Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

Cafe TV-MANIA


Recommended Posts

Σκέφτηκα ότι μπορούμε - εμπνεύστηκα από τους ροκάδες :tongue: - να βάζουμε εδώ βιντεάκια από σειρές που αρέσουν και ν' ακολουθούν και τ' ανάλογα σχόλια φυσικά!

Ελληνικές ή ξένες σειρές, ακόμα και ταινίες, ότι έχετε ευχαρίστηση! :rolleyes:

Ξεκινώ εγώ με κάτι πολύ χατ εντ στιμι κι αν δεν βλέπετε True Blood, καιρός ν' αρχίσετε :D!

wwPV7KUnYE8&feature=related


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Aχ, είμαι η μόνη tv-maniac βλέπω :mrgreen:.

Καλά, θα συνεχίσω μέχρι να βαρεθώ ή μέχρι να με σταματήσει κάποιος! :oops:

Σάσα RULEZ! :D

PECcNDJ826w&feature=PlayList&p=FEB350B17257CAAD&playnext_from=PL&playnext=1&index=7


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Κι αν θελήσει να βάλει κάποιος άλλος βίντεο (καλέ βάλτε, πλιζ) σας παραθέτω τις ΣΑΦΕΣΤΑΤΕΣ οδηγίες που μου δόθηκαν όταν πρωτοδοκίμασα κι εγώ :D.

Αρχικό μήνυμα απο ChristinaGRZ;301282

Μαεστρία λίσεν του σι: Όταν πατάς απάντηση, πάνω από τον χώρο μηνύματος έχεις μια μπάρα επεξεργασίας κειμένου. Τέρμα δεξιά εικονιδιάκι είναι του τιούμπη. Το πατάς και σου βγάζει ["YOUTUBE"

["/YOUTUBE"] (χωρίς τα εισαγωγικά και το κενό ανάμεσα στις αγκύλες, αυτά τα έβαλα εγώ). Για να παραθέσεις το λαλά σου, ανοίγεις σε άλλο παράθυρο τον τιούμπη, πατάς το βιντεάκι που θες και κοιτάς στην δ/νση, κάνεις copy το link από το ίσον και μετά, δηλ

στο λινκ αυτό εσύ θα κάνεις κόπι το ttuA1UEUAI0 και θα το κάνεις επικόλληση ανάμεσα στις αγκύλες του ["YOUTUBE"]ttuA1UEUAI0["/YOUTUBE"]

VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

H γνωστή Μόνικα από τους "Friends" (άλλοι την αγαπάνε, άλλοι όχι, άλλοι δεν θέλουν ούτε να τη βλέπουνε), κάνει φέτος το κάμπακ με μια συμπαθητική κι αρκετά αστεία σειρά.

Δες πρόμο και θα καταλάβεις :tongue:.

nfv_eG7WatQ&feature=related


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε συ maestria πού τον βρίσκεις το χρόνο για όλα αυτά? Πώς ''ξεφορτώνεσαι'' το ζουζούνι σου? Εγώ ούτε ειδήσεις δε βλέπω. Πόλεμος να γίνει απο τον θόρυβο θα το καταλάβω:roll::P


Link to comment
Share on other sites

Κάποτε ήμουν πολύ τηλεορασάκιας. Δεν υπήρχε κάτι που δεν το ήξερα, ποιος παίζει που, τι ώρα, ποιο κανάλι, ποια μέρα κτλ. Στο τριβιαλ έσκιζα στη συγκεκριμένη κατηγορία!!!

Μετά ήρθε η Κωνσταντίνα χιχιχιχι!!! Α και ιντερνετ που κατέβαζε ο άντρας μου τα πάντα, οπότε ούτε τηλεόραση έχουμε στο σαλόνι μας.

Για τα παλιά ρωτήστε με ό,τι θέλετε, για τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχω ιδέα.

Φιλακια

ΥΓ. το παρα 5 κάθε σκηνή, κάθε ατάκα είναι θεϊκά. Τις Σαββατογεννημένες τις θυμάστε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κάποτε ήμουν πολύ τηλεορασάκιας. Δεν υπήρχε κάτι που δεν το ήξερα, ποιος παίζει που, τι ώρα, ποιο κανάλι, ποια μέρα κτλ. Στο τριβιαλ έσκιζα στη συγκεκριμένη κατηγορία!!!

Μετά ήρθε η Κωνσταντίνα χιχιχιχι!!! Α και ιντερνετ που κατέβαζε ο άντρας μου τα πάντα, οπότε ούτε τηλεόραση έχουμε στο σαλόνι μας.

Για τα παλιά ρωτήστε με ό,τι θέλετε, για τα τελευταία 2 χρόνια δεν έχω ιδέα.

Φιλακια

ΥΓ. το παρα 5 κάθε σκηνή, κάθε ατάκα είναι θεϊκά. Τις Σαββατογεννημένες τις θυμάστε;

Μια απο τα ίδια . Δεν ξέρω καν τί παίζει η τηλεόραση.:P:(


Link to comment
Share on other sites

Για τους φαν της περιπέτειας (εποχής), των κόμικ (τέτοια αισθητική έχει), των καλών παραγωγών και των ωραίων αγοριών (για μας τα κορίτσια :tongue:), προτείνω αυτό ...

m2CqtNeRK_w


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...