Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

      χαχαχαχ παρούσα !

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Tσα! Να μαι κι εγώ!!!!

Επισήμως Λάσκαρης Ιωάννης, ντεεεεε......:D:D:D

Ξύπνησα πρωί, μέσα στη χαρά, είπα σήμερα είναι η μέρα μου αυτή!!!

Όλοι τρέχανε μόνο τ' αδερφια μου ήταν χαλαρά!!!!

Έρηξα κι έναν 2ωρο ύπνο πριν να ξεκινήσουμε ήμουν ορεξάτος!

Στην εκκλησία κόσμος πολύς αλλά εγώ κρατούσα σφιχτά τη μαμά αγκαλίτσα!!!

Κάποια στιγμή ξεχώρισα μέσα στο πλήθος 1 ζευγάρι υδάτινα μάτια γεμάτα αγάπη!!! ΝΑι, σκέφτηκα! Το φιλαράκι μου, ο Γεράσιμος δεν με ξέχασε! Ήρθε να με τιμήσει!!! Αναρρίγησε η καρδιάμου!!!!

Φίλε μου κολλητέ, τι κάνεις ρε ψυχή; Έλα να βγούμε μια φωτό του είπα και εκείνος ήρθε αμέσως...Άπλωσα το χεράκι μου και τον χάιδεψα....Δεν είναι και λίγο πράγμα να σε αγαπούν οι φίλοι σου και να σου το δείχνουν!!!! Η μαμά του δάκρυσε, το ίδιο και η δικιά μου....

Ε! Άρχισε και το μυστήριο, είπα να μην κλάψω, είχα όρεξη και δάγκωνα το χέρι του παππούλη!!!

Έκανα και τις βουτιές μου, ωραία ήταν αλλά στο τέλος μου τη σπάσανε που με βγάλανε άρον άρον και, άκου ρε φίλε τι μου κάνανε!!!! Τολμήσανε να μου αγγίξουνε τα θε'ι΄κά μαλλιά μου! Μου κόψανε τσουλούφι!!! Τεσπά, σκέφτηκα πολλά έχω, ας μην το κάνω θέμα!!!!

Ώσπου να το καταλάβω έγινα Χριστιανός!!! Και τότε....είδα τον Άγγελό μου! Πρώτη φορά....φύλακα και προστάτη της ψυχής μου για μια ζωή...

Και από τότε είμαι πολύ χαρούμενος!!!!:D:D:D

Γεράσιμε, φίλε, χίλια ευχαριστώ!!!! Είσαι άρχοντας!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Βίκυ μου να μας ζήσει ο Λάσκαρης σου να είναι γερός και να γίνει μεγάλος και τρανός!...με συγκίνησες πολύ με το προηγούμενο μήνυμα σου...

Εμείς επιτέλους έχουμε ίντερνετ!Δεν σας το κρύβω ότι έχουμε από το σάββατο αλλά δυστυχώς την Κυριακή μας άφησε η γιαγιά μας και δεν είχα τον χρόνο και την διάθεση να ασχοληθώ με το λαπιτόπι...

Εγώ ακόμη ψάχνομαι να δώ τι θα κάνω με την βάφτιση το μόνο που έχω κλείσει είναι ο φωτογράφος...δε με βλέπω να κάνω προσκλητηρια με τον ρυθμό που πάω το κόβω να τους ειδοποιώ όλους μέσω τηλεφώνου :tongue:

Καλέ σας το είπα ότι μπουσουλάμε κι ότι στεκόμαστε όρθιες???Την ακούω το Σάββατο το πρωί ενώ ήταν στο παρκο να ζορίζεται και τι να δώ???έχει πιαστεί από το δίχτυ έχει σηκωθεί όρθια και προσπαθεί να κρατηθεί και να σκαλώσει παραπάνω...μήπως βιάζεται να μεγαλώσει ή είναι η ιδέα μου???

Επίσης έφαγε και δεύτερη σαβούρντα αυτή τη φορά από το κρεβάτι (είναι μουλωχτή κι όταν ξυπνάει δεν κάνει κιχ) πηδάει πάνω από τα και καλά προστατευτικά μαξιλάρια και σκάει με τα μούτρα στο πάτωμα πρέπει μετά από αυτό να απέκτησα τουλάχιστον 10 καινούργιες άσπρες τρίχες και άλλες 10 λίγα λεπτά αργότερα όταν είδα την μύτη της να τρέχει αίμα...τι θα κάνω Θεέ μου με υατό το παιδί???είναι πολύ ζωηρή...

