Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, marmaki είπε:

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

      Σε ευχαριστώ πολύ θες να μου πεις το όνομα σε μήνυμα;; 

      Εμείς τόσες μέρες καλά εχτές το βράδυ πόνοι περιόδου σήμερα το πρωί ροζ δεν ξέρουμε τ να κάνουμε να πάμε ξανά για υπέρηχο η μήπως δεν κάνει και συχνά να το ενοχλούμε και να πάμε 30 του μήνα. Μασ κάνει καψονια η μικρή μας 😅😅😅

Cafe Ιούλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Δικηγορίνα είσαι κορίτσι?

Οχι αρχιτέκτονας!!! Ψιλοάνεργη δηλαδή χα χα χα!!!!!

Για τους παιδικούς που με ρώτησες, είχανε τα ίδια μόρια αλλά επειδή μπάινουν σε άλλες κατηγορίες λόγω ηλικίας, ο μικρός δεν κατάφερε να μπει στην πρώτη επιλογή (εκεί που πέρασε η Κατερίνα) γιατί μπήκαν μωρά που είχαν περισσότερα μόρια. Άσε που παίρναν μόνο 6 μωρά! Πέρασε στην τρίτη επιλογή εκεί που παίρναν 20 μωρά! Και εγώ πηγαινοέρχομαι Πετρούπολη - Ίλιον 2 φορές καθημερινά. Άστα χαμός! Ελπίζω του χρόνου να καταφέρω να είναι μαζί!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερούδια!

Επιτέλους μία λίγο πιο χαλαρή μέρα στην δουλειά σήμερα!

Φιλιόπι όντως το επάγγελμά σου είναι στο επίκεντρο της κρίσης! Ελπίζω να ξεπεραστεί σύντομα!

Σιδερένιο και το νέο σας δοντάκι! Τι αστειά που έιναι τα μικρούλια μας όταν χαμογελάνε και φαίνονται μόνο τα 1-2 δοντάκια που έχουν! Σκέτη γλύκα!

Η κορούλα σου θα προσαρμοστεί με το σχολείο και μετά θα πηγαίνει με μεγάλη χαρα!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!!!!!!!

Τι κάνετε;;

Εμείς τρέχουμε οσάν το Βέγγο. Προσπαθούμε να προσαρμοστούμε στα νέα μας προγράμματα!!!

Εχθές μας ενημέρωσαν για τα πρωτάκια μας και πήγα τον γιο μου στο δοκιμαστικό μάθημα καράτε!! Από την άλλη εβδομάδα ξεκινάω και εγώ ξανά!!! Επίσης, ο μικρός ξεκίνησε σκάκι. Έπαιξε και έναν αγώνα και έχει κάνει δύο μαθήματα!!! Βλέπω ότι έχει και καινούρια παιδάκια!!!

Η μικρή περνάει περίοδο απίστευτης γκρινίασης και τηλεορασίασης!!! Βασικά της έμεινε λίγο από το καλοκαίρι, που είχανε το σταφυλόκοκκο και βλέπανε αρκετή, αφού δεν κάνανε μπάνιο και δεν παίζανε με παιδάκια.

Εχθές την άφησε ο μπαμπάς να δει ντόρα όσο έλειπα με τον μικρό καράτε, για να τον αφήσει στην ησυχία του. :twisted:

Το βράδυ ήθελε ξανά... Προσπαθώ να μην ανοίγω κι εγώ τηλεόραση, για να μην με αντιγράφει. Έχω αρχίσει να βάζω τραγούδια στο ραδιόφωνο.

Φιλλιόπι μου,

εσείς πως πάτε με τους παιδικούς; Τρέχεις κι εσύ πάνω - κάτω με τα παιδιά χώρια!!!

Λεττάκι μου,

είσαι καλύτερα; ο Θωμάκος εντάξει με το σχολείο του;

Αγγελική μου,

να χαίρεσαι την κορούλα σου (κρατάει 40 ημέρες και για τα γενέθλια;; :rolleyes:) τώρα το πρόσεξα στο τικεράκι!!!

Φιλάκια!!!

(Είναι μόνο Τρίτη... :lol::lol:)


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Περάσαμε μία εβδομάδα με πολύ δουλειά στο γραφείο και τώρα ευελπιστώ να επενέλθουμε σε κανονικούς ρυθμούς!

Μαρινάκι ευχαριστώ για τις ευχές σου! Κι εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!

