Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Εννοείται και ειναι πολύ καλά. Διπλασιαστηκε ολοκαθαρα!  Πότε ξαναεχετε επαναληπτική?

      Μόνο 1 σε όλες ή σε περιπτώσεις υψηλού κινδύνου?  

      Την Τετάρτη άσε και δεν της βρίσκουν και φλέβες κάθε φορά την έχουν μια ώρα. Απλά έχω άγχος γιατί το βλέπω λίγο για βλαστοκυστη και βασικά φοβάμαι γιατί έχω την αμοιβαία μετάθεση στον καρυότυπο μην δείχνει κάτι αυτό με την χοριακη εύχομαι πραγματικά όλοι να τα  καταφέρουμε 

υποκοριστικο για παναγιωτα


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

το ναγια ναι, απο το παναγιωτα. ωραιο ειναι. γνωμη μου ειναι παντως..να μην την βγαλεις παναγιωτα αφου δε σου αρεσει....

δεν μου αρεσειτο παναγιωτα αλλα αυτα τα υποκοριστικα δεν αρεσουν στον αντρα μου και τωρα δεν ξερω ποιο να διαλεξουμε...

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν σου το ειπα εγω, αλλα οντως το ναντια ειναι απο το κωνσταντινα. εσενα σου αρεσει το γιωτα? εγω θα διαλεγα πρωτα το ναγια και μετα το γιωτα παντως. το παναγιωτα δεν θα το διαλεγα εξ' αρχης!!!


5aAIp3.pngzOSbp3.png148cp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πενυ-πολυ ωραιο αλλα δεν ειμαο σιγουρη οτι γραφεται ετσι.υπαρχει και το νοτα--θα ρωτησω και το θειο μου εχει μια φιλη με εμα περιεργο που βγαινει απο το παναγιωτα αλλα τωρα δεν το θυμαμαι και θασας πω...θυμαμαι οτι ηταν ωραιο και περιεργο.....μηπως το πενυ γραφεται πεννη???δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...