Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα κούκλες!!!

Σας διαβάζω αλλά τι να προλάβω να γράψω..τίποτα....

Η μικρή κοιμάται και ξυπνάει σε ανύποπτο χρόνο ο Γιώργος χτύπησε το πόδι και τον τρέχουμε στος ιατρούς..γμσ τα!!!!


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα.. η καλυτερα καλημερα και απο εμενα !

εχω να μπω κατι μερες, ωρες δεν θυμαμαι πια !

δεν εχω διαβασει και πολλα απο οσα εχετε γραψει ..αλλα βλεπω κατι για διακοπες????

χριστε μου ποσο τις χρειαζομαι !!

ο μπεμπακος αντι να φτιαχνει προγραμμα το χαλαει και ειμαι απικο ολη την ωρα ..δεν ξερω και τι γινεται και με το γαλα μου ..τα πρωινα χορταινει , απο το μεσημερι και μετα φτανουμε στο σημειο να γινεται το σητθος μου συμπληρωμα ....ειπα να παρω και αυτη την μαγια μπυρας , αλλα δεν ξερω εσεις που πηρατε ειδατε αποτελεσμα /??? να ρωτησω τον γιατρο μου ???

αυτος ειναι πολυ φαγανος ρε παιδια και εχει και μια γκρινια αν δεν φαει κανονικη τσιριδα ! στην μιαμιση ωρα που θα τον ταισω ξαναπειναει ε! και εκει πεφτει ξενο ...να χορτασει λεω ξερω και εγω !

τελος παντων να μην σας μαυριζω την ψυχολογια ..γιατι τα βλεπω μαυρα σημερα ολα και να φανταστειτε πως σημερα εκανα και την κουρα μου ..πηγα και εβγαλα φρυδακι αφου βρηκα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ραντεβου και καθησε και η μαμα μου με τον μικρο ! μπορει και να φταιει και αυτος ο σκ@#καιρος !! αντε να φτιαξει λιγο να βγουμε και εξω αν και σκεφτομαι που να κουβαλαω ολα τα συμπραγκαλα κοντα μου !!!

θελω ηλιο , ενα κουβα fredo και ξεγνοιασια ΜΠΟΡΩ ???????

μετα λεω μανα κουραγιο !!

ξερω και εγω μπορει και να ειμια και τρελη η να αγγιζω σιγα σιγα το οριο εκεινο το επικινδυνο!!

φιλακια και οπως λεει και μια φιλη στο fb να εχουμε μια ησυχη νυχτα ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε εμεις δεν ειμαστε καλες κοπελες δε καθομαστε πουθενα!!

Ελιτα αυτο ειναι το ξενοδοχειακι www.grand-vytina.gr αχ! ηταν πολυ ωραια! Και γω θελω να παω διακοπες πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ομως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ελενα να σου ζησει η μπομπιρινα σου να γερουλα και τυχερουλα!!

Φιλακια κλαιμε!! Παωωωωωω!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera manoules,

kala emeis xthes vradi talaiporisame ligo th mama kai kata tis 5.30 xestikame gia prwth fora mexri to sverko. sikothike o antras mou kai ton alakse kai tou edwse simpliroma pou epitelous to efage, nai efage gala apo mpimpero xe, kai ton koimise kai etsi apolausa kai egw 3 ores ypnou:) eimai poly xaroumeni. simera exw kai giatro. gia na doume tha arxisoume to athlima?

jennaki mou elpizw na eixes isixi nyxta telika opws kai oles sas.

elita kouklos o gios sou.

georgia vgikan ta apotelesmata apo tis eksetasis sas?

natasa exoume kanena neotero? enhmerwse mas giati kai emeis agwnioume mazi sas:)

koritsia thelw kai egw diakopes kai mallon tha pame sto eksoxiko mas thn allh vdomada me to mpemph na xalarosoume ligo:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!Εμείς κοιμηθήκαμε ήσυχα το βράδυ,ευτυχως της πέρασαν τα πονακια και οι πουρδίτσες που είχε χθες το ολη μέρα.....και σήμερα ήταν πολυ ήσυχο παιδάκι και γελούσε....αραγε με καταλαβαίνει;

Ελενα να σου ζήσει το κοριτσακι σου!

Ιωάννα μην στεναχωριέσαι όλα καλα θα πάνε ..

Κορίτσια πήγα χθες στα carrefour για πάνες και δεν πρόλαβα τα νούμερα στα παμπερς γινόταν χαμός....αναρωτιέμαι τι κανουν οι γονείς για να εξοικονομήσουν κανενα ευρω με αυτη τη κρίση,κόντεψαν να παίξουν ξύλο για τα πάμπερς!!!!


