Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αφού μπορώ και βγαίνω από το σπίτι χωρίς συνοδεία πια..... είμαι ΤΕΛΕΙΑ !!!

Σήμερα πήγα στη ντοκτορ και όλα είναι ο.κ είναι και πιο χοντρούλης από την ηλικία του :):):)

Link to comment
Share on other sites

Πως σας φαίνεται που σε λίγο καιρό θα έχετε μπεμπέ στο σπιτάκι σας?

Το έχετε συνειδητοποιήσει?

Link to comment
Share on other sites

Καλη εβδομάδα κοριτσάκια!

Μαλλον δεν το έχω συνειδητοποιήσει ότι σε 5 μήνες θα έχουμε το μωρό μας σπίτι μας, παρόλο που είναι κάτι που το ονειρεύομαι καιρό..!Καμιά φορά δεν μπορώ να το πιστέψω ότι είμαι έγκυος γιατί άργησα κιολας να μείνω...Νιώθω όμως πανέτοιμη να γίνω μητέρα και ανυπομονώ να το κρατήσω αγκαλιά!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω το ηθελα καιρο αλλα λογω καριερας το αναβαλλαμε,..οχι οτι με πηραν τα χρονια, 30 ειμαι...αλλα εχω λατρεια με τα μωρα :)

αδημονω ορισμενες φορες για τη γεννηση του...τωρα το νιωθουμε κιολας...το τι κλωτσιες τρωμε χαχαχα

με το καλο ολες κοριτσακια μου

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες...

maanton...για σκεψου το θετικα...αλλος ενας αντρας στην ζωη σου που θα λιωνει για σενα...:D

fairymummy...τελεια θα πρεπει να ειναι που αρχισε να κλωτσαει....

εγω χθες βραδυ ενιωσα κατι σαν να ηταν το bebe αλλα επειδη δεν ειμαι σιγουρη θα περιμενω να δω αν θα το ξανανιωσω...(μπορει να ηταν και απο το πολυ φαι...:() αφηστε γιατι η ζυγαρια τις τελευταιες μερες ανεβαινει επικινδυνα...θα παω στον γιατρο τελος της βδομαδας και θα μου φωναξει σιγουρα...αφηστε που φοβαμαι μην κανω ζαχαρο με τοσα γλυκα...πρεπει να τα κοψω μαχαιρι μου φαινεται...συνολο εχω παραπανω περιπου 6 κιλα...τα 3 απο πριν και τα αλλα 3+ μεχρι τωρα...εσεις ποσα κιλα εχετε παρει???

κοριτσακια β-επιπεδου που κανατε ή που θα κανετε???

εγω λεω να παω στο ΕΜΒΡΥΟ αν και νομιζω θα επρεπε να ειχα κλεισει rdv γιατι δεν θα βρω...θελω να ειναι απογευμα γιατι ο αντρας μου δεν μπορει πρωι...(στο ΙΑΣΩ γινεται μονο πρωι) ειναι δυνατον να το χασει???

καταφεραμε και στολισαμε χθες (ο αντρουλης μου δηλαδη...;)) και ειχαμε ολη μερα χριστουγεννιατικα τραγουδια...τελειο ειναι το σπιτι γεματο φωτακια...!!!

αυριο παω για τις μηνιαιες εξετασεις...για να δουμε το ζαχαρο..:confused:

καλη συνεχεια...........


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι φιλοι κ συγγενεις με αχγωνουν που δεν εχω βαλει κιλα ακομα..εχασα 5 στην αρχη της εγκυμοσυνης κ τωρα ειμαι σταθερη .....η γιατρος βεβαια με κατσαδιασε που εχασα τοσα κιλα αλλα δεν τη πειραζει που δεν εχω βαλει ακομα...

δυστυχως για την β επιπεδου δεν μπορω να σε βοηθησω μιας κ ειμαι εξωτερικο.

οι κλωτσιτσες παντως ειναι το κατι αλλο...τοσο πρωτογνωρο..εχθες ειδικα το βραδυ εφαγα μια πολυ ξεγυρισμενη χαχαχα....δεν μπορω να το συνηθισω, τρομαζω κ μετα κοβομαι στα γελια

Link to comment
Share on other sites

Tι να πω κοριτσια?!!ανυπομονω να ερθει σπιτι μας ο μικρος!!!σκεφτομαι και τον μεγαλο ομως ...αν ζηλευει...καταλαβαινεται οσες εχετε κι αλλο!!!!

οσο για τα κιλα στον πρωτο μου γιο πηρα 40 ολοκληρα κιλα και τωρα εχω παρει 5!!!προσπαθω να συγκρατηθω αλλα να σας πω κατι ας γεννησουμε με το καλο και θα τα χασουμε μην ανγχωνωμαστε!!!

φιλακια σε ολες!!!


Ik3Qp3.png

pULlp2.png

NfPLp2.png

Link to comment
Share on other sites

@pasxalitsa v

Την β επιπέδου θα την κάνω μέσα Γενάρη στη Διάγνωση γιατί εκεί συνεργάζεται ο ντοκτορ...

@bibis23

Πέρα από το γεγονός ότι ήθελα κοριτσάκι, τώρα και μένα η έννοια μου είναι ο γιός μου όχι αν θα ζηλέψει γιατί το θεωρώ δεδομένο ότι τα πρώτα ζηλεύουν τα δεύτερα, αλλά το πόσο πολύ θα ζηλέψει.

