Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts

αν τυχον εξαφανιστω ξαφνικα να ξερεις πως με εχει εκτοπισει ο καλος μου απτο πισι και δεν θα αργησω να ξαναμπω οκ?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γαι την υποτροφια λες ετσι? ειχα διαβασει ..και συμφωνω με τα κοριτσια που σου ειπαν να καθησεις εκει που καθεσαι..εδω τα πραγματα πανε απτο κακο στο χειροτερο.

η οικογενεια σου ειναι ελλαδα?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

και εχουμε χωρο για αλλες τοσες..εισαι ευπροσδεκτη!!!

Αχ Αννετάκι μου σε ευχαριστώ πολύ!!!!!Είσαι μια γλύκα!!!!!!

Εσύ αν δεν κάνω λάθος προσπαθούσες κάποιους μήνες έτσι δεν είναι? Εγώ από Νοέμβρη περίπου...άντε να δούμε!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

γαι την υποτροφια λες ετσι? ειχα διαβασει ..και συμφωνω με τα κοριτσια που σου ειπαν να καθησεις εκει που καθεσαι..εδω τα πραγματα πανε απτο κακο στο χειροτερο.

η οικογενεια σου ειναι ελλαδα?

Ο καλός μου είναι μαζί μου. Οι γονείς μου Ελλάδα ναι...Εδώ θα κάτσω για 3 χρόνια ακόμα μάλλον...


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ Αννετάκι μου σε ευχαριστώ πολύ!!!!!Είσαι μια γλύκα!!!!!!

Εσύ αν δεν κάνω λάθος προσπαθούσες κάποιους μήνες έτσι δεν είναι? Εγώ από Νοέμβρη περίπου...άντε να δούμε!!!

10 και κατι λιγο..εσυ?

τζουλακι μου σου ευχομαι γρηγορα να δουμε και το δικο σου τικερακι να μεγαλωνει..ο μαης ειναι γουρλης και το καφε μας ακομα περισσοτερο!!!

μακαρι να γεμισουμε εγκυουλες..να μη μεινει καμια παραπονεμενη!!

:D:D:D:D:D:D


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσια! Θυμάστε που σας έλεγα το πρωί ότι είχα πολλές δουλίτσες; Ε μόλις τώρα ξεμπέρδεψα....Για την ακριβεια είμαι ακόμα σο γραφείο και μπήκα για μια καλησπέρα πριν φύγω...

Είδα ότι διαγράψανε και κάποια πρόσωπα......καιρός ήτανε....

Όλα καλά;;;;;;;;

Καλώς ήρθες Julie!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

εισαι παντρεμενη?συγνωμη για την ανακριση..απλα θελω να γνωριστουμε λιγο καλυτερα!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια! Θυμάστε που σας έλεγα το πρωί ότι είχα πολλές δουλίτσες; Ε μόλις τώρα ξεμπέρδεψα....Για την ακριβεια είμαι ακόμα σο γραφείο και μπήκα για μια καλησπέρα πριν φύγω...

Είδα ότι διαγράψανε και κάποια πρόσωπα......καιρός ήτανε....

Όλα καλά;;;;;;;;

Καλώς ήρθες Julie!

ερακι μου καλη ξεκουραση καλο μου,δεν νομιζω να κουραστηκες?αλλιως θα αρχισω να φωναζω :rolleyes: χιχιχι


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

10 και κατι λιγο..εσυ?

τζουλακι μου σου ευχομαι γρηγορα να δουμε και το δικο σου τικερακι να μεγαλωνει..ο μαης ειναι γουρλης και το καφε μας ακομα περισσοτερο!!!

μακαρι να γεμισουμε εγκυουλες..να μη μεινει καμια παραπονεμενη!!

:D:D:D:D:D:D

Μακάρι!!!!Μακάρι όλες μας σύντομα να πηγαίνουμε βόλτα τις κοιλούμπες μας στην παραλία, χιχιχιχι!

Σε ευχαριστώ eri μου, καλώς σε βρήκα!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εισαι παντρεμενη?συγνωμη για την ανακριση..απλα θελω να γνωριστουμε λιγο καλυτερα!

Κανένα πρόβλημα γλυκιά μου! Όχι δεν είμαι παντρεμένη...περιμένουμε να έρθει το σποράκι πρώτα και μετά με το καλό...


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια είναι ότι είμαι λίγο πτωματάκι αλλά οκ αντέχω....

το θεμα δεν ειναι αν αντεχεις..αλλα να μη κουραζεσαι..μαλλον θα αρχισω και δεν θελω.......με τους πονους πως πας?


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Κανένα πρόβλημα γλυκιά μου! Όχι δεν είμαι παντρεμένη...περιμένουμε να έρθει το σποράκι πρώτα και μετά με το καλό...

Όλα θα πάνε καλά! Είμαστε μία πολύ γουριλίδικη παρέα!!!!!Σύντομα θα είσαι εγκυούλα !!!!!!......


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

το θεμα δεν ειναι αν αντεχεις..αλλα να μη κουραζεσαι..μαλλον θα αρχισω και δεν θελω.......με τους πονους πως πας?

Ναι....μην αρχίσεις please......( αν και μου χρειάζεται......)...

Α με τους πόνους τα πάω πολύ καλύτερα....Έχουν σχεδόν εξαφανιστεί ( γι αυτό έχω πάρει αέρα....)....


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Όλα θα πάνε καλά! Είμαστε μία πολύ γουριλίδικη παρέα!!!!!Σύντομα θα είσαι εγκυούλα !!!!!!......

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!!Εύχομαι σύντομα όλα όλα τα κοριτσάκια να είναι εγκυούλες!!!Κι εσύ σε λίγους μήνες να κρατάς ένα υγιέστατο μωράκι!Κι όπως λέει κι η Αννετ μας, δεν κάνει να κουράζεις το σποράκι σου...


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...