Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Κ

vasdeli σας αρεσει στις ροβιες ??δεν ειναι λιγο χαλια η θαλασσα ??ειναι μεν ησυχα αλλα η θαλασσα δεν ειναι καλη τουλαχιστον ετσι μας φανηκε εμας ..βεβαια ειναι και θεμα γουστου ..

Όχι απλά μας αρέσει!!! Τρελλαινόμαστε!!! Όσο για την θάλασσα το μονο πρόβλημα είναι ότι δεν έχει αμμουδιά μέχρι να μπεις.Αλλά τα παιδιά μας δε μασάνε!!!!:D:D:D Κατα τα άλλα είναι πολύ καθαρή!

Αλλά αν θέλουμε αμμουδιά με το αυτοκίνητο είναι στα 5 λεπτά!

Ειλικρινά σε σκέφτομαι με τον παλιοβήχα του ταβανάτου....:-(

Καλημερα μανουλιτσες μου,τι κανετε?Μπαινω στα γρηγορα γιατι σε λιγο θα πεταχτω για καμια ωριτσα στο σχολειο,τελικα δεν ειναι και τοσο ασχημα,ευτυχως δεν με κρατανε και πολυ και σημερα που δινουμε αναμνηστικα θα παω για πολυ λιγο!

Εμένα μου την χάρισε για αύριο και μεθαύριο η διευθύντρια!!!

Θα πάω πλέον μόνο μία φορά ακόμη, στις 24 Ιουνίου!!

Αυτό ήταν Νίκη! Η θυσία μας να γυρίσουμε απέδωσε...του χρόνου θα πάρουμε το 9μηνο και θα μεγαλώσουμε τα μπεμπάκια μας!!!

Βικυ μακαρι να μπορουσαμε να ερθουμε θα ηταν υπεροχα αλλα ο Αποστολης εχει αδεια μονο τον Αυγουστο οποτε :(

Τι να γίνει....:-(:)

Χθες καναμε το 3ο εμβολιο και η παιδιατρος μας βρηκε μια χαρα!Αποστειρωση τελος και σε 3 βδομαδες αρχιζουμε κρεμουλα...

Η Μαριαντουλα μας ειναι 6300 και 62 εκ. μεγαλωσε η ντιβα μας!Ηταν μες τα χαμογελα και παρακολουθουσε την παιδιατρο οση ωρα μιλουσε μολις αρχισε η εξεταση εγινε ο κακος χαμος!Καλα και μολις εγινε το εμβολιο εκει να δεις....το καλο ειναι πως δεν εχουμε καμια αντιδρασουλα ολα καλα...:D

Μια χαρά το μοντέλο μας!:) Εύγε!

Εμείς μόλις γυρίσαμε από τα σχολεία, και το καθιερωμένο παγωτό μετά!!! Πήραμε τα ενδεικτικά μας! Ο Πέπε κοιμήθηκε μπρούμητα και μετά στην καφετέρια ήταν μια χαρά . Τώρα ξανακοιμάται!!!

Πω, πω! Μεγάλωσαν τα παιδάκια μου! Η Ηλέκτρα Δ' του χρόνου και ο Παύλος Α' Δημοτικού!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?Μου λείψατε...

Δυστυχώς σπίτι δεν έχουμε ίντερνετ και ακόμη δεν ξέρω άν θα έχουμε και πότε...

Ήρθα στους δικούς μου για να κάνω τις δηλώσεις και μπήκα στα γρήγορα να δώσω το παρόν για να μη νομίζετε ότι σας ξέχασα...

Ελπίζω να είστε όλες καλά γιατί δεν πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας...

Μου λείπετε πολύ πολύ πολύ

Φιλάκια πολλά πολλά από μένα και την καρδερίνα μου!!!


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε?Μου λείψατε...

Δυστυχώς σπίτι δεν έχουμε ίντερνετ και ακόμη δεν ξέρω άν θα έχουμε και πότε...

