Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 ??? Αγοράκι???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη ???

Ελένη - 3/10 Έλενα ???

Clelia - 4/10 Μητέρα ??? Κοριτσάκι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ ???

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγοράκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια ???

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ ???

Renah - 12/10 Θράκη ???

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ (Αγοράκι ισως)

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη ???

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ ???

Sylia - 21/10 ???

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

Angelique1981 - 28/10 ???

Evita 5/11 ???

Μανου ???? ???

έκανα την διορθώσουλα μου ίσως δεν είναι σίγουρο το αγόρι μέχρι νεοτέρας


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλέεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!

όλα καλά θα πάνε είπαμε! OCTOBER POWER!!! (που είσαι τσιπούρα, μας έλειψες!!!)

σας ζάλισα! τα λέμε αργότερα!

κι εμένα μου λείπετε!!!!!!

μπαίνω μια στο τόσο και βλέπω τα νέα σας :D

σκόρδα καλέ, μάτι να μην σας πιάσει, φτουφτουφτου ( και όλα τα συναφή) μια χαρούλα είστε! κι εγώ προσπαθώ όσο μπορώ και σιγά σιγά θα γίνω κι εγώ καλά :)

σας σκέφτομαι και όλες μου οι ευχές είναι πάντα κοντά σας!

πολλά πολλά φιλιά

η τσιπούρα σας!

Link to comment
Share on other sites

αγγελική καλώς ήρθες!!! όλα καλά θα πάνε είπαμε! OCTOBER POWER!!!

Thank you ploegisi με το πρασινάκι σου lol lol


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

κι εμένα μου λείπετε!!!!!!

μπαίνω μια στο τόσο και βλέπω τα νέα σας :D

σκόρδα καλέ, μάτι να μην σας πιάσει, φτουφτουφτου ( και όλα τα συναφή) μια χαρούλα είστε! κι εγώ προσπαθώ όσο μπορώ και σιγά σιγά θα γίνω κι εγώ καλά :)

σας σκέφτομαι και όλες μου οι ευχές είναι πάντα κοντά σας!

πολλά πολλά φιλιά

η τσιπούρα σας!

Και οι δικές μας ευχές και σκέψεις πάντα κοντά σου και από εδώ και πέρα μόνο χαρές σου εύχομαι ολόψυχα. Να το ξεπεράσεις γρήγορα και με το καλό να ακούσουμε τα ευχάριστα.


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι εμένα μου λείπετε!!!!!!

μπαίνω μια στο τόσο και βλέπω τα νέα σας :D

σκόρδα καλέ, μάτι να μην σας πιάσει, φτουφτουφτου ( και όλα τα συναφή) μια χαρούλα είστε! κι εγώ προσπαθώ όσο μπορώ και σιγά σιγά θα γίνω κι εγώ καλά :)

σας σκέφτομαι και όλες μου οι ευχές είναι πάντα κοντά σας!

πολλά πολλά φιλιά

η τσιπούρα σας!

βρε καλώς την!!!... και δεν έλεγα το τζόκερ που μου ξέφυγε??? χιχιχιχι:mrgreen::rolleyes::mrgreen::rolleyes:

πολύ χαρηκα που σε είδα ψαρούκλα μου! έτσι! τέτοια νέα να μας λες, και εννοείται ότι θα γίνις καλά και σίγουρα καλύτερα! όλα για κάποιο σκοπό γίνονται ση ζωή μας, και πάντα για καλό!!!

φιλάκια πολλά κοπέλα μου! και να μας λες πιο συχνά καμιά καλημέρα!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

τσιπουρακι μουυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!! δεν ξερεις πόσο χαρηκα που διαβασα νεα σου και εισαι καλα!!! μωρε να μπαινεις οποτε μπορεις και αν δεν σε χαλαει να μας λες κανενα νεο!!! μου τη δινει που δεν σε βλεπω (εστω διαβαζω) πια!

σου εχω πει και στο ξαναλεω!! περιμενω τη δυναμικη επιστροφη σου!!

Link to comment
Share on other sites

TSIPOURIIISTAAAAAAAAAAAAAAA που εισαι ρε ψαρακι???? Χαιρομαι που εισαι παντα εκεινο το γλυκο, φωτεινο και τρελουτσικο κοριτσι που ησουν οταν σε γνωρισαμε. Αντε και να δεις, ο χρονος κανει θαυματα. Ολα θα περασουν και τα ροζ και γαλαζια ονειρα θα ερθουν και παλι! Σ'αγαπαμε και σε σκεφτομαστε!!!

Οσο για την λιστα την κανατε tricolore, σαν την σημαια της Ιταλιας!! Τρελες!! Αλλα δεν πειραζει τι να σας κανω??

Η Κρητικοπουλα πού ειναι????? Νυφουλα τι κανεις???


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

ευτυχωσ καλυτερεψε η ζαλαδα...ηλθα λιγο νωριτερα...σασ εγραφα ενα κατεβατο και ξαφνικα χαθηκε!!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:παλι τα ιδια...

Ακόμη να με καταλάβετε, ακόμη??

Κάθε φορά που πάω στον γιατρούλη μου και βρίσκουμε απόκλιση +-3 ημέρες, αλλάζω και το tickerάκι μου, για να ξέρω πώς ακριβώς είναι το μωράκι μου την δεδομένη στιγμή :tongue:

μαρη κλελια θα σταματησεισ να αλλαζεισ π.η.τ???στην αρχη ημουν πιο πολλων ημερων απο σενα,μετα ημασταν το ιδιο ,μετα με περασεσ 1 εβδομαδα και τωρα σε περνω 1 μερα!!!!!!!!!!!!:tongue::tongue:

IRINI83 μην χανεσαι καλεεε!!!!!!

