Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 1

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλή εβδομάδα!

Επιστρέψαμε κι εμείς από το χωριό το Σάββατο το απόγευμα και από εκείνη την ώρα δεν έχω βάλει .ώλο κάτω! Πλένω και σιδερώνω ρούχα, τακτοποιήσα τα ρούχα στην ντουλάπα από τα σακ βουαγιάζ, μαγείρεψα για σήμερα που τα παιδιά θα είναι με την πεθερά μου, έφτιαξα σάλτσα από ντομάτες που έφερα από το χωριό για να μην χαλάσουν!

Την Τετάρτη η Κωνσταντίνα έχουν αγιασμό και μετά ένας Θεός ξέρει αν θα κάνουν μαθήματα και από την ερχόμενη Δευτέρα ο μικρός ξεκινάει παιδικό.

Πάω να δουλέψω και τα λέμε ξανά....


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερούδια!!!

Κι εμείς φέραμε πάνω τον μεγάλο την Κυριακή το απόγευμα!!!

Μαζευτήκαμε οικογενειακώς!!!

Η μικρή πάει δεύτερη εβδομάδα παιδικό, σήμερα έστειλα και τον μικρό γιατί δεν είχα τι να τον κάνω...

Αύριο ξεκινάει κι ο μικρός μου Α΄Δημοτικού, αγιασμός κλπ...

Να δούμε τι ακριβώς θα κάνουνε τα σχολεία...

Εχθές εδέησα και πήγα στον γυναικολόγο, γιατί η περίοδος μου ερχότανε... όποτε γούσταρε... κι ενώ ήμουνα σίγουρη ότι θα μου πει για κλιμακτήριο κλπ... μου βρήκε μία κύστη στη μία ωοθήκη (εκεί το αποδίδει) για την οποία θα μου δώσει χάπια και ένα μικρό πολυποδάκι, το οποίο θα μου αφαιρέσει την Πέμπτη. Ελπίζω το παιδί να έχει σχολείο τουλάχιστον μέχρι τις 2 (τον έχω γράψει φύλαξη μέχρι 4:15) για να προλάβουμε σίγουρα να γυρίσουμε κλπ.

Αγγελική μου,

έχω και το καρεκλάκι αυτοκινήτου!!! Κάποια στιγμή (να ξεμπερδέψω λίγο με αυτά) να βρεθούμε να στο δώσω... άσε που μου έχει λείψει ο καφές που καιρό έχουμε να πιούμε!!!!!

Καλή αρχή στην Κωνσταντινούλα και την άλλη εβδομάδα στο Χρήστο!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Τι κάνετε; Καλή σχολική χρονιά! Ερημο το καφε μας! θα μπω αυριο να σας πω νεα γιατι σήμερα ειμαι με τον μικρό πρώτη μέρα στο γραφείο και δεν με αφήνει πολύ πολύ!!!!

Καλώς ήρθες, Φιλλιόπι!!!

Τώρα είδα τα νέα σου!!! καλέ μεγάλωσε ο μπουμπούκος!!!

Για πες μας, πως είναι τώρα στο σπίτι; Η μικρή πως το αντιμετώπισε; τι κάνει τώρα ο μικρός; τη μικρή σπίτι, παιδικό;; γύρισες στη δουλειά με τον μικρό;; κάτι δεν κατάλαβα...


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ είμαι και εγω.....άντε να το ξανά ζωντανεψουμε το θέμα...

Εγω είμαι σε μια δύσκολη φάση αυτη την περίοδο....ειμαστε σε διάσταση με τον άντρα μου και επικρατεί ένας πανικός....μην με ρωτάτε....προφανώς και ειναι δύσκολες καταστάσεις όλες αυτές...αλλα είμαι εδώ είμαι ζωντανή έχω και δυο αγγελουδια και για αυτα και μονο θα το παλέψω και θα το ξεπεράσω και αυτο....οσο γολογοθας και αν φαίνεται τόσο πιο εύκολα θα ανέβω την ανηφόρα....γενικά ο μεγάλος δεν έχει τρέλα θέματα αλλα ακομα δεν μετακομίσαμε στο καινούργιο μας σπίτι και μένουμε όλοι μαζι όπως πριν....θα δούμε...

Ο Θωμάς παει παιδικο κανονικά και τη αρέσει παρά πολυ ευτυχώς.. Ο Μανώλης εχει γίνει παιδάκι που τα απαιτεί ολα....περπατάει απο 10 μηνών και δεν τον φτάνω....

