Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

κορες γεια κ χαρα σας!!!

Βικακι για αυριο εχω ακουσει απεργια για ολα τα ΜΜΜ,

τωρα Τεταρτη,δεν ξερω, αλλα θα ειμαστε φουλ στις απεργιες το προσεχες 2ημερο. ελπιζω να μην εχετε προβλημα, αλλιως Πεμπτη..

Ετοιμαζομαστε κ εμεις για την πρωτη μας εκδρομη το σκ αυτο, αγρινιο, θα παμε που παντρευεται ο αδερφος του αντρα μου κ ενα αγχος το εχω να σας πω!!

Ναταασα,

καλωσηρθες στην παρεα μας, να σου ζησει το μωρακι σου,

εγω εχω μια μπεμπουλα, που το Σαββατο που μας περασε εκλεισε τους 5 μηνες!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Επιστροφή στα πάτρια λοιπόν...Κουράστηκα σήμερα γιατί εκτός των πλυντηρίων και του συμμαζέματος από αύριο θα έχω και κόσμο για 3 μέρες οπότε μάλλον από Τρίτη απόγευμα θα χαθώ πάλι:(:(:(

Μου έστειλε μήνυμα η Μαρία η άλλη, όλα καλά, ο κύριος πιπίλας τρελαίνεται για κοτοπουλάκι κι η Εφούλα της το έριξε στο ψάρεμα:P:p:p

Καληνύχτα...

Α, Νικάκι, το κουφό στο είπα?Τόσο καιρό ψοφάω της πείνας να μην φάω τίποτα από γάλα και τα γαριδάκια που τρώω είναι ΤΥΡΟ-γαριδάκια και τώρα το συνειδητοποίησα, ντόινγκ:shock::shock::shock:

Ελενάκι, κλείσανε τα 5 μηνάκια τα παιδάκια μας, αχ αχ!Καλή φρουτοαρχή!Εμείς είπαμε, βύζος και πάλι βύζος ως τις 25 Ιουλίου:P:p:p:p

Φιλιά σε όλες!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Δυστυχώς ακόμη δεν έχω ίντερνετ σπίτι πάλι μπαίνω από τους δικούς μου :-( Θέλω να πιστεύω ότι μέχρι το τέλος της άλλης εβδομάδας θα έχει αντικατασταθεί το χαλασμένο ρούτερ...

Μας λείπετε πολύ πολύ κι εμένα και της μπεμπούλας...

Βγάλαμε δοντάκια!!!!!Τα δύο κάτω!!!!Έσκασα που δεν μπορούσα να σας το πώ τόσο καιρό :mad:

Η βάφτιση κανονίστηκε για τις 7 Αυγούστου κι ακόμη δεν έχω κάνει τίποτα τα χέρια μου είναι δεμένα από την έλλειψη ίντερνετ...

Φανγκράκι μου έγινες Μαρουσκάκι????αχ τι καλά μ'αρέσει περισσότερο


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ Μαρουσκακι μου ωραια,μια χαρα κρατιωσουνα κι απο την αλλη ετρωγες τυρογαριδακια!ΕΕ ενταξει ποσο να εχουνε πια κι αυτα!Ειρωνια ομως!Τι τελειες φωτογραφιες με τον Αντρικο στη θαλασσα,τελεια!!!!!!!!Εμεις ακομα,ολο παμε κι ολο ειναι κρυος ο καιρος...:(

Αντε βρε Τζεννακι μ' αυτο το internet να φτιαχτει επιτελους να μαθαινουμε τα νεα σας,εβγαλε 2 δοντια και δεν πηραμε ειδηση απα πα!!!!!!!!καλοριζικα και καλα μασηματα.Εμεις σημερα το απογευμα πολυ ταλαιπωρηθηκαμε μ' αυτα τα παλιοδοντα!Πολυ κλαμα ρε κοριτσια,σπαραξε η ψυχη μου.

Βικυ μου τι κανετε τελικα με τις απεργιες....:confused:

Ελενακι μου γιατι αγχος??Για την αποσταση???Ειναι αρκετουτσικη.


