Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΙΣ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΑ Κ ΕΙΧΕ ΤΟ PORT BEBE ΔΩΡΟ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ Κ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ Η ΕΞΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΑΜΕ Κ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΣ CHICCO ΑΛΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΜΕΧΡΙ 2,5 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ FAIRYMUMMY ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΟΥΛΩΤΟ Κ ΑΒΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ (ΔΕΣ)http://www.ebaby.gr/bebe-confort-1/eueeoia-aooie-oio-creatis-fix-vegetal-blue-bebe-confort.html ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΟΛΕΥΕΤΕ ΕΚΕΙ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΑΝ. ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ,π.χ.

http://www.ebaby.gr/chicco-1-2-3-4-5-6-7/chicco-eueeoia-aooie-oio-proxima-ni-pacific.html ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΝΟΝΤΑΙ Κ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΑΝΟΥΒΡΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΚΑΛΩΝΟΥΝ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ ΜΕ ΤΗ ΖΩΝΗ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ . ΜΕΤΑ ΤΑ 2,5

ΘΕΛΟΥΝ ΠΙΟ ΙΣΙΑ ΠΛΑΤΗ Κ ΠΗΡΑ ΑΛΟ Η ΤΟ ΣΚΕΤΟ ΣΑΝ ΣΚΑΜΠΟΥΔΑΚΙ

ΧΩΡΙΣ ΠΛΑΤΗhttp://www.chicco.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=261&category_id=34&option=com_virtuemart&Itemid=160

A! Κ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΝΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΣΑΝ ΦΥΣΑΡΜΟΝΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΡΑΕΙ ΣΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.

ΒΡΗΚΑ Κ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΟΠΟΛΕΜΙΚΟ (ΑΝΤΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ)ΣΤΟ INTERNET

http://sfbay.craigslist.org/eby/bab/1536247905.html

Επεξεργάστηκαν by THENA

image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας κορίτσια επιτέλους κατάφερα να ενεργοποιήσω το λογαριασμό μου και μπήκα και εγώ στο cafe.

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΙΟΥ:P:p!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγώ περιμένω να πάω στην β' επιπέδου για να μάθω το φύλο.Για να δούμε τι θα δούμε μάλλον για κορίτσι λένε αλλά δεν είναι και σίγουρο.

Εγώ δυστυχώς τα χριστούγεννα δεν ξεκουράστηκα καθόλου λόγω δουλειάς αλλά ευελπιστώ τώρα τον Ιανουάριο να πάρω καμμιά μέρα αδειούλα και να χαρώ και εγώ περισσότερο τον μικρό μου γιο.

Link to comment
Share on other sites

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ FAIRYMUMMY ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΣΙΟ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΟΥΛΩΤΟ Κ ΑΒΟΛΟ ΓΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ (ΔΕΣ)http://www.ebaby.gr/bebe-confort-1/eueeoia-aooie-oio-creatis-fix-vegetal-blue-bebe-confort.html

l

αυτο που σας εδειξα εαν δεις τις φωτο κ τη περιγραφη γυριζει για οταν μεγαλωσει κ δε θα θελει να ειναι πλεον ξαπλωτο.

εμεις αυτοκινητο δεν εχουμε, δεν χρειαζεται εδω στην Αγγλια που ειμαστε, οποτε για αρχη ειδικα μας συμφερει κ μας βολευει καλυτερα να παρουμε καθισμα που να κουμπωνει πανω στο σκελετο του καροτσιου

Link to comment
Share on other sites

εμεις αυτοκινητο δεν εχουμε, δεν χρειαζεται εδω στην Αγγλια που ειμαστε, οποτε για αρχη ειδικα μας συμφερει κ μας βολευει καλυτερα να παρουμε καθισμα που να κουμπωνει πανω στο σκελετο του καροτσιου

και εγω για κουμποτο στο καροτσι εχω κ σου λεω ,αλλα σαν αυτο http://www.ebaby.gr/eaesoiaoa-aooie-oio-ino-ioaaioy/ino-ioaaioy.html

κ οχι σαν αυτο http://www.ebaby.gr/eaesoiaoa-aooie-oio-ino-ioaaioy/0-13-kg.html . Και τα δυο κουμποτα ειναι αλλα το δευτερο βαθουλοτο