Άντε πείτε μου νέα σας...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Λεττάκι μου!!!!!!!!!!!!!

Ο Θωμάκος ξεκίνησε ξανά παιδικό, ε;;

Δύσκολες οι καταστάσεις που ζεις, όντως, αλλά σύντομα θα βρεις τις ισορροπίες σας!!!!!!!

Να μου φιλήσεις και τα δύο μουτράκια!!!!!!!!!!!!

Η μαμά της Α΄Δημοτικού εδώ έχει ξυπνήσει από τις 6 από την αγωνία της!!! :D:D:D


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια κι από μένα!

Χθες η Κωνσταντινούλα μου ξεκίνησε το σχολείο με τον αγιασμό και τους έδωσαν και βιβλία. Σήμερα θα έκαναν 4 ώρες μάθημα. Τρόπος του λέγειν δηλαδή, μάλλον από Δευτέρα θα μπουν σε κανονικό πρόγραμμα. Αν δεν κάνουν απεργία οι καθηγητές!

Μαρινάκι, πως ήταν η πρώτη σας μέρα στο σχολείο? Περιμένουμε νέα σας!

Έκανες την επεμβασούλα? Πήγαν όλα καλά?

Λετάκι δύσκολη περιόδο διανύεις αλλά τουλάχιστον είναι μικρά τα παιδάκια σου και θα προσαρμοστούν εύκολα στα νέα δεδομένα! Το θέμα της μετακόμισης θα σε ζορίσει λίγο αλλά από εκεί και μετά θα βρεις τους ρυθμούς και την ισορροπία σου!

Μακάρι να είμασταν κοντά και να σε βοηθούσα κι εγώ όπου μπορούσα.

FilioPi τι κάνετε? μπες και γράψε μας νέα σας!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μας πλακώσαν οι ιώσεις γι αυτό και χάθηκα πάλι! Ο Απόστολος έφερε την ίωση από τον παιδικό προφανώς και κολλήσαμε όλοι!!! Τον είχαμε πάει στο νοσοκομείο τη Δευτέρα και μετά τον πήρα μαζί μου στο γραφείο, μην κολλήσει άλλα παιδια. Την Τρίτη αρρωσταίνω εγώ και η Κατερίνα οπότε μένουμε όλοι σπίτι και Τετάρτη στέλνω μόνο τον μικρό σχολείο που ήταν καλύτερα και πάω με την Κατερίνα στο γραφείο... Πέμπτη , Παρασκευή όλοι στα πόστα τους!! Σαββατοκύριακο αρρωσταίνει πάρα πολύ βαρια ο άντρας μου με τύπου γαστρεντερίτιδα, από εχτές το βράδυ ξανααρχίζει βήχα η Κατερίνα και τον Απόστολο σήμερα τον πήρα από το σχολείο με δέκατα! Τι θα κάνω; Έτσι θα πάει η χρονιά; τα λυπάμαι, ειδικά το μικρούλι περνάει πιο δύσκολα!

Κατα τα άλλα μια χαρά προσαρμοστήκανε και τα δύο στους παιδικούς, περάσανε με εσπα, και πηγαίνουν χαρούμενα.

Με φωνάζουν....


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνήσαν τα μαναράκια και θέλανε μαμα!!! Έχει και μια γκρίνια το μικρό μου... μάλλον από τα δοντάκια του. Έχει βγάλει ένα και αυτο! Το επόμενο δεν λέει να σκάσει μύτη!

Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδάκια, ειδικά στα πρωτάκια, μωρέ τι συγκινητικά στο δημοτικό!!!

Μαριλίνα πως είναι η υγεία σου; Είσαι καλύτερα;

Λέτα όλα καλά εύχομαι να σου πάνε!

Πάντως χάρηκα που ξαναπήρε λίγο ζωή το καφέ μας!

Θα σας γράφω κι εγώ περισσότερα νέα... τα πρωινά θα χω χρόνο... φαντάζομαι!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Φιλλιόπι μου,

χρόνια πολλά για χθες!!! Να σε χαίρεται η οικογένειά σου!!!

Περαστικά σας, αλλά να σε πω μπερδεύτηκα...

Τελικά τα παίρνεις μαζί γραφείο; πάει παιδικό η μικρή;;

Εύχομαι πάντως να μην περάσετε πολλές ιώσεις!!! (το να πω καμία, μου φαντάζει ουτοπία...)

