Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

Εχετε ξεκινησει κρεμα για ραγαδες? Εγω τις frezyderm 2 φορες τη μερα. Και ολη την ημερα nivea με το κιλο. Εχω φαγουρα στην κοιλια κ μου λενε οτι τραβαει.. γι αυτο πασαλειβομαι με το κιλο. Penny το αμυγδαλελαιο κανει την ιδια δουλεια? Που θα το βρω?


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχ βρε Koutsouni μου πως σε καταλαβαίνω..!!

Τώρα με τις προσφορές που είχε έβλεπα τα παιδικά και ήθελα να πάρω κάτι..κάτι μικρό..ότι να ναι..Αλλά δεν ήξερα τι..Και μόνο λευκό μπορούσα..Και δε μου πήγαινε πάλι γιατί έλεγα αφενός κάτσε να μάθω πως όλα καλά και αφετέρου..να πάρω κάτι χωρίς να έχω στο μυαλό μου αν είναι αγοράκι ή κοριτσάκι ?

Γενικά, περιμένω περισσότερο για να αποκτήσουν χρώμα τα ονειρά μου..σχέδια και σχήματα τα σχέδια για το δωματιάτακι του..Πωπω..πολύ όμορφο καλοκαίρι μας περιμένει πρώτα ο Θελούλης κορίτσια..

Χθες έβλεπα στον ύπνο μου το γιατρό να μου λέει πως όλα καλά, είναι υγιέστατο το μωράκι μου και συνεχίζουμε..και από τη χαρά μου λέει έφυγα χαρούμενη χωρίς να τον ρωτήσω το φύλλο αν φαίνεται και ξύπνησα με τη σκέψη, αλλά με πολύ χαρά..Τί σου κάνουν οι ορμόνες εεε ?

και εγω δεν μπορεις να φανταστεις πως κρατιεμαι θελω τοσο πολυ να αρχησω να ετοιμαζω το παιδικο δωματιο...ο αντρας μου μου λεει να παμε να παρουμε διαφορα για το δωματιο να παραγγειλω κατι αυτοκολλητα για το δωματιο αλλα το ξανασκεφτομαι και λιγο ακομα υπομονη να μαθω και θα τα φερω ολα τουμπα...χαχαχα

Φυσικα και θα πανε ολα καλα μην ανησυχεις εχει ο θεος!!!

Οσο για τις ορμονες αστα, εχω κατι νευρα απορω που με αντεχει ο αντρα μου ακομα,το καταλαβαινω αλλα δεν μπορω να το ελενξω...επισης το αλλο κλαιω μερικες φορες χωρις λογο πραγματικα δεν παω καθολου καλα!!!!:tongue::tongue::tongue:


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Mariathens και Nikaki μου, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές για τη μαμά μου..Πάντα με άγχωναν τα νοσοκομεία, χειρουργεία κτλ, αλλά τώρα με την εγκυμοσύνη έχω γίνει λίγο πιο ευαίσθητη..Ελπίζω αύριο να είμαι ψύχραιμη μέχρι να ξυπνήσει και να μιλήσω..

Nikaki, τί ώρα να έρθουμε για φαγητό ? χαχαχα.. Εγώ σήμερα έχω πάρει φασολάκια στη δουλειά για φαγητό..αλλά χθες έκανα λίστα ψώνια και μενού για το party των γενεθλίων μου όπου θα το ανακοινώσουμε κιόλας, θα έχουν βγει και τα αποτελέσματα, και μου έτρεχαν τα σάλια..

Έχω πάρει και μπανανούλα, φράουλες, ξηρούς καρπούς..χαχα..10 ώρες είμαι στο γραφείο..να έχω κάτι ανά 2 ώρες να τρώω..χαχαχα

Καλη επιτυχια στην μαμακα σου ολα καλα θα πανε..παντα σιδερενια οτι καλητερο ευχομαι..!!!


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχετε ξεκινησει κρεμα για ραγαδες? Εγω τις frezyderm 2 φορες τη μερα. Και ολη την ημερα nivea με το κιλο. Εχω φαγουρα στην κοιλια κ μου λενε οτι τραβαει.. γι αυτο πασαλειβομαι με το κιλο. Penny το αμυγδαλελαιο κανει την ιδια δουλεια? Που θα το βρω?

