Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αμερισσα. Το δευτερο απλα για να βγαλω τον μπαμπα μου. Θα θελα να τον πω Χρηστο αλλα.....

Πολύ ιδιαίτερο όνομα, αλλά το έχω ακούσει άλλη μια φορά σε ένα κουκλίστικο κοριτσάκι και το φωνάζανε Μαρίσια..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Αμερισσα. Εγω θα ηθελα αν ειναι αγορι να το πω Χρηστο κ να ναι καλο σαν τον μπαμπακα μου....

Κι εμένα Χρήστος είναι ο μπαμπάς μου και είναι τέλειος..γλυκός και όσους Χρήστους ξέρω είναι έτσι..Αλλά ελπίζω στον αδερφό μου να κάνει κάποια στιγμή ένα γιο να μείνει όνομα και επίθετο. Ωστόσο, αν κάνω 2 αγόρια το 2ο θα το πω Χρήστο..χαχα..Τί φτάσαμε να συζητάμε εεε ? Για τα επόμενα μωρά..Πόσα όνειρα ? Αλλά σήμερα κορίτσια κάτι έχουμε πάθει..ροδάνι πάει η σκέψη μας..Χαμός από μηνύματα..


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως στην μικρη μου δεν ηθελα καθολου γλυκα!αρχισα να τα ζηταω μετα τον 5ο!Τφρα τρωω ανετα τα παντα!

Kel η κουνιαδα μου στα 34 εκανε το πρωτο της!Ειναι στην τυχη ολα πλεον!Εγω γνωρισα τον αντρα μου νωρις και εγιναν ολα πολυ γρηγορα!Αλλες γυναικες ουτε στα 40+ δεν νοιωθουν ετοιμες για μωρακι!Ειναι σου λεω ολα στην τυχη ή καλυτερα στην μοιρα του καθε ενα!

Επισης το Αμερισσα ειναι υπεροχο.ονομα!Δεν το εχω ξανα ακουσει!!

Εμεις την μικρη μου θα την βγαλουμε Ελενα αλλα θα την φωναζουμε Λενα,δεν εχουμε κανει ακομα την.βαπτιση οπως βλεπετε γιατι ετυχε το δευτερο.και αλλαξαν τα σχεδια,πρωτα ο θεος τον φλεβαρη.

Το μικρο μας αν ειναι κοριτσακι θα την πουμε Αννα-Μαρια(της μανας μου) ή αν ειναι αγορακι χρηστο(τον πεθερο μου)


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμένα η κουμπαρούλα μου στα 33 τώρα είναι στο πρώτο έγκυος..Τυχερά είναι αυτά..Αλλά ρε παιδιά..Πολύ παίζει το Χρήστος σε γονείς..Αγόρια δε βλέπω να έχουμε πολλά όμως..χαχαχα..Άντε σε κανένα μήνα θα είμαστε όλες πιο σίγουρες και θα κάνουμε λίστες με αγόρια, κορίτσια να ξέρουμε τί κυκλοφορεί από γαμπρούς και νύφες..χαχαχα


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα Χρήστος είναι ο μπαμπάς μου και είναι τέλειος..γλυκός και όσους Χρήστους ξέρω είναι έτσι..Αλλά ελπίζω στον αδερφό μου να κάνει κάποια στιγμή ένα γιο να μείνει όνομα και επίθετο. Ωστόσο, αν κάνω 2 αγόρια το 2ο θα το πω Χρήστο..χαχα..Τί φτάσαμε να συζητάμε εεε ? Για τα επόμενα μωρά..Πόσα όνειρα ? Αλλά σήμερα κορίτσια κάτι έχουμε πάθει..ροδάνι πάει η σκέψη μας..Χαμός από μηνύματα..

Φανταζομαι ποσο γλυκος ειναι!!!!! Εγω ξερω τον αντρα μου 13 χρονια..... αλλα δεν ειμασταν ολα τα χρονια μαζι. Κ τωρα επιτελους το αποφασισαμε... εγω θελω χρονια παιδι.