Εγώ αποχωρίστηκα το πολυποδάκι την Πέμπτη. Πήγα 8:30 στο νοσοκομείο, 10:30 είχα φύγει. Η μέθη με έπιασε την ώρα της επέμβασης, αλλά ευτυχώς στη συνέχεια ήμουνα μία χαρά!!! Γύρισα σπιτάκι μου, ήπια το πολυπόθητο καφεδάκι μου και πήγα στις 12:25 να πάρω το πρωτάκι μου που με καμάρι έσερνε την τσαντούλα του!!!

Τα νέα από το μέτωπο: η μαμά έχει χτυπήσει αναβολή, ξυπνάει μόνη της από τις 5:30 - 6:00 χωρίς λόγο... να φανταστείτε την Παρασκευή 6:00 η ώρα ξεκίνησα να σιδερώνω, αφού είχα πιει καφέ και είχα χαζολογήσει στον υπολογιστή...

Η τάξη του μικρού έχει 20 παιδάκια (10 αγοράκια - 10 κοριτσάκια). Τα μισά είναι ξένα (τα περισσότερα αγοράκια και τα λιγότερα κοριτσάκια) και έχει μόνο έναν φίλο από το νηπιαγωγείο, στο άλλο τμήμα... Του αρέσει το σχολείο, αλλά ακόμα δεν έχει ξεκινήσει διάβασμα κλπ.

Η μικρή περνάει λίγο ζόρια, και γιατί πάει στο σχολείο της (όχι με όλους τους φίλους της, γιατί τα 16 περσινά παιδάκια τα χωρίσανε σε 4 τμήματα) χωρίς τον άδελφό της και γιατί δεν της δίνουμε πολύ σημασία με τον μεγάλο στην α΄δημοτικού... την καημένη, πρέπει να της δίνουμε περισσότερη σημασία... στο μεταξύ μάλλον θα την ξεκινήσω κολυμβητήριο, θα πηγαίνει με τη γιαγιά της!!!

Ελπίζω να μας βγει σε καλό!!!

Θα ιδούμε!!!

Φιλάκια!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα σας!!! Ναι, Μαριλίνα δουλεύω πάλι στο γραφείο που έχουμε με τον άντρα μου και τα παιδάκια τα στέλνω στους παιδικούς. Δυστυχώς σε διαφορετικούς γιατί ο μικρός δεν μάζεψε αρκετα μόρια για να είναι μαζί με την μεγάλη, οπότε το πρωί κάνουμε μια μεγάλη βόλτα και μετά έρχομαι στο γραφείο. Εκτός και αν κάποιο είναι αρρωστούλικο οπότε έρχεται μαζί μου στο γραφείο. Αχ, οι ιώσεις! Ακόμα έχουμε οικογενειακώς βήχα και μυξούλες! Μα μέχρι να περάσουν αυτά θα ξανακολλήσουν! Ουφ!!

Περαστικά σου κιόλας! Δεν ήταν τίποτα ε; Καλό αυτό δεν ταλαιπωρήθηκες! Φαίνεται έχεις άγχος με τα βλασταράκια και ξυπνάς νωρίς ε; Όλα καλά θα πάνε μωρέ θα βρείτε τουε ρυθμούς σας. Κι εμείς αυτή τη βδομάδα μπαίνουμε σε κανονικούς ρυθμούς σχολείου - δουλειάς! Ευτυχώς και τα δύο ευχαριστιούνται τα σχολεια τους!

Καλέ να κουκουβαγίσω λίγο; Το μικρό μου μόλις φτάνουμε στο σχολείο και το βλέπει από το παράθυρο του αυτοκινήτου αρχίζει να κάνει α α α και χαρούλες. Το κοριτσάκι μου έχει δυο μέρες που μου λέει τραγουδάκια και πραγματάκια από το σχολείο. Τρελαίνομαι. Πάντως έχω δείγματα ότι περνάνε καλά και είμαι ήσυχη γιατί μου ήταν δύσκολο να τα αποχωριστώ. Ειδικά το μωρό μου.

Α, Μαριλίνα να προσέξετε στο κολυμβητήριο πως θα την προσεγγίσουν οι δάσκαλοι. Πήγαμε την Κατερίνα αρχές καλοκαιριού για δοκιμαστικό μάθημα, αφού είχαμε πάρει όλα τα τσιμπράκαλα με ενθουσιασμό από το παιδί, και εκεί την πιέσανε να μπει στο νερό και το παιδί φοβήθηκε και δεν θέλησε να ξαναπάει. Αφού μερικές μέρες μετά ξυπνούσε τη νύχτα και έλεγε δεν θέλω να πάω κολυμβητήριο! Να τους πεις μην την βουτήξουν αυτοι να μπει μόνη της όταν θελήσει.

