Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Αχ το κοριτσακι μας εκανε πυρετουλι?Ε μαλλον απ' το εμβολιο τι αλλο???για να βοηθησουν οι εμπειρες μανουλες γιατι εγω δεν ξερω και πολλα...ελπιζω να πεσει πολυ πολυ γρηγορα και να μην ταλαιπωρειτε η μιλλυ μας.

Βικυ τι ωραια καθε μερα μπανιο...τελειααααααααα....του αρεσει εε??

Ιωαννα ροδακινακι εε?του αρεσε του παιδιου μας?γιαμ γιαμ!

Εμεις χθες πηγαμε στην πρωτη μας συναυλια...στην πλατεια μας τα παιδια της περιοχης επαιξαν πολλα και ωραια κομματια,δεν ξετρελαθηκε η Μαριαντα αλλα ενταξει ειχαμε τα δοντια μας ηταν και δυνατα η μουσικη οποτε αναμενομενη η γκρινια...Στην αρχη καθοτανε της αρεσε,γελαγε κοιταγε μετα ομως μαλλον κουραστηκε και ηθελε βολτες. Ηταν πολυ ομορφα,ειδα πολλα παιδια που ειχα τις προηγουμενες χρονιες και συγκινηθηκα??Λεγανε τα ζουζουνια μου αυτο ειναι το μωρο σου κυρια??Αχ τα χρυσα μου!!!!!

Αννα και Λιτσα τελειες οι φωτογραφιες...ελεγα να συναντηθω με Αννετα και ζεβρακι τωρα που ειδα τις φωτογραφιες φοβηθηκε το ματι μου....χαχαχαχαχα τι κορτε ειναι αυτο!

Μαρουσκακι μου τι φαγαμε χθες τελικα?????


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Μαρουσκακι μου τι φαγαμε χθες τελικα?????

To πιστεύεις ότι έφαγα cheeetos γαριδάκια?Μες στην υγεία, τι να κάνω, δεν είχα τίποτα χωρίς γάλα μέσα και δεν ήθελα πάλι φετίτσες με μαρμελάδα!

Γρήγορη καλησπέρα!

Ελένη, αποσύρω την υποψηφιότητα για γαμπρό μιας και δεν υπάρχει περίπτωση να φτάσουμε το θεόρατο ύψος σας:tongue::tongue::tongue::D:D:D Να της κάνεις και κανα ντουζάκι, είναι που είναι η ζέστη έχει και τον πυρετό... Για το πορτοκάλι κι εγώ απορώ...αν και εμένα στον Γρηγόρη μου είχαν πει το ίδιο, το έκανα, αηδίασε και τέλος!Μετά με τα άλλα φρούτα όλα οκ!

Ιωαννάκι, μια χαρά τα παιδάκια σου επιτέλους μωρέ να χαρείς λίγο κι εσύ!!

Βικάκι, καλά μπανάκια μανάρι μου...΄΄Εφυγε το Αννέτι νησί?

Εμείς καλά, χθες κοιμήθηκε ως και 6ωρο το βράδυ ο μικρός.Σήμερα ετοιμάζουμε προικιά και αύριο αναχώρηση για μίνι διακοπές!!!Πήρα μαγιώ φουξ, το αγαπημένο μου χρώμα:P:p:p:p

Ψιτ, στο φέης πάλι σας κορόιδεψα...Κάποιες από τις φωτο τις προχθεσινές είναι τα μεγάλα, χαχα, ούτε ο άντρας μου δεν τους ξεχώρισε λέμε!;););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααα

σπιτι επιτελους ..αλλα εχω τοσες δουλειες , πληρωμες λογαριασμων, ψωνια , σκουπισμα σφουγγαρισμα ,μαγειρεμα και αν προλαβω εχω βγαλει στο μπαλκονι και ενα χαλι...

Να πω περαστικα στην μιλλυ μας...ελπιζω το πυρετακι να ειναι απο το εμβολιο...

το βουδακι μου παιρνει το υπνακι του και εγω χαζευω στο νετ...εφυγααααα


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερούδια!

Ελένη, περαστικά στο κορίτσι μας! Ελπίζω να είναι καλύτερα, άντε να κρατήσει άλλο ένα 24ωρο...