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και εμάς, απο το σπίτι μας πλέον μετα απο 1 μήνα κοντά!!!;)

Πως είστε μανούλες και μωρακια;;

Ο γλυκός μου χελωνακος πλέον κοιμάται και μπρουμιτα και στο δωμάτιο του....πόσο μου λείπει να τον έχω Δίπλα μου:-(

Εσείς όλες καλά; Αύριο Ελπίζω να προλάβω να διαβάσω τα νέα σας!

Σας φιλω όλες γλυκα


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειμαι για να σκασω! ;-> Ακυρωθηκε το δρομολογιο μας αυριο! Αχ,τωρα τι κανουμε; και αν κανουξε και κυλιομενες μεχρι Σαββατο; Συναντηθηκα με Λιτσα,φωτο αυριο,δεν εχω διαθεση τωρα...ΠΑΥΛΑΚΟ ΜΟΥ,ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ,ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ! <3


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Vasdeli μου να χαιρεσαι το αγορακι σου ..να ειναι γερο και τυχερο!!!

Ευακι μου welcome back στην αθηνα!!!και εμεις χθες τον βρηκαμε να κοιμαται μπρουμητα ,μετα απο μιση ωρα πλαγια και το πρωι ανασκελα!!!μεγαλωνουν τα ζουζουνια..

τζεννακι μου εβγαλε το κοριτσακι μας δοντακια!!καλα μασηματα!!!με το καλο η βαφτιση!!!

Μαυ μου καλα να περασεστε στον γαμο ..μην ανησυχεις με το ταξιδι !!θα σαπισει στον υπνο!!

Εμεις καλα ..ο μπεμπης παιρνει το υπνακι του και μολις ξυπνησει θα φαμε το φρουτο μαε(δεν τρελενεται ομως)ο χρηστακος σχολειο και εγω σε αναζητηση νεου παιδικου μιας και εχω πολλα παραπονα απο αυτον που ειμαστε!!

Καλημεραααααα


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χρόνια πολλά σε όσους γιορτάζουν σήμερα αλλά και στον Παυλίτο μου, βεβαίως βεβαίως!!!!

Η διάθεσή μου παραμένει χάλια καθώς διαβάαζω για απεργίες διαρκείας....Το τελευταίο αεροπλάνο σηκώθηκε από εδώ σήμερα στις 6 το πρωί....

Είμαι πολύ χάλια σας λέω...

Σαν να έχω φάει μπουνιά στο στομάχι και με μόνιμο πονοκέφαλο!

Με την Λίτσα χθες μια χαρά περάσαμε...Είναι πολύ γλυκό κορίτσι και πολύ φιλική! Και το Μαράκι της το ίδιο! Άσε που την άκουσα να λέει και μαμά!!!!

Κορίτσια....δεν την παλεύω....μου χαλάει και την γιορτή του γιου μου ρε γμτ....:-(


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες τι κανετε????????/

Βρηκα ιντερνετ και μπηκα....

Λοιπον εγω ειμαι ακομα Αθηνα... Πηγα την Δευτερα Μυτιληνη κι εκανα επιτελους το ταμα μου ( σ΄ευχαριστω Αγιε Ραφαηλ μου!!!!!!!!!!!! ) και γυρισα εκτακτα χθες τα ξημερωματα, λογω απεργιας!!!!!! 04:00 φτασαμε Περιστερι!!!Απιστευτη ταλαιπωρια κοριτσια !!!!

Συναντησα και το Βικακι μας με τα αγορια της !!!!!!!!!! Ειστε ολοι μια γλυκα!!!!!Πολυ χαρηκα Βικακι μου !!!!! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου !!!!!!!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα με την βαφτιση του Πεπε μας !!!!!

Τωρα θελω να κατεβω Χανια και απεργουν τα καραβια !!!!!

Η Μαρια μου ειναι πολυ καλα Δοξα το θεο!!!!! Την εχει καταβρει στην Αθηνα!!!!!!

Σας φιλω ολες να περνατε καλα!!!!!!!!!!


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βικακι μου να σου ευχηθω κι απο δε να χαιρεσαι τον Παυλιτο σου !!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις σημερα γιναμε 5 μηνων !!!!!!!!!!Μεγαλωνουμε !!!!!!!!!!!

Δοξα το Θεο !!!!!!!!!!!!!


