Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κι απο μένα!!! Jasmini είσαι καλύτερα? korina γιατί δεν βάζεις κι εσύ ένα τικεράκι? Έχει πλάκα να το βλέπεις να ανεβαίνει!

Οι κοιλίτσες σας πως πάνε? Έχει φουσκώσει καμία? Εγώ επειδή είμαι παχουλούλα, είχα από μόνη μου κοιλίτσα κι έτσι δεν έχω καταλάβει ακόμα καμία διαφορά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα σε όλες!!!

Αχ κορίτσια εγώ αντί να καλυτερεύω... αφήστε τα.

Εχθές μου ξεκίνησαν ζαλάδες τρομερές και τάσεις για εμετό..έβγαλα τον Βόσπορο. Οι ζαλάδες συνεχίζονται και σήμερα με εντονότατους ρυθμούς. Το φαγητό ούτε να το σκεφτώ. Το μπούκωμα συνεχίζεται αλλά μπροστά στην ζαλάδα..

Πήρα και τον γιατρό τηλέφωνο. Μου συνέστησε δύο ντεπόν την ημέρα και μόνο. Επίσης είπε να προσέχω και αν επιδεινωθεί η κατάσταση ή ανεβάσω και πυρετό να τον πάρω απ' ευθείας τηλέφωνο και ίσως χρειαστεί να μου κάνει εισαγωγή στην κλινική για εξετάσεις και παρακολούθηση. Ας ελπίσουμε να μην φτάσω σε αυτό το σημείο. Αχ..δεν θα ηρεμήσω καθόλου???


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικούλια,Jasmini μου!!!!!

Ευτυχώς,κορίτσια,που εδώ και 2 εβδομάδες τρώω σαν άνθρωπος!!!!Είχα χάσει 3 κιλά.Τώρα έχω αρχίσει και φαίνομαι έγκυος!!

Την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού με τον γιατρούλη μου και έχω αγωνία να δω αν είναι καλά το μωράκι μου κι αν θα δει το φύλο!!Σας φιλώ όλες!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πάντως όλες για το ενδιαφέρον!

Evoula πλησιάζει το ραντεβού σου ε? Πιστεύω ότι αυτή τη φορά θα δείτε το φύλο. Εμένα το ραντεβού μου είναι στις 19. Έχω ακόμα 2 εβδομάδες.


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κορίτσια χαθήκατε πάλι όλες... που είστε? Mairi έχω καιρό να σε δω μέσα..όλα καλά?

Εγώ ηρέμησα λίγο με την ίωση. Το μπούκωμα κυρίως μου έμεινε να με ταλαιπωρεί και ώρες ώρες κάποιες ζαλάδες. Αντε να περάσουν οι μέρες να πάω και στο ραντεβού μου να δω τα μωράκια μου!!!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!!!

Jasmini η αλήθεια είναι ότι εμείς του Ιουλίου χανόμαστε συχνά ε? Πως είσαι τώρα?

Εγώ έχω ραντεβού την επόμενη Τρίτη και ανυπομονώ να δω το μωράκι μου και να δούμε αν θα μας αφήσει να μάθουμε τι είναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες! Καταρχήν jasmini εύχομαι να νιώθεις καλύτερα απο την ίωση.....και να νιώθεις πόλυ πόλυ καλύτερα!!!! Tinaki πως μπορω να βάλω τικεράκι????? Χα χα εγινε και ομοιοκαταληξία!!!!! Tinaki έμαθα πως ειναι αγοράκι τη προηγούμενη φόρα που πήγα στο γιατρό!!!! Οσο απο κοιλιτσα ναι πλέον κανει μπαμ!!!!!!! φιλάκια σε όλες!


