Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

Χρονια πολλα!!!! Να χαιρεστε τις οικογενειες σας! Εχω πολυ καιρο να μπω... δεν προλαβαινω! Κ μεις ειμαστε 5 κιλα, τρωμε πολυ ναι στηθος και συμπληρωμα σε καθε γευμα. Λιγο ακξη εχει κ εμενα αλλα μου ειπε η παιδιατρος να μην βαλω τιποτα. Εμεις ευτυχως το βραδυ κοιμομαστε πολυ καλα. Μπανιο στις 8.30 και το πολυ μεχρι τις 10 κοιμαται. Και ξυπναει στις 5.30 με 6. Μεσα στην ημερα μενει αρκετες ωρες ξυπνια και επιτελους της μιλαω και γελαει. Τι ωραιο πραγμα!!! Το μονο μου θεμα με τον υπνο ειναι οτι μεσα στην ημερα αν δεν ειμαι κοντα της δεν κοιμαται ιδιαιτερα... και ποτε στο κρεβατι της.

αν δεν μπω μεχρι την πρωτοχρονια σας ευχομαι καλη χρονια με υγεια!!! Φιλακια πολλα και να προσεχετε τα μωρακια μας.... αρχιζει το κρυο!!!!!! Μπρρρρρρρ


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλή χρονια κορίτσια!!

Εγώ είμαι απο Δεκεμβρίου αλλα γέννησα Νοέμβρη πέρασε ο καιρός κ μου ήρθε περίοδος εδώ και 3 μέρες αλλα έχω τρομερά πολύ αίμα έγινε το ίδιο και με εσάς?? Συγνώμη για το bloody θέμα.. :P


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονια κορίτσια!!

Εγώ είμαι απο Δεκεμβρίου αλλα γέννησα Νοέμβρη πέρασε ο καιρός κ μου ήρθε περίοδος εδώ και 3 μέρες αλλα έχω τρομερά πολύ αίμα έγινε το ίδιο και με εσάς?? Συγνώμη για το bloody θέμα.. :P

Καλη χρονια!!! Να χαιρεστε τις οικογενειες σας!!!

Θηλαζω και ετσι δεν μου εχει ερθει περιοδος ακομα. Οπως κ να εχει να πας να σε δει ο γυναικολογος. Ειναι ο μονος που μπορει να σου απαντησει.


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρονια πολλα και καλη χρονια να εχουμε!!! Υγεια, ευτυχια, αγαπη και πολλα πολλα χαμογελα!!!!

Chrisaki 21 απ'οσο ξερω μπορει να μην εχεις καθολου περιοδο οσο θηλαζεις αλλα μπορει και να εχεις!! Μαλλον ειναι αναλογα τον οργανισμο της καθε γυναικας. Στην πρωτη μου κορη οταν αδιαθετησα ειχα πααρα πολυ αιμα στις πρωτες περιοδους. Σιγα σιγα εφτιαξε το θεμα. Ομως το καλητερο ειναι να ρωτησεις το γιατρο σου που σιγουρα θα σε ενημερωσει καλητερα.

Φιλια σε ολο το παρεακι!!!


tmVRp3.png

dakEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kel81 εγω αντλώ το γάλα μου και το δίνω στο μωρό όμως τώρα το έχω αραιώσει.. όταν θηλάζουμε δεν έρχεται περίοδος?

Μην φοβασαι δεν ειναι τιποτα...μου το ειχε πει ο γυναικολογος μου...οτι αμα μου ερθει να μην τρομαξω επειδη θα ειναι τεραστια ροη και λογικο μετα απο τοσους μηνς διακοπης...αμα θες ρωτα και εσυ το ιδιο θα σου πει...σιγα σιγα θα μπει στα ισια της..

Εγω που δεν θηλαζω ακομα να μου ερθει, και ειμαι με το αγχος συνεχεια...

Να σου ζησει κιολας το μωρακι σου παντα γερο και με υγεια!!!


