Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

Ποιός,που,πότε?


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 208
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μηχανημα που κανει βιοψια χωρις χειρουργειο. (Να ευχαριστησουμε ολοι τη Σερανο που μας ανοιγει την καρδια! Μαρη θα σε κουτουλισω!)

Τι ειναι το φουρφούρι? (Ααααααααααχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ!!!)

Link to comment
Share on other sites

Μηχανημα που κανει βιοψια χωρις χειρουργειο. (Να ευχαριστησουμε ολοι τη Σερανο που μας ανοιγει την καρδια! Μαρη θα σε κουτουλισω!)

Τι ειναι το φουρφούρι? (Ααααααααααχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχ!!!)

έλα ρεεεεε...πάλι με μαλώνειειειειεις:-(:-(:-(

Το φουρφούρι είναι ο μύλος αυτό το παιχνιδάκι που του κανουμε φουουοου!!! και γυρνάει γύρω-γύρω!!!

Τί είναι οι Ερινύες;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

(που κανουμε φου... απο το φουου αλλωστε πηρε και το ονομα του! χεχεχε εμενα μου εχουν πει πως ετσι λενε στη Θεσσαλονικη τον ανεμιστηρα!)

Ερινυες ειναι οι τυψεις... στη μυθολογια ηταν θεοτητες που κυνηγουσαν οποιον εκανε κατι κακο.

Ποια ηταν η καταληξη του Μιλτιαδη? ...του στρατηγου που οδηγησε τους Αθηναιους στη Μαχη του Μαραθωνα.

Link to comment
Share on other sites

Καταδικάστηκε σε θάνατο, αλλά μετά του το γυρίσανε σε πρόστιμο, δεν είχε λεφτά ο μάγκας, τον χώσανε φυλακή και πέθανε από γάγγραινα...χέσε μέσα!!!

(Μαπολίφ; έχω κάψει τα τελευταία μου εγκεφαλικά κύτταρα τώρα!άντε)

Πότε πέθανε ο Μ.Αλέξανδρος;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Στην Πέλλα...γιατί κολλήσαμε σε αυτόν τύπο;

Πότε έγινε το 1ο κράχ στην Αμερική;(οχι οτι με νοιάζει και πολύ!!)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις


Το μακεδονήσι είναι ένα είδος λεπτού μαϊντανού με χλωροπράσινους -σχεδόν λευκούς - μίσχους....(θενκ γιου γκουγκλ!)

τι είναι η Μπαρδουνιά;


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

Η Μπαρδούνια ή Βαρδούνια ονομαζόταν στα χρόνια της Τουρκοκρατίας η νότια περιοχή της επαρχίας Λακεδαίμονος που συνορεύει: Β. με το λεκανοπέδιο του Ευρώτα, Δ. με την Έξω Μάνη, Ν. με τη Κάτω Μάνη (σημερινός Δήμος Γυθείου), Α. με τα Τρίνησα και το Βασιλοπόταμο.

Απαιχτο GOOGLE!!!!

Τι είναι το κατίκι?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Είναι ένα ελαφρύ, λευκό, αλοιφώδες τυρί με υπόξινη δροσερή γεύση και ευχάριστο άρωμα, χωρίς επιδερμίδα, που παράγεται παραδοσιακά από αιγοπρόβειο γάλα το οποίο φυλάσσεται σε δοχεία.(ο γουγλης, φυσικά...)

Ποιος αυτοκράτορας μετεφερε τη πρωτεύουσα της Ρωμαικής Αυτοκρατορίας στην Κωνσταντινούπολη?


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...