Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλημέρα!

Πω πω πω μπόι η Μιλίτσα!!!!72 πόντους???καλέ μια χαρά είναι τα κιλά της (κι εμείς τόσο είμασταν πρίν 3 βδομάδες) απλά είναι πολύ ψηλή και δεν της φαίνεται...Να σου πώ την αλήθεια μου και μόνο που άκουσα για τόσο πορτοκάλι ξυνίστηκα...

Ευτυχώς ο βαφτισιμιός βγήκε από το νοσοκομείο όλα καλά...

Εγώ χάθηκα γιατί τρέχω....την Τετάρτη πήγαμε ημερήσια βόλτα (ή αλλιώς αρμένικη βίζιτα :tongue:) στην νονά μας χτές είχα οδοντίατρο και μετά αγορά για ψώνια για τον σύζυγο και σήμερα έχω πάλι οδοντίατρο και μετά ξανάμανα:tongue: αγορά...

Τι θα κάνω με τον οδοντίατρο?????χτές μισή ώρα διαπραγματευόμασταν το άν θα μου κάνει ένεση ή όχι μέχρι που με τα χίλια ζόρια και με τα κλάμματα μου την έκανε...μισώ τις σύριγγες.....μισώ τον τροχό...:cry::cry::cry::cry::cry:

Αυτό το μικρό θα το φάω κάθεται κάτω μου "μιλάει" και με φτύνει για να μου τραβήξει την προσοχή κι όταν γυρνάω και την κοιτάζω σκάει στα γέλια!Όλο το πρωί είναι κολλημένη επάνω μου μπορεί να φταίει το ότι την παραμέλησα τις τελευταίες δυό μέρες ή έχει κάποιο ζόρι γιατί χθές το βράδυ ξύπνησε με κλάμματα 3-4 φορές.

Σας αφήνω τώρα γιατί έχω πάλι δρομολόγιο...πρέπει να ετοιμαστούμε, να πάμε στους γονείς μου που μένουν στην άλλη άκρη της πόλης να την αφήσω και μετά να κατέβω στο κέντρο...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα! ΤΖΕΝΗ καλα ψωνια! Και υπομονη με τον οδοντιατρο! Εμεις καλα,αν και ο Λασκαρης ξυπνα σταθερα 2-3 φορες το βραδυ με κλαματα και κλασικα τον βαζω στο στηθος...ωρες ωρες με ποναει τοσο πολυ! Κατα τα αλλα εχω τον Παυλιτο λιγο αδιαθετο,εκανε εμετο και ποναει λιγο η κοιλιτσα..


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! ΤΖΕΝΗ καλα ψωνια! Και υπομονη με τον οδοντιατρο! Εμεις καλα,αν και ο Λασκαρης ξυπνα σταθερα 2-3 φορες το βραδυ με κλαματα και κλασικα τον βαζω στο στηθος...ωρες ωρες με ποναει τοσο πολυ! Κατα τα αλλα εχω τον Παυλιτο λιγο αδιαθετο,εκανε εμετο και ποναει λιγο η κοιλιτσα..

Γαστρεντερίτιδα λες?Ωχ ο δόλιος....Ρύζι και πάλι ρύζι λαπά, τι νόστιμο.... Με τον μικρό μια από τα ίδια, το δόντι σχεδόν έχει βγει κι υποφέρουμε όλοι μαζί!Και ναι, πονάει πολύ το στήθος, άσε που το θέλει και πιο συχνά και ,μες στη μέρα!

Τζενάκι, καλά ψώνια και καλά ξεμπερδέματα με γιατρό!Τελικά 7 -8 η βάφτιση?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Καλέ πονάει πολύ αυτή η μαμημένη απονεύρωση...δυστυχώς πρέπει να πάω άλλες δύο φορές :-(

Σχεδόν τελείωσα με τα ψώνια...μένουν μόνο τα παπούτσια για την μικρή και για μένα...αλλά δεν έχω κουράγιο να ασχοληθώ άλλο πρός το παρόν...αφήστε που πρέπει να ετοιμάσω και τα προσκλητήρια...

Ναι Μαρούσκα μου 7/8 στις 12 ντάν!Θα ήταν ωραία να ερχόσουν εσύ τουλάχιστον που είσαι πιό κοντά από τις υπόλοιπες...

Ρε κορίτσια πονάει το δόντι μου είναι φυσιολογικό????