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις κοριτσια!! Εχω 9 του μηνος το ΠΑΠ τεστ στο νοσοκομειο οποτε θα ρωτησω και στον γυναικολογο καλου κακου!!

Φιλια στα μπεμπουλινια σας!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια ειμαι πολυ πεσμεη ψυχολογικα...ο μικρος μου αρρωστησε πολυ και ειναι ασχημα...μυτη βουλωμενη, βηχει τοσο πολυ που του ερχετε εμετος, το στηθος του βραζει, εχει και λιγα 10τα..αστε να σκασω ειμαι...η παιδιατρος του εδωσε μασκα και σταγονες, και αμα μεχρι αυριο δεν εχει ηρεμησει λιγο θα παμε στο νοσοκομειο (παιδων)....

Μαλλον εγω τον κολησα ειμαι με πυρεττο και μυτη....


36Gnp2.png

Xxozp2.png

i4g2p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μανουλες και μπεμπουλια!!!

Koutsouni σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να γινει καλα ο μπεμπουλης και να μην χρειαστει να μπειτε νοσοκομειο!! Περαστικα και γρηγορα!!!!

Εμεις ειμαστε καλα.. στις 26 του μηνα θα κανουμε το πρωτο μας εμβολιο. Δεν τα θελω καθολου τα εμβολια αλλα τι να κανουμε..αναγκαιο κακο!!! Σιγα σιγα λεω να αρχισω να βαζω τη μικρη να κοιμαται στο κρεβατι της γιατι προς το παρον κοιμομαστε μαζι. Ελπιζω να τα καταφερω γιατι ετσι δεν ξεκουραζομαι καθολου!! Ερχεται και η μεγαλη μου και δεν χωραμε στο κρεβατι!!

οι υπολοιπες μανουλες πως ειστε;;;; τα μπεμπακια σας;;


tmVRp3.png

dakEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Χρόνια πολλα , καλή χρόνια! Εμείς είμαστε καλά! Εχουμε 21/1 το πρώτο μας εμβόλιο ! Ο δικός μου είναι πολύ φαγανός!!! Το μόνο πρόβλημα που έχω είναι με τον ύπνο! Έχει κολικούς που τον πιάνουν στις 4 π.μ με τις 7 π.μ πολύ κλάμα λέμε!!! Την ημέρα πάλι νυστάζει πολύ αλλά δεν κοιμάται ! Μπορεί να κοιμηθεί 10 λεπτά και μετά ξυπνάει !!! Δράμα η κατάσταση !!! Κλαιει όλη την ημέρα ....


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Που χαθηκαν ολες οι μανουλες????? Εμεις ειμαστε καλα! Καναμε κ το πρωτο μας εμβολιο ευτυχως χωρις καθολου παρενεργιες! Ειναι ηδη 6 κιλακια! Την θηλαζω και της δινω και συμπληρωμα και σιγα σιγα κοβω γευματα θηλασμου. Θα παω στην δουλεια και δεν θα εχω την πολυτελεια να το βγαζω με θηλαστρο. Θα της δινω πρωι και απογευμα για οσο αντεχω! Με τα κιλα μου εχω αγχωθει... δεν φευγουν με τιποτα!!!! Κ απο βδομαδα θα την παω στο δωματιο της! Εσεις? Αντε μπειτε να τα πουμε!


fe75p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ! Πραγματικά που χαθήκατε βρε μανούλες; Εμείς είμαστε καλά! Κάναμε και εμείς το πρώτο εμβόλιο και ευτυχώς δεν είχαμε παρενέργειες! Είμαστε 6.250 κιλά και 60 εκατοστά! Έχουμε ακόμα κολικούς αλλά το παλεύουμε! Τρώμε ακόμα ανά 3 ώρες την μέρα και το βράδυ κάθε 4-5 ώρες ανάλογα ποσο πεινάει! Έχουμε αρχίσει να δεχόμαστε κόσμο στο σπίτι όλα μια χαρά !


hi0kp2.png

U47cp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...