Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

24 Μαρτιου. Ναι τρελοκριαρακι!!!!

Αχ ωραια ειναι και αργια μετα η 25η.Τελεια κι εμενα πεφτει Κυριακη και μετα εχουμε Μεγαλη Δευτερα.

Κοριτσια ηρθε το Πασχα πωπω πως περναει ετσι ο καιρος


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε εμεις χαθηκαμε ολο κατι γινετε και δε προλαβαινω να μπω! Το απογευμα ολο μου παιρνει τον υπολογιστη (ξερεται ποιος, αυτος που δεν εχει τιποτα αλλο να κανει, και οτι ειχε να κανει το εκανε πριν 10 μηνες περιπου) !

Τελικα δεν αντεξα για το σπιτι εβαλα γυναικα αι στο καλο βαριεμαι αφορητα με τις δουλειες ολη μερα θαλω να χω αγκαλια το μωρο και το χω κακομαθει το ξερω αλλα δε μπορω ειναι τοσο ναζιαρα που με τρελαινει!Οταν παω να τη παρω μου φερεται λες και την εχω παραμελησει κατι αιωνες ολο παραπονα και φωλιαζει μεσα στην αγκαλια μου μαζευεται ολοκληρη και βγαζει κατι παραπονιαρικους ηχους που με κανει να νοιωθω τυψεις που δεν την εχω αγκαλια! Με εκμεταλευεται κανονικα ηδη! Τωρα της κανω υπνοπαιδεια να μαθει να μαγειρειρευει της εβαλα το Μαμαλακη και κοιμαται στο ριλαξ!Καλα παλι ηρθε ο αντρα μου να μου ξαναπαρει τον υπολογιστη ..... τον ξαποστειλα!

Γενικως κοριτσια το μωρακι εστρωσε καικοιμαται το βραδυ αρκετα χτες εφαγε στις 10 να φανταστειτε και ξυπνησε 5 να χαιρετησει και το μπαμπα της που εφευγε για δουλεια, μετα την εβαζα στην κουνια και εκλαιγε τη πηρα αγκαλιτσα και τη σκεπασα με μια κουβερτουλα και αποκοιμηθηκε ε! να μη σας τα πολυλεω κρυωνε στη κουνια και δε κοιμοταν και η τρελληηηηηηηηη μολιςτο καταλαβα τη σκεπασα με δυο κουβερτες απ΄τις τυψεις και μετα οταν σηκωθηκε κατα τις 9 ηταν μουσκεμα στον υδρωτα πισω στο κεφαλακι της!

Δε παααααλεεευομαι σας λεω το χω τρελανει το μωρο!

Εμβολιο δε καναμε, αυτη τη βδομαδα μαλλον, συνηθισαμε το καινουριο γαλατακι ευτυχως και δεν εχουμε μεχρι στιγμης προβλημα, παααλι καλα!!

Θελω να παω με το καροτσι βολτα βαρεθηκα μεσα αντε να φυγει επιτελους ο Χειμωνας ........δε θελω αλλον βαρεθηκα!!

Διαβασα λιγα και παω να διαβασω τα υπολοιπα

Ολγα να χαιρεσαι τα δυδυμακια σου!!!! Παντα γερα και τυχερα και μια χαρα θα μεγαλωσουν θα δεις και μενα η μπεμπουλα γεννηθηκε στην 36+3, 2170 και τωρα ειναι 4 κιλακια!!

Κοριτσακια παω να δω τα νεα σας!! Ελπιζω να διαβασω για ολες καλα!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσιαααα!

Τελικά ο καιρός σκ*** είναι σήμερα..παρόλο που δεν έχει κρύο, έχει συννεφιά και μουγγαμάρα..

Αύριο πάμε Ηράκλειο να κάνουμε τον υπέρηχο ισχίων της μικρής, το έχει κάνει καμμιά σας??Εμείς το κάνουμε προληπτικά, βέβαια στο ΤΕΒΕ για να το γράψουν πρέπει να έχει πρόβλημα το μωρό, παρολίγο να τσακωθώ με τον ορθοπεδικό, αλλά μου το έγραψαν τελικά, τσάμπα πληρώνουμε ρε γμτ 600 ευρώ το δίμηνο???

Αύριο έρχεται και η αδερφούλα μου θα μείνει μέχρι Πέμπτη, οπότε καλά θα την βγάλουμε αυτή την εβδομάδα...

Καλή μας Κυριακή!!!

