Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια :)

Δυσκοιλιοτητα ειχα στην αρχη. 1 επισκεψη ανα 6 μερες..Απο τοτε που εκοψα τα utro κ ξεκινησα να τρωω σαλατες σε καθε γευμα,.κανενα προβλημα. Τους πρωτους μηνες φυσιμα δεν ηθελα να βλεπω ουτε σαλατικο, ουτε φρουτο, ουτε γαλα,ουτε τπτ... οποτε λογικο επακολουθο το.προβλημα...

Αιματοκριτης 34,9 με ορια 37-47. Νομιζω καλα για εγκυμοσυνη.

Ερυθρα αιμοσφαιρια επισης κατω απο τα ορια...δεν ξερω αυτα αν πεφτιουν ντε φακτο στην εγκυμοσυνη... :/


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κοριτσια :)

Δυσκοιλιοτητα ειχα στην αρχη. 1 επισκεψη ανα 6 μερες..Απο τοτε που εκοψα τα utro κ ξεκινησα να τρωω σαλατες σε καθε γευμα,.κανενα προβλημα. Τους πρωτους μηνες φυσιμα δεν ηθελα να βλεπω ουτε σαλατικο, ουτε φρουτο, ουτε γαλα,ουτε τπτ... οποτε λογικο επακολουθο το.προβλημα...

Αιματοκριτης 34,9 με ορια 37-47. Νομιζω καλα για εγκυμοσυνη.

Ερυθρα αιμοσφαιρια επισης κατω απο τα ορια...δεν ξερω αυτα αν πεφτιουν ντε φακτο στην εγκυμοσυνη... :/

Εμένα πάντως ο αιματοκρίτης δεν κουνήθηκε ρούπι απο το 30 που είχα και την προηγούμενη φορά, παρά το διπλό σίδηρο... Τουλαχιστον δεν έπεσε κι άλλο...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως ο αιματοκρίτης δεν κουνήθηκε ρούπι απο το 30 που είχα και την προηγούμενη φορά, παρά το διπλό σίδηρο... Τουλαχιστον δεν έπεσε κι άλλο...

Νομιζω σ αυτο το τριμηνο δεν πεφτει αλλο...


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πες μου οτι το καυτο σορτς ειναι 0-3!!!!!

Πεθαινω λεμε!!!!!!

ναι!!!!!!!!!!!!!!!! αλλά ξέρεις τι παρατήρησα σήμερα? τα hm έχουν πιο μεγάλη φορμα στα ρούχα τους και το πάνε ανά δίμηνο... η μάνα μ πάντως μου πε να πάω να το αλλάξω και να πάρω μεγαλύτερο........και με απογοήτευσε......:mad:


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααα!!!

moody, αν δεν ειναι κ πολυ ακριβο μην το αλλαξεις !! το πολυ πολυ της ξαναπαιρνεις ενα ιδιο μεγαλυτερο νουμερο!! βεβαια, αν κρατησεις το σαραντισμα οπως νομιζω οτι εχεις εκδηλωσει την επιθυμια, αυτο θα το φορεσεις μονο μεσα στο σπιτι. και δεν ξερω γενικα, ανεξαρτητα απο το σαραντισμα, θα χουμε αραγε κουραγιο κ ορεξη για παιχνιδια στη ναρχη? η θα προσπαθουμε πανικοβλητες να εξοικειωθουμε?

ας μας πει καποια δευτερομανουλα?

η dimitra ας πουμε που τρωωει κουλουρακια!!!!!

αντε, φαε κ απο ενα για εμας τις ...ζαχαρουχες :P


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα alovesa.... Ναι θέλω να το κρατήσω πρώτα ο Θεός και ν σ πω κ την αλήθεια πιστεύω ότι δε θα χω κ κουράγιο να βγω νωρίτερα!!!! Άρα πάμε για τέλη ιουλίου κ κάτι... Μάλλον θα το κρατήσω γιατί όσο να πεις ως το σεπτέμβρη έχει ζέστες ε δε θα το βάλουμε μια φορα;;;;; Φτηνούλι ήταν... Γενικά hm κορίτσια μεγάλη ποικιλλία κ καλές τιμές ειδικά για ζιπουνάκια κλπ!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα alovesa.... Ναι θέλω να το κρατήσω πρώτα ο Θεός και ν σ πω κ την αλήθεια πιστεύω ότι δε θα χω κ κουράγιο να βγω νωρίτερα!!!! Άρα πάμε για τέλη ιουλίου κ κάτι... Μάλλον θα το κρατήσω γιατί όσο να πεις ως το σεπτέμβρη έχει ζέστες ε δε θα το βάλουμε μια φορα;;;;; Φτηνούλι ήταν... Γενικά hm κορίτσια μεγάλη ποικιλλία κ καλές τιμές ειδικά για ζιπουνάκια κλπ!!!!

καλα οτι το σορτς θα παραμεινει ειναι αδιαπραγματευτο!!! εγω νομιζα οτι σου ειπε απλα ν αλλαξεις νουμερο!!!αν ειναι πχ μεχρι 2 μηνων κ κρατησεις το σαραντισμα, θα του κανει μετα?

(μπερδευτηκα λιγο κ με το ποιο θα κρατησεις παει στο σαραντισμα κ ποιο στο σορτς :rolleyes: δεν επρεπε να τις ειχα κανει τοτε τις ανταυγειες... :mrgreen: )


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια... Αυτό το σορτς μας ξεσήκωσε σήμερα...Εγώ χτες βγήκα να ψωνίσω κανα παντελόνι για μένα και τελικά ψώνισα εσωρουχάκια και σεντονάκια για το μωρό..


