Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Ioli_ είπε:

      Kαλησπέρα στην ομάδα και από ένα ακόμη καινούριο μέλος.  Σε λίγους μήνες κλείνω τα 46 και μόλις την προηγούμενη βδομάδα επισκεφτήκαμε γνωστό κέντρο εξωσωματικής στο κέντρο της Αθήνας με άριστες κριτικές για να προχωρήσουμε στη διαδικασία της εξωσωματικής με δικά μου ωάρια. Οι πιθανότητες είναι μονοψήφιες όπως μας είπαν, αλλά υπάρχουν.

      Θα ήθελα να ρωτήσω  τη δική σας γνώμη βάσει των εμπειριών σας. Αξίζει να προσπαθήσουμε με δικά μου ωάρια στην ηλικία των 46; Ή θα ταλαιπωρηθούμε μάταια χάνοντας πολύτιμο χρόνο; Θα θεωρούσατε τα ωάρια δότριας μονόδρομο; 

      Καλώς ήρθες !! Εγώ θεωρώ ότι δεν είναι θέμα χρόνου αλλά χρημάτων. Αν έχεις χρήματα φυσικά Κ αξίζει να δοκιμάσεις Κ με δικά σου ωάρια. Εντάξει είναι αρκετά δύσκολο να υπάρξει υγιές εγκυμοσύνη αλλά μια μικρή πιθανότητα υπάρχει ανάλογα Κ με τις εξετάσεις σου βέβαια . 

      • Ευχή 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

εγω παραδοξως δεν εχω καουρες, με πιασε μια δυο φορες και τελος βεβαια καποιες φορες τρωω μια μπουκια στην κυριολεξια και ειναι σαν να εφαγα ενα γουρουνι!!! σε αυτες τις περιπτωσεις πινω μια σοδα και αν δεν την παλευω με τιποτα ζαντακ, το οποιο ενταξει δεν ειναι και σουπερ αλλα βοηθαει!!

Δημητρα εχει και σε μασωμενα το γηκαβισκον μηπως δεν την παλευεις με το σιροπι, μετα μαλοξ εχω ακουσει, ρωτα και τον γιατρο σου!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Που πηγατε ολες?????Μαλλον φαγατε και το κοψατε στον υπνο....εγω δεν ξερω τι εχω παθει παρολου που δεν εχω κλεισει ματι αποψε πηγα ξαπλωσα και με πηρε μονο για 1 ωρα.

H mama ειπε οτι κατι την πειραξε και ειχε διαρροια?Δεν ξερω τι συμβαινει αλλα και εγω ειχα προβλημα....μαλλον συμπαρασταση στην συμπεθερα!

Με επιασαν και κατι πονακια πολλα αλλα να μου πεις καπως ετσι θα ειναι μεχρι την γεννα!Αλλα ξαφνικα σαν να νιωθω πρωτη φορα οτι πετρωνει η κοιλια μου.

Αλλα και παλι τι αναρωτιεσε, ολες ετσι ειμαστε πανω κατω!

:shock::shock::shock::shock:Τελικα αυτο που φοβομουν μην μηνω τελικα μονη στο πινακακι και ρωταω/απανταω μονη μου σαν να εγινε νωριτερα!πωπωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω δεν παω καλα


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Βγήκαν τα αποτελεσματα κ δεν εχει τελικα ικτερο η μικρη , τωρα περιμένουμε την νεογνολογο να μας υπογράψει το εξιτήριο κ πάμε στο σπιτακι μας.

Μπραβο Μαρακι μου αντε με το καλο στο σπιτακι σας!!!!!!!!!Να δωσεις φιλακια στην κορακλα σου!!!!!!!!!!!!!!


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Zουζου ειμαι κι εγω εδω!!!! συμπεθερα ναι εγω εγραψα για την διαροια:oops:

ευτυχως μια φορα πηγα....κατι με πειραξε, το ροδακινο;; τι να πω;; να το συμπεριλαβω στα προεορτια;;;

εκοψα υπνο εχεις δικιο!!!! να δω το βραδυ τι θα κανω;;;

εσυ δεν εξαντληθηκες να την πεσεις λιγο;; κι εγω εχω κατι χαζοενοχλησεις....

παντως δεν ξερω γιατι μου εχει κολλησει ετσι στο μυαλο αλλα θα ηθελα να με πιασουν πονοι και να παω να γεννησω μερα....:confused: το βραδυ με αγχωνει :confused:

τι κολληματα εχω ρε φιλε.....

Μαρια μπραβο στο κοριτσι σας!!! αντε με το καλο να επιστρεψετε σπιτι σας και καλη προσαρμογη!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Zουζου ειμαι κι εγω εδω!!!! συμπεθερα ναι εγω εγραψα για την διαροια:oops:

ευτυχως μια φορα πηγα....κατι με πειραξε, το ροδακινο;; τι να πω;; να το συμπεριλαβω στα προεορτια;;;

εκοψα υπνο εχεις δικιο!!!! να δω το βραδυ τι θα κανω;;;

εσυ δεν εξαντληθηκες να την πεσεις λιγο;; κι εγω εχω κατι χαζοενοχλησεις....

παντως δεν ξερω γιατι μου εχει κολλησει ετσι στο μυαλο αλλα θα ηθελα να με πιασουν πονοι και να παω να γεννησω μερα....:confused: το βραδυ με αγχωνει :confused:

τι κολληματα εχω ρε φιλε.....

Μαρια μπραβο στο κοριτσι σας!!! αντε με το καλο να επιστρεψετε σπιτι σας και καλη προσαρμογη!!!

Αχ ωραια ξεκουραστικες συμπεθερα!Δεν ξερω τι εχω παθει και δεν με κολλαει υπνος...το περιεργο ειναι οτι δεν νιωθω εξαντληση!Εγω εχω την αισθηση οτι θα με πιασουν αργα το βραδυ...καλύτερα κιολας μην βρουμε κινηση στο δρομο.Εγω ειχα φαει μονο ενα κρουασαν αλλα και παλι ειχε περασει ωρα απο την ωρα που το εφαγα....να ειναι προεορτια????δεν ξερω!


BXYXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ζουζου εγω εφαγα μια σπανακοπιτα που θεωρω υποπτη στις 1, αυγακατα τις 5 και κατα τις 9 ροδακινο!!! τι να σου πω;;;

Σαγκρε κι αυτο προεορτια ε;;; για να δουμε.... εσυ πως εισαι;;; νιωθεις κατι;;;

Η cristab δεν μπηκε καθολου σημερα και ειχε και γιατρο, που να ναι;; και αυτη ειναι απο τις επικρατεστερες υποψηφιες.....


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...