6GYCp2.png?jbGDPY63
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα!!!:D Korina τι ωραία που είδες τι είναι το μωράκι σου!!!!! Άντε με το καλό να το πάρεις και αγκαλίτσα!!!! Για να βάλεις τικεράκι μπορείς να κάνεις διπλό κλικ πάνω στο δικό μου και θα σου ανοίξει την σελιδα με τα τικεράκια, επιλέγεις το σχέδιο που σου αρέσει και όταν φτάσεις στο τελικό βήμα, πας στο πίνακα ελέγχου που βρίσκεται πάνω αριστερα σε αυτή τη σελίδα, στην επεξεργασία υπογραφής, στο κουτάκι που θα σου εμφανιστεί για να γράψεις την υπογραφή που θέλεις, εσύ θα επικολήσεις τον σύνδεσμο που σου έχει βγάλει στο τελευταίο βήμα στην σελιδα με τα τικεράκια! Αυτό είναι όλο! Αν κάπου κολήσεις ρώταμε ή μπες στο θέμα "οδηγίες για τα πάντα" και ρίξε μία ματιά!:D Φιλάκια σε όλες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες τις εγκυούλες!!!!! Ήρθα κι εγω στην παρέα σας μιας και περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι στο τέλος του Ιουλίου!!!! Το οποιο παρεπιπτόντως μας κρατάει ακόμα σε αγωνία καθώς στην υπέρηχο που έκανα εχτες τα ποδαράκια ήταν σταυρωμένα!!!! Τελος πάντων δεν πειράζει τον άλλο μήνα ίσως δούμε!!! Πάντως σημασία εχει πως ειναι μια χαρουλα! Και αυτο και εγώ!!! Καλημέρα και πάλι!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες FilioPI!!!!!!!!!!!!! Εύχομαι να έχεις μία καλή εγκυμοσύνη!!! Τον άλλο μήνα θα πας για την β επιπέδου ή όχι ακόμα? Εμείς έχουμε ραντεβού την Τρίτη για τον καθιερωμένο υπέρηχο και μήπως δούμε τι είναι και ανυπομονώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ δεν μου ανεφερε ο γιατρός πότε θα γίνει η β επιπέδου!!! Νομίζω πως θα πάω για υπέρηχο και για να δει τις εξετάσεις αίματος και ούρων! Πότε πρέπει να γίνει η β επιπέδου (γιατί όταν πάω πάλι στο γιατρό θα είμαι στην 20η βδομάδα);

Σου εύχομαι καλη επιτυχία στον υπέροχο - υπέρηχο και να δεις τι είναι το μωράκι σου!!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

FilioPi καλώς ήρθες στην παρεούλα μας.

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας. Ευτυχώς είμαι πολύ καλύτερα. Λίγο μπούκωμα μόνο έμεινε αλλά δεν με δυσκολεύει ιδιαίτερα. Με την πρώτη καλυτέρευση ο γιατρός μου έκοψε το ντεπόν οπότε περιμένω ο οργανισμός μου να αναρώσει χωρίς φάρμακα.

Ανυπομονώ κι εγώ τώρα για το ραντεβού μου στις 19 του μηνός όπου έχειν καλώς θα μάθουμε και το φύλο των μωρών μου!!! Νομίζω πιά ότι μέσα Μαρτίου θα κλείσουμε ραντεβού για την β' επιπέδου!

Βρε κορίτσια..πότε φτάσαμε 4ο μήνα??? Πάμε για τον 5ο.. το έχετε καταλάβει?

Φιλάκια πολλά και να προσέχετε τις κοιλίτσες και τα μωράκια σας!!!


RKdwp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!!!

Σήμερα έχω λίγο τα νεύρα μου!!! Ήταν αύριο να κάνω την αμνιοπαρακέντηση - να τελειώνω - και ο γιατρός μου την μετέθεσε για την άλλη Παρασκευή. Τουλάχιστον θα περάσουμε ωραίο τριήμερο!!

Τι κάνετε;

Jasmini, ευτυχώς είσαι καλύτερα!! Άντε, να μαθαίνουμε και τι είναι τα μωράκια του Ιουλίου.

FillioPi καλώς ήρθες!! Με το καλό να δεχτείς το μωράκι σου. Η β΄επιπέδου βλέπω στο χαρτί του γιατρού ότι γίνεται 21-24 εβδομάδες. Εμένα ο γιατρός μου έχει γράψει να την κάνω 8/3-25/3. Δε νομίζω να έχεις καθυστερήσει όταν πας στο γιατρό σου!!

Φιλάκια!!! Πάω να αρχίσω την εργασία μου για το Μεταπτυχιακό μου!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...