Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Τι σου ειπαν ομως, απο τι ειναι? Απο πιεση ή σακχαρο? Καλά είμαι, περιμένω την Τετάρτη να δω πως είναι τα πράγματα ........

      Αυτό το έχω ξανακούσει...άρα πας ταυτόχρονα σε,2 γιατρούς? Και αν αυτά που σου λένε είναι  διαφορετικά? Ποιες οδηγίες ακολουθείς?

      Να σου πω δεν έχω φτάσει μέχρι αυτό το σημείο ακόμη.....

      Κάνε ότι σε κάνει νιώθεις ασφαλής κ σου δίνει σιγουριά. Όλα θα πάνε καλά!

Εγκυμοσύνη ή όχι;


Recommended Posts

καλησπερα κ απο εμενα...οχι δεν παιζει καθολου ρολο απλα εισαι στην αρχη της εγκυμοσηνης κ γιαυτο βγηκε πιο αχνη η δευτερη γραμμη..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ....εισαι εγκυουλα με το καλο...κ εμενα ετσι ειχε βγει η μια αχνη εισα που φενοτανε κ η αλλη πιο εντονη που αυτο σημενει οτι το τεστ λειτουργει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας ευχαριστώ πολύ :) !!! Έχω πολλή αγωνία γιατί ο γιατρός μου είχε κενό για ραντεβού μόνο την Παρασκευή που έρχεται, οπότε θα περιμένω μέχρι τότε για να ξέρω τι γίνεται!!!

Έχω λίγα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και νυστάζω συνέχεια, συνέχεια όμως...είναι φυσιολογικό; Τι άλλα είναι πιθανά να εμφανιστούν τώρα στις αρχές;


Μωράκι μας σε περιμένουμε...

tt1a4cf4.aspxO2Aip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ :D :D

Μπραβο γλυκια μου. Ευχομαι να πανε ολα καλα.

Το ειπες στον φιλο σου????

Πως νιωθεις?

Αν βγει θετικο τοτε ειναι θετικο, αν εβγαινε αρνητικο ομως τοτε θα μπορουσε να ειναι λαθος.

Παντως το θετικο δεν ειναι ποτε λαθος γιατι για να βγηκαν 2 γραμμες σημαινει οτι κατι υπαρχει.

Και πρεπει να ειαμστε και κοντα.

Εγω ειμαι 5 εβδομαδων και 2 μερες.

Το πολυ πολυ να εχουμε μια εβδομαδα διαφορα και αν.

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Ναι το είπα, μια χαρά όλα :))

Έμεινε να πάμε γιατρό να επιβεβαιώσουμε και να δούμε τι γίνεται...σύμφωνα με κάποιες σελίδες έχω πιθανή ημερομηνία τοκετού 30 Δεκεμβρίου οπότε όπως βλέπω από εσένα έχουμε μόνο μια εβδομάδα διαφορά :))

Παρατήρησες κάποια θεματάκια τώρα στην αρχή; Κάποια συμπτώματα;


Μωράκι μας σε περιμένουμε...

tt1a4cf4.aspxO2Aip3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Ναι το είπα, μια χαρά όλα :))

Έμεινε να πάμε γιατρό να επιβεβαιώσουμε και να δούμε τι γίνεται...σύμφωνα με κάποιες σελίδες έχω πιθανή ημερομηνία τοκετού 30 Δεκεμβρίου οπότε όπως βλέπω από εσένα έχουμε μόνο μια εβδομάδα διαφορά :))

Παρατήρησες κάποια θεματάκια τώρα στην αρχή; Κάποια συμπτώματα;

Στην κάθε μια ειναι ξεχωριστά.

Εγώ τώρα έχω λιγα τραβηγματακια και πονάκια στην κοιλιά,υπνηλία, πρήξιμο και λίγο πόνο στο στήθος.

Εμένα μου είπε ο γιατρός 23/12/14.

Σήμερα πήγα και εκανα τις εξετάσεις για τον προ γεννητικό έλεγχο και σε 1μιση εβδομαδα θα πάω στον γιατρό για να ακούσουμε καρδουλα αν είναι όλα καλά βεβαια, που εύχομαι να είναι.

Α! Και νεύρα, πολλά νεύρα :tongue:


yixDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...