Ήρθα στους δικούς μου για να κάνω τις δηλώσεις και μπήκα στα γρήγορα να δώσω το παρόν για να μη νομίζετε ότι σας ξέχασα...

Ελπίζω να είστε όλες καλά γιατί δεν πρόλαβα να διαβάσω τα νέα σας...

Μου λείπετε πολύ πολύ πολύ

Φιλάκια πολλά πολλά από μένα και την καρδερίνα μου!!!

Έλα ρε Τζενάκο!

Και είπα μήπως μας ξέχασες....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααα

εμβολιαστηκαμε χθες!!!το μπεμπονι 8100 και 67 ποντους και σε 10 μερες ξεκιναμε φρουτακια (τις κρεμες θα τις παραλειψουμε..)..για τον βηχα μας βρηκε καθαρους οποτε ποοοοολυ ορο και συνεχιζουμε ...απο χθες γυρναμε και απο μπρουμητα στο ανασκελο και κακαριζει ολη μερα ...εκει που παιζει με τα παχινιδια του γελαει διαρκως!!!

Τζενακι μου μας λειπεις ..

Vasdeli μου μεγαλωσαν τα παιδακια σου!!!παει και ο παυλιτος πια δημοτικο !!!!

Μαρουσκακι μεγια το τικερ!!!!!ελπιζω να συνεχισουν τα αγορια σου να κοιμουνται!!!εμας παντως τα φτυνω αλλα σαπιζουμε στον υπνο ..ο μπεμπης τρωει στις 9 και ξυπναει στις 6.15 για μαμ ..ο χρηστος παλι δεν ξυπναει με τιποτα το πρωι ...μαχη γινεται (οπως σε ολα με τον χρηστο..)

Νικακι σουπερ το μαριαντακι !!!!αντε και λιγο εμεινε και θα εισαι παλι συνεχεια με το μπεμπε σου...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααα

Καλημέρα, καλή δουλίτσα!!

εμβολιαστηκαμε χθες!!!το μπεμπονι 8100 και 67 ποντους και σε 10 μερες ξεκιναμε φρουτακια (τις κρεμες θα τις παραλειψουμε..)..για τον βηχα μας βρηκε καθαρους οποτε ποοοοολυ ορο και συνεχιζουμε ...απο χθες γυρναμε και απο μπρουμητα στο ανασκελο και κακαριζει ολη μερα ...εκει που παιζει με τα παχινιδια του γελαει διαρκως!!!

Μια χαρά ο ταβανόπροκας!!Το βασικό που δεν έχει ακροαστικά:P:p:p:p

Μαρουσκακι μεγια το τικερ!!!!!

Είπα να το κοντύνω λίγο γιατί ήταν σιδηρόδρομος!!

ελπιζω να συνεχισουν τα αγορια σου να κοιμουνται!!!εμας παντως τα φτυνω αλλα σαπιζουμε στον υπνο ..ο μπεμπης τρωει στις 9 και ξυπναει στις 6.15 για μαμ ..ο χρηστος παλι δεν ξυπναει με τιποτα το πρωι ...μαχη γινεται (οπως σε ολα με τον χρηστο..)

Ο Χρήστος ακολουθεί τα χνάρια του Φάνη, ο οποίος τώρα πια αν και έμεινε μόνος να πηγαίνει σχολείο μια χαρά σηκώνεται, ντύνεται με ό,τι θέλει αυτός και πάει με χαμόγελα:P:p:p:p

Νικακι σουπερ το μαριαντακι !!!!αντε και λιγο εμεινε και θα εισαι παλι συνεχεια με το μπεμπε σου...

Καλημέρα σε όλες.

Τζενάκι μου, σαλλλονίκη μου, μας έλειψες:P:p

Βικάκι, ο ανήρ τα ΄παιξε που κοιμήθηκα 1.30 κι 7 ήμουν όρθια και φρεσκαδούρα, χαχα!:P Επίσης, ο μικράκιας ξύπνησε μόνο στις 4.30 τελικά χθες!!!5ωράκι!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Αννέτι, και χθες απουσία πήρες, πάλι παλιόδοντα ε??:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερουδια....