Μαρούσκα, καλά μπανάκια και σας σας! Εμείς πήγαμε και χθες και ήταν τόσο δροσερά! Αυτό το παιδί, ρε κορίτσια, δεν μασάει....μπαίνει στις κρύες θάλασσες και δεν βγάζει άχνα! Αφού να φανταστείτε τον έβαλα μετά και κάτω από το ντουζ!!!!:shock: και πάλι δεν έβγαλε άχνα!!! Στη βάπτιση μου φαίνεται θα μου τα βγάλει όλα μαζεμένα!:-P:-P:-P:-P

Ο κ. Πέπε γουστάρει air condition αν κι εγώ δεν είμαι πολύ φαν....Όταν το βάζουμε δεν ξυπνάει!!!!

Κατα τα άλλα ο θηλασμός είναι λίγο περίεργος αυτος τις μέρες....Ενώ τον θηλάζω σταματά, πατάει καμιά φωνή, συνεχίζει και μετά βάζει και το δάχτυλο στο στόμα!!!!:shock:

Φιλιά σε όλες!

Η μαριαέφη έστειλε sms, είναι στη Χίο και ξεκουράζεται....:-P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κ απο μενα! μολις σας ανακαλυψα... θελω να μπω κ εγω στην παρεουλα μανουλες ιανουαριος 2011. εγω γεννησα 18.01.2011!

πρωτη φορα γραφω στο καφε..

Καλωσήρθες!:D

Εδώ, θα τα λέμε...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα απταξημερωτα χαχαχα...οχι δεν εφυγα..σημερα φευγω!

απλα δεν ειχα τηλεφωνο 2 μερες, καθηστερησαμε να το πληρωσουμε 2 μερες και μας τοκοψαν αν εχουν Τον Θεο τους...μιλουσε ο αντρας μου μαζι τους και με ρωταει, εχουμε καμια εκρεμοτητα με την w ?

- ναι, δεν προλαβα να πληρωσω προχθες γιατι? (δεν ειχα παρει ειδηση η δικια σου)

- μας εχουν κανει φραγη

- :shock::shock::shock: φερτο εδω να μιλησω...

- αστο αγαπη μου θα συνεννοηθω εγω...καταλαβε οτι θα γινοταν πανζουρλισμος

τελος παντων

δεν σας ξεχνω...θα γυρισουμε την αλλη εβδομαδα με το καλο, ιντερνετι δεν θα εχω οποτε μονο τηλεφωνικως...φιλακιααααααααααααααααααααα!!!

α θα κανουμε και βουτιτσες και για σας!!!πλιτσι πλιτσι!!!

μιλλυ μου γλυκεια περαστικουλια μωρακι μου!

ταβανατε εισαι σουπερ!!!τωρα οχι αλλο βηχαλακι ναι?

πεπελινε μη μαυρισεις πιο πολυ απο μας εντακει?

μαριαντουλα μη φωβου κουκλιτσα μου, ειμαι κυριος εγω, αν δεν θελεις παω πασο

μαρακι παμε για καφε???

πιπιλαααααααααααα να περνας καλα φιλαρακο!!!

κατερινουλα τρωγε το μηλαρακι σου γιατι θα στο φαω εγω γκεγκε?

αντωναρε γιο μεν!!!!!!

χελωνονιντζακο πωπω τι καλα που θα περνας στη γιαγια για να μη θες να γυρισεις!

φιλη νατασα να σου ζησει το νινακι, καλως ορισες, σε αφηνω σε καλη παρεα...και να συστηθω, ειμαι ο γερασιμος ο ζεβρας και εχω την καλυτερη μαμα του κοσμου!!!χεχεχε :D

φιλιαστιςμανουλες σας, δεν τις ξεχναμε!!!μουατς

ξεχασα κανεναν?χμμμμ

σας αφηνω, σας φιλω και σας αγαπωωωωωωωωωω και θα μου λειψετε!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κ απο μενα την καινουρια! δυστυχως δεν ξερω τι εχετε συζητησει κ ειναι πολλες πολλες σελιδες για να τις διαβασω. τι κανουν τα μωρα σας?? ξεκινησατε κρεμουλες???