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω ρε Τζένη....

Εγώ έκανα απονεύρωση και δεν κατάλαβα τίποτα.....

Με το καλό η βάπτισή σας!

Ο Παύλος είναι σαφώς καλύτερα τώρα, έκανε κάτι δέκατα αλλά τίποτα σπουδαίο....το μανάρι μου!!!

Ο γελαστός μασακουτιάζει ένα μπωλ φρουτόκρεμα αλλα τελικά δεν ενθουσιάζεται ιδιαίτερα με καρότο πατάτα.....:cool:

Φρουτάκιας αυτό το παιδί σαν τον αδερφό του.....

Με πήρε η κόρη μου από την κατασκήνωση μέσα στην τρελλή χαρά!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Μόλις γυρίσαμε από βραδινή-σπάνιο για μας- βόλτα.Ήταν πολύ ωραία, ο μικρός δεν έβγαλε άχνα σχεδόν και τα μεγάλα μες στην καλή χαρά!Παιδιά, ο Γρηγόρης κοντεύει να με τρελάνει, μου μιλάει άσχημα, μου επιτίθεται...Δεν μπορώ να τον κάνω καλά με τίποτα!Ακούστε τώρα τι πάθαμε χθες!

Οι γονείς μου θα έφευγαν Κρήτη με αεροπλάνο διακοπές (παππούδες Κρήτη κι εμείς στο σπίτι, τεσπα)....Οπότε, μπαφιασμένη μες στο σπίτι λέω του Γιώργου (ο οποίος θα τους πήγαινε σαλλλλλόνικα στο αεροδρόμιο)να πάω κι εγώ με τέκνα!Άντε, να το δει λίγο κι αυτό το μωρό ο ήλιος του λέω (δεν τον πολυβγάζω τώρα, λόγω ζέστης και Γρηγόρη σπίτι).Και σιγά που θα το δει ο ήλιος στο αεροδρόμιο και στα τζάμπο μου λέει.Με τα πολλά, πάμε όλοι κονβόι και στη διασταύρωση για Πανόραμα ενώ μας κόρναραν από πίσω τεζάρει το αμάξι!Μύριζε βενζίνη και κατεβήκαμε σφαίρα φυσικά!Οι δικοί μου την έκαναν με ταξί και...μένω εγώ κι ο άντρας μου με 3 παιδιά κάτω από τον καυτό ήλιο, 3.30 το μεσημέρι Παρασκευή απόγευμα.Η Τζένη ξέρει τι σημαίνει αυτό για Θεσσαλονίκη.Καμιά σκιά, ευτυχώς το μωρό στο καρότσι, και τα μεγάλα τα έβαλα στον ίσκιο από μια διαφημιστική πινακίδα.Είχαμε και 2 πλέημομπιλ του Φάνη και κάναμε ιστορία ως να έρθει η οδική βοήθεια.Εντωμεταξύ να τρέχουν σαν τρελοί και σε κείνο το σημείο είσαι σχεδόν πάνω στο δρόμο.Τους έσφιγγα τα χεράκια κι έτρεμα αλλά το έπαιζα άνετη.Ήρθε η οδική, το έφτιαξε και πήγαμε αεροδρόμιο για αποχαιρετισμό γονιών και μετά τζάμπο, όπου την καταβρήκαν τα μεγάλα!!!Ο δε Αντρίκος δεν έβγαλε κιχ ρε παιδιά, παιδί της βόλτας, καμία σχέση με το πώς είναι σπίτι!Πάτησε κι έναν ύπνο στα τζάμπο κι όλα καλά!Ο Γρηγόρης λέει ήταν αυτή η πιο καλή του μέρα:P:p:p:p:p:p

Για τον Αντρέα σας είπα που βλέπει πιάτο και τρελαίνεται...Αχ με το ζόρι κρατιέμαι να μην αλέσω το μήλο, άιντε 9 και σήμερα!!!!

Τζενάκι, θα φύγουμε Πέρδικα γύρω στις 5 αυγούστου, αν όμως όχι 5, φυσικά και θα έρθω!!!!:P:p:p

Βικάκι, με το κρεατικό μπερδεύτηκα, γιατί κλείνοντας τον 7ο νομίζω ξεκινάει, αλλά είπαμε, είναι στον παιδίατρο!