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια παλι περασαμε δυσκολη νυχτα , εφαγε κατα τις 12.30 180 ml και λεω ωραια θα κοιμηθει μεχρι το πρωι που να ξερα.. την πηρε ο υπνος 2 παρα και κατα τις 3 παρα ξαναξυπνησε και ξαναεφαγε μετα σηκωθηκε στις 5 και ηταν λιγο μπουκωμενη η μυτουλα της και της εβαλα ορο γιατι γκρινιαζε και μετα ξανασηκωθηκε στις 8 παλι πτωμα ειμαι σημερα τι να κανω με αυτο το παιδι μου βγηκε ξενυχτο απο την κοιλια θυμαμαι ολο το βραδυ εκανε παρτυ το πρωι ηταν ησυχη παντως αυτο που παρατηρησα αν δεν παει 1μιση δεν κοιμαται για βραδυ και δεν ξερω πως να το αλλαξω αυτο ρε γμτ:(


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

kalimera koritsiia!!!!!

emeis fagame stis 12 :00 kai meta stis 6:00..ksekourastike i manoula!!!!alla tora pia paizoume kai theloume agalitsa kai gelame kai exoume kai dinami eidika otan exoume nevra!!!!

katerina ,emena mou arese i thalasa!!!amoudia kai kanoniki (oute poly rihi oute vathia)..ekeino pou mou arese itan oti vriskame ksaplostres eykola kai apomonomena eno imastan 100m apo ton paniko!!!!

ioanna ,den yparxei alli therapia prin to hirourgio?ti simptomata eixes?

elena na sou zisei i malouba sou!!!!!taleporithikes e?perastika ...perneis kanena farmakaki?

elita,ton exeis kardamosei ton gio!!!!bravo!!!tilazeiis?pos exeis periodo?exete poly plaka sybetheres!!!!!

emeis me tin geitonia imaste poly kala..eimaste orofos -diamerisma kai exoume kales sxeseis kai pirame kai oraia dorakia!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου εμενα χτες το βραδυ δε κοιμοτασν η πριγκηπησσα σηκωθηκε 1:30 και ηθελε παιχνιδια και η μαμα ειπε οοοοοοοχι παιδακι στο κρεβαττακι σου το πρωι θα παιξουμε!!δε της μιλησα καθολου την ταϊσα και στη κουνια αφου τη πηρε ο υπνος στον ωμο μου! Αποβραδις κοιμαται στις 11 νωροτερα ποτε και πολυ γκρινια δε ξερει τι της φταιει χτες καταφερα να την κοιμησω με πολυ δυσκολια την εβαζα στη κουνια και εκλαιγε, στο τελος εβγαλα τη μπλουζα μου και την εβαλα διπλα της να τη μυριζει κι ετσι κοιμηθηκε!

Οι εξετασεις για τον καρυτοτυπο θα βγουν σε 10 μερες περιμενω τηλ. σκεφτομαι θετικα μου δωσε θαρρος και η γενετηστρια, μου ειπε δε νομιζει πως εχει προβλημα απλα κανουμε την εξεταση να σιγουρευτουμε!

Κοριτσια εμενα ο αντρας μου ειναι πολυ φοβιτσιαρης δε μ΄αφηνει μα βγαλω τη μικρη μη κρυωσει μ΄εχει πρηξει κι αυτος με τις ανασφαλειες του! Καθε απογευμα εν το μεταξυ ειναι κολημμενος στο ιντερνετ αν δε βρει που θα παμε διακοπες δεν ησυχαζει εχει κανει ολοκληρες λιστες με ξενοδοχεια και εχει κατι ιδεες αφηστε ...... νομιζει οτι ειμαστε οι δυο μας και μποπρουμε να αλωνιζουμε και να γυρναμε σα τους γυφτους οπως παλια που πηγαιναμε σε 3 διαφορετικα μερη διακοπες! μου λεει χτες Χαλκιδικη στο πρωτο ποδι που δεν εχουμε παει και μια βδομαδα στο Πηλιο και για τη βαφτιση στην Αμφιλοχια και ολα αυτα τον Αυγουστο! ελεος λεω....... πας καλα μπα σιγα να μη πας!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.. η καλυτερα καλημερα και απο εμενα !

εχω να μπω κατι μερες, ωρες δεν θυμαμαι πια !

δεν εχω διαβασει και πολλα απο οσα εχετε γραψει ..αλλα βλεπω κατι για διακοπες????

χριστε μου ποσο τις χρειαζομαι !!

ο μπεμπακος αντι να φτιαχνει προγραμμα το χαλαει και ειμαι απικο ολη την ωρα ..δεν ξερω και τι γινεται και με το γαλα μου ..τα πρωινα χορταινει , απο το μεσημερι και μετα φτανουμε στο σημειο να γινεται το σητθος μου συμπληρωμα ....ειπα να παρω και αυτη την μαγια μπυρας , αλλα δεν ξερω εσεις που πηρατε ειδατε αποτελεσμα /??? να ρωτησω τον γιατρο μου ???