Μαρούσκα μας φτάνει ο Αντρίκος στα κιλά εμείς είμαστε 6800 αλλά σας ρίχνουμε στο μπόι ένα πόντο!

Καλέ δεν σας είπα σήμερα πήγαμε και πήραμε μαγιώ μπικίνι με ασορτί μπαντάνα για το κεφάλι!Έρε κάτι γέλια που έχουν να πέσουν στην παραλία!

Νομίζω ότι έχουμε αρχίσει να αραιώνουμε επικίνδυνα...γιατί έτσι???

Μόλις σήμερα είδα ένα καινούργιο καφέ Ιανουαρίου 2012 και τολμώ να πώ ότι ζήλεψα λιγάκι...μου λείπει η κοιλίτσα μου!


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τζεννακι καλοωσηρθες πισω με το ιντερνετ!!

συλληπητηρια για τη γιαγιακα σου!

Νομιζω παντως οτι η κορη σου θα μας κανει να ζηλεψουμε..:D:D

θα λεμε η κορουλα της Τζεννης εβγαλε δοντια, μπουσουλαει,

στεκεται...χαχαχαχα, οντως βιαζεται να μεγαλωσει και μαλλον πρπει να την εχεις απο κοντα!!

Βαλε μαξιλαρια και στο πατωμα για να εισαι σιγουρη!!

Κοριτσιακαλημερα και σε σας!εμενα ο αντρας μου παιρνει αδεια 15-30 Αυγουστου, το ιδιο και εγω, οποτε μας βλεπω να βραζουμε στο ζουμι μας μεχρι τοτε..

μενουμε και μακρυα απο θαλασσα, οποτε καταλαβαινετε..

τελοσπαντων, θα περασει ο καιρος!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Επιτέλους Τζενάκο μου!

Συλλυπητήρια για την γιαγιά ωστόσο....

Καλέ, τι παιδί είναι αυτό που έχεις; Να μου το θυμηθείς θα πρπατήσει πολύ γρήγορα!!!

Εμείς τελειώσαμε με αλλαγές(είχα ελάχιστες) και σε λίγω φεύγουμε για Ροβιές μέχρι και το Σάββατο. Την Κυριακή πετάω με τα αγόρια για μαμά πατρίδα και η Ηλέκτρα κατασκήνωση, θα έρθει αργότερα πάνω.

Καλέ, που πήγατε όλες; Τι νέκρα είναι αυτή;

Βίκυ μου να μας ζήσει ο Λάσκαρης σου να είναι γερός και να γίνει μεγάλος και τρανός!...με συγκίνησες πολύ με το προηγούμενο μήνυμα σου...

Να είσαι καλά Τζένη μου! Και στη βάπτιση της μικρούλας σου ΄τωρα!!!!

Μόλις σήμερα είδα ένα καινούργιο καφέ Ιανουαρίου 2012 και τολμώ να πώ ότι ζήλεψα λιγάκι...μου λείπει η κοιλίτσα μου!

Μεγάλη αλήθεια αυτό.....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σα να μου φαίνεται μας έπιασε η ζέστη, αλλιώς δεν εξηγείται τέτοια νέκρα!

Βικάκι, καλές μίνι διακοπές!

Ελενάκι, ένας μήνας έμεινε, υπομονή...Τα σκ δε μπορείτε να πάτε για κανα μπανάκι?

Τζενάκι, τι νέα είναι αυτά?Μιλάτε, μπουσουλάτε, στέκεστε σε λίγο θα σας ζητάει παντρειές η τσούπρα σας:tongue::tongue::tongue::tongue:

Να ρωτήσω κάτι εσάς που τρώτε στερεά ρε κόρες...Πώς βγαίνουν τα 5 γεύματα??Εμένα στο τρίωρο χαλάει τον κόσμο, μάλλον μετά θα αντέχει πιο πολύ ε?Ο Φάνης άντεχε και με το γάλα μου 4ωρο και από το μεγάλο δε θυμάμαι και πολλά, μόνο τη γκρίνια του!Χάθηκα ολίγον τι, αλλά από τη μια το υπερ-άγχος της βάφτισης, από την άλλη το νοικοκυριό εντάξει...και τα βιβλία το βράδυ, το παραδέχομαι, δε μπορώ να ξεκολλήσω!Χθες που μπήκα το βράδυ και με πέταξε έξω κατά τις 12...6.30 εγερτήριο ο μικρός, ε δεν αντέχω, συγνώμη ρε φιλαράκια... Πάω γιατί γκρινιάζει ακόμη κι αγκαλιά...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω παντως οτι η κορη σου θα μας κανει να ζηλεψουμε..:D:D

θα λεμε η κορουλα της Τζεννης εβγαλε δοντια, μπουσουλαει,

στεκεται...χαχαχαχα, οντως βιαζεται να μεγαλωσει και μαλλον πρπει να την εχεις απο κοντα!!

