Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Η ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΑΣ (Angelikig) ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ


Recommended Posts

Συμπεθερούλα μου γλυκιά. Ειμαι τόσο χαρούμενη που ανοίγω θεματάκι για εσένα!!!

Με το καλό να δεχτούμε το λουκουμαδάκι. Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συμπεθερούλα μου γλυκιά. Ειμαι τόσο χαρούμενη που ανοίγω θεματάκι για εσένα!!!

Με το καλό να δεχτούμε το λουκουμαδάκι. Σου εύχομαι μια υπέροχη και τελειομηνη εγκυμοσύνη.

χαχαχαχχα γεια σου Τονια μουυυυυυυυ....μολις με προλαβες ;)

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Να έχεις μια ΥΠΕΡΟΧΗ εγκυμοσυνη & με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το λουκουμαδοσποριιιιιιιιιι :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αγγελικη μου!!!ολα τελεια θα πανε!!!μονο αυτο να σκεφτεσαι!με το καλο το μωρακι σου! και οπω ςλεει και η φιλημου η ελενη..think pink!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αν πω στο έλεγα εγω θα γινω γραφικη!!!!

για αυτο θα πω Αγγελικουλα μου μωρο μου γλυκο με το καλο να παρεις το μωρο σου αγκαλιτσα και να ζησεις την πιο ομορφη στιγμη της ζωης σου!!!!!

ο Θεος και η Παναγια ειναι διπλα σου παντα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπημένες μου φιλενάδες ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την αγάπη σας, την συμπαράσταση και κυρίως που χαίρεστε με την χαρά μου!!! Σας αγαπώ όλες κάθε μία ξεχωριστά και σας εκτιμώ πολύ!!! Ευχομαι μέσα απο την ψυχή μου να έρθει πολύ πολύ γρήγορα και να φωλιάσει μέσα σας ενα θαυματάκι!! :P:p:p:p


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένη μου κουμπαρούλα!!!

Μεσα απο την ψυχη μου θέλω να σου ευχηθώ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!

Αξίζεις κάθε ευτυχια!!!

Και του χρόνου τα Χριστούγεννα που θα κρατάς το μωράκι σου αγκαλιά, θα μας γράφεις για τα μοαδικα συναισθηματα που σου χαρίζει ενα παιδί!!!!!!!!!!!!!!!!

ΤΑ ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ θα γεννησεις πριν τις γιορτες!!!!!!δηλ θα ακουσεις τα καλαντα αγκαλια με το μωρακι σου!!!!!!!

αχ τι συγκινηση ετσι κρατουσα και εγω την κορη μου το 2004!!!!!!!!!

τελεια!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια και απ εδω Αγγελικουλλα μου !!!!!!

Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ειμαι σιγουρη οτι αν και εχουμε Πασχα ακομη εσυ αναμενεις ανυπομονα τα φετινα τα Χριστουγεννα για να "φας" το λουκουμαδακι σου !!!!!!

Επεξεργάστηκαν by georgia1974

image.php?type=sigpic&userid=21459&dateline=1327670570

zpMsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

0001.gif

αγγελικουλα μου, δυο φορες μιλησαμε μα πρεπει να σου ευχηθω οποσδηποτε!

να εχεις μια τελειομηνη και απολαυστικη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλιτσα σου το λουκουμαδακι σας!

να εισαι παντα ευτυχισμενη οπως και τωρα και ακομα περισσοτερο!

φιλια χχχ


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Αννετάκι μου!!! Δύο φορές μιλήσαμε αλλά είναι σαν να μιλήσαμε πάραααααααα πολλέςςςςςςςςςςςςςςςς :P:p Κοριτσάκι μου γλυκό σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχες σου και ευχομαι και εγώ με την σειρά μου να ερθεις να μου κάνεις παρέα στις Μανούλες Δεκεμβρίου γιατί με έχουν αφήσει εκεί μόνη μου να μιλάω!!! Άντεεεεεε σε περιμένω!!! Μάκια πολλά πολλάααααααααα :P:p:p


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!:P Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!:P Κι εγώ είμαι μέλλουσα μανούλα Δεκεμβρίου;)! Άντε να τα λέμε από κει μέχρι να έρθουν και οι υπόλοιπες!!!:tongue:


 

IchNp3.png

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!:P Με το καλό να έρθει το μωράκι σου!!:P Κι εγώ είμαι μέλλουσα μανούλα Δεκεμβρίου;)! Άντε να τα λέμε από κει μέχρι να έρθουν και οι υπόλοιπες!!!:tongue:

Πατουσίτσα μου!!!!!!!!!! ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :P:p:p:p Με το καλό κορίτσι μου με μία όμορφη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!! Αυτά τα μωράκια θα τα πάρουμε στην αγκαλία μας θα δεις!!!! :P:p:p

Σε περιμένω στις μανούλες Δεκεμβρίου!!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...