Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts

διωξτε με καλε καποιος!εχω δουλειες!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

KORITSIA NA SAS PW KATI,,,,,MOU IRTHE MINIMA OTI PREPEI NA BALW ELLINIKI GRAMATOSEIRA,,,,TO KSERW ,,TO PROSPATHISA ALLA DEN TA KATAFERA,,,,THA PAW TO LAPTOP AYRIO SE ENAN ILEKTRONIKO NA MOU TO FTIAKSEI,,,,,,EAN DEN BALW ELLINIKI GRAMATOSEIRA THA ME APOKLEISOUN GIA 3 MERES,,,,,,,,,KALA TI EPATHE SIMERA KAI OLOUS TOUS APOKLEIEI??????????/MPOREI NA ME EPOKLEISEI ME AYTO TO MINIMA,,,,,,,,,,NA KSERETE THA MPW SE 3 MERES,,,,,,,,,,,,,OSO GIA TO ONOMA EAN EINAI AGORI THA TO BALOUME EGE POU SIMENI AIGAIO,,,,,,,,KAI EAN EINAI KORITSI THA TO BALOUME YASEMI...POU EINAI TO IDIO KAI STA ELLINIKA,,,,,,,,,SAS AGAPW POLU POLU,,,,,,MPOREI GIA 3 MERES NA MIN MPORW NA MPW,,,,MEXRI NA BALW ELLINIKI GRAMATOSEIRA,,,,,,,POLLA FILIA SE OLES

θα μας λειψεις ελένακι!

θα τα πουμε αυριο να περιμενεις τηλεφωνο!

φιλακια πολλα πολλα και πολλα χαδακια στο σπορακι σου!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

βρε ελενακι στειλε αναφορα οτι δεν μπορεις γιατι εχει προβλημα το λαπτοπ αλλα θα το διορθωσεις σε 3 μερες δεν νομιζω να σου απαγορευσουν να γραψεις

EXW STEILEI ANDRIANA,,,,,KAPOIA KOPELA MOU EKANE ANAFORA OTI EINAI DISANAGNWSTA AYTA POU GRAFW,,,,MOU ESTEILAN MINIMA OTI EAN EPANALYTHFI THA ME APOKLEISOUN 3 MERES,,,,,,,,TOUS EXW EKSIGISI IDI TOUS LOGOUS,,,,,OSES FORES KAI AN PROSPATHIA DEN TA KATAFERA NA BAL ELLINIKI GRAPATOSEIRA,,,,,,,EAN ME APOKLEISI GIA 3 MERES MIN ANISIXISETE,,,,,

Link to comment
Share on other sites

τι εγινε ρε παιδια????

κισακι μου τι κανεις???καλα που να σου λεω,πηρα αλλη μια κατσικα γιατι η προηγουμενη δεν ηταν αποδοτικη,και τωρα εχουμε τρελαθει στο γαλα!!ο καλος μου γουσταρει πολυ!!!!!!!!!!!!!οποτε καταλαβαινεις τι εχει να γινει σε λιγο καιρο που θα της βαλει να γεννησουν!!και γω του ειπε οτι θα του φτιαξω statistics για να δουμε ποσο γαλα παραγει καθε μια!δουλεια δεν εχουμε δηλαδη.......:D

gsYaJE8HNvw

καλε τρομαξα!

δεν ηξερα οτι μηδενιζει το κοντερακι!χιχιχιχιχι

χ@@@κες απο τον φοβο σου?αχαχαχαχα

WIyBnjPUtws

μηδενισε για το χαρωπο μωρακι,κλειδωθηκε το θεμα κι ανοιξε αλλο καφε!

6qaAZtrskUg

αυτα ειχα να πω για τωρα αχαχαχααχαχαα!!παω να κανω καφε γτ τωρα σηκωθηκα...ψοφησα σημερα

ο τραγος βρομαει οτνα ειναι να ζευγαρωσει,μιλαμε για τρελο μποχανι!!!

αχαχααχαχααχαχα!!μποχαναει ο ..........ης αχαχαχχααχαχαχα


921477wc2fyvv2y2.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια μηπως ξερετε γιατι το τικερακι μου δεν...εξελισσεται? Μενει στασιμο και ο Αλεξανδρος δε μεγαλωνει!!! Χτες το εφτιαξα παλι αλλα εμεινε το ιδιο...Καποια βλακεια εχω κανει και δεν ξερω τι...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελενη μου μην στεναχωριεσαι κουκλα μου!3 μερες ειναι θα περασουν!

θα σε περιμενουμε!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

αχχαχαχααχχα ανδριανη...κι εγω μια φορα εκανα πιλαφι με ζαχαρη..ο πεθερος μου σαστησε..μου λεει..

- κουκλα μου τι εβαλες μεσα στο ρυζι?

