Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Αυτά είναι άριστης ποιότητας,αλλά έχει κ άλλες κατηγορίες εμβρύων τα οποία δεν είναι ΑΑ και δίνουν εγκυμοσύνες

      Για τα ποσοστα του άρθρου έλεγα που λέει καλής ποιότητας ,το ότι δίνουν εγκυμοσύνες δίνουν το θέμα είναι να προχωρήσουν …

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Σας έφαγα όλες λάχανο...:) χτές κοιμήθηκα λίγο πρίν τις 6 το απόγευμα και ξύπνησα στις 10.30 κι αυτό όχι από μόνη μου αλλά επειδή με ξύπνησε ο καλός μου όταν γύρισε από την δουλειά....κι όπως καταλαβαίνετε μετά βρικολάκιασα με έπιασε και μια τρομερή αναγούλα γύρω στις 12 το βράδυ που κρατάει μέχρι και τώρα..αλλά δεν παραπονιέμαι γιατί ευτυχώς δεν κάνω εμετό....

Goofy-mom άν πιάσει το κόλπο με το βαμβάκι στη μύτη πές το μας γιατί όλη την ημέρα είμαι με τα μωρομάντιλα στην μύτη αλλά δεν παλεύεται....


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια,βρε τι ερημια ειναι αυτη??αααααααα βλεπω τα αλλα καφε και δεν βαζουν γλωσσα μεσα..εγω εχω παλι αναγουλες και την παλευω με φρυγανιες και πολλα πολλα κριτσινια τι να κανω αλλο??εγω χτες κοιμηθηκα 4,30με 8,30που ηρθε ο αντρας μου και με ξυπνησε αλλα ενιωθα πολυ κουρασμενη και ετσι στις 11,30ξανακοιμηθηκα αφου τσακισα πρωτα μια μακαροναδα και μετα με τσακισε αυτη στην καουρα.χαχαχα..σημερα θα παμε και σε κατι φιλους που γιορταζουν..γκουφυ μομ να χαιρεσαι τον γιοκα σου,πολυχρονος..

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους!!!

Τι κάνετε; Θέλω να ελπίζω ότι το καφέ μας θα πληθύνει....

Ελένη, χρόνια πολλά, να χαίρεσαι τον γιόκα σου!

Ηλιάννα με το καλό να δεις το σποράκι σου!

Εμένα το σουσάμιον άρχισε να με ψιλοταλαιπωρει, σήμερα πήγα να κάνω εμετό αλλά δεν....Χαλάλι του, όμως!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

empty.gif

1852539bdu3ef3h4q.gif


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

στις 5πρεπει να ειμαι εκει οποτε θα φυγω κατα της 4απο την δουλεια...και εμενα το χειροτερο μου ειναι η αναγουλα..τουλαχιστον οταν κανω εμετο νιωθω πως ξαλαφρωνω..

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι ότι όταν περάσει το πρώτο τρίμηνο θα είμαστε περισσότερο μέσα μιας και θα μειωθούν οι υπνηλίες και οι αναγούλες...Σιγά σιγά θα μας εντοπίσουν και άλλες καινούργιες μανούλες του Ιανουαρίου που θα πάει...

Αχ τι καλά που θα πάς να το δείς...εγώ άν μπορούσα θα πήγαινα κάθε μέρα να το δώ...:P


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα παω αχ και εχω αναμεικτα συναισθηματα..δουλευω σε μια εταιρια με εμφιαλωμενα νερα και τις μπουκαλες που πανε σε μαγαζια..και ολη μερα ρωταω στο τηλ..νερα θελετε σημερα??αλλα και τι να κανω ευτυχως που υπαρχει και αυτη η δουλεια και βγαζουμε κατι..ςσυ δουλευεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια, εγώ κάνω υπομονή μέχρι το τέλος της άλλης βδομάδας και μετά παίρνω 15 μέρες άδεια για αρχή....

Ηλιάννα, γιατί καλό μου έχεις ανάμεικτα συναισθήματα; Θα ακούσεις ίσως και καρδούλα σήμερα, μην αγχώνεσαι!!!:D Και περιμένουμε νέα, ε;

Μαριαεφάκο μου, τι κάνεις; Πώς είσαι κουκλάρα μου σήμερα;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ευτυχως στην εταιρια που δουλευω την εχει ενα φιλικο ζευγαρι τον γονιων μου και ειναι καπως ελαστικοι τωρα που μαθανε για την εγκυμοσυνη μου..αγχωνομαι γιατι δεν ξερω τι θα αντικρυσω θελω να πανε ολα καλα με το σπορακι και δεν ξερω γενικα δεν εχω ξαναβιωσει εγκυμοσυνη και μου φαινετε πολυ παραξενο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...