Εμένα 2 φίλες μου που γέννησαν πριν 2 χρόνια και η μια είναι έγκυος στον 3ο μήνα μαζί μας, έβαζαν αμυγδαλελαιο και μου το πρότειναν, γιατί όντως δεν έχουν καθόλους..Βάζω από την πρώτη μέρα που το έμαθα για ενυδάτωση και γενικά για πρόβλεψη.. Οι κρέμες μου είπαν πως πρέπει να κοιτάμε συστατικά κτλ και δεν είμαι πολύ καλή σε αυτά. Το είπα και στο γιατρό μου και μου είπε είναι πολύ καλό το αμυγδαλελαιο και καλά κάνω και βάζω αυτό. Το πήρα στα βιολογικά, τα 100ml 2 ευρώ.. Η φίλη μου είπε πως πήρε σχεδόν 2 λίτρα από φαρμακείο με 8 ευρώ..χαχαχα.. Είναι και φτηνό δηλαδή.. Με τα 100 ml να σκεφτεις παιρνάς ένα μήνα χαλαρά..Και βάζεις και στο στήθος, γιατί κι εκεί τεντώνει και κάνει ραγάδες αν δεν το προλάβεις όπως λένε..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Penny Τι ωραιος τροπος να το πεις!!!!! Δηλαδη μεχρι τωρα δεν λες τιποτα????

Ναι..Δεν ξέρει κανείς τίποτα..Μόνο ο άντρας μου και η μαμά μου..χαχαχα..Αααα..προχθες που μας αποκάλυψαν οι φίλοι μας το δικό τους μωράκι και πως γεννάνε 12 Νοεμβρίου κι εκείνοι..Με καταλάβανε που πανηγύριζα και τους το είπαμε, αλλά περιμένουν όταν το ανακοινώσουμε στα γενέθλιά μας να κάνουν θέατρο τους έκπληκτους κτλ..Θα γελάσουμε πολύ πιστεύω..γιατί και προχθές που μας το είπαν εκείνοι μείναμε όλοι κάγκελο..Έτσι και με εμάς..και τόσο σύντομα..χαχαχα..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Titiko μου, κι εγώ το 1986 γεννήθηκα, αλλά ο άντρας μου μου είπε να κόψω το 27, για αυτό λέω 28 τώρα..Εσύ βέβαια έχεις λίγους μήνες ακόμα για να το λες..χαχαχα

χαχαχαχα εγω εχω πει οτι την ημέρα που θα έχω γενέθλια θα λέω 28 οτι ειμαι :D


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχετε ξεκινησει κρεμα για ραγαδες? Εγω τις frezyderm 2 φορες τη μερα. Και ολη την ημερα nivea με το κιλο. Εχω φαγουρα στην κοιλια κ μου λενε οτι τραβαει.. γι αυτο πασαλειβομαι με το κιλο. Penny το αμυγδαλελαιο κανει την ιδια δουλεια? Που θα το βρω?

εγω την εχω παραγγείλει την frezyderm απο το ιντερνετ και πριμ΄νω να μου έρθει την Παρασκευή !


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια εβλεπα τις ηλικιες σας και παιζει να ειμαι το πιο μικρουλη στην παρεα..ειμαι το 1991 δηλαδη 22 ετων και εχω γενεθλια 5/11 και η ΠΗΤ μου ειναι 17/11...

Όντως βρε Koutsouni..

Δε νομίζω να έχουμε και πιο μικρή.. Πωπω.. τι μου θύμισες ? 22 χρονών ήμουν σαν χαμένη.. Τελείωνα το Πολυτεχνείο, έκανα 2 γλώσσες, βρήκα δουλειά, άλλαζα σπίτι.. Πολύ μεταβατική χρονιά.. Άλλα είχαμε και άλλα κουράγια τότε..χαχαχα


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

εγω την εχω παραγγείλει την frezyderm απο το ιντερνετ και πριμ΄νω να μου έρθει την Παρασκευή !

Η frezyderm είναι αγαπημένη εταιρεία και πολύ καλή σε άλλα προϊόντα που παίρνω..Αν δω μόλις μεγαλώσει κι άλλο η κοιλιά πως δεν καλύπτομαι θα τη δοκιμάσω σίγουρα..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εβλεπα τις ηλικιες σας και παιζει να ειμαι το πιο μικρουλη στην παρεα..ειμαι το 1991 δηλαδη 22 ετων και εχω γενεθλια 5/11 και η ΠΗΤ μου ειναι 17/11...

μικρούλα είσαι! Δεν περάζει νέα μανούλα θα εχει το παιδάκι σου :D


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

Η frezyderm είναι αγαπημένη εταιρεία και πολύ καλή σε άλλα προϊόντα που παίρνω..Αν δω μόλις μεγαλώσει κι άλλο η κοιλιά πως δεν καλύπτομαι θα τη δοκιμάσω σίγουρα..

την συγκεκριμένη κρέμα για ραγάδες μου την σύστησε η αδερφή μου, την χρησιμοποιούσε και στις 2 εγκυμοσύνες της. Δεν έχει καθόλου ραγάδες.


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...