Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

Η ψυχή μου έφυγε σήμερα...


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν γνωριζόμαστε αλλα ειμαι και εγω μανουλα και καταλαβαινω εστω και λιγο τον πονο σου.

Μην το βαζεις κατω σε λιγο καιρο μια νεα καρδουλα θα χτυπαει μεσα σου και αργοτερα στην αγκαλια σου.Ολα γινονται για καποιο λόγο !!!!


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να στενοχωρήσω κανένα κοριτσάκι και φυσικά χωρίς να θέλω να αγχώσω καμία μέλλουσα μανούλα ή κάποιο κοριτσάκι που βρίσκεται στην προσπάθεια να αποκτήσει παιδάκι, θα ήθελα απλώς να ενημερώσω ότι σήμερα η ψυχούλα που βρισκόταν μέσα μου αποφάσισε πως είναι καλύτερα να πετάξει μακριά μου... Έτσι απλά, χωρίς λόγο και χωρίς αιτία, χωρίς κάποιο σημάδι, απλά το ένστικτό μου έκανα σήμερα υπέρηχο για να διαπιστώσω πως η καρδούλα από το μπεμπέκι μου είχε σταματήσει να χτυπάει...

Αύριο, έχω ραντεβού στο μαιευτήριο για το "αναπόφευκτο"...

Δεν θα με χάσετε όμως...

Θα είμαι μαζί σας γιατί σας έχω ανάγκη...

δομνινα το εχω περασει 2 φορες μεσα σε 6 μηνες ξερω πολυ καλα πως ειναι δεν λεω κουραγιο ουτε υπομονη γιατι εμενα οταν μου τα ελεγαν με ενοχλουσε θα ξαναπροσπαθησεις και θα πανε ολα καλα θετικη σκεψη και υπομονη εμεις κερδιζουμε στο τελος θα το δεις


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Mια ζεστή αγκαλιά και πολύ κουράγιο κοριτσάκι μου:(

ειναι τοσο μα τοσο σημαντικο που το λες εσυ αυτο Αννα νομιζω κανενας αλλος δεν θα μπορουσε να της πει κουραγιο και να το πιστευει τοσο οσο εσυ


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι να πω,

να πω κουραγιο;

να πω συνεχισε την προσπαθεια;

θελει χρονο να το ξεπερασεις και εσυ ξερεις καλυτερα πως θα το περασεις.

ευχομαι την επομενη φορα να παν ολα μα ολα καλα και ειμαστε ολες διπλα σου


eNortjKzUjIyNDc2NVCyBlwwFXcCzw,,20.png

1zNmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ από καρδιάς σε όλες εσάς που χωρίς να με ξέρετε και χωρίς να έχουμε μιλήσει ποτέ καθώς και στα κοριτσάκια που έχουμε γνωριστεί από κοντά για τα λόγια παρηγοριάς σας που πραγματικά είναι βάλσαμο για μένα...

Ναι, ίσως ήταν καλύτερα που συνέβη τώρα. Ίσως υπήρχε λόγος σοβαρός..

Κοριτσάκια μην αγνοείτε το ένστικτό σας.. Εσείς ξέρετε τον εαυτό σας καλύτερα..

Ο γιατρός είπε ότι πήγαν όλα τέλεια και μας συστήνει να προσπαθήσουμε πάλι το συντομότερο. Το πιθανότερο είναι ότι αυτό θα κάνουμε..

Ψηλά το κεφάλι και συνεχίζουμε γιατί σίγουρα θα γίνουμε όλες μανούλες..

Σας φιλώ και σας αγαπώ όλες..


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Αnnia αν και δεν έχουμε ξαναμιλήσει θέλω να σου πω ότι καταλαβαίνω απόλυτα πως νιώθεις....

Κρατήσου από τα παιδάκια και τον καλό σου....

Σε φιλώ!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

είμαι καινούρια στο forum και παθούσα. Τον Δεκέμβριο και ύστερα από την πρώτη μου σπερματέγχυση έμεινα έγκυος στα διδυμάκια μου. Όλα καλά μου έλεγαν, αγοράκι και κοριτσάκι το φύλο τους. Όμως ξαφνικά και ενώ διένυα τον 5ο μήνα της εγκυμοσύνης μου, έσπασαν τα νερά...κανονική γέννα......Δεν πρόκειται ποτέ να ξεχάσω αλλά ελπίζω πως κρατώντας ένα νέο μωρό θα το ξεπεράσω. Κουράγιο σε όλες και μην το βάζετε κάτω. Αν δεν είναι γραφτό..........

Εγώ πάντως ξεκίνησα εκ νέου προσπάθειες και αναμένω....Απλά ελπίζω....

Link to comment
Share on other sites

tzio1978 να ελπίζεις και να προσπαθείς! και να έχεις πάντα στο μυαλό σου ότι όλα γίνονται για κάποιο σκοπό! και για τους πιο αισιόδοξους, όλα γίνονται για καλό!

σου εύχομαι να ευοδωθούν οι νέες σου προσπάθειες και η ελπίδα σου να είναι πάντα ο πρώτος λόγος που συνεχίζεις!

χαίρομαι που βλέπω αισιοδοξία!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...