Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΜΥΚΗΤΕΣ..ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕΤΙ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ 2ΜΕΡΕΣ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 3WΚΑΙ5D ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΘΕ ΘΑ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΑΚΟΜΑ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ,ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΘΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


βρε μικρομανουλίτσα μας την έσκασες πάλι??!?!!!

με το καλό κουκλίτσα μας!!!!!!τέλεια τα νεάκια σου,με το καλό!!!:D:D:D:D

δεν ξερω γιατι αλλα μαλις μας παρεπεμψες εδω ειχα την διαισθηση οτι εισαι εγκυος!!!!!

και πάλι με το καλό!!!!


FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!Θα τρελλαθωωωω!!!Τι λες βρε Αννια μου!!!

Μπραβο κοριτσαρα μου!!!!!!!!Χιλια συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!Καλα.....αυτη ειναι πολυ γονιμη περιοδος ε;;;;χαχαχαχαχαχ!!!!για αλλη μια φορα γιορτινο μωρακι!!!(και απο το νεο μωρακι και μετα μαλλον θα σε αποφευγει καθε απριλη ο αντρας σου!!!)χαχαχαχα!!!

Μπραβο χιλια μπραβο που θα ξαναγινεις μανουλα κοριτσι μου!!!!!Με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Αααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!Θα τρελλαθωωωω!!!Τι λες βρε Αννια μου!!!

Μπραβο κοριτσαρα μου!!!!!!!!Χιλια συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!Καλα.....αυτη ειναι πολυ γονιμη περιοδος ε;;;;χαχαχαχαχαχ!!!!για αλλη μια φορα γιορτινο μωρακι!!!(και απο το νεο μωρακι και μετα μαλλον θα σε αποφευγει καθε απριλη ο αντρας σου!!!)χαχαχαχα!!!

Μπραβο χιλια μπραβο που θα ξαναγινεις μανουλα κοριτσι μου!!!!!Με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!

ΛΕΣ ΒΡΕ ΕΛΚΑΡΑΚΙ??ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΑΜΑ ΤΟ ΠΑΩ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΝΕ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΜΟΥ..:tongue::tongue::tongue:


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...