Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Όχι ακόμη δεν έχω ίντερνετ απλά πάλι ήρθα βόλτα στους γονείς μου έχουν αναλάβει την μικρή κι έτσι βρήκα την ευκαιρία να χαζέψω λίγο...

Βίκυ μου να χαίρεσαι τον Παυλίτο να είναι γερός!

Δηλαδή είμαι η μόνη που δεν έχει βρεθεί ποτέ με καμία????:cry:

Μακάρι να μπορέσουμε κάποια στιγμή να τα πούμε από κοντά...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα φίλες!Πήγαμε γιατρό όπου έκαναν και τα τρία παιδιά μου εμβόλια...:(:(:( Ο Αντρίκος έσπασε το φράγμα των 6 κιλών (:shock::shock::shock:)κι είναι 6550γρ και 65 εκ. Ξεκινάμε 25 Ιουλίου μήλο, μετά αχλάδι, μετά και μπανάνα και σούπα το μεσημέρι!Θα τα καθαρογράψω το βράδυ να χαίρομαι σαν τη χαζή...:P:p:p

Βικάκι, όλα καλά θα πάνε, μανάρι μου...

Λιτσάκι, χρόνια σας πολλάαα!

Τζενάκι, εμείς κάποια στιγμή θα βρεθούμε να το ξέρεις...;););)

Ελενάκι, Ιωαννάκι και όλα τα άλλα κολίτσια φιλιά στα σπλάχνα σας!:P:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κοριτσάκια!Ο Αντρίκος κοιμάται το πρωινό υπνάκι του, εγώ σφουγγάρισα, έπαιξα ποδόσφαιρο και τώρα εδώ!Μίλησα με Άννα η οποία επιστρέφει σήμερα, άντε να μας ζωντανέψει λίγο:P:p:p:p:p Η διάθεση ψιλοχάλια, γιατί έφυγαν οι καλεσμένοι και μείναμε πάλι εγώ και τα 2 γιοκαρίνια, ο Αντρέας πολλή γκρίνια λόγω πρησμένων ούλων, ουφ!:(:(:( Καλή δουλίτσα σε όσες δουλεύουν, καλό καφέ σε όσες δεν ήπιαν, πάω γιατί ξύπνησε, πέρασαν και 50 λεπτά μην είμαι και αχάριστη!!!;););)


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο το τηλεφωνο στα γρηγορα! Επιβιωσαμε του χθεσινου ταξιδιου! Ξεκινησαν και οι υπολοιποι! Ο γελαστος βαρεων βαρων,8800 μας βρηκε η γιατρος που μας εκανε και το εμβολιο χθες πριν φυγουμε! Εκλεισα σημερα τα γλυκα,οσες δεν ερθετε θα χασετε!:-D θε'ι'κη μους σοκολατα καραμελα σε κουπακι με κουταλακι! Τρεχωωω...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να σας πω! Στο αεροδρομιο επαθα χοντρη πλακα! Φτανω και καταλαβαινω οτι δεν ειχα ταυτοτητα! Ευτυχως βρεθηκε ενας αγγελος κυριου και με δεχτηκαν με μια αλλη καρτα με φωτο που ειχα! Αλλα κοριτσια,εχασα 10 χρονια απο τη ζωη μου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γι ' αυτό μισώ τα βαφτίσια και τους γάμους...Τόσο άγχος, τόσο τρέξιμο και χάνεται η ουσία!Εμείς μάλλον για 11/9.Τώρα με τέτοια ημερομηνία άντε να πάνε όλα καλά:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Ο μικρός εδώ και 2 μέρες κοιμάται για μεσημέρι 5 λεπτά, 5 όχι 50! :(:(:(:(:(:(


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Οχι Μαρουσκα μου,μην το λες αυτο! Ειναι η πιο σημαντικη στιγμη της ζωης των παιδιων μας μετα τη γεννηση! Θα την χαρω στο επακρο! Ολα ειναι υπο ελεγχο!:-D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Οχι Μαρουσκα μου,μην το λες αυτο! Ειναι η πιο σημαντικη στιγμη της ζωης των παιδιων μας μετα τη γεννηση! Θα την χαρω στο επακρο! Ολα ειναι υπο ελεγχο!:-D

Όχι για σένα, μανάρι μου, για μένα το είπα!Eντάξει, το ''μισώ'' λάθος ρήμα, γιατί είμαι πολύ χάλια σήμερα...Με αγχώνει όλο αυτό και θα το χαρώ μόνο όταν τελειώσει και πάμε για φαγητό μετά με γονείς και κουμπάρους... Τουλάχιστον στα 2 άλλα παιδιά αυτό έγινε... Θα σε πρήζω κατά καιρούς με απορίες εσένα και το Αννούλι που το περάσατε-σχεδόν... εσύ!-


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!! τι κανετε?