κανω να φαω..πετιμεζι το ρυζακι χαχαχαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

μενια μου καλως ηρθες αλλα μολις απαγορευσαν σε μια κοπελα να συνεχισει να γραφει αν δεν εχει ελληνικη γραμματοσειρα δες πιο πανω παντως σε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες κ σε σενα με το καλο να ερθει το σπορακι σου

BGIKA KAI PROSPATHISA NA KSANA MPW KAI ME EBALE,,,,,,,,,DEN PEIRAZEI OMWS,,,,EAN ME APOKLEISOUN THA KSANA MPW SE 3 MERES,,,,,,,,,,ALLA TO SYNTOMOTERO THA PAW TON YPOLOGISTI GIA FTIAKSIMO,,,,,,DEN KRATAW KAKIA STIN KOPELA POU MOU EKANE TIN ANAFORA,,,DEN PEIRAZEI,,,,EXEI DIKIO KAI AYTI,,,,,,,,MOU IRTHE TO MINIMA TO POIOS EKANE TIN ANAFORA,,,,,,DEN PEIRAZEI OMWS NA EINAI KALA,,,,,,,,,,,,SAS AGAPW POLU PARA POLU

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα α ρε ανδριανη εισαι φοβερη!

εισαι και γ@μ@ τα ατομα!

εχεις πολυ πλακα!αχαχαχαχαχα

εχω πεθανει στο γελιο!

καλα ρε ανθρωπε του λεω κ δεν λες τοση ωρα που με βλεπεις να μαγειρευω οτι ειναι ο βασιλακης!!!!!(ετσι τον ειχα ονομασει προς τιμη του κουμπαρου μου γιατι κ αυτος τραγος ειναι οχι κερατας!!!χαχαχαχα απλα μοιαζει με τραγο)νομιζα μου λεει οτι τον εκανες βραστο καλα ο φουρνος που εκαιγε δυο ωρες δεν σου βγαλε τα ματια?!!

κ μου λεγε η κοπελα απο το ζευγαρι ρε ανδριανη σιγουρα ειναι αρνι μεγαλο κοκαλο εχει πρεπει να ηταν πολυ μεγαλο το αρνι χαχαχαχαχαχ


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

EXW STEILEI ANDRIANA,,,,,KAPOIA KOPELA MOU EKANE ANAFORA OTI EINAI DISANAGNWSTA AYTA POU GRAFW,,,,MOU ESTEILAN MINIMA OTI EAN EPANALYTHFI THA ME APOKLEISOUN 3 MERES,,,,,,,,TOUS EXW EKSIGISI IDI TOUS LOGOUS,,,,,OSES FORES KAI AN PROSPATHIA DEN TA KATAFERA NA BAL ELLINIKI GRAPATOSEIRA,,,,,,,EAN ME APOKLEISI GIA 3 MERES MIN ANISIXISETE,,,,,

μα ειναι κεφαλαια, αν ηταν μικρα ενταξει,ουτε εγω μπορω να τα διαβασω..τα ματακια μου κανουν πεταλουδες..

πηγαινε να σου περασουν την ελληνικη γραμματοσειρα κι εννοια σου..θα τα λεμε οπωςδηποτε..ορκιζομαι!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχχαχαχααχχα ανδριανη...κι εγω μια φορα εκανα πιλαφι με ζαχαρη..ο πεθερος μου σαστησε..μου λεει..

- κουκλα μου τι εβαλες μεσα στο ρυζι?

κανω να φαω..πετιμεζι το ρυζακι χαχαχαχαχα

πατερα ρυζογαλο δεν ζητησες? επρεπε να του πεις εγω αυτο καταλαβα χαχαχαχαχχαχαχαχαα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

BGIKA KAI PROSPATHISA NA KSANA MPW KAI ME EBALE,,,,,,,,,DEN PEIRAZEI OMWS,,,,EAN ME APOKLEISOUN THA KSANA MPW SE 3 MERES,,,,,,,,,,ALLA TO SYNTOMOTERO THA PAW TON YPOLOGISTI GIA FTIAKSIMO,,,,,,DEN KRATAW KAKIA STIN KOPELA POU MOU EKANE TIN ANAFORA,,,DEN PEIRAZEI,,,,EXEI DIKIO KAI AYTI,,,,,,,,MOU IRTHE TO MINIMA TO POIOS EKANE TIN ANAFORA,,,,,,DEN PEIRAZEI OMWS NA EINAI KALA,,,,,,,,,,,,SAS AGAPW POLU PARA POLU

Κι εμεις σε αγαπαμε Ελενιτσα! Μη στενοχωριεσαι! Πηγαινε να τον φτιαξεις γρηγορα γιατι θα μας λειψεις.

Link to comment
Share on other sites

παμε γιατ τρελες στις Σευχελλες,παμε για τρελες ωωωωω!!!!!!!!

χαχαχα....

προς το παρον παω να σκουπισω την αυλη μου και ερχομαι σε λιγο!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

BGIKA KAI PROSPATHISA NA KSANA MPW KAI ME EBALE,,,,,,,,,DEN PEIRAZEI OMWS,,,,EAN ME APOKLEISOUN THA KSANA MPW SE 3 MERES,,,,,,,,,,ALLA TO SYNTOMOTERO THA PAW TON YPOLOGISTI GIA FTIAKSIMO,,,,,,DEN KRATAW KAKIA STIN KOPELA POU MOU EKANE TIN ANAFORA,,,DEN PEIRAZEI,,,,EXEI DIKIO KAI AYTI,,,,,,,,MOU IRTHE TO MINIMA TO POIOS EKANE TIN ANAFORA,,,,,,DEN PEIRAZEI OMWS NA EINAI KALA,,,,,,,,,,,,SAS AGAPW POLU PARA POLU

κι εμεις ελενακι σαγαπαμε..μη στεναχωριεσαι ομως οκ?

φιλακια πολλα!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...