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χρόνια πολλά και καλλή χρονιά σε όλες. Είμαι και εγώ μια μανούλα Μαϊου και περιμένω τον β' επιπέδου για να σιγουρέψω την μπέμπα μου

Καλός ήρθες irene.pap να έχεις μια υπέροχη και τελιόμηνη εγκυμοσύνη. Αν θες πες μας την ημερ. Τοκετού και σε πιο Νοσοκομ. Θα γεννήσεις να σε βάλουμε στην λίστα μας

Link to comment
Share on other sites

και εγω για κουμποτο στο καροτσι εχω κ σου λεω ,αλλα σαν αυτο http://www.ebaby.gr/eaesoiaoa-aooie-oio-ino-ioaaioy/ino-ioaaioy.html

κ οχι σαν αυτο http://www.ebaby.gr/eaesoiaoa-aooie-oio-ino-ioaaioy/0-13-kg.html . Και τα δυο κουμποτα ειναι αλλα το δευτερο βαθουλοτο

χεχε παλι δεν με καταλαβες...το πορτ μπεμπε τι να το κανω? καθισμα αυτοκινητου χρειαζομαι...το καροτσι μεταμορφωνεται απο pram σε καροτσακι για παιδακια ανω των 6 μηνων εως οταν δε θελει αλλο καροτσι

εαν το βαλεις στο youtube εχει βιντεο πως μεταμορφωνεται κ το μικρο μπορει να καθεται κ να κοιταει μπροστα.

το πορτ μπεμπε με ολες που το συζητησα ειναι χαμενα λεφτα γιατι δε θα το κοιμιζω εκει κ δεν μεταφερεται κ ευκολα. για να φυγω απο το νοσοκομειο πρεπει οπωσδηποτε να εχω καθισμα αυτοκινητου, αλλιως δε θα με αφησουν

για να παρω ταξι κ να παω σε μια φιλη πρεπει να το βαλω σε καθισμα αυτοκινητου...

το καθισμα αυτοκινητου κανει για το πρωτο χρονο...μετα βλεπουμε πως θα εχει εξελιχθει ο μικρος κ θα παρουμε αλλο.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες αν θέλετε συμπληρώστε και το μαιευτήριο μπας και συναντηθούμε κάπου !!!

Συμπληρώστε και το ΦΥΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....

kounelitsa..............4/5/2010 ??????

argen.....................5/5/2010 ??????

:rolleyes:THENA................... 7/5/2010 ΑΓΟΡΙ /

:rolleyes: fairymummy...........7/5/2010 ΑΓΟΡΙ /UK

:rolleyes:ψαράκι...................8/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΑΤΤΙΚΟΝ

:rolleyes:Αννικο....................8/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΛΗΤΩ

zeta28...................11/5/2010 ΜΗΤΕΡΑ

B-FLY....................12/5/2010

xrisaki...................13/5/2010

:rolleyes:angel09.................14/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΚΥΠΡΟΣ

:rolleyes:bibis23..................14/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΜΗΤΕΡΑ

:rolleyes:maanton................15/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΙΑΣΩ

dina.......................??/5/2010

KANTY....................??/5/2010

tarsitsa..................19/5/2010

eleni1977...............19/5/2010

sue........................21/5/2010 ΙΑΣΩ ?

:rolleyes:douar.....................21/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΕΛΕΝΑ

BABY31..................22/5/2010 ΙΑΣΩ

chrissag.................24/5/2010 IΑΣΩ

:tongue:marinakii86............24/5/2010 ΚΟΡΙΤΣΙ /

doradoremi.............25/5/2010

mpoumpou.............27/5/2010 ΙΑΣΩ

rani........................27/5/2010 ΙΑΣΩ

koritsaki9200..........27/5/2010

irene.pap................27/5/2010

3xmama.................28/5/2010 ΜΟΝΑΧΟ

zoe26.....................28/5/2010 panepistimiako larisas

:rolleyes:pasxalitsa v.............28/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΙΑΣΩ?

29 χαζομαμάδες

9 ΑΓΟΡΙΑ

1 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

19 ??????

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΟΕΟ

Επεξεργάστηκαν by Αννικο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες κοριτσια, εμεις ακομα αναμενουμε με πολυ ανυπομονησια τη Β επιπεδου που θα κανουμε την επομενη Παρασκευη...