Βαλε μαξιλαρια και στο πατωμα για να εισαι σιγουρη!!

Να σκάσετε από την ζήλεια σας :tongue:!!!!Αυτό σκεφτόμουν κι εγώ ότι θα με περνάτε για χαζομαμά κουκουβάγια αλλά έχω αποδείξεις κυρία μου τι νομίζατε???Τα στοιχεία μιλούν από μόνα τους...:cool:

Καλημέρα!

Επιτέλους Τζενάκο μου!

Συλλυπητήρια για την γιαγιά ωστόσο....

Καλέ, τι παιδί είναι αυτό που έχεις; Να μου το θυμηθείς θα πρπατήσει πολύ γρήγορα!!!

Αυτή θα περπατήσει κι εμείς θα χορέψουμε στο ταψί καρσιλαμά...:D

Μη μου πείς ότι ψήνεσαι και για τέταρτο?????

Σα να μου φαίνεται μας έπιασε η ζέστη, αλλιώς δεν εξηγείται τέτοια νέκρα!

Βικάκι, καλές μίνι διακοπές!

Ελενάκι, ένας μήνας έμεινε, υπομονή...Τα σκ δε μπορείτε να πάτε για κανα μπανάκι?

Τζενάκι, τι νέα είναι αυτά?Μιλάτε, μπουσουλάτε, στέκεστε σε λίγο θα σας ζητάει παντρειές η τσούπρα σας:tongue::tongue::tongue::tongue:

Να ρωτήσω κάτι εσάς που τρώτε στερεά ρε κόρες...Πώς βγαίνουν τα 5 γεύματα??Εμένα στο τρίωρο χαλάει τον κόσμο, μάλλον μετά θα αντέχει πιο πολύ ε?Ο Φάνης άντεχε και με το γάλα μου 4ωρο και από το μεγάλο δε θυμάμαι και πολλά, μόνο τη γκρίνια του!Χάθηκα ολίγον τι, αλλά από τη μια το υπερ-άγχος της βάφτισης, από την άλλη το νοικοκυριό εντάξει...και τα βιβλία το βράδυ, το παραδέχομαι, δε μπορώ να ξεκολλήσω!Χθες που μπήκα το βράδυ και με πέταξε έξω κατά τις 12...6.30 εγερτήριο ο μικρός, ε δεν αντέχω, συγνώμη ρε φιλαράκια... Πάω γιατί γκρινιάζει ακόμη κι αγκαλιά...

Λές να μου ζητήσει άντρα από βδομάδα???όλα κι όλα Μαρούσκα εμείς με την κόρη μου τα έχουμε ξεκαθαρίσει, μέχρι τα τριάντα θα βγαίνει μόνο σε παιδότοπους και μετά θα συζητήσουμε το ενδεχόμενο να βγεί μέχρι τις 10 σε κανένα αναψυκτήριο!:tongue: (κι άν μιάσει της μάνας της σιγά μη με ρωτήσει

γραμμένη θα με έχει) :cry:

Εγώ έχω το ακριβώς αντίθετο πρόβλημα συνήθως τρώει 4 γεύματα αντί για 5...πχ χτές κοιμήθηκε στις 11 ξύπνησε σήμερα στις 11.30 :shock::shock::shock: τώρα ξανακοιμάται και γύρω στις 3 θα φάει μεσημεριανό και μετά περίπου 6-7 και τέλος στις 10 και μετά ξαναμανά νάνι!

Η αλήθεια είναι ότι συνήθως ξυπνάει γύρω στις 8 δεν ξέρω τι την έπιασε σήμερα αλλά και πάλι τρώει στις 4 μπορεί και 5 ώρες...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε Μαρουσκα απο τωρα αγχος για τη βαφτιση που θα γινει το Σεπτεμβρη; οχι ρε κοριτσι μου! Καντο οπως σχεδιαζεις...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το ακριβώς αντίθετο πρόβλημα συνήθως τρώει 4 γεύματα αντί για 5...πχ χτές κοιμήθηκε στις 11 ξύπνησε σήμερα στις 11.30 :shock::shock::shock: τώρα ξανακοιμάται και γύρω στις 3 θα φάει μεσημεριανό και μετά περίπου 6-7 και τέλος στις 10 και μετά ξαναμανά νάνι!

