Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Η GIOYLA ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Παιδιαααα τι γινεται;;;;;Καταιγισμος απο εγκυμοσυνες!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :)

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!Με το καλο το τριτο σου αγγελουδι!Ελπιζω να με αξιωσει ο θεος να ακολουθησω κι εγω το παραδειγμα σου καποτε!!!!!

Με το καλο!!!!!:)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

ο μαιος ζωγραφιζει κοριτσια!!!!!!!!!!!

γιουλα συγχαρητηρια κοπελα μου, να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το αγγελουδακι σου!!!

597214raghrzlcb7.gif


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Συγχαρητήρια Gioula!!!!.....Διαβάζω πως έχεις 2 γιους, οπότε σου εύχομαι με το καλό να έρθει η κόρη!!.....Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Τελικά όντως ο Μάιος είναι πολύ παραγωγικός μήνας...!!!:D:D:D


 

Banjp3.png

hJSRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

743986oeyz4gzu9z.jpg

Ευχές, έστω και καθυστερημένα, δέχεστε;

Με το καλό Γιούλα! Χαίρομαι πάρα πολύ για σένα! Εύχομαι μια εύκολη και ξέγνοιαστη εγκυμοσύνη!

Με συγχωρείς που άργησα... Μπαίνω - βγαίνω σαν φαντομάς. Βλέπω και δεν βλέπω μπροστά μου. Χίλια συγνώμη.


2522daf9de.png

swGop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...