Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερααααααα!!!

πως ειμαστε σημερα;;;

σημερα θα δω εναν αλλο γιατρο, γιατι θελω να αλλαξω τον δικο μου που ειναι σε ιδιωτικο νοσοκομειο και ειναι πανακριβος...θελω να βρω σε δημοσιο και εχω 2 ραντεβου, ενα σημερα και ενα την δευτερα με γιατρους που μου εχουν συστησει ....

αντε να δουμε...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααα!!!

πως ειμαστε σημερα;;;

σημερα θα δω εναν αλλο γιατρο, γιατι θελω να αλλαξω τον δικο μου που ειναι σε ιδιωτικο νοσοκομειο και ειναι πανακριβος...θελω να βρω σε δημοσιο και εχω 2 ραντεβου, ενα σημερα και ενα την δευτερα με γιατρους που μου εχουν συστησει ....

αντε να δουμε...

Καλή αρχή με τον γιατρό και εύχομαι να διαλέξεις τον καλύτερο!Σε ποιά νοσοκομεία είναι???Εμένα είναι στο Έλενας!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες !!!!

Εγώ εδώ στο μπαλκόνι πίνω καφεδάκι αφού ο γιόκας μου έφυγε για το σχολείο!!!Περιμένω να ξυπνήσει το μεγάλο αγόρι μου για να του φτιάξω πρωινο και να φύγει και μετά δουλίτσες στο σπίτι.

Μιά χαρά αισθάνομαι φτού φτού τόσο που τρομάζω...δεν αισθάνομαι και την μπέμπα και ψιλοαγχώνομαι αλλά είπαμε νωρίς είναι ακόμα μπορεί τις άλλες φορές να ήταν η ιδέα μου...αύριο πρωί πρωί θα πάω για τις αιματολογικες και την επόμενη εβδομάδα

πάω για υπέρηχο να δω το κορίτσι μας!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σήμερα το πρωί αφάγωτη η ζυγαριά με έδειξε +3,100 αλλά εχθές στον αγιασμό φόρεσα τζην σωλήνα και μπλουζάκι που έβαζα πριν την εγκυμοσύνη και το τζην κούμπωσε κανονικά αφού ήταν χαμηλοκάβαλο!!!!Αφού μου λέει ο άντρας μου αν σε δεί κάποιος απο πίσω δεν καταλαβαίνει πως είσαι έγκυος.


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να δροσίσει βρέ κορίτσια γιατί βαρέθηκα την ζέστη.Βέβαια σήμερα έπεσε η θερμοκρασία και την έχει την δροσιά του μπορώ να πώ αλλά λίγο ακόμα καλά θα ήταν!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακι μου!!!!

τι ωραια...στη βεραντουλα....εχει και δροσια...αθηνα δεν εισαι;

εγω εργασια και χαρα...:confused:

οι 2 γιατροι που θα δω ειναι στο αλεξανδρας...

ο δικος σου στο ελενα..πως λεγεται;εισαι ευχαριστημενη;τι κοστος τοκετου σου ζητησε;σορι για τις απανωτες ερωτησεις...αλλα ειμαι στο ψαξιμο μωρε...και ειναι καπως αβολο ολο αυτο...σε αυτη τη φαση που ειμαι...

επρεπε να τον εχω βρει νωριτερα...αλλα μας προεκυψε το μπεμπακι μας...αρα ψαχνω τωρα...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

εγω στη δουλεια το ανακοινωσα χθες επισημα για την εγκυμοσυνη μου και οι περισσοτεροι μου ειπαν οτι το ειχαν καταλαβει γιατι ειμαι γενικα αδυνατη και πετουσε η κοιλια...και λεγανε...αυτη ή εφαγε κουκια και τουμπανιασε ή ειναι εγκυος...χαχαχαχχα...αυτο με τα κουκια μου το ειπανε 3...αληθεια τα κουκια φουσκωνουν; ...δεν εχω φαει ποτε....:lol::lol::lol::lol:


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Bonjour!!!

Τί κάνετε κορίτσια;;;

Εμείς όλα καλά, πήγαμε στο γιατρό προχθές, το κολοκυθάκι μου μεγάλωσε πολύυυυ, ήμουν 15 εβδ. 6 ημερών και μετράμε πάλι 4 μέρες παραπάνω, ο γιατρός μου είπε οτι όλα πηγαίνουν όπως πρέπει, δεν έχω καμιά δυσκολία, δηλαδή ναυτία κτλ όλα πέρασαν, ούτε πόνους, τώρα ανυπομονώ να το ακούσωωω...ο άντρας μου του είπε να μας πει το φύλο μόνο αν είναι 100% σίγουρος, δηλαδή όχι να μας το πει, να μας το γράψει σε χαρτί για να το πάμε σε ζαχαροπλάστη να μας φτιάξει μια τούρτα έκπληξη...

αλλά μας είπε οτι δεν φαινόταν γιατί είχε το ποδαράκι μπροστά...εγώ όμως έβλεπα οτι ενώ το είχε μπροστά το μέρος εκείνο φαινόταν...και μόλις τελείωσε η εξέταση μου είπε "εγώ το γράφω το φύλο τώρα στην καρτέλα σου κι εσείς θα το μάθετε στον μεγάλο υπέρηχο" γκρρρρρ ποιος περιμένειιιι....


jKvLp3.png

5enJp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Τι κάνετε σημερα;κ εδω δροσισε λιγο. Δυστυχως εμενα με αφησαν οι εμετοι κ μ επιασαν οι ημικρανιες. Αφηστε πικρα. Προ εγκυμοσυνης με επιανε 1 φορα τ μηνα κ μ μισο πονσταν ήμουν ενταξει. Τωρα καθε βδομαδα κ λιγοτερο κ αν δεν τ προλαβω καταληγω 4 μερες ξαπλα


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

stroymfaki ....και πως προλαβαινεις τις ημικρανιες τωρα;εννοω σε κατασταση εγκυμοσυνης;γιατι το πονσταν νομιζω απαγορευεται...ευχομαι να μην σε ταλαιπωρουν μωρε...να φυγουν οπως ηρθαν...

πηρα και τα αποτελεσματα του παπ α...μια χαρα το μωρο μας....αχ παναγιτσα μου...ευχαριστω...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...