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.... Τι κάνετε;;;;; Λοιπόν στο σορτς θα πάρω μεγαλύτερο νούμερο!!!! Χαχα ελπίζω να σας ξεμπέρδεψα!!!!

Πήγαμε στο anatello σήμερα!!!! Κλείσαμε καρότσι και κάθοσμα αυτοκινήτου, καρότσι το urban της chicco... Ελαφρύ αρκετά, εύκολο στο χειρισμό, γίνεται και πορτ μπεμπέ και όλα τα αξεσουάρ εκτός από τσάντα inclusive!!!! Εμένα μου άρεσε πολύ είναι κ πολύ εύκολο στην οδήγηση!!! Καθισματάκι δεν ασχολήθηκα γιατί δεν έχω ιδέα εγώ ασχολήθηκε ο μπαμπάς!!!! Θα μας έρθουν μετά το Πάσχα... Νομίζω ότι βιαστήκαμε λίγο αλλά δεν ήθελα να ξενερώσω τον αντρούλι μου που χε χαζοχαρεί!!!! Βρήκαμε και έπιπλα αλλά θα τα παραγγείλουμε ερχές μάη ώστε να τα χουμε στα τέλη!!!! Τώρα μένει προίκα, relax και νομίζω κλείσαμε με τα βασικά!!!!! Η μπέμπα σήμερα δεν είναι τόσο κινητική και αγχώνομαι λίγο... Είδα και άσχημο όνειρο.... Τέλος πάντων θα το παρακολουθώ!!!

Εσείς πήγατε καμιά βολτούλα;;;;;


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.... Τι κάνετε;;;;; Λοιπόν στο σορτς θα πάρω μεγαλύτερο νούμερο!!!! Χαχα ελπίζω να σας ξεμπέρδεψα!!!!

Πήγαμε στο anatello σήμερα!!!! Κλείσαμε καρότσι και κάθοσμα αυτοκινήτου, καρότσι το urban της chicco... Ελαφρύ αρκετά, εύκολο στο χειρισμό, γίνεται και πορτ μπεμπέ και όλα τα αξεσουάρ εκτός από τσάντα inclusive!!!! Εμένα μου άρεσε πολύ είναι κ πολύ εύκολο στην οδήγηση!!! Καθισματάκι δεν ασχολήθηκα γιατί δεν έχω ιδέα εγώ ασχολήθηκε ο μπαμπάς!!!! Θα μας έρθουν μετά το Πάσχα... Νομίζω ότι βιαστήκαμε λίγο αλλά δεν ήθελα να ξενερώσω τον αντρούλι μου που χε χαζοχαρεί!!!! Βρήκαμε και έπιπλα αλλά θα τα παραγγείλουμε ερχές μάη ώστε να τα χουμε στα τέλη!!!! Τώρα μένει προίκα, relax και νομίζω κλείσαμε με τα βασικά!!!!! Η μπέμπα σήμερα δεν είναι τόσο κινητική και αγχώνομαι λίγο... Είδα και άσχημο όνειρο.... Τέλος πάντων θα το παρακολουθώ!!!

Εσείς πήγατε καμιά βολτούλα;;;;;

μεγειες!!!!!

για σκουντα τη λιγο να τη ξυπνησεις!!!

δεν πηγα βολτα...εφαγα σουβλακι κ caprice Κ βουλιαζω στον καναπε...


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.... Τι κάνετε;;;;; Λοιπόν στο σορτς θα πάρω μεγαλύτερο νούμερο!!!! Χαχα ελπίζω να σας ξεμπέρδεψα!!!!

Πήγαμε στο anatello σήμερα!!!! Κλείσαμε καρότσι και κάθοσμα αυτοκινήτου, καρότσι το urban της chicco... Ελαφρύ αρκετά, εύκολο στο χειρισμό, γίνεται και πορτ μπεμπέ και όλα τα αξεσουάρ εκτός από τσάντα inclusive!!!! Εμένα μου άρεσε πολύ είναι κ πολύ εύκολο στην οδήγηση!!! Καθισματάκι δεν ασχολήθηκα γιατί δεν έχω ιδέα εγώ ασχολήθηκε ο μπαμπάς!!!! Θα μας έρθουν μετά το Πάσχα... Νομίζω ότι βιαστήκαμε λίγο αλλά δεν ήθελα να ξενερώσω τον αντρούλι μου που χε χαζοχαρεί!!!! Βρήκαμε και έπιπλα αλλά θα τα παραγγείλουμε ερχές μάη ώστε να τα χουμε στα τέλη!!!! Τώρα μένει προίκα, relax και νομίζω κλείσαμε με τα βασικά!!!!! Η μπέμπα σήμερα δεν είναι τόσο κινητική και αγχώνομαι λίγο... Είδα και άσχημο όνειρο.... Τέλος πάντων θα το παρακολουθώ!!!

Εσείς πήγατε καμιά βολτούλα;;;;;

Αχ ζηλεύω, κι εγώ σε αυτό είχα καταλήξει από έρευνα στο internet, μου άρεσε πολύ, αλλά έχω θέμα με το πορτ μπαγκάζ και δεν είμαι 100% σίγουρη οτι χωράει... πήγα κι εγώ ανατέλλω σήμερα για καρότσια αλλά δεν το είχε αυτό να το δω από κοντά... Όσο για την μπέμπα, μην αγχώνεσαι, μάλλον την κοίμησες με τις βόλτες σου... δες πως θα είναι την υπόλοιπη μέρα!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...