αυτος ειναι πολυ φαγανος ρε παιδια και εχει και μια γκρινια αν δεν φαει κανονικη τσιριδα ! στην μιαμιση ωρα που θα τον ταισω ξαναπειναει ε! και εκει πεφτει ξενο ...να χορτασει λεω ξερω και εγω !

τελος παντων να μην σας μαυριζω την ψυχολογια ..γιατι τα βλεπω μαυρα σημερα ολα και να φανταστειτε πως σημερα εκανα και την κουρα μου ..πηγα και εβγαλα φρυδακι αφου βρηκα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ραντεβου και καθησε και η μαμα μου με τον μικρο ! μπορει και να φταιει και αυτος ο σκ@#καιρος !! αντε να φτιαξει λιγο να βγουμε και εξω αν και σκεφτομαι που να κουβαλαω ολα τα συμπραγκαλα κοντα μου !!!

θελω ηλιο , ενα κουβα fredo και ξεγνοιασια ΜΠΟΡΩ ???????

μετα λεω μανα κουραγιο !!

ξερω και εγω μπορει και να ειμια και τρελη η να αγγιζω σιγα σιγα το οριο εκεινο το επικινδυνο!!

φιλακια και οπως λεει και μια φιλη στο fb να εχουμε μια ησυχη νυχτα ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ !!!!!!!

an se parigorei kapos, etsi "xipnisa" kai ego simera. To, xipnisa, einai se aposiopiitika dioti den thimamai na koimithika apo tin anisixia kai tis ateliotes ores thilasmou xthes to to bradi...ase pou meta apo 11mines apokleistikou thilasmou ston proto gio, exthes to bradi me epiase agxos, se simio isterias, epeidi diskoleuete na thilasei apo to aristero stithos kai me pire apo kato.... :( :( otan to proi "xipnisa" me pire apo kato dioti agxothika-FOBITHIKA-tromokratithika gia to pos tha ta katafero (oxi mono simera alla kai apo do kai pera genika) na antapexeltho meta apo tin aypni nixta me ton megalo gio (allagi panas, proino, bolta ktl) genika ligo kapos to simerino...omos prin apo ligo thilasa to zouzouni kai mou eskase ena trelo xamogelaki kai me epiase to peisma...tha ta kataferoume :)

bebaia to thema me to aristero stithos to exo akoma..den mporo na katalabo giati diskoleuete toso apo to aristero tespa

KALIMERA SE OLES MAS :)


ac76856ef1.png5772be4cd2.png

W93gp2.png

Link to comment
Share on other sites

Που ειστε μανουλιτσες σημερα? Εμεις ξυπνησαμε να παμε παιδιατρο για το εμβολιο.Δυστυχως το βραδυ δεν κοιμηθηκαν πριν της 2.Και καλα ο μπεμπης κοιμηθηκε ως τις 7 αλλα η μπεμπα με ξυπνησε στις 4.Μεγαλωσαμε η μπεμπα 53 εκ και 3350 και ο μπεμπης 57 εκ 4050 μπηκε στην καμμπυλη ειναι οσο και τα τελειομηνα μωρακια.

Παλι μουρχοταν να τη δειρω την παιδιατρο παλι. Τρυπησε το χερακι της και επαιρνε σταγονα σταγονα το αιματακι για να της κανουμε για το θυροειδη.Και εκλαιγε και ειχε μελανιασει και κοντευα να λιποθυμησω με τα αιματα.

Επειτα παλι μου λεγε αν χορτενει και αν τους φτανει το γαλα μου. Μαλιστα τοπε ετσι σα να ταν σιγουρη οτι δεν φτανει. Βεβαια και φτανει και περρισευει. 3 μπουκαλια των 200μλ εχω αποθεμα στο ψυγειο.

Και απο αυτα πινει ο μπεμπης γιατι η μπεμπα με ξεζουμιζει απευθειας.

Ναι ινκα θηλαζω αλλα συμβαινει να ερχετε η περιοδος. Αστα χαλια ρε γαμωτο.

Τωρα θηλασα τη μπεμπα και εβγαλα το υπολοιπο με θηλαστρο και γεμισα μεγαλο μπουκαλι 300μλ.Αντε γιατι τσαντιζομαι με τους γιατρους που νομιζουν πως τα ξερουν ολα

Γιωργια ποσο παει η βραδια ?

Μου λεει ο αντρας μου πως ειχα χλωμιασει οταν εβλεπα το αιμα της μικρης. Οντως ενιωσα ανακατεμα και ταραχτηκα


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Elitaki γραφτους ολους ! καλα εγω με το αιμα μια απ΄τα ιδια βγαινω εξω οταν το παιρνουν δεν αντεχω και μετα που βλεπω τα γαντζαπλαστ κολλημενα με παιρνουν τα ζουμια!

Εμεις ειχαμε πληρωσει 120, μονο το δωματιο αλλα ειχαμε παει το Πασχα του 2008 και μολις ειχε ανοιξει τωρα δε ξερω ποσο εχει


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...