δυο κουτιά των 1050 μονάδων το καθένα , με ημερομηνία λήξης τέλος Νοέμβρη.

Επειδή μου προέκυψε πρόβλημα με ΝΚ, και κάνω αγωγή, και τα καταραμένα αργούν να πέσουν , αν υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει gonal με μεγαλύτερη ημερομηνία λήξης και την εξυπηρετούν οι δικές μου, να τις ανταλλαξουμε........ ειναι κριμα να πανε χαμένες οι δικές μου αλλα και να πληρώσω καινουργιες απο την τσέπη μου!:(

Θα σας ημουν ευγνώμων αν υπάρξει κάποια που μπορει να με εξυπηρετήσει!

Στειλτε μου μηνυματακι.

Ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα! Συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις ίσως να μπορεί να σε εξυπηρετήσει το κέντρο που θα κάνεις την προσπάθεια.Το έχεις συζητήσει μαζί τους? Εγώ πάντως το έχω κάνει στο παρελθόν.

Καλή επιτυχία!

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να επικοινωνήσω μαζι τους αλλα δεν ξέρω γιατί δεν απαντάνε... μήπως εκλεισαν για διακοπές....

ευχαριστώ για την απαντηση παντως.;)

Θα εχουν κλεισει για καλοκαιρι.Εκει που ειναι ο γιατρος μου ξερω οτι θα ανοιξουν αρχες Σεπτεμβρη.Οποτε παρε κι εσυ απο Σεπτεμβριο τηλεφωνο εκει που πας θα εχουν ανοιξει.Εχεις περιθωριο αφου ληγουν Νοεμβριο τα φαρμακα.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσάκια,

:D

θα ηθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια κοπέλα που θα κάνει αγωγή με gonal.

Εχω δυο κουτιά των 1050 μονάδων το καθένα , με ημερομηνία λήξης τέλος Νοέμβρη.

Επειδή μου προέκυψε πρόβλημα με ΝΚ, και κάνω αγωγή, και τα καταραμένα αργούν να πέσουν , αν υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει gonal με μεγαλύτερη ημερομηνία λήξης και την εξυπηρετούν οι δικές μου, να τις ανταλλαξουμε........ ειναι κριμα να πανε χαμένες οι δικές μου αλλα και να πληρώσω καινουργιες απο την τσέπη μου!:(

Θα σας ημουν ευγνώμων αν υπάρξει κάποια που μπορει να με εξυπηρετήσει!

Στειλτε μου μηνυματακι.

Ευχαριστώ πολύ!!

Κατα καποιο τροπο συμπασχω μαζι σου...κανω κ εγω θεραπεια για αυξημενα ΝΚ..σου ειπαν οτι μεχρι το Νοεμβρη δε θα εχεις ξεκινησει τη προσπαθεια σου?Μηπως να πηγαινες στο φαρμακειο του εοππυ να εκανες μια ανταλλαγη?


yBnwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λες ??? επειδη λειπουν τα καρτελακια απο πανω,στο φαρμακειο που ρωτησα δεν μου τις αλλαζουν.......αλλα στης Ν.Ιωνιας που τα πηρα (μεσω επιτροπης) δεν ρωτησα.Θα το προσπαθησω. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τα ΝΚ, οταν εκανα την τελευταια προσπαθεια μου αν σου πω οτι ηταν................. 36% και κανενας τους δεν μου ειπε να μην προχωρησω στην προσπάθεια............ η οποια ηταν βιοχημικη.

Τωρα εχω φτάσει στο 22,8% αλλα με πειραξε η κορτιζονη,και προσπαθω μονο με βιταμινες να τα ριξω, οποτε γι΄αυτο λεω οτι θα καθυστερησω.:(

Link to comment
Share on other sites

Οσο για τα ΝΚ, οταν εκανα την τελευταια προσπαθεια μου αν σου πω οτι ηταν................. 36% και κανενας τους δεν μου ειπε να μην προχωρησω στην προσπάθεια............ η οποια ηταν βιοχημικη.

Τωρα εχω φτάσει στο 22,8% αλλα με πειραξε η κορτιζονη,και προσπαθω μονο με βιταμινες να τα ριξω, οποτε γι΄αυτο λεω οτι θα καθυστερησω.:(

dinad τι βιταμινες σου ειπαν να παιρνεις;Εγω δεν εχω κανει τετοια εξεταση δεν θα την κανω γενικοτερα και κορτιζονη πρεπει να αποφευγω να παιρνω αλλα μιας και σου ειπαν ετσι για δωσε καμια πληροφορια δεν το ηξερα για τις βιταμινες.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vit C 1000mg ,FISH OIL 1000mg(αυτες μια φορα την ημερα μετα το φαγητο)

D3 2200, Resveratrol 250 (αυτες 2 φορες την ημερα μετα το φαγητο)

της solgar oλες....πλουσιους θα τους κανω!!

Δεν ξερω γιατι μου ειπε τις συγκεκριμενες...... και να φανταστεις οτι ολες ειναι γυρω στα 20-25ευρω.

Αλλα αφου δεν μπορω να παρω κορτιζονη ,θα προσπαθησω με τις βιταμινες, εξαλλου κακο δεν κανουν!

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιρνω τις pregnacare conception που βοηθανε και καλα για τη συλληψη... και θα τις συνεχισω μεχρι να κανω χοριακη.Δεν εχω μαζι μου το κουτι να τσεκαρω τι ακριβως εχουν μεσα.Κι εκεινες με το φαγητο τις παιρνω.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Κακο δεν κανουν σιγουρα συνεχισε τες και οτι σου πει ο γιατρος σου.Θα ξανακανετε την εξεταση για να δειτε τι γινεται ή οπως και να χει θα προχωρησετε;Καλη επιτυχια σου ευχομαι :)


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Τις pregnacare τις επαιρνα κι εγω στις 2 τελευταιες προσπάθειες.

Εξωσωματική θα ξανακανω μονο οταν πεσουν τα ΝΚ.... ουτως ή αλλως θα ναι η τελευταια μου προσπάθεια ,οποτε να γίνει σωστά.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Δεν εχω καταφέρει τίποτα ακόμη, και με εχει πιάσει απίστευτο άγχος .

Τα λεφτά των φαρμάκων είναι πολλά , γιατί εκτός απο τις gonal θα χρειαστεί να αγοράσω cetrotide/orgalutran ....Δεν υπάρχει κάποια κοπέλα να με εξυπηρετήσει???

Ακομη και στο φαρμακειο του ΕΟΠΥΥ που πηρα μου ειπαν οτι επειδη τωρα εφυγε απο την Ν.Ιωνια και πηγε Μαρουσι δεν μπορουν να μου τις αλλαξουν. ΕΛΕΟΣ! Και το μονο που μπορουν να κανουν είναι να τους κάνω υπευθυνη δήλωση οτι τις εχω σε καλή κατάσταση ,στο ψυγείο και τους τις κανω δωρεά. Μα αν ειναι να τις κάνω δωρεά στον ΕΟΠΥΥ πισω θα τις δώσω??? δεν υπάρχουν κοπέλες που τις χρειαζονται??? ελα παναγία μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...