Ιωαννα εχουμε κανει εμεις στη μπαεμπουλα υπερηχο ισχυων δεν εινιατιποτα κανα 10 λεπτο κραταει και στριμωχνονται λιγο τα ποδαρακια τπτ αλλο 80Ε πληρωσα θα το ξανακανουμε το πασχα να δουμε γιατι ειχε μια μικρη ανωριμοτητα, μαλλον επειδη γεννηθηκε νωρις!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια και πανω που ειπα οτι στρωσαμε ξανα τα ιδια εχθες κοιμηθηκε 2.30 με φοβερη γκρινια και ξυπνησε ξανα 6 παρα το πρωι και γκρινιαζε παλι , εφυγε και ο αντρας μου ταξιδι με την δουλεια για 3 μερες και τρεχω μονη μου

Παρος μηπως οι μυξουλες ειναι καταλοιπο τις βροχγιολιτιδας και θα φυγουν σιγα σιγα

Ελιτα τι θα ελεγες να επισπευσουμε το γαμο και να στην στειλω εκει πακετο με τα προικια της??? αλλα να ξερεις επιστροφες δεν δεχομαστε χιχιχι

Ασχετο αλλα ψαχνω στο ιντερνετ ξενοδοχεια στην Ελλαδα μεγαλα που εχουν πακετα που συμπεριλμβανονται ολα μεσα και διατροφη για να παμε καμια βδομαδουλα το καλοκαιρι γιατι με 2 παιδια δεν ειμαστε για τρελες μετακινησεις και εχουν και παιδικες δραστηριοτητες για τον Αλκη βρηκα το http://www.kyllinibeach.com εχει παει καμια ? εστειλα μειλ και μου εστειλαν μια καλη προσφορα

ego emina perisi sto kyllinibeach 3 meres kai 4 meres sto crecotel sto madola rosa (kyllini ki ayto)

ayto pou legame me ton adra mou einai oti molis perpatisei to moro tha ksanarthoume sto kyllini beach !!!!epidi logo tis aderfis tou pame 2,3 meres se family hotel edo xronia exoume paei se para polla!!!to kyllini beach mas arese giati eixe fovero fagito!!!apistefti organosi me polles drastiriotites gia mora!!!i(daniko gia ilikies 0-4!!!!kata tin gnomi mou )

kai mporeis kai na apomonotheis!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

ego emina perisi sto kyllinibeach 3 meres kai 4 meres sto crecotel sto madola rosa (kyllini ki ayto)

ayto pou legame me ton adra mou einai oti molis perpatisei to moro tha ksanarthoume sto kyllini beach !!!!epidi logo tis aderfis tou pame 2,3 meres se family hotel edo xronia exoume paei se para polla!!!to kyllini beach mas arese giati eixe fovero fagito!!!apistefti organosi me polles drastiriotites gia mora!!!i(daniko gia ilikies 0-4!!!!kata tin gnomi mou )

kai mporeis kai na apomonotheis!!!!

αχ πολυ χαιρομαι που ακουω καλα λογια σκεφτομαι να το κλεισω αφου εχει διαθεσιμοτητα ,σκεφτομαι οτι θα περασει καλα και ο Αλκης μου και εμεις θα χαλαρωσουμε λιγο απο παραλια τι λεει ινκα?


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Koritsia egina k egw manoula 8 martiou stis 14:20 me proklisi toketou!koritsaki 3100gr idia egw!exei mono mia 'anwmalia' stn glwssa tis k 8a xreiastei epemvasi otan megalwsei ligo..pali kala dn tin enoxlei sto taizma,8ilazw kanonika..!stenaxwri8ika alla ti na kanoume..exei k ligo iktero apo tin tetarti.mpika apo kinito k mporw na diavasw mono agglika grammata!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραια κοριτσια που λετε για διακοπουλες Εμεις εχουμε παει στα δυο ποδια της Χαλκιδικης στην Ουρανουποληη μειναμε σε ενα ωραιο ξενοδοχειο ηταν και οι κουμπαροι μας μαζι που ειχαν ενα μικρο παιδακι. ειχε 1 κρεββαττακι για μωρακια και μπορουσε να βαλει και αλλο και ηταν πακετο 850Ε μαζι με φαγητο ηταν 5* και με δικια του παραλια!

Στο Ποσιδι μειναμε στο posidi holidays με μια παραλιαρα απο κατω!μεναμε σε μπαγκαλουζ 1240Ε μια βδομαδα με ημιδιατροφη και ηταν ξενοδοχειο που ηταν για οικογενειες χαμος απ τα παιδακια γινοταν!Και αυτο ηταν 5*

Εμεις ψαχνουμε για δυο βδομαδες αλλα δε ξερουμε που να παμε γιατι εχουμε και τη βαπτιση στο χωριο! Εχετε καμια καλη προταση!!

ΚΑΤΕΡΙΝΑ Βυτινα ή Δυμητσανα ειναι ωραια και κοντα για τα γενεθλια σου αν θες χωρις τα παιδια ή και με τα παιδια! Πηγαμε για Πασχα και μειναμε σε ενα καινουριο πετρινο που εκανε για οικογενειες!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

Kalispera koritsia!!