Βγηκα μια βολτα να κανω μια ερευνα αγορας για καροτσια και κουνιες και ολα τα συναφη μιας και θα τα παρουμε ολα απο την αρχη! Για να δούμεεεε~

Σας φιλώωωωωω


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλός ήρθες irene.pap να έχεις μια υπέροχη και τελιόμηνη εγκυμοσύνη. Αν θες πες μας την ημερ. Τοκετού και σε πιο Νοσοκομ. Θα γεννήσεις να σε βάλουμε στην λίστα μας

Έχω ΠΗΤ 27/5 , αλλά δεν ξέρω σίγουρα νοσοκομείο.


eRUnp3.png

7Pgnp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τις χαζομαμάδες όλες!

Έκανα την β' επιπέδου και έχω νέα ευχάριστα! Οι μετρήσεις όλες είναι φυσιολογικές δόξα το Θεό! Ζυγίζει 451 γρ το μανάρι μας! Και το βασικό, μάθαμε το φύλο! Και ναι.....είναι αγόρι!!!!!:P:p:p Θα γίνω κι εγώ αγορομάνα!!! Μου φαίνεται απίστευτο γιατί ήμουν σίγουρη σχεδόν ότι είχα κορίτσι, και το ίδιο προαίσθημα είχαν και οι υπόλοιποι! Τελικά όμως δικαιώθηκε ο μπαμπάς που λαχταρούσε το γιο, παρόλο που δεν το παραδεχόταν. Κι εγώ κατα βάθος μάλλον αγόρι ήθελα γιατί έχω καταχαρεί!!! Είμαι πολύ ενθουσιασμένη!!!!

Σας χαιρετώ για την ώρα γιατί θε με πιάσει η πολυλογία από τον ενθουσιασμό!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες αν θέλετε συμπληρώστε και το μαιευτήριο μπας και συναντηθούμε κάπου !!!

Συμπληρώστε και το ΦΥΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ....

kounelitsa..............4/5/2010 ??????

argen.....................5/5/2010 ??????

:rolleyes:THENA................... 7/5/2010 ΑΓΟΡΙ /

:rolleyes: fairymummy...........7/5/2010 ΑΓΟΡΙ /UK

:rolleyes:ψαράκι...................8/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΑΤΤΙΚΟΝ

:rolleyes:Αννικο....................8/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΛΗΤΩ

zeta28...................11/5/2010 ΜΗΤΕΡΑ

B-FLY....................12/5/2010

xrisaki...................13/5/2010

:rolleyes:angel09.................14/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΚΥΠΡΟΣ

:rolleyes:bibis23..................14/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΜΗΤΕΡΑ

:rolleyes:maanton................15/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΙΑΣΩ

dina.......................??/5/2010

KANTY....................??/5/2010

tarsitsa..................19/5/2010

eleni1977...............19/5/2010

:rolleyes:sue........................21/5/2010 ΑΓΟΡΙ /ΙΑΣΩ

:rolleyes:douar.....................21/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΕΛΕΝΑ

BABY31..................22/5/2010 ΙΑΣΩ

chrissag.................24/5/2010 IΑΣΩ

:tongue:marinakii86............24/5/2010 ΚΟΡΙΤΣΙ /

doradoremi.............25/5/2010

mpoumpou.............27/5/2010 ΙΑΣΩ

rani........................27/5/2010 ΙΑΣΩ

koritsaki9200..........27/5/2010

irene.pap................27/5/2010

3xmama.................28/5/2010 ΜΟΝΑΧΟ

zoe26.....................28/5/2010 panepistimiako larisas

:rolleyes:pasxalitsa v.............28/5/2010 ΑΓΟΡΙ / ΙΑΣΩ?

29 χαζομαμάδες

10 ΑΓΟΡΙΑ

1 ΚΟΡΙΤΣΙΑ

18 ??????

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΝΥΦΕΣ ΟΕΟ


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΜΩΡΕ MARINAKI ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΓΕΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΜΗΠΩΣ Κ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΑΓΟΡΙ Η ΘΑ ΜΑΣ ΜΑΖΕΨΕΙΣ ΟΛΑ ΤΑ Ε9 ΓΙΑ ΠΡΟΙΚΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ?

:D:D:D


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...