Καλό ξεκίνημα σε μαμά και υιό στο καράτε! Καλή πρόοδο και στο σκάκι! Όσο για την τηλεόραση εμένα ο δικός μου δεν ασχολείται ιδιαίτερα. Προτιμά να βλέπει video clip στο λαπτοπ με την αδερφή του!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα σας! Τι κάνετε; Καλό μήνα αν και λίγο αργά.... Μας ήρθε το φθινόπωρο επιτέλους ε; Εμάς δεν μας μπήκε και πολύ καλά αλλά τέλος πάντων... Είμαστε τώρα καλά! Περάσαμε δύσκολη ίωση με τον Αποστολάκο αλλά πήρε αντιβίωση και το ξεπέρασε και μετά κλασικά κόλλησε την αδερφή του και ακόμα ταλαιπωρείται η καημενούλα μου. Της έχει μείνει βήχας αρκετός που της προκαλεί εμετό! Αχ πότε θα μάθουν να βγάζουν τα φλέματα; Γιατί και ο ορός δεν είναι το καλύτερο τους! Ελπίζω να της φύγει και αυτός γρήγορα!! Πάντως σχολείο πήγαμε.... έπρεπε να γυρίσω κι εγώ στη δουλειά. 8 μέρες αποχής νομίζω φτάνουν!!! Αχ να μας πάει καλύτερα ο υπόλοιπος μήνας!! :P


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από μένα!

Φθινοπώριασε όντως αλλά μην μας αρχίσει από τώρα τα κρύα γιατί καήκαμε!

FilioPi περαστικά στην μικρούλα σου! Έτσι με πολύ βήχα έιναι και ο Χρηστάκος! Ευτυχώς όμως χωρίς πυρετό υψηλό, μόνο μέχρι 38,5 έφτασε! Και από χτες είναι εντελώς απύρετος!

Σήμερα πάνε και εκδρομούλα στο Μουσείο Φυσικής Ιστορίας ο μικρούλης μου με τον σταθμό, ενώ η μεγάλη είχαν προγραμματισμένο περίπατο αλλά δεν ξέρω αν πήγαν τελικά λόγο καιρού!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Γειά σας κορίτσια! Τι κάνετε; Χαθήκαμε καλέ πάλι!!! Σήμερα Παρασκευή... τι ωραία έρχεται τριημεράκι να ξεκουραστούμε! Εσείς τι θα κάνετε, θα πάτε πουθενά; Εμείς θα μείνουμε εντός αλλά καμμιά βολτίτσα θα την κάνουμε! Σήμερα το κοριτσάκι μου έχει και γιορτούλα στο σχολείο! Θα πει και ποιηματάκι, πόσο θα ήθελα να την δω αλλά δεν είναι ανοικτή για τους γονείς γιορτή! Μόνο των Χριστουγέννων και του καλοκαιριού! Θα περιμένω... Το αγοράκι μου μαθητής μεγάλος κι εκείνος πόσο γρήγορα μου μεγάλωσε δεν το πιστεύω. Κάνει και τα πρώτα του βήματα, δεν τον σταματάει τίποτα! Σωστός αντάρτης! Πήγαμε παιδίατρος και είναι 75 πόντους και 10800 γρ ο γιγαντάκος μου! Θα του αρχίσω και αυγό από βδομάδα, λίγο νωρίς αλλά θέλουμε να του κάνουμε το εμβόλιο της γρίπης λόγω σταθμού και πρέπει να έχει φάει αυγουλάκι. Το κάναμε και εμείς οι μεγάλοι και στο Κατερινάκι θα το κάνουμε τον άλλο μήνα μαζί με τον μικρούλη. Φτου φτου φτου να μην μας ματιάσω 2 βδομάδες πήγαμε σερί σχολείο! Χωρίς αρρώστιες γιούπι!!! Μα βρε κορίτσια δεν κάνει και καιρό της προκοπής! Το πρωί κρύο, το μεσημέρι ζέστη! Δεν ξέρω πραγματικά τι να τους βάλω. Τα ντύνω σαν κρεμμυδάκια.. σε στρώσεις για να μπορούν να βάζουν ή να βγάζουν ρούχα ανάλογα τον καιρό! Χα χα!! Αυτά τα νέα μας! Καλά να περάσετε ότι κι αν κάνετε! Άντε περιμένω νέα σας!!!


McQxp3.png

I8aip2.png

4YQkp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα, μανούλες!!!!!!!!!!!!

Ωραίο είναι το 3ήμερο... κρίμα που φτάνει στο τέρμα του...

Αγγελική μου,

τελικά πήγανε βόλτα, πως τους φάνηκε;; :P:p

Φιλιόπι μου,

περπατάει κι ολας ο μικρούλης;;; καλέ πολύ προχωρημένος!!!!!!!!!!!! :D:D

Εμείς εμβόλια γρίπης δεν έχουμε κάνει ποτέ, ούτε μικροί, ούτε μεγάλοι.

Το τριήμερό μας ήτανε γεμάτο:

Παρασκευή πήγαμε σε ένα ωραίο μαγαζί στο Γουδί για τα γενέθλια μιας φίλης.

Σάββατο σε ένα άλλο πάρτυ με τα ξαδελφάκια μας!!

Εχθές είχαμε μία βάφτιση φίλης μας!!!

Σήμερα... ρεπό από όλα....