Link to comment
Share on other sites

Καλέ, μπήκα κι εγώ να δω τι έχασα κι έχετε να γράψετε 2 μέρες?Ντροπή σας!Είμαστε καλά, στη θάλασσα ψιλογκρινιάξαμε αλλά μας πέρασε, κοιμόμαστε ως και 8ωρα όλα καλά!Και χθες γίναμε 5 μηνών!Κορίτσια, θα γίνω μέντιουμ, αλήθεια σας λέω, αυτές τις μέρες σκεφτόμουν ότι θα μπει νέα μανούλα στο καφέ μας και να!Να σου ζήσει το μωράκι σου Νατάσα και καλώς μας ήρθες!Δώσε ρε κοπελιά καμιά λεπτομέρεια!Εγώ είμαι μια από τις 2 τρελοτρίτεκνες του καφέ με 3 αγόραρους ο τελευταίος εκ των οποίων γεννήθηκε μια βδομάδα μετά το παιδάκι σου, το οποίο τι είναι?Ελπίζω κορίτσι γιατί έχουμε μια έλλειψη!Φεύγωωωωω!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να μπω και στο άλλο γιατί δε θυμάμαι τον κωδικό, οπότε φωτογραφίες του Αντρίκου στο Ιόνιο αύριο βράδυ από Γιαννιτσά! :P:p:p

Καλέ πού πήγατε όλες?Όλες για μπάνιο είστε??;););););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερααααα

Νατασσα καλως ηρθες!!!!

Βικακι λαβαμε την προσκληση σημερα!!!με πετυχε ο ταχυδρομος στο δρομο!!!με το καλο η βαφτιση του γελαστου ..τωρα αν θα ερθουμε ειναι ανοικτο μιας και ο αντρας μου δουλευει κυριακες και εγω δεν οδηγω και μας πεφτετε λιγακι μακρυα αλλα το συζητησαμε και αν δει μεσα στην εβδομαδα οτι θα σχολασει νωρις την κυριακη θα σας ερθουμε!!!το προσκλητηριο πολυ ομορφο!!!

Μαρουσκακι πως περασετε στις μινι διακοπουλες σας???

Εμεις πηγαμε ενα ταξιδακι αστραπη στην λαμια να δουμε τους παππουδες μας και επιστρεψαμε!!!ο ταβανατος μας χθες ξεκινησε φρουτακι ..εφαγε βερυκοκο , τον ξινισε μεν αλλα το εφαγε θα φαμε και σημερα παλι λιιιγο περισσοτερο!!!

παω να βγαλω το τιμιο ψωμι μου!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλέ, μπήκα κι εγώ να δω τι έχασα κι έχετε να γράψετε 2 μέρες?Ντροπή σας!Είμαστε καλά, στη θάλασσα ψιλογκρινιάξαμε αλλά μας πέρασε, κοιμόμαστε ως και 8ωρα όλα καλά!Και χθες γίναμε 5 μηνών!Κορίτσια, θα γίνω μέντιουμ, αλήθεια σας λέω, αυτές τις μέρες σκεφτόμουν ότι θα μπει νέα μανούλα στο καφέ μας και να!Να σου ζήσει το μωράκι σου Νατάσα και καλώς μας ήρθες!Δώσε ρε κοπελιά καμιά λεπτομέρεια!Εγώ είμαι μια από τις 2 τρελοτρίτεκνες του καφέ με 3 αγόραρους ο τελευταίος εκ των οποίων γεννήθηκε μια βδομάδα μετά το παιδάκι σου, το οποίο τι είναι?Ελπίζω κορίτσι γιατί έχουμε μια έλλειψη!Φεύγωωωωω!

Τίποτα δεν έχασες Μαρούσκα,φιλενάδα!!!:D

Λείπει το Αννετάκι, εγώ έχω τρελλαθεί στα μπάνια στη θάλασσα, είναι και οι ετοιμασίες, έφυγε και το Ηλεκτράκι για την κατασκήνωση χθες(άλλες ετοιμασίες από εκεί), ετοιμάζω τις βαλίτσες μας ΑΝ θα φύγουμε την Τετάρτη(και λέω αν γιατί απεργία θα έχουν και τα πλοία-την τύχη μου μέσα.....). Ένας χαμός γενικότερα!!!:tongue::tongue::tongue:

Πωπό δεν έχουμε βάλει μέσα οικογενειακώς αυτές τις μέρες και όλο γυρνάμε....:-P:razz::-P

Αν σου πω ρε Μαρούσκα ότι κι εγώ το ίδιο σκεφτόμουνα, τι θα πεις;:shock::shock::shock::shock:

Για την νέα μανουλα του καφέ μας λέω, την Νατάσσα!!! Έλεγα ότι θα έχουμε νέα παρουσία!!! Καλά, δεν το πιστεύω!!!!:shock::shock::shock::shock:

Βικακι λαβαμε την προσκληση σημερα!!!με πετυχε ο ταχυδρομος στο δρομο!!!με το καλο η βαφτιση του γελαστου ..τωρα αν θα ερθουμε ειναι ανοικτο μιας και ο αντρας μου δουλευει κυριακες και εγω δεν οδηγω και μας πεφτετε λιγακι μακρυα αλλα το συζητησαμε και αν δει μεσα στην εβδομαδα οτι θα σχολασει νωρις την κυριακη θα σας ερθουμε!!!το προσκλητηριο πολυ ομορφο!!!

Σήμερα;:shock:

Έλεος!

Πάλι καλά που δεν ήρθε μετά την βάφτιση.....:-(

Θα χαρούμε αν τα καταφέρετε, αν όχι πάλι, δεν πειράζει....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κ απο μενα την καινουρια! δυστυχως δεν ξερω τι εχετε συζητησει κ ειναι πολλες πολλες σελιδες για να τις διαβασω. τι κανουν τα μωρα σας?? ξεκινησατε κρεμουλες???

Έλα Νατάσσα...

Εγώ είμαι η άλλη τρελλοτρίτεκνη της παρέας....που λέει και η Μαρούσκα!:P

Έχω ένα κορίτσι 9 σχεδόν, ένα αγόρι 6 χρονών και τον τελευταίο και τρομερό πεπελίνο που στις 3 Ιουλίου, ημερομηνία και της βάφτισής του, γίνεται 6 μηνών....

Θηλάζουμε αποκλειστικά ακόμη. Κρεμούλες δεν ξέρω αν του δώσω αλλά φρούτα ξεκινάμε μετά την βάφτιση...

Για πες κι εσύ τίποτα, για παρουσιάσου!!!!:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ να παρουσιαστω και εγω ....λοιπον διτεκνη με ενα θηριο 3 ετων και ενα μπεμπουλη(αλλιως και ταβανατος ή βουδας) που θα γινςι 6 μηνων στις 11/7 ...εμεις τρωμε βερυκοκακι αλλα προτιμουμε το γαλα με διαφορα!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ας παρουσιαστω κι εγω λοιπον....εγω εχω ενα αστερακι ονοματι Μαριαντα που ειναι τεσσερισιμιση μηνων και που πινει μονο γαλα ακομα γιατι ειναι απο τις μικρουλες του καφε μας!Να σου ζησει το παιδακι σου και να το χαιρεσαι.

Κοριτσια λετε να 'ναι κοριτσακι της Νατασας για να δουμε.

Μαρουσκακι μου πως περασατε?Γιατι γραφεις για γκρινια δεν του αρεσε το νερο??Οχταωρο ομως εε???Μπραβο,νυχτα το εκανε φανταζομαι!

Εμεις πηγαμε Ωρωπο αλλα δεν βουτηξαμε αφου ο καιρος ηταν χειμωνιατικος!Τι ειναι αυτο το πραγμα φετος ουτε ενα μπανιο δεν εχουμε απολαυσει!

Κλεισαμε και διακοπες εκτος Ωρωπου στο Τολο διπλα στο Ναυπλιο,ελπιζω να 'ναι ομορφα.Αχ ανυπομονω...

Βικυ τι θα γινει με την απεργια τελικα?Αν δεν τα καταφερετε θα 'ρθειτε Πεμπτη??Τι να πω μια ταλαιπωρια,επεσε και πανω στην ημερομηνια σας,γκαντεμια!

Ιωαννα βερικοκακι εε??Φανταζομαι τη σκηνη!Ποσο τους δινουμε για αρχη,λιγες κουταλιτσες??

Μακαρι να τα καταφερετε και να ειμαστε ολες στη βαφτιση (σχεδον Μαρουσκακι μου ενταξει μη βαρας!)

Καλα βρε Μαρουσκα γαριδακια???ποιος μιλαει,εγω χθες χτυπησα μια σακουλαρα πατατακια αστα να πανε!Φοβηθηκε το ματι του Αποστολου χεχεχε!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...