Σας καληνυχτώ όλες και σας φιλώ γλυκά εσάς και τα μωρουλίνια σας!!:P:p:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

ολο περιπετειες βρε Μαρακι, ποπο, τι παθατε..

το χειροτερο ειναι η ζεστη και ο ηλιος, θα κορωσατε οσο περιμενατε..

ευτυχως,τελος καλο, ολα καλα!!

τα παιδια,θελουν εξω,λογικο ειναι..και η Μιλλυτσα,ακομα κ στη βεραντα να βγουμε τη βρισκει, μεσα στο σπιτι,λογικο να βαριουνται..και τι να κανουμε ομως με τον καυσωνα..δεν παλευεται βρε κοριτσια..'η στις 8 το πρωι θα βγεις, 'η μετα τις 8 το βραδυ..χαλια!!!

εμεις παμε μετρια με το φρουτο, απο χτες δινω κ λθγο αχλαδι, αλλα καθως δεν ειναι η εποχη, βρηκα κοντουλες βιολογικες κ ειναι λιγο καπως..

το πορτοκαλι το σταματησα κ δινω μονο μηλο-αχλαδι, αλλα τρωει 5 κουταλιες περιπου..που να αντικατασταθει γευμα με φρουτοκρεμα, δεν παιζει..απο αυριο μπορει να βαλω κ μπανανα 'η λετε να το γυρισω στα πιο εποχιακα?? για πειτε κανεναν ωραιο συνδυασμο..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε Μαρουσκα τι παθατε; πω,πω! Τελος καλο,ολα καλα! ΕΛΕΝΗ, μη σε απασχολει ακομη η ποσοτητα στερεων που τρωει η Μιλλυ. Διαβαζα σημερα οτι αυτη η μεταβατικη περιοδος μπορει να κρατησει μεχρι και τον 9 μηνα! Αναλογα στο παιδι ειναι! Ειδικα τις πρωτες μερες ειμαστε ευχαριστημενες αν φανε 4-5 κουταλακια του γλυκου!σιγα σιγα θα αυξηθει η ποσοτητα που θα τρωνε. Εμεις πηγαμε θαλασσα σημερα,δεν την παλευα αλλο την γκρινια του Πεπε...εκει πλατσουρισε σαν μικρο ιπποποταμακι και κοιμηθηκε μετα απο εναν ωραιο θηλασμο και απο τα 2 στηθη! Ο Παυλιτος ειναι περδικι σημερα!:-)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ουουυυυυυυυυυυυυ!!!

καλησπερα περα για περα!!!

σημερα κοντεψα να κοπω απο ενα μικρο μικρο ξυραφακι...

το οποιο ηταν μεσα στο στομα του παιδιου μου!!!

μη τρομαζετε καλε, ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΔΟΝΤΑΚΙ ΜΑς!!!ειμαι πολυ πολυ χαρουμενη!!!:D:D:D

και στα δικα σας!!!!!!!!!!!!!!!

παω να διαβασω κι ερχομαι


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

ολο περιπετειες βρε Μαρακι, ποπο, τι παθατε..

το χειροτερο ειναι η ζεστη και ο ηλιος, θα κορωσατε οσο περιμενατε..

ευτυχως,τελος καλο, ολα καλα!!

τα παιδια,θελουν εξω,λογικο ειναι..και η Μιλλυτσα,ακομα κ στη βεραντα να βγουμε τη βρισκει, μεσα στο σπιτι,λογικο να βαριουνται..και τι να κανουμε ομως με τον καυσωνα..δεν παλευεται βρε κοριτσια..'η στις 8 το πρωι θα βγεις, 'η μετα τις 8 το βραδυ..χαλια!!!

εμεις παμε μετρια με το φρουτο, απο χτες δινω κ λθγο αχλαδι, αλλα καθως δεν ειναι η εποχη, βρηκα κοντουλες βιολογικες κ ειναι λιγο καπως..

το πορτοκαλι το σταματησα κ δινω μονο μηλο-αχλαδι, αλλα τρωει 5 κουταλιες περιπου..που να αντικατασταθει γευμα με φρουτοκρεμα, δεν παιζει..απο αυριο μπορει να βαλω κ μπανανα 'η λετε να το γυρισω στα πιο εποχιακα?? για πειτε κανεναν ωραιο συνδυασμο..