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια..ωραία κουβέντα κι αυτή..Να πούμε και για τους άντρες μας τίποτα ρε κορίτσια..Εγώ τον γνώρισα στα 19 μου κι εκείνος ήταν 25..Ήταν η πρώτη μου σχέση..καταλάβατε πως το λέω..από τους πρώτους 5 μήνες μέναμε μαζί, γιατί είχα σπίτι ως φοιτήτρια και μετά από 7,5 χρόνια παντρευτήκαμε..Δεν έχουμε μαλώσει-χωρίσει ποτέ..Τώρα είμαστε 8,5 χρόνια μαζί και περιμένουμε το μωρό...


fUx9p3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω τον αντρα μου τον ξερω 4μιση χρονια!Ολα εγιναν τοσο γρηγορα αλλα ηρεμα!Εχουμε διαφορα ηλικιας αλλα δεν το σκεφτομαι καθολου!Τα συναισθηματα μετρανε!

Εγω στο ονειρο μου ειχα δει πως εξω απο το σπιτι μου στον κηπο ηταν ασπροφορουσα η αδελφη του αντρα μου η οποια εχει πεθανει απο τροχαιο(εξου και το Ελενα στην κορη μου) και κραταγε απο το χερι ενα αγορακι!Και οταν ξυπνησα ημουν σιγουρη οτι εχω αγορι!Τωρα θα δειξει....:)


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

τι έγινε κορίτσια πήρε μπρος το παρεάκι εεε? μπράβο!

δεν τα θυμάμαι κι όλα να τα σχολιάσω....να σας πω πως εγώ δυστυχώς

έκανα ραγάδες στην 1η εγκυμοσύνη γιατί δεν έβαζα κρέμες μέχρι τον 5ο όπου

εμφανίστηκε κι η 1η μου! μετά που ξεκίνησα παρόλαυτά βγήκαν κι άλλες!

κι όλοι μου έχουν πει πως αν είναι να βγάλεις θα βγάλεις! κρέμες κλπ να

ξέρετε πάντως πως όλοι τις συστήνουν, κι ειδικά φρεζυντερμ χωρίς ιδιαίτερο

λόγο! το αμυγδαλέλαιο ξέρω πως κάνει την ίδια δουλειά ακριβώς, κρατάει

ελαστική την κοιλιά κι είναι κι φθηνό! κρίμα να δίνετε 30αρια το μήνα για μένα...

κάποια κοπέλα είπε κι κρέμα για θηλές...γνώμη μου κι από εμπειρία να σας

πω πως δεν χρειάζεται, ίσως κι να κάνετε χειρότερα τα πράγματα! οι θηλές

πρέπει να είναι σκληρές για να μην πληγωθούν από το θηλασμό!

εγώ έχω γενέθλια 20/12 γεννημένη το '86 οπότε ακόμα 27 λέω! :tongue:

πένυ περαστικα΄στη μαμά σου όλα να πάνε καλά!


izMNp3.png

Ob2kp2.png

Link to comment
Share on other sites

13/12 γενεθλια εγω βιβιαν!!!!Τοξοτακι !!Πεταμε σε συννεφακια εμεις!!

Και εγω εβγαλα ραγαδες παντως στον 8ο και ας εβαζα κρεμες,

Την πιο σωστη κουβεντα μου την ειχε πει ο γυναικολογος μου "Το σωμα ειναι φτιαγμενο για να φτανει σε καποια κιλα ειτε στην εγκυμοσυνη ειτε εκτος αν το ξεπερασεις απο το οριο θα ξεκινησει το δερμα σου να σπαει και βγαινουν οι ραγαδες!"

Εγω πηρα 16 κιλα στην εγκυμοσυνη μου αλλα ειχα και πριν καποια..


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...