Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μακριά τα χέρια από τον Παύλο γιατί θα σας δαγκώσω!!!!:P:p:p:p:p

Πώς πάνε τα κέφια, κόρες?Εμείς κοιμόμαστε για πρωί, κι εγώ πίνω καφέ!Σε κανα δίωρο πάω να πάρω Γρηγόρη από σχολείο μιας και τελευταία μέρα σήμερα και το απόγευμα γιορτή...Ρε Νικάκι, άντε, νηπιαγωγός είσαι, να στον στείλω για το καλοκαίρι:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:??? Τι θα τον κάνω ρε παιδιά σπίτι 3 μήνες?Πέστε καμιά ιδέα:confused::confused::confused::confused:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μακριά τα χέρια από τον Παύλο γιατί θα σας δαγκώσω!!!!:P:p:p:p:p

Πώς πάνε τα κέφια, κόρες?Εμείς κοιμόμαστε για πρωί, κι εγώ πίνω καφέ!Σε κανα δίωρο πάω να πάρω Γρηγόρη από σχολείο μιας και τελευταία μέρα σήμερα και το απόγευμα γιορτή...Ρε Νικάκι, άντε, νηπιαγωγός είσαι, να στον στείλω για το καλοκαίρι:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:??? Τι θα τον κάνω ρε παιδιά σπίτι 3 μήνες?Πέστε καμιά ιδέα:confused::confused::confused::confused:

Καλημέρα!

Αχ, Μαρούσκα! Τελευταία μέρα σήμερα στα σχολεία....Σήμερα το απόγευμα η Ηλέκτρα έχει γιορτή λήξης και αύριο πάμε για το ενδεικτικό της αλλά και του Παύλου!!! Χε, χε, απολυτήριο απότο νηπιαγωγείο το πουλί μου!

Θα φάμε τα μουστάκια μας από μεθαύριο!!!

Θα σε σκέφτομαι και θα με σκέφτεσαι!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Πάντως εμάς η Ηλέκτρα φεύγει για κατασκήνωση από 26 Ιουνίου ως 2 Ιουλίου(εκτός νησιού). Θα πετάξει μόνη της για Αθήνα (το έκανε και πέρσι το θηρίο). Δε μασάει λέμε! Εγώ να την παρακαλάω να μην πάει και αυτή να επιμένει...Έλεγα πέρσι ότι θα γυρνούσε άρον άρον αλλά με διέψευσε και φυσικά θα πάει και φέτος, το ανεξάρτητο σκορπιουδάκι μου! Εμένα να με φτύσει!:-(

Μετά τη βάπτιση θα πάμε οικογενειακώς στις Ροβιές για 4-5 μέρες(ακούς Νικάκι; Ελάτε και σεις να είμαστε παρέα!) και μετά ανηφορίζω με παιδιά για Αλεξπόλη(μαμά πατρίδα). Η Ηλέκτρα, πάλι θα με φτύσει, θα πάει δεύτερη κατασκήνωση και μετά θα έρθει στην Αλεξπόλη!!!!:shock: Τι παιδί είναι αυτό!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα

εδω με το πριγκηπακι μου μαζι !!!αυριο ξανα εργασια και χαρα!!!

μαρουσκακι εκτος απο την λυση της κατασκηνωσης υπαρχουν και summer camp εδω στην αθηνα κανουν μεχρι και οι δημοι δλδ δραστηριοτητες μεχρι το μεσημερι...

εγω ημουν με τα 2 μονη μου απο την παρασκευη....με τον χρηστο τα φαγαμε τα μουστακια μας....μολις πηγαινε να κοιμηθει το μικρο..μπου ο χρηστος πανω απο το παιδι,τρομαζε το μικρο κ κλαμαααα....χιλιες φορες 10ωρο στα ορυχεια...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα

εδω με το πριγκηπακι μου μαζι !!!αυριο ξανα εργασια και χαρα!!!

