Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Ταινίες...


feni

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Ήμεθα και αγόρια εδώ!! FENI δεν παω κινηματογράφο και ειμαι δυσκολος με τις ταινιες αλλα εχω κάποιες στανταρ μου αγαπημένες που δεν αλλάζω με τιπότα όσες φορές και αν τις δω

the piano

the snowman (κινουμενων σχεδιων με ενα απιστευτο σαουντρακ)

amelie

το κλάμα βγηκε απο τον παράδεισο (η μοναδική παρωδία του Ελληνικου κινηματογράφου)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας..

παω σινεμα και γενικα μ αρεσει παρα πολυ να βλεπω ταινιες... απο τις τελευταιες φετινες που ειδα ξεχωρισα το DALLAS BUYERS CLUB, THE WOLF OF WALL STREET, 12 ΧΡΟΝΙΑ ΣΚΛΑΒΟΣ ΚΑΙ ΤΟ NEBRASKHA...

εσυ feni?


[B]It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.[/B]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρααααα!!!Εγώ πιο πολύ τις βλέπω στο σπίτι!

Αυτή που είδα τελευταία και μου άρεσε ήταν "το κάλεσμα"!Λίγο τρομακτική,αλλά μου άρεσε πολύ...Επίσης,μου άρεσε "3 ώρες διορία"!Κι αυτή καλή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το καλεσμα το ειδα και εγω.. ηταν αρκετα τρομακτικο... ειδα και το mama και αυτο τρομακτικο επισης...


[B]It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.[/B]
Link to comment
Share on other sites

το καλεσμα το ειδα και εγω.. ηταν αρκετα τρομακτικο... ειδα και το mama και αυτο τρομακτικο επισης...

Κι εγώ είδα το mama.Πάρα πολύ τρομακτικό!!!Ωραίο,αλλά.....

Link to comment
Share on other sites

μετα ανοιξαμε ολα τα φωτα και βλεπαμε οτι πιο ασχετο μεχρι να κοιμηθουμε!!!!!

χαχαχα...αστα να πάνε!

Εγώ δεν έβλεπα τρομακτικές,τώρα τελευταία δε ξέρω τι έπαθα!!!

Είδα το κάλεσμα,το mama και το κουκλόσπιτο!

Link to comment
Share on other sites

σαν φοιτητες πριν τα παιδια βλεπαμε τετοιες ταινιες και το βραδυ οταν ξαπλωναμε και εσβηναν τα φωτα καθομουν και εξηστορουσα στην κοπελα μου (πλεον συζηγος) ΟΛΕΣ τις σκηνες απο την αρχη (τις πιο τρομακτικες) απο τον φοβο ειτε ανοιγε φωτα που με εκνευριζε ειτε μεναμε με κλειστα και ΚΟΛΛΑΓΕ ΠΑΝΩ ΜΟΥ σαν βδελα:P και εγω εσκαγα οποτε πηρα το μαθημα μου και το σταματησα αυτο. Καλα. καμια φορα το κανω ακομα :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


η αληθεια ειναι οτι που κ που μ αρεσει και κανα θριλερακι, αλλα ποτε μονη μου. παντα με τον αντρα μου (για σιγουρια)!!!!!!!

αλλα μ αρεσουν πολυ τα κοινωνικα...

απο τα τελευταια πολυ καλα εργα που εχω δει ειναι το 'οι αθικτοι'... πρεπει να ειναι κανα 2χρονια ταινια... αν δεν την εχετε δει το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!!!!


[B]It is only with the heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye.[/B]
Link to comment
Share on other sites

του Αρονόφσκι με Ρέιτσελ Βάις και Χιου Τζάκμαν

Καρμικός έρωτας σε 3 διαφορετικές περιόδους

Μουσική του Μάνσελ υπέροχη!

NDp-F3Y97ZQ


“ Life really does begin at forty. Up until then, you are just doing research.” Carl G Jung

Link to comment
Share on other sites

κι άλλο ένα:

Στο κοντινό μέλλον οι κυβερνήσεις στερούν από τους ανθρώπους τα συναισθήματα, χορηγώντας φάρμακα.

Οτιδήποτε προκαλεί συναίσθημα διώκεται ως απειλή για την παγκόσμια τάξη.

Με Κριστιαν Μπέιλ

raleKODYeg0


“ Life really does begin at forty. Up until then, you are just doing research.” Carl G Jung

Link to comment
Share on other sites

[quote=emberwings;2274431

απο τα τελευταια πολυ καλα εργα που εχω δει ειναι το 'οι αθικτοι'... πρεπει να ειναι κανα 2χρονια ταινια... αν δεν την εχετε δει το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!!!!

Ωραία!Θα το δω κ θα σου πω εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...