Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα σας! Πριν λίγες ώρες έκανα την αυχενική και πετάω απο την χαρά μου!!! Όλα ήταν πολύ καλά, το μωράκι ήταν τέλειο και ο γιατρίς στο τέλος μου είπε πως είναι αγόρι! Αολά μου έκανε εντύπωση πως δεν ρώτησε αν θέλουμε να μάθουμε το φύλο και επίσης δεν μου είπε ποσοστό. Ήταν κάθετος και σίγουρος. Είπε "έχεις ένα γιο βαρβάτο". Στη επέτειο του γάμου μας σήμερα μάθαμε το νέο!

Για το θηλασμό πάντως και εγώ έχω κάνει επέμβαση στο στήθος και δεν είμαι σίγουρη αν θα θηλάσω.

Αχ τι ωραία νέα την κατάλληλη μέρα!!!!Να είστε πάντα αγαπημένοι και με το καλό να κρατήσετε το αγοράκι σας!!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μπραβο ρουνα με την τελεια αυχενικη και τον γιο.

ιδανικα....ακριβως αυτα θα ηθελα να ακουσω και εγω οταν φτασει η ωρα της αυχενικης....εχω ηδη 2 κορες , αλλα κατα βαθος θελω μονο να ακουσω καλα νεα ανεξαρτητα απο το φυλο...

αντε να δουμε...ανυπομονω τοσο πολυ!

Σου εύχομαι να ακούσεις και εσύ πολύ καλά νέα. Γερά να είναι τα μωράκια μας. Τα άλλα είναι λεπτομέριες. Εμένα είναι το πρώτο και όποιο και αν ήταν το φύλο δεν θα με πείραζε καθόλου. Αλλά τώρα κατάλαβα πως όλοι οι άλλοι ήθελαν αγόρι...!!!


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχαχα. Τοσο αργα σ κλεινει ραντεβου;εγω παω καθε 2 βδομαδες ως τώρα

Και εγώ κάθε 15 μέρες πήγαινα έως τώρα αλλά από δω και πέρα θα πηγαίνω μια φορά το μήνα μου είπε.


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και εγώ κάθε 15 μέρες πήγαινα έως τώρα αλλά από δω και πέρα θα πηγαίνω μια φορά το μήνα μου είπε.

Εμενα παλι στις 2 βδομαδες μ εκλεισε. Ε μεχρι να ξανα παε τωρα θα εχει μεγαλωσει πολυ αυτο να σκεφτεσαι :D


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ωραια τα νεα σου ρουνα αντε και στα δικα μας.

Xeimwnas τι κανεις; μερες εχεις να γραψεις.

Τη πεμπτη θα κανω μαλλον την αυχενικη και μεχρι τοτε οι εφιαλτες θα πανε συννεφο. Δε σκέφτομαι αρνητικα αλλα τα βιωματα σε στιγματίζουν. Ταινια θρίλερ καθε βραδυ οι μερες της προηγούμενης αυχενικης. Εγω παλι ειμαι σιγουρη πως εχω κοριτσακι αν και αυτη τη φορα νιώθω πιο πολυ απο ποτε τη φραση "να ειναι γερο".


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!! :D

Βλέπω το γκρουπάκι όλο και μεγαλώνει και μαζί μ αυτό οι κοιλίτσες-ή μόνο η δική μου:?:

Εγώ κορίτσια έχω στρογγυλέψει ήδη στην κοιλιά, βέβαια πρόλαβα έβαλα 3,5 κιλά(14η εβδομάδα). Στο papp-a όλα καλά, 1προς 10.000, πάει κι αυτό το άγχος...Για μια κοπέλα που ρώτησε για το ποσοστό που δεν της είπε ο γιατρός

αυτό θα φανεί στην αιματολογική (papp-a). Tώρα για το φύλο κακώς που δε ρώτησε, έπρεπε πρώτα να μάθει αν θέλετε να το γνωρίσετε. Αλλά και πάλι, ποιός αντέχει 6 μήνες!!! Εγώ πάντως στον ύπνο μου βλέπω καπου κάπου ένα αγοράκι, και παρόλο που λατρεύω τα κοριτσίστικα πράγματα με πιάνω να κοιτάζω ρούχα και παιχνίδια για αγοράκια(ένστικτο;)

fysalida την αυχενική την έκανα στη 13η εβδομάδα, αν ο γιατρός σου είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα να τον εμπιστευτείς ότι και να ακούς ή να διαβάζεις γιατί έχω την πεποίθηση πώς κάποιες κοπέλες με μία γέννα γίνανε ειδικές και διαβάζω πολλές μπούρδες σε forums (sorry :mad:).