μαρουσκακι εκτος απο την λυση της κατασκηνωσης υπαρχουν και summer camp εδω στην αθηνα κανουν μεχρι και οι δημοι δλδ δραστηριοτητες μεχρι το μεσημερι...

εγω ημουν με τα 2 μονη μου απο την παρασκευη....με τον χρηστο τα φαγαμε τα μουστακια μας....μολις πηγαινε να κοιμηθει το μικρο..μπου ο χρηστος πανω απο το παιδι,τρομαζε το μικρο κ κλαμαααα....χιλιες φορες 10ωρο στα ορυχεια...

Ποιον να στείλω ρε παιδιά κατασκήνωση?Τον 5χρονο?Με τίποτα λέμε!!Και πού??Κι εδώ έχει νομίζω κέντρα δημιουργικής απασχόλησης,αλλά μάλλον θα προτιμήσω να τρώω τα μουστάκια για 3 μήνες, μαζόχα ως πάντα!Τουλάχιστον, θα ξέρω τι μου γίνεται!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κανονισαμε και εμεις τις διακοπουλες μας ...

θα παμε στις 9/7 για 1 εβδομαδα στην λακοπετρα αχαιας σε ενα all inclusive ξενοδοχειο ...σχεδιαζουμε να σαπισουμε στην ξαπλωστρα...

Μαρουσκακι και η λυση του φαγωματος των μουστακιων ειναι καλη....Να δεις βρε και τι ορια εχει η αντοχη σου!!!!!εμας παντως ο χρηστακος 1/8 αναχωρει για ενα μηνα στον παππου και στην γιαγια!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

μαρουσκακι εκτος απο την λυση της κατασκηνωσης υπαρχουν και summer camp εδω στην αθηνα κανουν μεχρι και οι δημοι δλδ δραστηριοτητες μεχρι το μεσημερι...

εγω ημουν με τα 2 μονη μου απο την παρασκευη....με τον χρηστο τα φαγαμε τα μουστακια μας....μολις πηγαινε να κοιμηθει το μικρο..μπου ο χρηστος πανω απο το παιδι,τρομαζε το μικρο κ κλαμαααα....χιλιες φορες 10ωρο στα ορυχεια...

Nα διευκρινήσω ότι η Ηλέκτρα γουστάρει την κατασκήνωση....δεν την στέλνω εγώ.....αν ήταν στο χέρι μου θα την κρατούσα...

Ποιον να στείλω ρε παιδιά κατασκήνωση?Τον 5χρονο?Με τίποτα λέμε!!Και πού??Κι εδώ έχει νομίζω κέντρα δημιουργικής απασχόλησης,αλλά μάλλον θα προτιμήσω να τρώω τα μουστάκια για 3 μήνες, μαζόχα ως πάντα!Τουλάχιστον, θα ξέρω τι μου γίνεται!!

Όχι ρε Μαρούσκα....δεν θα στείλεις το 5χρονο φυσικά κατασκήνωση...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατόν να στείλεις ένα παιδί με το ζόρι κάπου που δε θέλει...Εννοείται αυτό!Κι εσύ καλή πάπια είσαι, μην τυχόν και ξεκολλήσουν τα παπιά σου!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι δυνατόν να στείλεις ένα παιδί με το ζόρι κάπου που δε θέλει...Εννοείται αυτό!Κι εσύ καλή πάπια είσαι, μην τυχόν και ξεκολλήσουν τα παπιά σου!!!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Πα πα πα πα πα πα πα πα.............:P:p:p


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσουδια ...