Σας αφήνω να διαβάσω λιγάκι κάτι νόμους .... μπλιαχ! βαριέμαι....:?


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μας πλακώσαν οι ιώσεις γι αυτό και χάθηκα πάλι! Ο Απόστολος έφερε την ίωση από τον παιδικό προφανώς και κολλήσαμε όλοι!!! Τον είχαμε πάει στο νοσοκομείο τη Δευτέρα και μετά τον πήρα μαζί μου στο γραφείο, μην κολλήσει άλλα παιδια. Την Τρίτη αρρωσταίνω εγώ και η Κατερίνα οπότε μένουμε όλοι σπίτι και Τετάρτη στέλνω μόνο τον μικρό σχολείο που ήταν καλύτερα και πάω με την Κατερίνα στο γραφείο... Πέμπτη , Παρασκευή όλοι στα πόστα τους!! Σαββατοκύριακο αρρωσταίνει πάρα πολύ βαρια ο άντρας μου με τύπου γαστρεντερίτιδα, από εχτές το βράδυ ξανααρχίζει βήχα η Κατερίνα και τον Απόστολο σήμερα τον πήρα από το σχολείο με δέκατα! Τι θα κάνω; Έτσι θα πάει η χρονιά; τα λυπάμαι, ειδικά το μικρούλι περνάει πιο δύσκολα!

Είστε επιρρεπείς οικογενειακώς Φιλιοπάκι ε? Ελπίζω κορίτσι να μην ξαναπεράσετε άλλη τόσο ζόρικη κατάσταση.

Κατα τα άλλα μια χαρά προσαρμοστήκανε και τα δύο στους παιδικούς, περάσανε με εσπα, και πηγαίνουν χαρούμενα.

καλό ξεκίνημα λοιπόν!

Με φωνάζουν....

Ξυπνήσαν τα μαναράκια και θέλανε μαμα!!! Έχει και μια γκρίνια το μικρό μου... μάλλον από τα δοντάκια του. Έχει βγάλει ένα και αυτο! Το επόμενο δεν λέει να σκάσει μύτη!

Υπομονή και ντεπονάκι!

Καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδάκια, ειδικά στα πρωτάκια, μωρέ τι συγκινητικά στο δημοτικό!!!

που να δεις όταν θα τελειώνουν το δημοτικό συγκίνηση!

Πάντως χάρηκα που ξαναπήρε λίγο ζωή το καφέ μας!

Κι εγώ!!!

Θα σας γράφω κι εγώ περισσότερα νέα... τα πρωινά θα χω χρόνο... φαντάζομαι!!!

:):):):):)


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Γειά σου Μαρινάκι!

Φιλλιόπι μου,

χρόνια πολλά για χθες!!! Να σε χαίρεται η οικογένειά σου!!!

Για να το λες κάτι θα ξέρεις! Χρόνια πολλά κι από μένα λοιπόν!

Εγώ αποχωρίστηκα το πολυποδάκι την Πέμπτη. Πήγα 8:30 στο νοσοκομείο, 10:30 είχα φύγει. Η μέθη με έπιασε την ώρα της επέμβασης, αλλά ευτυχώς στη συνέχεια ήμουνα μία χαρά!!! Γύρισα σπιτάκι μου, ήπια το πολυπόθητο καφεδάκι μου και πήγα στις 12:25 να πάρω το πρωτάκι μου που με καμάρι έσερνε την τσαντούλα του!!!

Σιδερένια!

Τα νέα από το μέτωπο: η μαμά έχει χτυπήσει αναβολή, ξυπνάει μόνη της από τις 5:30 - 6:00 χωρίς λόγο... να φανταστείτε την Παρασκευή 6:00 η ώρα ξεκίνησα να σιδερώνω, αφού είχα πιει καφέ και είχα χαζολογήσει στον υπολογιστή...

Τι σε πότισαν παιδί μου στο νοσοκομείο????:tongue:

Η τάξη του μικρού έχει 20 παιδάκια (10 αγοράκια - 10 κοριτσάκια). Τα μισά είναι ξένα (τα περισσότερα αγοράκια και τα λιγότερα κοριτσάκια) και έχει μόνο έναν φίλο από το νηπιαγωγείο, στο άλλο τμήμα... Του αρέσει το σχολείο, αλλά ακόμα δεν έχει ξεκινήσει διάβασμα κλπ.