Η αλήθεια είναι ότι συνήθως ξυπνάει γύρω στις 8 δεν ξέρω τι την έπιασε σήμερα αλλά και πάλι τρώει στις 4 μπορεί και 5 ώρες...

__________________

ε οχι βρε Τζεννακο, δε μπορω να μη ζηλεψω!!!:tongue::tongue:

κοιμηθηκε 11μμ με 11.30 πμ???

αχ καλα τα λεγαν οι παλιοι..ο υπνος θρεφει τα παιδια...

μπραβο μπραβο!!

εμεισ καναμε γλεντια προχτες με τον αντρα μου, που κοιμηθηκε 10 κ ξυπνησε στις 5 το πρωι..


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπορείτε να μη γράφετε για ύπνους??:tongue::tongue::tongue:Χαχαχα!Καλά δε λέω Λενάκι?

Ρε Τζένη, πόσα θες να μας τρελάνεις?Αυτό δεν είναι παιδί, είναι βιολί!!!Βέβαια το 11-8 που κάνει συνήθως δεν είναι πολύ, μη σου πω είναι και λίγο....Αλλά 11-11.30, δεν υπάρχει λέμε!

Βίκυ, επειδή ναι, είμαι τόσο αγχώδης γι' αυτό θα πάμε στο μοναστήρι να ησυχάσουμε οικογενειακώς.Καλά μπάνια!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Η μικρή κοιμάται πάλι φαίνεται περνάει φάση υπνηλίας...το κακό είναι ότι εγώ είμαι μαθημένη στο παλιό ωράριο και ξυπνάω μόνη μου στις 8...σε λίγο θα την ξυπνήσω γιατί σήμερα η μέρα έχει δουλειές και εξωτερικές και εσωτερικές και πρέπει να βγούμε έξω πρίν πιάσει για τα καλά η ζέστη.

Τι κάνετε?Πως τα περνάτε?Τα παιδιά μονοπωλούν τις συζητήσεις μας και σχεδόν ποτέ δεν αναφερόμαστε στο πως είμαστε εμείς...Όλα καλά?

Εγώ επιτέλους αδιαθέτησα και νιώθω πολύ καλύτερα, ποτέ δεν το φανταζόμουν ότι θα χαιρόμουν που ήρθαν οι ρώσοι!Τα νεύρα μου ηρέμησαν και όσο περίεργο κι αν ακούγεται άρχισα ξανά να ενδιαφέρομαι για τον εαυτό μου να αφήνω κάτω τα μαλλιά μου, να βάφομαι κλπ ένιωσα πάλι γυναίκα εκτός από μαμά!


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

ουουυυυυυυυυυυυ!!!πωπω καιρο εχω να μπω εδω!!!εμ μαφηνει ο γιος?χιχιχι μη μιλησεις μαρουσκακι χαχαχα!

τζεννακι συλληπητηρια για την γιαγιακα σου

νικακι μου λαβαμε το δωρακι σας, απλα υπεροχο και το φορεσαμε αμεσως στην βολτα και εννοειτε πως θα δεις φωτο πως τα κοιταζει...σου λεει το παιδι τι ειν τουτο?χαχαχα ευχαριστουμε πολυ πολυ πολυ μανουλα και μικρη μαριαντουλα!

λιτσακι σορρυ που δεν μπορεσα να σου μιλησω αλλα καταλαβαινεις, ηταν ετοιμο και το φαι.......χεχεχε

την αγαπη μου σε ολες σας κουκλες μου!SEE YOUUUUUUUUUU!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

σημερα γιναμε 6 μηνωωωωωωωωωων, απιστευτο μου φενεται...πως περναει ο καιρος!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!!

εγω σημερα εχω προετοιμασιες ..αυριο φευγουμε για τις διακοπουλες μας ..σημερα ετοιμαζω βαλιτσες ,κουβαδακια και λοιπο εξοπλισμο..το βουδακι ειναι ηδη στην γιαγια του..επεσε κλαμα χθες που εφυγε το μπεμπε μου ..

Αχ εχω να ριξω κατι υπνους στις διακοπες ...ατελειωτους.....

Να ειστε ολες καλα!!!!!!!!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...