Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κι εγω σημερα ειχα τον μικρο στη μαμα μου γιατι δεν δουλευε και σχόλασα πριν λίγο, φαγαμε με τον καλό μου και μπήκα να δω πως ειτε..

Ο μικρος εμεινε στη μαμα μου για υπνο και ο μεγαλος μολις εφυγε για δουλεια πάλι..

Εκτος απο την Ελένη που εχει τιναξει τη "φαρμα" στον αερα ειναι καμια αλλη αγροτισσα στο fb;;;;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

STONE εγω καλλιεργουσα μανιωδως ενα διαστημα, αλλα τωρα εχω αφησει την γη μου σε αγραναπαυση. Βαριεμαι πολυ... Ασε που δεν εβλεπα χαϊρι. Οποια θελει ομως, ας μου κανει request να μπαινω να της ποτιζω και να ριχνω και κανα λιπασμα... Θα ερθουν πολλες ωρες ακομα χειροτερης βαρεμαρας το καλοκαιρι που θα σταματησω την δουλεια. Τουλαχιστον να ποτισουμε κανενα δεντρο...


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!

γιωτιτσα ηταν πολλων μηνων κι εσενα το μωρακι σου?ειλικρινα λυπαμαι..εχω περασει κ σε καταλαβαινω απολυτα..

ασ μην συνεχιζω ομωσ...δεν θελω να στεναχωρουμαι τισ υπολοιπεσ εγκυουλιτσεσ μασ!!

τσιπουροψαρο δεν φανταζεσαι ποσο πολυ μασ χαροποιεισ!!!!

τελικα βρε κοριτσακια οσον αφορα την συζητηση σασ των προηγουμενων ημερων ,σχετικα με ικα-εξαμηνο οαεδ κτλ,ξερει μηπωσ καμια κοπελα να μου πει τιποτα????σκευτομαι μηπωσ υπαρχει αλλη λυση και ετσι δεν αναγκαστω να πληρωσω εγω τα ενσημα μου...500 περιπου ευρουλακια ειναι αυτα!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ειρήνη μου ήταν προς το τέλος αλλα επειδη δεν ηθελα να στεναχωρηθεί κανείς ουτε να προιδεασω άσχημα τις κοπέλες δεν είχα αναφερθεί καθόλου στο θέμα αυτο ούτε θελω να το συνεχίσω, αυτό που έχει σήμασία είναι οτι αν όλα πάνε καλά, πρώτα ο θεός, ακριβώς πάνω στο χρόνο θα έχουμε ένα άλλο παιδάκι.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

stone θα σε κανω γειτονισσα την Δευτερα, να αλληλοποτιζομεθα!!!!

Γιωτιτσα δεν ηξερα για την απωλεια σου, ευχομαι ολα να πανε καλα αυτη τη φορα! Και θα πανε!!!!

Ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες καλο ΣαββατοΚυριακο, θα σας ξαναδω Δευτερα καθοτι ερχεται η μανουλα και θα ειμαι απασχολημενη ;) φιλακιααααααααααααααααααααααααα


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη μου ήταν προς το τέλος αλλα επειδη δεν ηθελα να στεναχωρηθεί κανείς ουτε να προιδεασω άσχημα τις κοπέλες δεν είχα αναφερθεί καθόλου στο θέμα αυτο ούτε θελω να το συνεχίσω, αυτό που έχει σήμασία είναι οτι αν όλα πάνε καλά, πρώτα ο θεός, ακριβώς πάνω στο χρόνο θα έχουμε ένα άλλο παιδάκι.

Προσπάθησε όσο μπορείς να το βγάζεις απ' το μυαλό σου και με το καλό να κρατήσεις το υγιέστατο ζουζουνομωράκι σου, στην ώρα του.

Φιλιά πολλά και κοιτάμε μπροστά !!!

Μακάρι να πορευόμαστε με αυτή τη σκέψη... όλες μας...


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

γιωτιτσα δυστυχωσ κι εμενα προσ το τελοσ...

τελοσ παντων ασ μην φορτιζουμε τα κοριτσια,κι εγω για τον ιδιο λογο δεν ειχα αναφερθει..

ελαινακι με το καλο να υποδεχτεισ την μανουλιτσα!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσούδια ουουουουουου!!!!!Πως μου είστε κοιλίτσες;;;

Να σας πω ένα νέο;;;;;Φούσκωσα!!!!!Ναι Ναι Φουσκωσα!!!!Θα σας πω τα δικά μου πρώτα γιατί εσείς έχετε γράψει την ιστορία της ζωής σας και θα θελώ ώωωωωωωωωωωωωωωωρες να διαβασω και να γράψω!!!!Λοιπόν εγώ χάθηκα διότι έχω δουλειές με φούντες!!!!Πέρα απ'το οτι ήρθαν διαφορετικά προσκλητήρια και έπαθα σαράντα εγκεφαλικά!!!!Και ο υπευθυνος στο μαγαζί το έπαιζε κινέζος!!!!Κόντεψα να σπάσω το μαγαζί!!!!Τελικά θα μου τα αλλάξει!!!!!!Επίσης ξεκίνησα να καθαρίζω το σπίτι!!!!!!!!!!!!!Αμέ και είναι το πρώτο καθάρισμα το βαρύ ξέρετε που βγάζεις μπογιές που είναι τα ντουλάπια και οι ντουλάπες μεσα στα ρινίσματα και μ εχει βγει μη πω καλύτερα τι!!!!!Αλλα απο ενέργεια ασε λες και έχω μπει στην πρίζα ανεξαντλητη!!!!!!Αυτάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites

hroukaki

αχ με το καλό αχ τι ωραία οι προετοιμασίες του γάμου τι υπεροχές στιγμές.?

αχ θέλω να ξανά παντρευτώωωωωωωωωω

τον ίδιο .?

ή ακόμη και τον γεωργουλι?

αν γίνετε χιιχιχ:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Hroukaki αυτές είναι ωραίες προετοιμασίες προσπάθησε να μην νευριαζεις και να τις χαρείς όσο μπορείς, και με ρέγουλα οι δουλειές μην κουράζεσαι παρα πολύ, μήπως να έβαζες καμια γυναίκα να κάνει τα χοντρα να μην σκύβεις πολυ τωρα που φούσκωσες κιόλας.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλέ δε σας προλαβαίνω!!! Πόσα γράψατε;

Angelique καλώς ήρθες στην παρεούλα και με το καλό το μωράκι σου.

Κορίτσια λυπάμαι πολύ για όσες είχατε άσχημες εμπειρίες στο παρελθόν. Τώρα όμως κοιτάμε με αισιοδοξία το μέλλον!

tsipoura είμαι σίγουρη ότι αν το θέλεις και εσύ θα γίνεις σύντομα μανούλα. Χαίρομαι που είσαι καλύτερα.

Τη τελευταία εβδομάδα νομίζω και εγώ ότι ακούω το μωρό. Απλά δεν είμαι 100% σίγουρη για αυτό δε το ανακοινώνω ακόμα. Πάντως για όσες γίνονται πρώτη φορά μαμάδες αλλά φυσικά και για τις υπόλοιπες το συναίσθημα είναι υπέροχο ειδικά όσο μεγαλώνει το μωράκι και καταλαβαίνεις ότι έχεις ένα ζωντανό πλασματάκι μέσα σου!


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...