εγω μολισ κοιμισα τη Μιλλυ κ την εχω αγκαλια κ σας γραφω με ενα χερι τωρα. τι κανετε?

-ΒΙΚΑΚΙ, τελος καλο ολα καλα ετσι? γιαμι γιαμι λιγουρευομαι τα γλυκακια που εγραψες..:D:D ευχομαι με το καλο η βαφτιση, ο γελαστος να μη σταματησει καθολου να γελαει-και στην κολυμπηθρα- και φυσικα οταν μπορεσεις φωτος για εμας τις απουσες.

-ΜΑΡΟΥΣΚΑΚΙ, γιατι αγχωνεσαι με τη βαφτιση?

εσυ που εχεις στην ¨καμπουρα σου" αλλες δυο? για ρωτα και μενα την πρωταρα, μολις καταληξαμε σε νονα κ για ημερομηνια λεμε 'η Οκτωβριο 'η Ιανουαριο..τοσο γενικα... στις 11-9 βαφτιζει κ μια πολυ καλη μιυ φιλη την κορη της που γεννηθηκε επισης 25-01, οποτε νομιζω η ημερομηνια σας ταιριαζει..

κατα τ'αλλα ο Αντρικος μεγαλωσε τελεια, ιδιο βαρος και'μεις, λιγο πιο ψηλες, μη μου τα χαλασετε τωρα λογω διαφορας υψους..χιχι:D:D

-ΑΝΝΕΤΑΚΙ γυρνα επιτελους! εχεις λειψει σε ολες μας και το γελιο του Γερασιμακου σου επισης. Σου εστειλα δωρακι κ μου γυρισε πισω επειδη ελειπες.Δευτερα θα το ξαναστειλω. Λαβαμε τις μπομπονιεριτσες σας κ το δωρακι σας κ ευχαριστουμε πολυυυυυυ!!

-ΤΖΕΝΝΥ καλοριζικα τα δοντακια σας, νομιζω ανοιξατε την αυλαια για την παρελαση δοντιων του καφε μας ε? 'η κανω λαθος?? καλα μασουληματα!!

-ΛΙΑΝΑ, ΙΩΑΝΝΑ, ΕΥΑ, ΛΙΤΣΑΚΙ,

τι κανουν τα ζιζανιακια σας??

Σας ειπα οτι καιμεις αυριο παμε την πρωτη μας εκδρομη στο Αγρινιο που παντρευεται ο αδερφος του αντρα μου? εχω λιγο αγχος με τη διαδρομη κ λιγο με το οτι θα ξεφυγουμε απο το προγραμμα μας, αλλα φυσικα χαλαλι, πιστευω να ειναι ομορφα!

ΣΑΣ ΦΙΛΩΩΩΩΩ!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελενη μου καλα να περασετε! Φιλια στη Μιλλυ μας! Κοριτσια εκανα εναν 2ωρο υπνο αγκαλια με τον γελαστο αλλο πραγμα!:-)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χελοουυυυυυυ,σας ελειψα?σας ελειψα το ξερω χεχεχε!πλακα κανω αλλα ξερω πως δεν κανετε χωρις εμενα...ωπα ωπα ωπα..γεια σου μπαμπακοοοοοοο χαχαχα

παρολη την κουραση εχω ορεξη για τζερτζελε...αλλα αφου δεν ειναι καμια μεσα δεν θα κανω τιποτα για να μαθετε...κοιμοσαστε το ξερω αλλα κοιμαμαι εγω για να κοιμαστε κι εσεις?ωφουυυυυυ

λοιπον ειμαστε πολυ καλα, οοοοολη μερα ημασταν στην θαλασσα και μετα ξυπνησαμε χαχαχα

ουτε ενα μπανιο...τοσος αερας, κρυο και γενικοτερα δε καναμε πολλα πραγματα, τον παππου ευχαριστηθηκαμε καιτον καθαρο αερα!

και ξανα παλι πισω στην βαση προς το παρον ελπιζω γιατι δεν καναμε τιποτε...στην αναμονη...και ελπιζουμε για τα καλυτερα!

θελω να γινω νησιοτοπουλααααααααααααα Θεουλη μου καλε, βαλε Το Χερακι Σου!

