Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

κοριτσια ολα τελεια ακουσαμε καρδουλα και χτυπουσε πολυ δυνατα και γρηγορα..ειμαι πολυ συγκινημενη..μου εγραψε διαφορες εξετασεις να κανω..επισης εβαλα φωτογραφιες..στο προφιλ μου.

Μπράβο, κούκλα μου!

Τέλεια νέα!!! Κάτσε να πάω να δω τις φωτό!

Με μελετησατε και ηρθα! Ωχ,υπομονη κοριτσια με τους εμετους! Δε θα κρατησουν για πολυ,ελπιζω. Καλωςορισαν και τα νεα κοριτσακια! Ευχομαι ναχετε ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη. Εγω δεν ειμαι εγκυουλα,αλλα ανηκω στο φαν κλαμπ σας! Διαβαζω τα νεα σας. Εχετε και τα χαιρετισματα της ελενιτουρκι. Δε μπορει να γραψει ακομα. Οταν ειχε παει στο γιατρο,ηταν 5 βδομαδων κατα τον υπερηχο και οχι εξι οσο νομιζε. Ενδομητριος κυηση,ολα καλα. Τωρα της ειχε πει ο γιατρος να παει σε δυο βδομαδες παλι. Ομως ο ανδρας της ειναι ανυπομονος. Να φανταστειτε,της ελεγε πες στη μηλιτσα που τα ξερει ολα να μας πει τι φυλο ειναι το παιδι ?! Φιλακια σε ολες.

Έλα ρε παιδάκι μου, Μηλίτσα, και ανησυχούσα....τι έπαθες παιδί μου και δεν μπορούσες να μπεις;Και ποιος ήταν ο elmacik(αν θυμάμαι καλά το όνομα) που έγραφε ένα μήλο την ημέρα....Εσύ;

Πες της Ελένης να φτιάξει γρήγορα το pc γιατί μου λείπει!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα σε όλες και χρονια σας πολλα Ελενιτσα!

Ηλιαννα τελεια νεα!!

vasdelaki χαλια ειμαι ζαλιζομαι και οι εμετοι με εχουν κανει χαλια...ΕΥΤΥΧΩΣ σταματησαν τα καφε!!!κανω υπομονη τι αλλο μπορω αλλωστε!!

κοριτσια μην βιαζεστε για ψωνια κ αγορες!!καντε καλο ελεγχο αγορας και εμεις οι ηδη μανουλες θα σας βοηθησουμε!

καποια ειπε 9δεν θυμαμαι τζενυ εσυ?) οτι θα παντρευτει 11/9 τοτε ειχα παντρευτει και εγω εγυος στην Εφη μου!!!

Μπράβο φίλη μου!

Όλα καλά θα πάνε, κάνε λίγο υπομονή!

αχ κοριτσακια μου μπραβο και εγω περυσι τετοιο καιρο στον μπεμπουλη μου ειχα παει να ακουσω καρδουλα..με το καλο σε ολες σας

Γεια σου annia μου....αχ αυτό το τικεράκι...:(


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, αργησα να το πάρω χαμπαρι το καφέ σας... αλλά χάρηκα αφάνταστα που σας βρήκα! Φυσικά μου θυμίζετε τα δικά μας πέρισυ, αχαχαχ....

Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη, να στε γερές και να γεννήσετε εύκολα....!!!

Του χρόνου τέτοιο καιρό θα κρατάτε τα υπέροχα μωράκια σας αγκαλίτσα, όπως εμείς οι μαμάδες Ιανουαρίου του 10!

ΦΙΛΙΆ


ΤΑΟ

*Η μεγάλη μου κορούλα γεννήθηκε: 29-3-2003

*Η δεύτερη μου κορούλα γεννήθηκε: 21-7-2004

*H καραμελένια γεννήθηκε: 20-12-2009

*Η ζουζούνα μου γεννήθηκε: 9-6-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ήθελα να ξερα που πάς και τα βρίσκεις...!!!!Σύμφωνα με αυτό θα κάνω αγοράκι!!!!υπομονή δυό με τρείς μήνες το πολύ...

Καταρχάς καλησπέρα σας....

Επιτέλους κατάφερα να μπώ...Τι κάνετε κοριτσάκια???τα μωράκια σας πως είναι???

Μαριεφάκι πως πάς???είσαι καλύτερα???


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καλησπέρα!! Είστε όλες καλάα???

Δεν προλαβαίνω να πολυμπω γιατι ο μικρός μου άρχισε να μπουσουλάει και είμαι όλη την ώρα απο πάνω του!!! Έβγαλε και τα δυο πρώτα δοντάκια του και ηρέμησε κάπως!!! Εγώ έχω ηρεμήσει αρκετά με τους εμμετούς, κάνω μόνο μια φορά το πρωΐ, μαγειρεύω με βαμβακι στην μύτη ...χαχαχα, και μεχρι στιγμής πήρα λίγο τα πάνω μου!!! Θα ξαναμπω αργότερα που θα τον κοιμήσω, ελπίζω να βρω κάποια μέσα φιλιά για την ώρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Άντε να δούμε πότε θα συχρονιστούμε κορίτσια....

Όσο γι' αυτό το σάιτ με την πρόβλεψη φύλου για πλάκα το έβαλα! Σε μένα δεν έπεσε μέσα στον γιο μου! Τώρα δείχνει κορίτσι και για να πω την αλήθεια τέτοιο προαίσθημα έχω....

Έχω νέα από το μαριαεφάκι μας! Σταμάτησαν τα καφετιά(ευτυχώς!) αλλά είναι αρκετά ταλαιπωρημένη γιατί κάνει 10 εμετούς την μέρα το μανάρι μου....

Μαριαεφούκο μου, βάστα γερά, το νινάκι έρχεται!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω ολα καλα εχω τρεχαματα με το σπιτι παω στη δουλεια σαν πτωμα..και παντα 6-7την βγαζω αγκαλια με την κολλητη μου την λεκανη εχω πολους εμετους και εχω κανει ενα στηθος αλα παμελα αντερσον..:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι μέσα αλλά δεν φαίνομαι!!!;)

Ηλιαννα κουράγιο, εγώ ακόμα εμετό δεν έχω αλλά φοβερές ξυνίλες με το στομάχι μου....την βγάζω με σόδες!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ, Ηλιάννα είδα τις φωτό σου!!! Φτου, φτου!!!

Τώρα τι χρώμα μαλλιά έχεις; Εμένα πάντως μου άρεσες πολύ με τα κόκκινα!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...