Ναι,ναι η ντιβα μας μεγαλωσε και σε λιγο θα αρχισουμε και κρεμουλες και ποιος μας πιανει...λεω να της δωσω ρυζαλευρο βιολογικο τι λετε??Ιωαννα εσυ γιατι θα παραλειψεις τις κρεμουλες??Το ζουζουνακι σου μεγαλωσε πολυ,μπραβο!

Μαρουσκακι μου ναι θηλαζω αλλα δινω και συμπληρωμα διοτι η μπουμπου ειναι πολυ φαγανη κι ετσι τωρα που σταματησαμε την αποστειρωση θα 'χουμε ησυχο το κεφαλι μας!Αντε και σε 6ωρα ευχομαι!

Βικυ ειμαι τοσο χαρουμενη που ολη τη χρονια θα ειμαι με το παιδακι μου,ξερω πως με νιωθεις,θα 'ναι υπεροχα!!!Τι καλη διευθυντρια μπραβο της.

Κι εμεις με τα δοντια χαλια πολυ γκρινια και η παιδιατρος ειπε πως ειναι ετοιμα να βγουν!

Η Μαρια μας που ειναι βρε κοριτσια????Φιλακια στο κρητικακι μας ....

Αννετακι που εισαι χαρα μου???

Τζεννακι φιλακια στη ζουζου...πως πατε με φρουτακια??


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

κΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤε???ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΙ...ο μικρος μου μεγαλωνει εχει γινει ενα θηριακι και ευτυχως ειναι πολυ πολυ ησυχος...Εδω και 2βδομαδες εχουμε ξεκινησει τις στερρες αλλα πινει και το γαλατακι μου μετα απο καθε γευμα!!Πλεον θηλαζει μονο βραδυ και το πρωι πριν φυγω για δουλεια!ΜΕτα το βγαζω εγω με το θηλαστρο στην δουλεια!!!Εχουμε βγαλει 4δοντακια και κοπιμομαστε σερι απο τις 9μεχρι της 8το πρωι...Πηγα και στον γυναικολο πριν 3βδομαδες μιας και μου εχει ερθει περιοδος 3φορες κανονικα και στην ωρα της ;) εκανα τεστ παπ ειναι πεντακαθαρο και τωρα λεμε σιγα σιγα να βαλουμε μπρος για το δευτερο νινακι μας!!!Εσεις τι κανετε???Ευχομαι να ειστε ολες καλα,παιδακια και μανουλες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια....

Ναι,ναι η ντιβα μας μεγαλωσε και σε λιγο θα αρχισουμε και κρεμουλες και ποιος μας πιανει...λεω να της δωσω ρυζαλευρο βιολογικο τι λετε??Ιωαννα εσυ γιατι θα παραλειψεις τις κρεμουλες??Το ζουζουνακι σου μεγαλωσε πολυ,μπραβο!

Η Μαρούσκα κι εγώ έχουμε ασχοληθεί πολύ με το θέμα....για δες εδώ....http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=89766 και εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=91174 και εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=92369 και εδώ http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=36369

Μαρουσκακι μου ναι θηλαζω αλλα δινω και συμπληρωμα διοτι η μπουμπου ειναι πολυ φαγανη κι ετσι τωρα που σταματησαμε την αποστειρωση θα 'χουμε ησυχο το κεφαλι μας!Αντε και σε 6ωρα ευχομαι!

Βικυ ειμαι τοσο χαρουμενη που ολη τη χρονια θα ειμαι με το παιδακι μου,ξερω πως με νιωθεις,θα 'ναι υπεροχα!!!Τι καλη διευθυντρια μπραβο της.

Ναι! Δόξα τω Θεώ έχει κατανόηση...

Κι εμεις με τα δοντια χαλια πολυ γκρινια και η παιδιατρος ειπε πως ειναι ετοιμα να βγουν!

Η Μαρια μας που ειναι βρε κοριτσια????Φιλακια στο κρητικακι μας ....