τα νεα σας τα διαβασα αλλα θα απαντησω αυριο, τωρα κουρστηκα, παω να ξαπλωσω γιατι αυριο εχω πολλααααα πλυντηρια (το σιδερο η μαμα μη ξεχνιομαστε..ο αερας δεν πηρε μακρια την τεμπελια μου χιχιχι)

φιλακια απτην αννετοοικογενεια!στοπ

ζεβρακος γυρισε στον υπνο του μπρουμητα!στοπ

δεν λεω αλλα!στοπ

παω να πεσω!στοπ

καληνυχτααααααααααα...στοπ δεν λεω!στοπ!

σας αγαπω...εχει και συνεχεια...αυριο..μη τα θελετε ολα μαζεμενα!μπαααααα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!Αννέτι, καλώς ήρθατε!!:P:p:p:p:p:p:p

Συγνώμη χθες που σε έστησα στο ραντεβού αλλά έκανα αγκαλιές με το σύζυγο και τα βιβλία μας;););)Με συγχωρείς έτσι???:tongue::tongue::tongue::tongue:

Σήμερα είμαστε μόνοι με νινί και μπαμπά:P:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια....

Εμεις επιστρεψαμε χθες το πρωι στα πατρια εδαφη !!!!! Επιτελους!!!! Λειπαμε απο 18-6!!!!! Σε ολο το ταξιδι η Μαρια μου ηταν μια κυρια!!!! Σαν να μην ειχα παιδι !!!!!... Και μολις πατησαμε τα ποδια μας στα Χανια αρχισε η γκρινια!!!!!! Μου βγηκε ΄΄ χωριογυρα ΄΄ που λεμε κι εδω !!!!!:D:D

Απο vasdeli:

΄΄Ήταν και δική μου χαρά που σε γνώρισα!!! Να χαίρεσαι τον Νίκο και την Μαρία σου! Ο Παύλος δήλωσε καταγοητευμένος από την κορασίδα μας! Μου είπε δε ότι την αγαπάει τόσο όσο τον αδερφό του , ψυχούλα μου! Επίσης συνεχώς μου λέει ότι η Μαρία κρατάει σιλουέτα και δεν είναι σαν και τον δικό μας τον χοντρό!!! Πρέπει να του κάνουμε δίαιτα....λέει!tongue.gif''

Αχ Παυλιτο μου, γλυκο μου αντρακι, ψυχη μου !!!!! Τι παιδακια εχεις βρε Βικακι !!!! Να τα χαιρεσαι !!!!! Παντως τα αισθηματα ειναι αμοιβαια, γιατι κι εγω τον εβαλα μες την καρδια μου!!!! Να του δωσεις ενα γλυκο φιλι απο μενα !!!!:D

Βικακι τελος καλο ολα καλα στην ταλαιπωρια σας ( και στην δικια μας )!!!!!!!!!!!

Αντε με το καλο να ξημερωσει η αυριανη ημερα!!!!!:D

Αννετακι καλως ηρθες!!!! Μας ελειψες!!!! Ο Γερασιμουλης καλα???

Μαρακι μου σουπερ ο Αντρικος μας !!!! Ολοκληρο αντρακι !!!!

Ιωαννα μου του αρεσει η φρουτοκρεμα του ταβανατου μας ε????

Τζενακι, Νικακι και Ελενη τι κανουν οι κορακλες σας???? Φιλακια!!!!!!!!

Ελπιζω να μην ξεχασα καμια.....

Σας φιλω...........


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καλη εβδομαδα!!!

Vasdeli μου να σου ζησει το αγορακι σου!!!να ειναι γερο και καλοφωτιστο!!!

αλλη μια εβδομαδουλα και διακοπες!!!!!!ηδη οι βαλιτσουλες ειναι σε παραταξη!!!!το βουδακι φευγει για τα πεθερικα μου την πεμπτη και σαββατο πρωι αναχωρουμε η υπολοιπη οικογενεια !!!

με την φρουτοκρεμα πλεον τα παμε συμπαθητικα ..σημερα προσθετουμε και ροδακινο ...

Ηλιαννα μου θηριακι το μπεμπε σου!!!εμεις 5 μηνων ειμασταν 67 ποντους αλλα 8 κιλα!!!!οντως θηριακι!!!!τρωει καλα απο την μανουλα!!!

Λιτσακι γυρισαμε στην πατριδα...το κοριτσι θελει γυρα....ξετοιμαστειτε για νεο γυρο εκδρομων για να ειναι ηρεμο το μαρακι μας!!!

Αννετακι welcome back!!!μεχρι να μας ξαναφυγεις!!!χαχαχα


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...