Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

τεστ ωορηξιας


bessy2

Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια...θα ηθελα να με βοηθήσετε γιατι δεν ξερω τι μου γινεται κι αγχωνομαι.πηρα τεστ ωορηξιας και για να κανω κανω μια δοκιμη,,εκανα ένα την τεταρτη κι ένα την εκτη μερα του κυκλου και μου βγαινει αχνη γραμμη.ξερω ότι αυτό σημαινει αρνητικο,αλλα θα επρεπε από τοσο νωρις να φαινεται αχνη γραμμη???ο κυκλος μου είναι 30-32 ημερων συνηθως οποτε η ωορηξια γινεται μετα την 15 μερα..στον προηγουμενο κυκλο εγινε την 24 μερα(τσεκαρισμενο με υπερηχο) και φυσικα ειχα καθυστερηση.ειναι φυσιολογικο να μου βγαινει αχνη γραμμη από τοσο νωρις λοιπον??γιατι εγω περιμενα ότι θα είναι καθαρα "αρνητικο"και θα ρχιζει να εμφανίζεται σιγα σιγα,,μηπως παιζει καποιο πρόβλημα με τις ορμονες???αυτό το αγχος θα με φαει:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

δεν ξερω τι να σου πω.και γω μια απο τα ιδια,εχω μπερδευτει με αυτα τα τεστ//πεδευομουνα σε 3 κυκλους μ αυτα και ακρη δεν εβγαλα''[[κριμα το αγχος και τα 80 ευρω]]και μολις τα εγκατελειψα εμεινα αμεσως και τις 2 φορες με επαφη μερα παρα μερα απο το τελειωμα της περιοδου .εξαλλου και 5 μερες πριν την ωορρηξια μπορεις και να συλλαβεις

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...