Πήρα sms απο την τρελοκερκυραία χθες! Μια χαρά είναι, τέλεια περνάνε! Ο κ. πιπίλας έχει αναστατώσει όλη την Κέρκυρα με τις ομορφάδες του!!!! Έχετε φιλιά!

Αννετακι που εισαι χαρα μου???

Έλα, ντε....

Τζεννακι φιλακια στη ζουζου...πως πατε με φρουτακια??

κΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤε???ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΣΠΙΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΠΙΤΙ ΕΙΜΑΙ...ο μικρος μου μεγαλωνει εχει γινει ενα θηριακι και ευτυχως ειναι πολυ πολυ ησυχος...Εδω και 2βδομαδες εχουμε ξεκινησει τις στερρες αλλα πινει και το γαλατακι μου μετα απο καθε γευμα!!Πλεον θηλαζει μονο βραδυ και το πρωι πριν φυγω για δουλεια!ΜΕτα το βγαζω εγω με το θηλαστρο στην δουλεια!!!Εχουμε βγαλει 4δοντακια και κοπιμομαστε σερι απο τις 9μεχρι της 8το πρωι...Πηγα και στον γυναικολο πριν 3βδομαδες μιας και μου εχει ερθει περιοδος 3φορες κανονικα και στην ωρα της ;) εκανα τεστ παπ ειναι πεντακαθαρο και τωρα λεμε σιγα σιγα να βαλουμε μπρος για το δευτερο νινακι μας!!!Εσεις τι κανετε???Ευχομαι να ειστε ολες καλα,παιδακια και μανουλες

Καλώς το κορίτσι!

Που είσαι καλέ Ηλιάννα; Όλα καλά, άντε βάλε μπρος για το δεύτερο, την βλέπω την δουλειά, το θέλεις πολύ!

Να μου φιλήσεις τον γόη σου:-P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νικάκι, η Βικούλα μας με κάλυψε...Διάβασε αυτά που σου λέει κι από κει και πέρα εσύ αποφασίζεις.Εγώ σα Μαρούσκα θα μιλήσω και θα σου πω ότι μάλλον δε θα δώσω κρέμες το απόγευμα, αλλά θα τον θηλάζω μέχρι να φτάσει να τρώει γιαούρτια, τραχανούλι και τέτοια!Τώρα αν δεν αντέξω, λίγο φρουτάκι όπως το πρωί ή λίγο φαγάκι από το μεσημέρι, αυτά!

Ηλιαννάκι, πού είσαι ρε ψυχή?Καλά μασήματα με τα δοντάκια σας και φυσικά...με το καλό να καταφέρετε το δεύτερο μωράκι αφού το θέλετε τόσο!!

Τζενάκι, τώρα θυμήθηκα να πω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!Πωπω, έξι μηνών η καρδερίνα μας!!!

Κατά 90 % κανονίστηκαν οι διακοπές μας!Μη φανταστείτε κάτι εξωτικό, χαχα!Μάλλον όλον τον Αύγουστο στην αδερφή μου, 2 εβδομάδες θα είναι κι ο άντρας μου και μετά θα έρχεται τα σαβκα:P:p:p:p Τα παιδιά τρελαίνονται για εκεί!!!Μένει να συνεννοηθώ με γονείς να μας ποτίζουν τον κήπο (μη φύγουν κι αυτοί τότε!):P:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω κοριτσια μου για τα καλα σας λογια!!:PΝαι λεμε με τον καλο μου αφου θελουμε και οι δυο ενα μωρακι ακομα να μην το καθυστερουμε...Ελπιζω τωρα τον ιουλη να μην ερθουν οι ρωσοι:tongue:...Δεν ξερω αν δεν ηταν τοσο καλοβολος ο μικρος ισως και να μην το σκεφτομουν καθολου:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κοριτσαρες μου...πηζω λιωνω τρεχω ιδρωνω...με εχει κανει ο γιοκας μουυυυυυυυυυυυ λαστιχο!ασταματητη γκρινια κοριτσια, μεχρι και στον υπνο του κλαψουριζει απο χθες αχχχχχχ τι θα κανω...πολυ κουραση, δεν προλαβαινω ουτε τα φρυδια μου να βγαλω (τα εβγαλα σημερα μετα απο ουτε κι εγω ξερω ποσες μερες) αλλα δεν πειραζει, το παιδακι μου να ηρεμησει κι εγω σε δευτερη μοιρα...αλλα αν κανει ετσι τωρα που ουτε καν φενονται τα δοντακια τι θα γινει οταν θα σκανε?οεο?κλαψε με μανα κλαψε με....α να ευχαριστησω την μανουλα μου που μετα την δουλεια της και με την τοση κουραση που εχει μου μαγειρευει και τρωει και αυτος ο καψερος ο αντρουλης μου..."ευχαριστω πολυ μανουλα, σε λατρευω"!