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα μανουλες τι κανετε????????/

Βρηκα ιντερνετ και μπηκα....

Λοιπον εγω ειμαι ακομα Αθηνα... Πηγα την Δευτερα Μυτιληνη κι εκανα επιτελους το ταμα μου ( σ΄ευχαριστω Αγιε Ραφαηλ μου!!!!!!!!!!!! ) και γυρισα εκτακτα χθες τα ξημερωματα, λογω απεργιας!!!!!! 04:00 φτασαμε Περιστερι!!!Απιστευτη ταλαιπωρια κοριτσια !!!!

Συναντησα και το Βικακι μας με τα αγορια της !!!!!!!!!! Ειστε ολοι μια γλυκα!!!!!Πολυ χαρηκα Βικακι μου !!!!! Να χαιρεσαι την οικογενεια σου !!!!!!!!! Ευχομαι να πανε ολα καλα με την βαφτιση του Πεπε μας !!!!!

Τωρα θελω να κατεβω Χανια και απεργουν τα καραβια !!!!!

Η Μαρια μου ειναι πολυ καλα Δοξα το θεο!!!!! Την εχει καταβρει στην Αθηνα!!!!!!

Σας φιλω ολες να περνατε καλα!!!!!!!!!!

Ήταν και δική μου χαρά που σε γνώρισα!!! Να χαίρεσαι τον Νίκο και την Μαρία σου! Ο Παύλος δήλωσε καταγοητευμένος από την κορασίδα μας! Μου είπε δε ότι την αγαπάει τόσο όσο τον αδερφό του , ψυχούλα μου! Επίσης συνεχώς μου λέει ότι η Μαρία κρατάει σιλουέτα και δεν είναι σαν και τον δικό μας τον χοντρό!!! Πρέπει να του κάνουμε δίαιτα....λέει!:tongue:

Βικακι μου να σου ευχηθω κι απο δε να χαιρεσαι τον Παυλιτο σου !!!!!!!!!!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ !!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ, κοπέλα μου!

Εμεις σημερα γιναμε 5 μηνων !!!!!!!!!!Μεγαλωνουμε !!!!!!!!!!!

Δοξα το Θεο !!!!!!!!!!!!!

Να σας ζήσει, μεγάλη κοπέλα το Μαρακι μας! Αχ, πώς έτρωγε τα χεράκια της θυμάμαι!!!!:-P:razz::-P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα έχουν ως εξής:

Πετάω με Πέπε αύριο βράδυ για Αθήνα....Βρήκαμε μια τελευταία θέση!!!

Οι άντρες έρχονται με το πλοίο-αν λήξει η απεργία- την Παρασκευή, ξεκινάνε στις 9πμ....Αλλιώς....εναλλακτικός τρόπος σκέψης...Αεροπλάνο και ας ελπίσουμε να βρούμε θέσεις...Αλλά να πάρει η ευχή θέλαμε το τουτου μαζί μας....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααα

γραφειο σήμερα και πολυ πηξιμο ...

vasdeli μου ολα θα πανε καλα και θα ερθουν τα αγορια σου με το πλοιο..think positive!!!!με το καλο να μας ερθετε στην πρωτευουσα!!!

Λιτσακι welcome back to athens !!!!

το βουδακι χθες εφαγε και αχλαδακι και εφαγε λιιιγο παραπανω κρεμουλα αλλα δεν δηλωνει και φαν ..

τρεχωωωωωωωωωωω


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα νέα έχουν ως εξής:

Πετάω με Πέπε αύριο βράδυ για Αθήνα....Βρήκαμε μια τελευταία θέση!!!

Οι άντρες έρχονται με το πλοίο-αν λήξει η απεργία- την Παρασκευή, ξεκινάνε στις 9πμ....Αλλιώς....εναλλακτικός τρόπος σκέψης...Αεροπλάνο και ας ελπίσουμε να βρούμε θέσεις...Αλλά να πάρει η ευχή θέλαμε το τουτου μαζί μας....

Καλημέρα, είδες όλα καλά πήγαν τελικά! Με το καλό να έρθετε!

Πολύχρονος να είναι ο Παυλάκος σου να το καμαρωσεις όπως επιθυμείς!!


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...