Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ


Recommended Posts

αχχχχχ δεν το πιστευω.........:P μπραβο βρε κοριτσι......με συγκινησες...:!::!::!::!::!:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 38
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΤΕΛΕΙΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια,γλυκό μου κορίτσι!!Με το καλό η εγκυμοσύνη και το νέο σου μωράκι!!

Ήταν μεγάλη έκπληξη αυτό το νέο σου!

Φαντάζομαι τη δική σας έκπληξη όταν σας το ανακοίνωσε ο γιατρός!!

Και θέλω να σε συγχαρώ και επειδή σκεφτήκατε να το κρατήσετε μετά απο τόσο κοντινή εγκυμοσύνη!

Μπράβο σας!Μας "βάλατε τα γυαλιά"!!!!


LGXAp3.png

vjNwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δε σε πιστεύω!!!!!! Αν μπορούσες να με δεις όταν διάβασα το χαρμόσυνο γεγονός, θα έβλεπες ότι τα μάτια μου είναι πιο γουρλωτά κι απ' του γιού μου!!!! :shock::shock::shock: Συγχαρητήρια, με το καλό να έρθει το τρίτο βλαστάρι σας!!!!!!!! είδες τελικά που τα πυροτεχνήματα απέδωσαν? Κρίμα μόνο που δε το μάθαμε χθες να σου ευχηθούμε κι από κοντά!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άννιαααααααααααααααα !!!!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!! Με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!!!!! Θυμάσαι τι σου έλεγα την Κυριακή? Ότι εσύ σίγουρα θα την φτάσεις την Κέλη μας! Μπράβο σας και πάλι, όλα να πάνε καλά και έχω ένα προαίσθημα ότι θα αποκτήσεις μια ακόμα κορουλα!!! Για πες ο άντρας σου πώς αντέδρασε? Το ανακοινώσατε στους δικούς σας?


mGKop3.png60Jvp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ο αντρας μου περιμενε στο αυτοκινητο μιας και πηγαμε για την κολπιτιδα στο γιατρο..και με το που μπαινω μεσα αφου ειχα μαθει οτι ειμαι εγκυος του λεω θα σου κανω στειρωση,με κοιταει καλα καλα και του λεω σωστα καταλαβες..μεχρι που φτασαμε σπιτι δεν ανταλλαξαμε κουβεντα..ε μετα που το συνηδητοποιησαμε τα συζητησαμε...οχι δεν το εχω πει ακομα πουθενα περα απο σας και τον αντρα μου..δεν θελω ακομα να το πω..


:-D

Link to comment
Share on other sites

συγχαρητηρια!!!!!!!

ειδες που ελεγα χτες να οργανωθουμε να μεινουμε παλι εγκυος?εσυ βιαστηκες και δεν περιμενες καμια μας.μπραβο μπραβο!!!

ΑΝΝΙΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΟ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ.......

ΔΕΝ ΚΑΝΟΝΙΖΕΙΣ ΜΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΧΑ ΧΑ

ΠΟΛΥ ΜΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΑΡΛΟΥΜΠΕΣ ΠΟΥ ΛΕΩ.

αννια αν συνεχισετε με αυτο το ρυθμο για τα επομενα 30 χρονια μεχρι να μπεις στην εμμηνοπαυση σε βλεπω με ταγμα


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΛΠΙΤΙΔΑ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΜΥΚΗΤΕΣ..ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΑΠΟ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΦΕΤΙ ΥΓΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΝΩ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ 2ΜΕΡΕΣ ΖΗΤΗΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΔΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 3WΚΑΙ5D ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΜΙΑ ΚΕΡΑΜΥΔΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΩ..ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΘΕ ΘΑ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΜΕΛΟΣ ΑΚΟΜΑ...ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ,ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΕΘΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...

κοπελιαααααα δεν παιζεσαι!!!!

σεχ από το πρώτο τρίμηνο και με άλλο ενα παιδί;

εισαι θεα αγάπη μου!

χίλια μπραβο σου και τα θερμα μου συγχαρητηρια στον συζυγο!

με το καλό το νεο σας μωρακι! καλό υπόλοιπο εγκυμοσυνης, σε φιλω!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αννιααααααααααααα τι ειπες τωρααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!μπραβο κοριτσι μου γλυκο κι οπως λες αφου το στειλε ο θεος για καποιο λογο το στειλε............με το καλο .... πολυτεκνη μανουλα!!!!


MQjzp2.png?FkLR57Wy

3gadp2.png?sI4enUWb

tXwAp2.png?KJlKPIIe

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...