Γνωρίζετε, αν στο μονόκλινο μπορείς να έχεις μόνιμα άτομο μεσα;


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε, αν στο μονόκλινο μπορείς να έχεις μόνιμα άτομο μεσα; λογικα θα μπορεις αλλα για σιγουρα θα πρεπει να ρωτησεις στο νοσοκομειο που θες

α, μια που το θυμήθηκα επιτέλους, μήπως ξεκινήσατε κρέμα για τις ραγάδες; Έχετε οι παλαιότερες να προτείνετε καμία αποτελεσματική;

Εγω εβαζα απο την αρχη μία απο το φαρμακειο (την ειχε προτείνει ο γυναικολογος για πολυ καλη) και παλι σα τριαντάφυλλο εχω ανοίξει. Εχω βεβαια πολυ ευαίσθητο δερμα. Νομιζω οτι το αμυγδαλολαδο που ελεγε μια κοπελα εδω ειναι καλη επιλογη γιατι 100% δεν περιέχει τιποτα βλαβερο.


as1cHrkuM2B0000MDAwMTQwOGx8MDAwMzE4OGR8bXkgZGF1Z2h0ZXI.gifURFVp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγω εβαζα απο την αρχη μία απο το φαρμακειο (την ειχε προτείνει ο γυναικολογος για πολυ καλη) και παλι σα τριαντάφυλλο εχω ανοίξει. Εχω βεβαια πολυ ευαίσθητο δερμα. Νομιζω οτι το αμυγδαλολαδο που ελεγε μια κοπελα εδω ειναι καλη επιλογη γιατι 100% δεν περιέχει τιποτα βλαβερο.

αχ, με στεναχώρισες τώρα.κατά καιρούς είχα ακούσει από κοπέλες ότι πήραν κρέμες με πολύ καλά αποτελέσματα αλλά δε συγκράτησα μάρκες. Το αμυγδαλέλαιο παραείναι φυσικό για να με πείσει...:? Εσύ ήσουν τακτική με την κρέμα σου; γιατί και μία φίλη μου που δεν είχε καλό αποτέλεσμα μου είπε ότι την έβαζε όποτε θυμόταν και μάλιστα άργησε να ξεκινήσει!

stroumf1989 αμυγδαλέλαιο θα βρεις σε μεγάλα φαρμακεία


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!! Εγώ είμαι μανούλα με ΠΗΤ 6/4/2015 αλλά διαβαζω και εσας μήπως και το μωράκι αποφασίσει να έρθει νωρίτερα.

Εγώ αγόρασα προχτές αμυγδαλελαιο απο το φαρμακείο, 9 ευρώ το 1 λίτρο και μου δωσαν και ενα μικρότερο μπουκαλάκι για να το βάζω πιο εύκολα.


pzDLp3.png

eyCYp3.png

E1srp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας και πάλι. Για κρέμα για ραγάδες όπως έχω γράψει ξανά εγώ χρησιμοποιώ την PERCUTALFA. Μου την έδωσε μια φίλη φαρμακοποιός που τη χρησιμοποιούσε και στις δυο εγκυμοσύνες της χωρίς να βγάλει ραγάδες, αν και είχε στη μέση από την εφηβεία. Εγώ έχω κάνει τετάστια κοιλιά για τις 13 και κάτι μου εβδομάδες αλλά για την ώρα ραγάδες δεν έχω. Την βάζω κάθε βράδυ και στη συνέχεια θα την βάζω δυο φορές την ημέρα. Η γυναικολόγος μου πάντως λέει πως ότι είναι να γίνει θα γίνει, βάζεις δεν βάζεις κρέμα...


HTygp3.png

SeOep3.png

5Ph8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...