Simera epatha ena apo ta megalytera sok tis zois mou..thimaste pou me eixe piasei kolikkos kai mou eipe o doc na kanw iperixo?Koritsia, i xoli mou einai gemati petres kai prepei na tin afairesw xeiroyrgika..kala, ta eida ola!!

Mou leei i giatros eisai poli tixeri pou perases egkimosini kai den eixes enoxliseis..para poli tixeri!

Ti na pw, tha to perasoume kai ayto.//ektos apo ti gennes, den exw mpei pote se nosokomeio...

Kalo mas brady!!


eNortjKzUjI0NDWxMFSyBlwwFXcC0Q,,92.pngeNortjKzUjI0NLGwMFayBlwwFYsC1g,,37.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ioanna mhn stenaxoriese kopela mou einai epemvasi routinas. ola kala tha pane. perastika.

elena na sou zhsei i koroula sou. pws htan o toketos?

Toketos?8ewrw ton eauto mou irwida me to pono pou perasa!apapa pote pia!xwris episkliridio etsi?gia 4wres ka8e 20lepta 4atoma na mou vazoun xeri na doun an anoikse o traxilos!apto pono oute na fwnaksw dn mporousa,ti anapnoes mou les meta?!esprwxna oso mporousa giati 8a lipo8imousa!telika i treli kaoura kala lene apto malaki einai,milame polu malli i beba!


i omorfia mou genni8ike 8 martiou!

Link to comment
Share on other sites

elena na sou zhsei kopela mou kai na 3exaseis grhgora tous ponous!!!

kala giati den kanoun sta dhmosia episklhridio? den to katalabainw...

elpizw na sas ferei tyxh h mpoumpou sas...

ioanna perastika sou, sou eipe an 8a kaneis kanonikh egxeirhsh h kapws alliws? pali kala ontws pou den eixes k ayto sthn egkymosynh

h aderfh sou hr8e?


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελενα να την χαιρεσαι, την κορουλα σου.

Ιωαννα ολα περαστικα, δεν ειναι τιποτα ολα καλα , ευτυχως δε λες που το ειδες.

Γιωργια που ειναι αυτο το πετρινο, δε ριχνεις καμοια διευθυνση να ριξω καμοια ματια μπας και παμε για σκ στα γενεθλεια μου?

Πληροφοριες τιμουλες και σαιτ αν εχει?

Ασε σημερα τσακωθηκα γαιτι με τσατισε ο αντρας μου. Βεβαι τι να κανει και αυτος τρεχει. Γεμισε την αποθηκη με παμπερς (λογω εκπτωσης - ληγαν και τα κουπονια)Ηταν 4.μιση του λεω δεν τα βγαζουμε πουχει ηλιο μου λεει ντυστα. Μεχρι να φανε να ντυθουνε πηγε πεντε και τεταρτο. Μου λεει παω να αδειασω το αμαξι απο τα παμπερς.Παει 5.μιση παει 6 παρα τεταρτο αφαντος. Τα μωρα φοραγαν φορμες χοντρες και σκουφους ηταν ησυχα αλλα αν τα ειχα κι αλλο στα καλαθακια θα αρχιζαν τη γκρινια, εγω με το παλτο. Αρχισα να τσαντιζομαι. Κατα τις 6 λεω να κατεβω στην αποθηκη μια στα γρηγορα να δω αν ειναι.παω και τον βρισκω ναχει πιασει κουβεντα με τη διαχειριστρια και τα παμπερς ναναι εξωα απο την αποθηκη. Τα περνω στο κρανιο, του την ειπα κιολας ανεβηκα ανοιγω το καροτσι τα βαζω μεσα και τα πηγα μονη μεχρι την εκκλησια. Τσατιστικα που μας ειχε να περιμενουμε , που επεσε ο ηλιος πια, που μου χει πει εκατο φορες να παμε με τα μωρα να κατσουμε για καφε σε μια ωραια πλατεια και ολο κατι γινεται και δεν πάμε.

Και τελικα τα πηγα βολτα και ειδαν τις πολυκατοικιες.Την συχενομαι αυτη την πολη. θελω να τα παρω και να φυγουμε!!!!Εχω και περιοδο, και πονοκεφαλο και νευρα. Μετα δε μιλιωμασταν γιατι του μιλησα αποτομα μπροστα στη διαχειριστρια. Κριαρι, δεν κρατιεμαι!!!!!!

Κοριτσια εσεις βγαινεται εξω?Γιατι εγω εχει αρχισει και μου τη βαραει.Ειχα ντυθει και σαν ανθρωπος και τελικα παλι τζιφος


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...