ελενακι σιγα σιγα το παιδι θα αρχισει να αυξανει την φρουτοκρεμα κι εμεις μετα απο 15 μερες κοψανε το συμπληρωμα, η κρεμα απτην 6η μερα και την κρεατοσουμα ακομα την παλευουμε (βεβαια αυξανονται τα γρ σημερα 100 αισιως) , αυριο θα δοκιμασουμε και κοτοπουλακι!

Καλε Μαρουσκα τι παθατε; πω,πω! Τελος καλο,ολα καλα! ΕΛΕΝΗ, μη σε απασχολει ακομη η ποσοτητα στερεων που τρωει η Μιλλυ. Διαβαζα σημερα οτι αυτη η μεταβατικη περιοδος μπορει να κρατησει μεχρι και τον 9 μηνα! Αναλογα στο παιδι ειναι! Ειδικα τις πρωτες μερες ειμαστε ευχαριστημενες αν φανε 4-5 κουταλακια του γλυκου!σιγα σιγα θα αυξηθει η ποσοτητα που θα τρωνε. Εμεις πηγαμε θαλασσα σημερα,δεν την παλευα αλλο την γκρινια του Πεπε...εκει πλατσουρισε σαν μικρο ιπποποταμακι και κοιμηθηκε μετα απο εναν ωραιο θηλασμο και απο τα 2 στηθη! Ο Παυλιτος ειναι περδικι σημερα!:-)

μπραβο του παυλακη μας, να πηγαινετε για μπανακι βικακι, εμεις βγαλαμε το πισινακι μας και πλατσουρισαμε στην βεραντα...την υπολοιπη μερα, τσισα και κατω απτην βρυση...δελφινακια ειναι τα μωρακια μας!!!

μαρουσκακι και μη χειροτερα και ειπαμε φωναξτε εναν παπα να σας διαβασει βρε παιδι μου!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!

Καλέ πονάει πολύ αυτή η μαμημένη απονεύρωση...δυστυχώς πρέπει να πάω άλλες δύο φορές :-(

Σχεδόν τελείωσα με τα ψώνια...μένουν μόνο τα παπούτσια για την μικρή και για μένα...αλλά δεν έχω κουράγιο να ασχοληθώ άλλο πρός το παρόν...αφήστε που πρέπει να ετοιμάσω και τα προσκλητήρια...

Ναι Μαρούσκα μου 7/8 στις 12 ντάν!Θα ήταν ωραία να ερχόσουν εσύ τουλάχιστον που είσαι πιό κοντά από τις υπόλοιπες...

Ρε κορίτσια πονάει το δόντι μου είναι φυσιολογικό????

καλα κουραγια κοριτσακι, για τον πονο στο δοντι ειναι φυσιολογικο νομιζω αφου στο σκαλισε για τα καλα

φιλακια στην καρδερινα και στην πονεμενη μανουλα, μια μεγααααλη αγκαλιτσα ((((((((((((((((:P)))))))))))))))


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερουδια!! καλη εβδομαδα!!!

ΑΝΝΕΤΑΚΙ συγχαρητηρια για το λεπιδακι σας...καλες μασες τωρα!!!!

ρε κοριτσια, να σας ρωτησω, την ποσοτητα της φρουτοκρεμας και της χορτοσουπας πως την υπολογιζετε και ξερετε πχ οτι φτιαχνετε 100μλ?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερουδια!! καλη εβδομαδα!!!

ΑΝΝΕΤΑΚΙ συγχαρητηρια για το λεπιδακι σας...καλες μασες τωρα!!!!

ρε κοριτσια, να σας ρωτησω, την ποσοτητα της φρουτοκρεμας και της χορτοσουπας πως την υπολογιζετε και ξερετε πχ οτι φτιαχνετε 100μλ?

Καλημέρα!Φαντάζομαι σε ζυγαριά τα ζυγίζουν, Λενάκι!Εγώ το μόνο που θα ζυγίζω θα είναι το κρέας που πρέπει να είναι γύρω στα 100 γρ. αν θυμάμαι καλά.Λαχανικά και φρούτα με το μάτι κι όσο φάει έβαζα και θα βάζω.Ρώτα την παιδίατρο να σου πει περίπου ποσότητες, ζύγιστα μια φορά να δεις πόσο είναι και μετά δε χρειάζεται κάθε μέρα, με την εμπειρία θα ξέρεις πόσο να φτιάξεις....;);););)

Πήγαμε Κατερίνη χθες, καταευχαριστήθηκα ξεκούραση και θάλασσα και τα παιδιά αρνιά όλα!!!Ο μεγάλος έμεινε κιόλας εκεί:P:p:p:p

Αννέτι, με γεια, επιτέλους, ένα ένα τα παιδάκια γίνονται κοφτήρες, χαχαχα!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερουδια!! καλη εβδομαδα!!!