αχ δεν χανομαι απλα απο τισ 12/04 ξαφνικα στα καλα καθουμενα δεν ειχα ιντερνετ!!!:confused:μετα ευτυχωσ επανηλθε αλλα ειχα τρεξιματα με δουλιτσεσ ..αφηστε που 3 μερεσ σερι ειχα τρομερο πονοκεφαλο!!μαλλον ορμονικοσ θα ηταν..

λοιπον για να συνεχισω το μηνυμα που ειχα κανει παραθεση πιο πανω...

εχω να δουλεψω απο τον δεκεμβριο του 08!!ημουν με αδεια απο το ικα λογω επαπειλουμενησ!μετα πηρα τα επιδοματα κυησησ,λοχειασ,+εξαμηνο οαεδ!ολα αυτα τελειωσαν στισ 19 μαρτιου!απο τον γεναρη προσπαθω να ανανεωσω το βιβλιαρακι μου και με τρεχουν απο ικα σε οαεδ και το αντιθετο!!!!μιλαμε για πολυ τρεξιμο χωρισ κανενα αποτελεσμα!!!!!!!!τωρα εδω και 2-3 μηνεσ περιμενω ενα χαρτι απο τα κεντρικα του οαεδ που ισωσ με αυτο με ανανεωσουν!!!τωρα ομωσ οσο ειμαι χωρισ ασφαλεια ειναι πολυ δυσκολο και θα αναγκαστω απο δευτερασ να πληρωσω μονη μου τα ενσημα μου (εχω 51 ενσημα για το τελευταιο ετοσ ,ενω χρειαζονται 70!!και ολα αυτα γιατι το εξαμηνο του οαεδ ενω ελεγαν για πληρη ασφαλιση τελικα ειναι μονο συνταξιμα!!!)ωστε να εχω τουλαχιστον ιατροφαρμακευτικη καλυψη!!!εν τω μεταξυ για να καταλαβετε σε τι κατασταση ειμαι.....ο εργοδοτησ μου δεν μπορει να με απολυσει γιατι δεν εχει κλεισει χρονο το παιδι μου και γιατι ειμαι παλι εγκυοσ,ετσι δεν μπορω να μπω ταμειο ανεργειασ να παιρνω απο εκει καποιο επιδομα!!κι επισησ ουτε αδειεσ αναρρωτικεσ μπορω να παιρνω αφου δεν ειμαι ασφαλισμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!

και ερρωτω...:rolleyes:δηλαδη θα πρεπει να περναει 1-2 χρονια και μετα να μενουμε εγκυεσ?????οι κοπελεσ που μενουν πιο νωρισ τι να κανουν???:confused:

ουφ σασ τα ειπα και ξεθυμανα λιγο!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγγελική καλως ήρθες στην παρέα μας.

Τσιπουρίτσα πολύ χαρηκα που είσαι λόγο καλύτερα και θαυμάζω την δύναμη σου, μπράβο σου κοπέλα μου, σου ευχομαι πολύ σύντομα τα καλύτερα.

Κοριτσομάνες τι έγινε? Μας έφαγαν τα αγόρια, α ξέχασα να σας πω χθες το βράδυ που ξάπλωσα ένιωσα τη μικρή να κουνιέται, είναι το πιο υπέροχο συναίσθημα, δεν περιγράφεται.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική καλως ήρθες στην παρέα μας.

...

α ξέχασα να σας πω χθες το βράδυ που ξάπλωσα ένιωσα τη μικρή να κουνιέται, είναι το πιο υπέροχο συναίσθημα, δεν περιγράφεται.

Ευχαριστώ Γιωτιτσα καλή εγκυμοσύνη να έχουμε, στη 14η εβδομάδα την άκουσες; Άχου, θέλω κι εγώ......... αλλά έχω μέλλον ακόμα... και σαν πρωτάρα... ας μη γελιέμαι....


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελική στην πρώτη μου εγκυμοσύνη την άκουσα στην 18η εβδομάδα, δυστυχώς δεν τα καταφερε αυτό το μώρακι, σε επόμενη εγκυμοσυνη την ακούς νωρίτερα, μην αγχώνεσαι περνάει γρήγορα ο καιρός και θα έρθει η ώρα που το μωράκι σου δεν θα σε αφήνει να κοιμηθείς απο τις κολοτούμπες.


[sIGPIC][/sIGPIC]H0T1p3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ετερη αγορομανα!!! μπραβο που ειναι μια χαρα ο σπορος!!! αληθεια ξεκινησατε να μετρατε βαρος εσεις???

πωπω μιλησες για β επιπεδου και τωρα καταλαβα οτι περναει ο καιρος πολυ γρηγορα...

γεια σου δεσποινα!

οχι,βαρος δεν μετρησαμε ακομα.αληθεια,απο ποτε ξεκιναμε?

ο καιρος φευγει πολυ γρηγορα!!!με το καλο τα αστερια μας!


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

Τσιπούρα αρχιζεις να εισαι πλέον καλα και φαίνεται!!

Να εισαι καλά που δεν μας ξεχνας και οσο μπορείς να ερχεσαι να μας λές πως περνας και να μαθαινουμε για σενα!!Πολλά Φιλια!!

Οι υπόλοιπες τσουπρες τι κανετε;;


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...