διαβαζω ειστε καλα και χαιρομαι πολυ, σας φιλω και σας σκεφτομαι!τα νινια περισσοτερο :-D!!!

στις 20 εχουμε εμβολιο και θα δουμε τι θα μας πει περι δοντιων.

τζενακι περιμενω την διευθυνση σου κοριτσαρα μου..μπαγιατεψαν τα κουφετα :tongue:

ιωαννα αντε να ξεκινησετε κανα μπανακι μπας και συνελθει το παιδι

οοποιος 8100?μπραβοοοοοοοοοοο το αγορι μας, φτου σκορδα!!!

νικακι μου τι κανει η πριγκιπισσα μας?βγαζει δοντακια το μωλο μουυυυυ!!!

αντε να ξεμπερδευετε κι εσεις να απολαυσετε το καλοκαιρακι!εχεις πμ

βικακι εδω ειμαι, ζω κι ελπιζω, φιλια στα ομορφακια σου που παρεπιπτοντως ειναι και πολυ κουκλια...ο δε πεπελινος εξελισεται σε μεγαααααααααλο αστερι!!!

το μαρακι μας καλοπερναει μπραβο το κοριτσι μας μετα των τεκνων!θα την παρω τηλ με την πρωτη ευκαιρια

μαρουσκακιιιιιιιιιιιιιιιι τουμπα καρατζεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!χαχαχαχα σας φιλω

λιτσακι,δυο και σημερα (που τελειωσε κιολας) μη ξεχασεις να φορτισεις το wu!το δικο σου πακετο απο κοντα!!!

ηλιαννα πολυ χαιρομαι που μπηκες να μας πειτε τα νεακια σας και ακομα περισσοτερο που ξεκινατε για να μεγαλωσει η οικογενεια σας!με το καλο λοιπον ενα ακομη μπουμπουκακι ησυχο και γερο οπως ο μικρουλης ζουζουλινος!να μπαινεις να μαθαινουμε νεα σας! να του δωσεις πολλα πολλα φιλακια και σιδερενια τα δοντακια σας!

ελενακι φιλακια σε μανουλα και κορουλα!

ευακι ειστε στη μανουλα σου παλι?να περνατε καλα οπου κι αν ειστε!φιλακια στον χελωνακο μας!διευθυνσηηηηηη περιμενω..αντε μη με κανετε να φωναζω..ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!πως λεμε ΓΙΑΟΥΡΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ...ε καπως ετσι!!!χοχιχοχιχο χοχοχοχο

αν ξεχασα καμια, που σιγουρα σορρυ,εδω μανουλοζομπι!:shock:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Νικάκι, η Βικούλα μας με κάλυψε...Διάβασε αυτά που σου λέει κι από κει και πέρα εσύ αποφασίζεις.Εγώ σα Μαρούσκα θα μιλήσω και θα σου πω ότι μάλλον δε θα δώσω κρέμες το απόγευμα, αλλά θα τον θηλάζω μέχρι να φτάσει να τρώει γιαούρτια, τραχανούλι και τέτοια!Τώρα αν δεν αντέξω, λίγο φρουτάκι όπως το πρωί ή λίγο φαγάκι από το μεσημέρι, αυτά!