Σιγά σιγά θα μπουν στα ... βάσανα!

Η μικρή περνάει λίγο ζόρια, και γιατί πάει στο σχολείο της (όχι με όλους τους φίλους της, γιατί τα 16 περσινά παιδάκια τα χωρίσανε σε 4 τμήματα) χωρίς τον άδελφό της και γιατί δεν της δίνουμε πολύ σημασία με τον μεγάλο στην α΄δημοτικού... την καημένη, πρέπει να της δίνουμε περισσότερη σημασία... στο μεταξύ μάλλον θα την ξεκινήσω κολυμβητήριο, θα πηγαίνει με τη γιαγιά της!!!

Ωραία θα είναι άμα της αρέσει το νερό!

Ελπίζω να μας βγει σε καλό!!!

Θα ιδούμε!!!

Φιλάκια!!!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!! Ναι, Μαριλίνα δουλεύω πάλι στο γραφείο που έχουμε με τον άντρα μου και τα παιδάκια τα στέλνω στους παιδικούς. Δυστυχώς σε διαφορετικούς γιατί ο μικρός δεν μάζεψε αρκετα μόρια για να είναι μαζί με την μεγάλη, οπότε το πρωί κάνουμε μια μεγάλη βόλτα και μετά έρχομαι στο γραφείο.

Καλά αφού και τα δύο παιδιά προέρχονται από την ίδια οικογένεια, πως είναι δυνατόν να μαζεύουν διαφορετικά μόρια?

Εκτός και αν κάποιο είναι αρρωστούλικο οπότε έρχεται μαζί μου στο γραφείο. Αχ, οι ιώσεις! Ακόμα έχουμε οικογενειακώς βήχα και μυξούλες! Μα μέχρι να περάσουν αυτά θα ξανακολλήσουν! Ουφ!!

με τόση υγρασία φέτος δύσκολα μας βλέπω να τις απόφεύγουμε!

Καλέ να κουκουβαγίσω λίγο; Το μικρό μου μόλις φτάνουμε στο σχολείο και το βλέπει από το παράθυρο του αυτοκινήτου αρχίζει να κάνει α α α και χαρούλες. Το κοριτσάκι μου έχει δυο μέρες που μου λέει τραγουδάκια και πραγματάκια από το σχολείο. Τρελαίνομαι. Πάντως έχω δείγματα ότι περνάνε καλά και είμαι ήσυχη γιατί μου ήταν δύσκολο να τα αποχωριστώ. Ειδικά το μωρό μου.

οπότε έχεις έναν ακόμη λόγο να μην αγχώνεσαι!

Α, Μαριλίνα να προσέξετε στο κολυμβητήριο πως θα την προσεγγίσουν οι δάσκαλοι. Πήγαμε την Κατερίνα αρχές καλοκαιριού για δοκιμαστικό μάθημα, αφού είχαμε πάρει όλα τα τσιμπράκαλα με ενθουσιασμό από το παιδί, και εκεί την πιέσανε να μπει στο νερό και το παιδί φοβήθηκε και δεν θέλησε να ξαναπάει. Αφού μερικές μέρες μετά ξυπνούσε τη νύχτα και έλεγε δεν θέλω να πάω κολυμβητήριο! Να τους πεις μην την βουτήξουν αυτοι να μπει μόνη της όταν θελήσει.

Καλά αυτός πρέπει να ήταν πολύ βλάκας! μα με το ζόρι να ρίξει το παιδί στο νερό? :confused:

Σας αφήνω να διαβάσω λιγάκι κάτι νόμους .... μπλιαχ! βαριέμαι....:?

Δικηγορίνα είσαι κορίτσι?


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σααααας!!! Τι κάνετε; Τελευταία εργάσιμη σήμερα, αισίως θα συμπληρώσουμε το μεσημέρι μια βδομάδα φουλ με παιδικούς και δουλειά.... καλά πήγε νομίζω. Αν εξαιρέσεις τα κλάματα της Κατερίνας εχτές γιατί δεν ήθελε σχολείο! Νομίζω όμως ότι θα της περάσει, είναι η προσαρμογή τώρα. Και πάλι καλά να λέω δεν έχει πολλές αντιδράσεις. Το μικρό μου έβγαλε και το δεύτερο δόντι, το είδα σήμερα! Ποιος μας πιάνει τώρα θα φάει τον κόσμο! Το απόγευμα έχουμε παιδίατρο να δούμε πόσο έχει μεγαλώσει κι αυτός ο ζουζούνος!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...