Όταν έμεινα έγκυος και του εξήγησα ότι θα αποκτήσει αδελφάκι, τον ρωτούσα αν θέλει αγοράκι ή κοριτσάκι. Επανειλλημένως έπαιρνα την ίδια απάντηση: κοριτσάκι. Με ένα κοριτσάκι θεωρούσα ότι θα γλυκάνει η ζήλια του καθώς δε θα τη έβλεπε ανταγωνιστικά.

Όταν του ανακοίνωσα ότι το αδελφάκι του θα είναι αδελφούλης δεν ενθουσιάστηκε. Βέβαια, στις ερωτήσεις μου απαντούσε θα το αγαπάω, θα του δίνω γάλα κλπ, αλλά το άγχος μου είναι μεγάλο...

Οι φίλοι και οι γνωστοί μου λένε ότι η αρχή θα είναι μάλλον δύσκολη αλλά μεγαλώνοντας θα γίνουν πολύ δεμένοι κλπ. Άντε να δούμε...


AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@maanton

εμενα ευτυχως παντα λεει πως θελει αγορακι αλλα δεν παιζει ρολο αυτο νομιζω...μαλλον αγχωνομαστε χωρις ιδιαιτερο λογο...σιγουρα θα τα πηγαινουν τελεια!!!!φιλακια


Ik3Qp3.png

pULlp2.png

NfPLp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρούδια!

Απόψε θα πάω στον γιατρό και ανυπομονώ να δω το ζουζούνι μου!Νομίζω ότι το ένιωσα χθες και προχθές.Δεν μπορώ να το εξηγήσω με τι έμοιαζε αλλά κάτι ένιωσα λίγο πιο κάτω από τον αφαλό που δεν το είχα ξανανιώσει!Και πολύ χαίρομαι!Μόνο που κράτησε λίγο, για πέντε λεπτά περίπου..Ελπίζω το βράδυ να μας πει ευχάριστα ο γιατρός! Να δω τι θα μου πει και για τα κιλά, γιατί έχω πάρει 4, αλλά ξεκίνησα με 10 επιπλέον από το κανονικό και πρέπει να προσέχω...

Περισσοτερα νέα αύριο!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!! :P

εγω εχω αρχισει και ποναω σε κατι περιεργα σημεια...ισως σπρωχνει το μωρο που μεγαλωνει τα υπολοιπα οργανα και ανοιγει ο θωρακας και η κοιλια και με ενοχλει...

εχει μεγαλωσει αρκετα νομιζω η κοιλιτσα μου και πλεον οταν τρωω λιιιιγο παραπανω με πιανει πονος στο στομαχι...ευκαιρια να χασω κανενα κιλο γιατι χαθηκαμε.....:rolleyes:

χθες ανακαλυψα οτι παιρνω λαθος τα χαπια σιδηρου και θυροειδη και δεν απορροφαται ουτε η μια ουσια ουτε η αλλη σωστα...ωραια ε???

εχω κατι νευρα!!!!!!

sue κι εμεις σημερα θα παμε..αρα αυριο θα εχουμε νεα και οι 2!!!!

τελεια!!! ανυπομονω.....εχουμε 1 μηνα περιπου να το δουμε και μ'εχει φαει η αγωνια...αφηστε ο μπαμπας του που δεν ειχε ερθει ουτε στην αυχενικη...:( θα τρελαθει σημερα!!!

απο γλυκα τι τρωτε??? δεν μπορω να τα κοψω...:mad:

ps...κι εγω νομιζω οτι κατι ενιωσα τις προηγουμενες μερες (εδω και 1 βδομαδα) αλλα δεν ειμαι σιγουρη...κι ετσι περιμενω...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

Pasxalitsa εχω να πω ότι και πάλι δεν το χόρτασα το bebe μου, ηθελα κι αλλο! Εχει μεγαλώσει, μια χαρά τα είδε όλα ο γιατρός και συνεχιζουμε ακαθεκτοι!!Την β επιπεδου θα την κάνω στις 12 Γενάρη στο Ιασω. Τότε θα μάθουμε και το φύλο αφού μέχρι τώρα δεν είδαμε τίποτα! Τα κιλά μου είπε να προσέξω και ευτυχώς μου έχουν φύγει οι πολλές λιγούρες που είχα στις αρχές και μπορώ να το ελέγξω κάπως πιστεύω..Είναι βέβαια δύσκολη περίοδος τώρα λόγω εορτών αλλά θα το προσπαθήσουμε...

Αντε pasxalitsa περιμένουμε νέα σου!

Και οι υπόλοιπες!!! Που είστε?


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι μαι κ εγωωωω...σημερα καναμε β επιπεδου,...ολα αψογα. ειμαστε 32 εκατοστα σε υψος κ 319 γραμμαρια βαρος. ολες οι μετρησεις βγηκαν αριστες.

και ναι εχω ΓΙΟ :) τον σαλιγκαρι μου χεχε...

εγω εχω εδω κ μια βδομαδα που τρωω κλωτσιες...γενικα το νιωθω να κουνιεται μεσα αλλα τρωω κ κατι ξεγυρισμενες :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...