Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

mummy ειναι φοβερη οντως πως να της κρατησω κακια που με ξενυχταει σκαει ενα χαμογελο και τα ξεχναω ολα

καρδουλα απο οτι εχω διαβασει οταν εμπεδωθει σταματανε οι μαραθωνιοι θηλασμοι και τομωρο δεν ειναι κολλημενο συνεχεια στο στηθος εσεις ειστε μωρα γιγαντες εμεις ειμαστε μωρα μινιον σημερα πατησαμε τα 5 κιλα κραταμε απο τωρα σιλουετα εμβολιο ποτε θα κανετε? εμεις την Πεμπτη ελεγα για σημερα αλλα φοβομουνα μην μου κανει κανεναν πυρετο και λειπει ο αντρας μου και ειμαι ολομοναχη. Ο γιος μου στο πρωτο εμβολιο ειχε κανει ενα 38,2 θυμαμαι. Θα κανετε και το ποσιμο της γαστρεντεριτιδας μαζι? εμεις θα το κανουμε


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ase mummy an den eixa toso gala me to mwro giganta pou exw tha eixa provlima. an kai proxthes pou to dokimasa htan apo tis meres pou mou etrexan ta galata apo pantou. kai enoite kai simera mia apo ta idia kai lew kapoia stigmi na katsw na vgalw na filaksw.

alithia pws katalavenoume oti empedothike o thilasmos?

edraiw8hke :) ki egw thn idia aporia exw...


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κλε τι λογοδιαρια ειναι αυτη που σας επιασε δε σας προλαβαινω.

Συμπεθερα, φερτην εδω να στη στρωσει ο γιος μου που ειναι υπναρας, κοιμαται απο χτες με δυο στασεις για φαγητο. Εφαγε 12 και ξυπνησε 7. Σε αντιθεση με την αδερφη του που κοιμηθηκε 3.μιση η ξενυχτω την ειχα δυο ωρες στο βυζι και γκρινιαζε.Τι δυο τι τρια!!!!!Καλα ε κουκλα η μπεμπα θα βαλω κι εγω μια που τραβηξα το πρωι που ξεκαρδιζοταν. Κοιταγε τον τοιχο και γελαγε μονος του. Σου λεω μαλαμα ο γαμπρος να την στειλεις να στην στρωσει!!!

Καρδουλα καλα ολοκληρο μπεμπαρο τον ειπαν μπεμπα!!!!Αν ειναι δυνατον!!!Χαχχα!!!

Πολυ ησυχια εχει σημερα το σπιτι κοιμουνται, αχ τι καλα!!!!

Χτες ειχαμε επισκεψεις και ηταν αγγελουδια και οταν εφυγαν η μπεμπα μες την γκρινια


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ελιτα τι υπνος ειναι αυτος καλε???????? Ουτε στα ονειρα μας!!!

Τελειος ο χαχανουλης παω να τον δειξω στην μπεμπα μπας και σταματησει να γκρινιαζει θα της πω οτι αν ειναι γκρινιαρα δεν θα την θελει!!!

Θα στην εφερνα αν ηξερα οτι θα τη στρωσει ο υπναρας αλλα φοβαμαι μην στον χαλασει αυτη και στον κανει ξενυχτη


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερες...

Εμεις απο τις 2 (την νυχτα!!!!!!!!!!) και ακομα δεν λεμε να κοιμηθουμε κανονικα!! Ποναει η κοιλιτσα της και βρε κοριτσια μου σπαραζει η καρδια ετσι οπως βλεπω το προσωπακι της να συσπαται απο τον πονο....:(


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


burberry kala8ouna???? superrr

katerina exei fragka o gampros!! empaine!!

Χχαχα!!!Ειδες?Θαθελα!!!!Ενα της kitten ειναι που κοιμοταν σε αυτο ο γιος του αντρα μου πριν 5 χρονια. Καταλαβες ενω την κυρια την εχουμε σε καλαθουνα πολυτελειας μες τα ροζ.

Οντως ομως μοιαζει με burbery


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

Kατερίνα είναι μια κουκλίτσα !!!

Μummycool ποια δοντάκια; Εγω το δηλώνω από τώρα στα δοντάκια θα απεργήσω!!!!!!!!!!!ας τα αναλάβει κάποιος άλλος ,εγω εχω αναλαβει τα πονάκια...καλα ετσι που τα λετε ρε κορίτσια τα παιδάκια μας θα γκρινιάζουν γι α κανένα χρόνο;;;;;


mz6Up2.png
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα ψαχνω στο ιντερνετ ξενοδοχεια στην Ελλαδα μεγαλα που εχουν πακετα που συμπεριλμβανονται ολα μεσα και διατροφη για να παμε καμια βδομαδουλα το καλοκαιρι γιατι με 2 παιδια δεν ειμαστε για τρελες μετακινησεις και εχουν και παιδικες δραστηριοτητες για τον Αλκη βρηκα το http://www.kyllinibeach.com εχει παει καμια ? εστειλα μειλ και μου εστειλαν μια καλη προσφορα

Κατερινα ειναι σουπερ ξενοδοχειο, σουπερ περιοχη... σουπερ θαλασσα!! Πολυ καλη επιλογη.... Και αν πας Αυγουστο θα τα πουμε και απο κοντα... ειναι το πατρικο μου εκει......... η πατριδα μου!!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

ελιτα τι υπνος ειναι αυτος καλε???????? Ουτε στα ονειρα μας!!!

Τελειος ο χαχανουλης παω να τον δειξω στην μπεμπα μπας και σταματησει να γκρινιαζει θα της πω οτι αν ειναι γκρινιαρα δεν θα την θελει!!!

Θα στην εφερνα αν ηξερα οτι θα τη στρωσει ο υπναρας αλλα φοβαμαι μην στον χαλασει αυτη και στον κανει ξενυχτη

H αληθεια ειναι πως τον επηρεαζουν οι γυναικες.Αν κρινω απο το οτι μολις ακουσει την αδερφη του αρχιζει και αυτος!!!

Χωρις πλακα καμοια μερα να συναντηθουμε πουθενα με τα μωρα. Προς τα πανω δεν εισαι?Βορεια καπου


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...