You speak my mind once again!:P:p

βικακι εδω ειμαι, ζω κι ελπιζω, φιλια στα ομορφακια σου που παρεπιπτοντως ειναι και πολυ κουκλια...ο δε πεπελινος εξελισεται σε μεγαααααααααλο αστερι!!!

Έλα ρε παιδάκι μου....γκρίνια ο ζεβρίδης-Γερασιμούλης, ε; Μια από τα ίδια....

Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!!!!:oops::oops::oops::oops::oops::oops: Ο Πέπε σου στέλνει φιλάκι! Και στον φίλο του , τον Γερασιμάκη!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα!:D

Εγώ έκλεισα, εγώ ανοίγω;:rolleyes:

Βγήκε η εγκύκλιος των αποσπάσεων....άντε πάλι μια από τα ίδια.....μάζευε χαρτιά, κάνε δηλώσεις....

Πήγα σήμερα να την καταθέσω και -άκουσον,άκουσον- δεν είχε ανοίξει ακόμη το σύστημα για την καταχώρηση των αιτήσεων παρά το γεγονός ότι η προθεσμία τρέχει από χθες!:?

Α, ρε Ελλαδάρα!

Και ο ανασχηματισμός τι σας λέει;

Άλλαξε ο Μανωλιός, έβαλε τα ρούχα του αλλιώς......

Καλό κουράγιο Έλληνες!!!!:-(

Σήμερα ξύπνησα και βρήκα τον πεπελινόσπορο να κοιμάται στο κρεβάτι μου!

Οεο!

Πώς ήρθε ρε κορίτσια και δεν το πήρα χαμπάρι;

Ούτε που θυμάμαι να σηκώνομαι να τον παίρνω από την κούνια του! Ρε μπας και μου τον έφερε ο vasdelos και γιαυτό δεν θυμάμαι τίποτα;:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Χθες είμαστε σε πάρτυ συμμαθητή της Ηλέκτρας και γυρίσαμε με κάτι γδαρσίματα στο ποδαράκι της αλλά όλα καλά! Εκλαψε το αγριοκάτσικό μου αλλά αμέσως σκέφτηκε ότι έχει και σήμερα πάρτυ και....της πέρασε....:-)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου,αχ λιγη ωρα ακομα στην δουλεια και θα παω στον γουργουρινο μου...Μου λειπει μωρε και κανει κατι ναζακια οταν γυρναω...Βεβαια ειναι σε καλα χερια τον κραταει η μαμα μου και ειμαι πολυ τυχερη γιατι μου κανει και δουλεεις στο σπιτι και εχω και το κεφαλι μου ησυχο οτι ειναι σε καλα χερια ο μικρος!!!Αννετακι μου σε ευχαριστω και μακαρι αυτο το μηνα να μην αδιαθετησω,θελω παρα πολυ ενα δευτερο νινακι να μην πω και τριτο και τεταρτο χιχιχιχι...Μαριαεφη δεν μπαινει πια;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσακια μου,αχ λιγη ωρα ακομα στην δουλεια και θα παω στον γουργουρινο μου...Μου λειπει μωρε και κανει κατι ναζακια οταν γυρναω...Βεβαια ειναι σε καλα χερια τον κραταει η μαμα μου και ειμαι πολυ τυχερη γιατι μου κανει και δουλεεις στο σπιτι και εχω και το κεφαλι μου ησυχο οτι ειναι σε καλα χερια ο μικρος!!!Αννετακι μου σε ευχαριστω και μακαρι αυτο το μηνα να μην αδιαθετησω,θελω παρα πολυ ενα δευτερο νινακι να μην πω και τριτο και τεταρτο χιχιχιχι...Μαριαεφη δεν μπαινει πια;

Βαιβαίως και μπαίνει! Απλά, είναι διακοπές τώρα....

Εύχομαι γρήγορα έγκυος!:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...