Μαρουσκακι παντως η λυση των summer camp (απασχοληση εως το μεσημερι)ειναι οτι πρεπει για εμας ...προς το παορν δεν εχουμε θεμα μιας και παμε παιδικο αλλα σε 2 χρονια που θα παμε νηπιο μαλλον εκει θα καταληξουμε γιατι δεν ειναι κανεις διατεθειμενος απο την οικογενεια να μου κρατησει 2 πιτσιρικια (και κυριως τον χρηστο!!!)βεβαια υπαρχει και η λυση να τον παιρνω μαζι στο γραφειο...(χαχαχαχα)

vasdeli σας αρεσει στις ροβιες ??δεν ειναι λιγο χαλια η θαλασσα ??ειναι μεν ησυχα αλλα η θαλασσα δεν ειναι καλη τουλαχιστον ετσι μας φανηκε εμας ..βεβαια ειναι και θεμα γουστου ..

ο μπεμπουλης ξαναματαβηχει ..προφανως δεν ειχε καθαρισει τελειως....ποσο μα ποσο εχω κουραστει....

παω να δουλεψω ..μακια..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες μου,τι κανετε?Μπαινω στα γρηγορα γιατι σε λιγο θα πεταχτω για καμια ωριτσα στο σχολειο,τελικα δεν ειναι και τοσο ασχημα,ευτυχως δεν με κρατανε και πολυ και σημερα που δινουμε αναμνηστικα θα παω για πολυ λιγο!

Βικυ μακαρι να μπορουσαμε να ερθουμε θα ηταν υπεροχα αλλα ο Αποστολης εχει αδεια μονο τον Αυγουστο οποτε :(

Μαρουσκακι μεγια το ονομα και χαιρομαι πολυ που εισαι χαρουμενη.Στειλτα μου θα περασουμε πριμα,εδω η καλη απασχολησηηηηηη!!!!!!Ωραια που θα 'ταν να σασταν ολες κοντα θα τα μαζευαμε σε ενα σπιτι και θα περνουσαμε υπεροχα...!Ανυπομονω για τη βαφτιση να σας δω απο κοντα και να δω τον πεπε να βουταει στην κολυμπηθρα!

Ευακι με το καλο η βαφτιση,εμεις στις 25 Σεπτεμβρη μην ξεχνιομαστε!

Ιωαννα μου καλη δουλιτσα και υπομονη....θα καθαρισει το χρυσουλι σου που θα παει!

Ελενη πανω κατω περιγραφεις και τη μπουμπου μας μονο που εμεις ακομα το θελουμε το καροτσι αλλα σε καθιστη θεση αλλιως δε βλεπουμε και δεν μας αρεσει καθολου ! Η Μαριαντα 2 θεματα εχει τα δοντακια της που ειναι ετοιμα να βγουν φαινονται και η ζεστη!Εσεις πως τα πατε με αυτα??

Αννετακι μουυυυυσου 'χω στειλει πμ.

Χθες καναμε το 3ο εμβολιο και η παιδιατρος μας βρηκε μια χαρα!Αποστειρωση τελος και σε 3 βδομαδες αρχιζουμε κρεμουλα...

Η Μαριαντουλα μας ειναι 6300 και 62 εκ. μεγαλωσε η ντιβα μας!Ηταν μες τα χαμογελα και παρακολουθουσε την παιδιατρο οση ωρα μιλουσε μολις αρχισε η εξεταση εγινε ο κακος χαμος!Καλα και μολις εγινε το εμβολιο εκει να δεις....το καλο ειναι πως δεν εχουμε καμια αντιδρασουλα ολα καλα...:D


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσουδια ...

Μαρουσκακι παντως η λυση των summer camp (απασχοληση εως το μεσημερι)ειναι οτι πρεπει για εμας ...προς το παορν δεν εχουμε θεμα μιας και παμε παιδικο αλλα σε 2 χρονια που θα παμε νηπιο μαλλον εκει θα καταληξουμε γιατι δεν ειναι κανεις διατεθειμενος απο την οικογενεια να μου κρατησει 2 πιτσιρικια (και κυριως τον χρηστο!!!)βεβαια υπαρχει και η λυση να τον παιρνω μαζι στο γραφειο...(χαχαχαχα)