ΑΝΝΕΤΑΚΙ συγχαρητηρια για το λεπιδακι σας...καλες μασες τωρα!!!!

ρε κοριτσια, να σας ρωτησω, την ποσοτητα της φρουτοκρεμας και της χορτοσουπας πως την υπολογιζετε και ξερετε πχ οτι φτιαχνετε 100μλ?

ελενακι καλη εβδομαδα και σε σας, ευχαριστουμε πολυ και στα δικα σας, η γκρινια και η μουρμουρα βεβαια καλα κρατει.που θα παειθα ηρεμισουμε!

την φρουτοκρεμα την ζυγιζα για να ξερω ποσο εφτιαξα και ποσο εφαγε (οχι ποια), για την κρεμα μετραω το νερο στο μπιμπερο η στη ζυγαρια και με τις μεζουρες δεν βαζω αυτες που αναγραφονται, με το ματι...200 γρ τα χτυπαμε ανετα!

Καλημέρα!Φαντάζομαι σε ζυγαριά τα ζυγίζουν, Λενάκι!Εγώ το μόνο που θα ζυγίζω θα είναι το κρέας που πρέπει να είναι γύρω στα 100 γρ. αν θυμάμαι καλά.Λαχανικά και φρούτα με το μάτι κι όσο φάει έβαζα και θα βάζω.Ρώτα την παιδίατρο να σου πει περίπου ποσότητες, ζύγιστα μια φορά να δεις πόσο είναι και μετά δε χρειάζεται κάθε μέρα, με την εμπειρία θα ξέρεις πόσο να φτιάξεις....;);););)

Πήγαμε Κατερίνη χθες, καταευχαριστήθηκα ξεκούραση και θάλασσα και τα παιδιά αρνιά όλα!!!Ο μεγάλος έμεινε κιόλας εκεί:P:p:p:p

Αννέτι, με γεια, επιτέλους, ένα ένα τα παιδάκια γίνονται κοφτήρες, χαχαχα!!

σωστηηηηηη, 70-100 γρ αλλα το μοσχαρι δεν το βαζω ολο γιατι γινεται πολυ πηχτο και δεν μου το τρωει...σιγα σιγα ομως θα το τσακιζουμε!

σημερα εχουμε κοτοπουλακι για να δουμε θα του αρεσει?

κατερινη αααχ τι μου θυμησες (αργα το θυμηθηκα χαχαχα) οι πρωτες μου διακοπες και ειχα ερωτευτει κιολας εναν γιουγκοσλαβο τον νταιαν, το τι κυνηγητο επεφτε δεν λεγετε και οτι ειχε μου προσφερε το μισο...να μη με χασει!χαχαχα

αλλα και εναν ιταλο...οχι καλε δεν τον ερωτευτηκα αυτον, αντιθετως τον φοβομουν, εκανε κατακορυφο και περπατουσε με τα χερια και ετρεχα να κρυφτω χαχαχαχα

θα μεινει πολυ ο γρηγορης μασρουσκακι?ο φανης ποτε τελειωνει?θα στειλεις κι εκεινον?ο κολλητος τι κανει?αντενα σκασει μυτη και το δικο σας μαργαριταρακι!!!

εφυγα παω να φτιαξω την φρουτοκρεμα!

μακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααα σε ολους μικρους μεγαλους, αγορια κοριτσια!:tongue:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Επιτέλους λίγη κίνηση στο καφέ!

Ελένη εγώ μανάρι μου ποτέ δεν ζυγίζω ποσότητες!! Μόνο το κρεατάκι ζυγίζω όπως λέει και η άλλη βετεράνα μάνα! Και πάντα το υπολογίζω λίγο περισσότερο γιατί με το βράσιμο φυραίνει!

εμείς εδώ, έχουμε πολύ γκρίνια αλλά ευτυχώς τώρα κοιμάται!

Κατά τα άλλα καλά, ο Παυλίτος μια χαρά!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...