Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

• Πήγα σήμερα για υπέρηχο σε καινούριο γιατρό, έψαχνε να βρει τον σάκο, κατατρομαξαμε, αλλά τελικά τον βρήκε. Σύμφωνα με την εμβρυομεταφορά κ τον υπέρηχο είμαι 6+1, το εμβρυακι είναι 5 χιλιοστά και παιδιά θα τρελαθώ, είχε καρδιακή λειτουργία, 120 παλμούς. Έπαθα έρωτα Παναγία μου μόλις είδα την καρδούλα να χτυπάει! Με έστειλε κ σε δικό του παθολόγο για τα υπόλοιπα προβλήματα που έχω κ είπε το σαλοσπιρ να το αρχίσω μετά την δωδέκατη εβδομάδα. Βρε κορίτσια φοβάμαι να μην πάρω το σαλοσπιρ μετά από την παλλινδρομη που είχαμε την προηγούμενη φορά. Εγώ ήξερα το δίνουν κ να βοηθήσει το έμβρυο, ο παθολόγος είπε ότι το δίνουν για την αποφυγή προεκλαμψίας. Τι λέτε εσείς; 

• Μου αρέσει 2

STOKKE Xplory beige 10/2011 προς πώληση

Recommended Posts

ΠΩΛΕΙΤΑΙ

STOKKE XPlory beige χρώμα

αγορασμένο τον Οκτώβριο 2011

χρησιμοποιημένο ένα χρόνο ακριβώς μιας και μετά ο μικρός μας περπάτησε.

Δεκτός έλεγχος με συνάντηση (νότια προάστια Αθήνας μόνο)

Πρόσθετα - Αξεσουάρ : καλοκαιρινό κάλυμμα & ομπρέλα, ποτηροθήκη και το κάθισμα αυτοκινήτου (που μπαίνει και στο καρότσι για τους πρώτους 6-9 μήνες) και το ISOFIX αλλά και 2 STOKKE τσάντες του καροτσιού.

Ολα μαζί με κόστος 1000 ευρώ συν το καλοκαιρινό κάλυμμα και τις τσάντες κλπ επιπλέον 250 ευρώ.

ΤΙΜΗ ΠΩΛΗΣΗΣ: 650 ευρώ

Το καρότσι είναι εξαιρετικό και οι κριτικές για αυτό είναι αλήθεια, είναι μακράν το πιο προχωρημένο καρότσι.

Παρακαλώ στείλτε pm ή επικοινωνήστε στο [email protected]

Stokke xplory BEIGE: http://www.stokke.com/en-gb/stroller...our-range.aspx

stokke xplory summer kit BLUE PIXEL: http://www.stokke.com/en-gb/stroller...ummer-kit.aspx

Διαφημίσεις

πόσο πουλάτε το κάθισμα αυτοκινήτου? Χρειάζεται και ανταπτορες για να 'κάτσει΄ στο καροτσι? τι μαρκα ειναι?

Δεν πωλείται χώρια το κάθισμα αυτοκινήτου.

Είναι μάρκας BeSafe IzzyGo και πωλείται μόνο στο ΤΡΙΚΥΚΛΟ από όσο γνωρίζω.

Ναι, έχω και τη βάση isofix που κοστίζει 150 ευρώ αν θυμάμαι καλά.

Είναι από τα ακριβότερα καθίσματα στο GROUP 1, της αγοράς.

Link: http://www.besafe.com/en/Car-seat-Products/Baby-car-seat-0-13-kg/iZi-Go-ISOfix

Καλησπέρα με ενδιαφέρει πολυ το καρότσι, αλλα ειμαι απο κυπρο. Θα μπορούσαμε να χαμηλωσουμε λίγο την τιμή για να καλυφθούν τα έξοδα αποστολής???

Αν γίνεται αυτο, θα ήθελα να ξερω σε ποια περιοχη μενετε ακριβώς για να στείλω κάποιο να το δει.

Αν ενδιαφερεστε απαντήσετε μου γιατι το χρειάζομαι άμεσα.

Ευχαριστω

Διαφημίσεις

Καλησπερα!

Ενδιαφερεται για ολο το σετ η κουνιαδα μου, σας εχει στειλει και μειλ αλλα δεν εχει λογαριασμο εδω.

Μπορουμε να κανονισουμε ενα ραντεβου να δουμε απο κοντα σε τι κατασταση ειναι;

Ειμαστε και εμεις νοτια!!

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

• 1 month later...

ΠΩΛΕΙΤΑΙ

Πρόσθετα - Αξεσουάρ : καλοκαιρινό κάλυμμα & ομπρέλα, ποτηροθήκη και το κάθισμα αυτοκινήτου (που μπαίνει και στο καρότσι για τους πρώτους 6-9 μήνες) και το ISOFIX αλλά και 2 STOKKE τσάντες του καροτσιού.

Ολα μαζί με κόστος 1000 ευρώ συν το καλοκαιρινό κάλυμμα και τις τσάντες κλπ επιπλέον 250 ευρώ.

Το καρότσι είναι εξαιρετικό και οι κριτικές για αυτό είναι αλήθεια, είναι μακράν το πιο προχωρημένο καρότσι.

STOKKE Xplory beige 10/2011 προς πώληση STOKKE Xplory beige 10/2011 προς πώληση

ΠΩΛΕΙΤΑΙ

• 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

• 6 months later...
Μηπως ισχυει ακομα;

To STOKKE πωλείται στα 650? χωρίς το summer kit πλέον και δεν αποστέλλονται φωτογραφίες παρά μόνο να το δείτε σε επίσκεψη στο σπίτι μας στη Βούλα (Αθήνα).

Με δύο παιδιά δεν έχουμε χρόνο για φωτογράφηση και αποστολή, ελπίζω να καταλαβαίνετε.

Καλημέρα σας.

Πωλείται το καρότσι της stokke σε beige χρωμα χωρίς την τσάντα αλλαγής αλλα με το summer kit σε θαλασσί-καφέ χρωματισμούς οπως στις φωτο στις παλαιότερες αγγελίες θα δείτε ΛΙΝΚΣ.

Τελευταία τιμή, οποίος προλάβει το παίρνει άμεσα απο νότια προάστια Αθήνας!

Σε εξαιρετική κατάσταση και με το summer kit και τη βαση για καφέ!

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...