Kι εμένα ο Γρηγόρης είναι το ζόρι, γιατί ο Φάνης δεν έχει σχολείο μόνο τον Αύγουστο-τι θα κάνω 1 μήνα με 3 μωρά είναι άλλο θέμα!!!-αλλά σήμερα είναι καλός προς το παρόν, με αφήνει να πιω καφέ τώρα που κοιμάται το μωρό και θα διαβάσουμε και θα παίξουμε μετά, λέει!:P:p:p

ο μπεμπουλης ξαναματαβηχει ..προφανως δεν ειχε καθαρισει τελειως....ποσο μα ποσο εχω κουραστει....

Αχ ρε Ιωάννα, σας βλέπω στην τυράννια με τον ταβανάτο...Τώρα να σου πω υπομονή ως τα 3-4 που θα βελτιωθεί κατά πολύ το βρογχικό...Θα με βρίσεις ε???

παω να δουλεψω ..μακια..

Καλή δουλίτσα, Ιωαννάκι μου!

Χτες έλειπε ο ανήρ Κατερίνη για κάτι δουλίτσες στο σπίτι εκεί και...εγώ στο νετ ως τις 12.30, είπα ωχ αύριο σα ζόμπι θα είμαι, αλλά αλλά ...τα καλά μου, τα χρυσά μου τα παιδάκια δε σηκώθηκαν ούτε για νερό (πρώτη φορά εδώ και...πολλές μέρες, τώρα με τις ζέστες!!!)και το μικρό από τις 10 παρά που κοιμήθηκε μόνο στις 4.15 μαμ και ύπνο!Αφού στις 7 παρά ξύπνησα μόνη μου, είχα χορτάσει ύπνο!!!:shock::shock::shock::shock:

Παρεπιμπτόντως, Αννέτ, ακόμη σε περιμένω στο φέης:tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλιτσες μου,τι κανετε?Μπαινω στα γρηγορα γιατι σε λιγο θα πεταχτω για καμια ωριτσα στο σχολειο,τελικα δεν ειναι και τοσο ασχημα,ευτυχως δεν με κρατανε και πολυ και σημερα που δινουμε αναμνηστικα θα παω για πολυ λιγο!

Κι εμείς πήγαμε σήμερα και τα πήραμε:P:p:p

Μαρουσκακι μεγια το ονομα και χαιρομαι πολυ που εισαι χαρουμενη.

:D:D:D:D:D:D

Ευακι με το καλο η βαφτιση,εμεις στις 25 Σεπτεμβρη μην ξεχνιομαστε!

Κι εμείς κάπου Σεπτέμβρη μάλλον...

Χθες καναμε το 3ο εμβολιο και η παιδιατρος μας βρηκε μια χαρα!Αποστειρωση τελος και σε 3 βδομαδες αρχιζουμε κρεμουλα...

Η Μαριαντουλα μας ειναι 6300 και 62 εκ. μεγαλωσε η ντιβα μας!Ηταν μες τα χαμογελα και παρακολουθουσε την παιδιατρο οση ωρα μιλουσε μολις αρχισε η εξεταση εγινε ο κακος χαμος!Καλα και μολις εγινε το εμβολιο εκει να δεις....το καλο ειναι πως δεν εχουμε καμια αντιδρασουλα ολα καλα...:D

Ναι, ναι, η ντίβα μεγάλωσε κι όσο πάει πιο ντίβα γίνεται, κρύφτε τ' αγόρια σας τσούπρες, αυτή δεν έχει μπέσα!!!!:tongue::tongue::tongue:Μια χαρά, ψήλωσε, πέρασε και τα 6 κιλά (εγώ έχω και αυτόν τον νταλκά, να φτάσει τα 6 κιλά, χαχα!).Θηλάζεις ακόμη Νικάκι?Γιατί είπες για αποστείρωση κι εσύ ...Καλή αρχή και με κρεμούλες...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...