Και, μέσα σε όλα αυτά, με έχει πιάσει μία μανία καθαριότητας (δε φημίζομαι ιδιαίτερα, πιστέψτε με.... :rolleyes::rolleyes:)

Από αύριο κάθε κατεργάρης στον πάγκο του!!!

Καλά να περνάτε και φιλάκια στα μικρούλια!!!!!!!!!! :):)


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Επιστροφή στην δουλειά μετά από τετραήμερο για μένα μιά και την Παρασκεύη είχα άδεια.

Αρχικά είχαμε προγραμματίσει να φύγουμε αλλά για λόγους που δεν θα σχολιάσω γιατί φουντώνω, δεν φύγαμε. :mad::mad::mad:

Και έιχε τόσο ωραίο καιρό....

FilioPi μεγάλωσε ο μικρούλης σου κι αρχίσει να αλωνίζει ε? Μπράβο και καλό κυνηγητό τώρα!

Κι εμάς έκαναν γιορτούλα στο σταθμό αλλά μόνο μεταξύ τους! Την μόνη γιορτή που παρακολουθούμε οι γονείς είναι η καλοκαιρινή. Την Χριστογεννιάτικη την βιντεοσκοπούν και την βλέπουμε σε DVD. Παλιότερα κάνανε και μία τις απόκριες αλλά τελικά μετά από συννενόηση με τους γονείς την κατήργησαν για οικονιμικούς λόγους!

Εμβολιάκι της γρίπης κάνει μόνο ο μικρός. Εμείς δεν κάνουμε καθώς όπως λέει ο παιδίατρός μας δεν κολλάμε οι μεγάλοι τα παιδιά αλλά το αντίθετο!

Μαριλίνα κρίση καθαριότητας διαβάζω! Έγώ με τα νεύρα που είχα αποφάσισα να μην ασχοληθώ καθόλου με το σπίτι, σαν να έλειπα κανονικά τριήμερο! Κάτω από άλλες συνθήκες κι εγώ θα έκανα του κόσμου τις δουλειές!

Αυτά τα ολίγα κόρες! Σας φιλώ!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Γειά σου vickoyla!

Για πες μας τα δικά σου νέα. Το ζουζούνι σου τι κάνει? Πηγαίνεται σταθμο?

Κορίτσια τα παιδάκια σας πως πάνε από νεύρα? Ο δικός μου ώρες ώρες δεν παίζεται! Πολλές φορές πηγαίναι και γυρεύοντας για γκρίνια και φασαρία! Λένε ότι τα τρίχρονα το έχουν αυτό. Εσείς το βιώνεται???


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Aggelikoula mia xara einai o Panos alla apo neura allo tipota diladi mono neura kai zilies...Zilies giati exw ena mwraki mwlis 3 minwn sto spiti opote katalabaineis... Paidiko den pigainei giati mou eipe i paidiatros pws einai kalitera na meinei spiti logw iwsewn gia to mwro opote ginetai xamos....


w0fYp2.png

jdyQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου ζήσει λοιπόν και το δεύτερο νινάκι!

Συμπάσχουμε βλέπω με τα νεύρα των παιδιών μας! Ο δικός μου βέβαια δεν το κάνει από ζήλια. Αλλά ώρες ώρες η γκρίνια και τα νεύρα του είναι το κάτι άλλο!

Χαρηκα που μπήκες ξανά στην παρέα! Θα περιμένω να τα λέμε πιο τακτικά τώρα! Σε αφήνω καθώς σχολάω! Τα λέμε ξανά αύριο!

Φιλιά!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!

Βικούλα να σου ζήσει η μπέμπα!!!

Βλέποντας τα τικεράκια, πάλι μανούλα Ιουλίου έγινες, ε;; και μάλιστα με μία μέρα διαφορά από τον γιόκα σου!!!!!

Μην ανησυχείς!!! Οι ζήλιες είναι φυσικές και αναμενόμενες, ειδικά αφού έχεις και τα δύο παιδιά στο σπίτι!!! Σύντομα θα βρείτε τις ισορροπίες σας και θα έρθουν καλύτερες μέρες!! Είναι απόλαυση όταν μεγαλώνουν τα ζουζούνια να τα βλέπεις να παίζουν μαζί και να "συνωμοτούν" ενάντια σε σένα!!!

Αγγελική μου,

εσείς γιατί νεύρα;;

Να σας πω, κορτσούδια!!! Τα παιδάκια σας είναι γκρινιάρικα;; Η μικρή είναι γκρινιάρα μέχρι αηδίας... μιλάμε μου σπάει τα νεύρα... Δεν ξέρω τι να την κάνω, για να σταματήσει να γκρινιάζει τόσο πολύ...

Πείτε καμία ιδέα!!!

Αλήθεια, κάνουνε δραστηριότητες τα παιδάκια σας;

Εμένα πάει μπαλέτο στο σχολείο της και κολυμβητήριο!!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...