Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

      1 hour ago, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα σε όλες!

      Ετοιμάζομαι για εμβρυομεταφορά τις επόμενες μέρες και σήμερα ξεκίνησα κολπικά το utrogestan των 200 3 φορες τη μέρα.. 

      Ερώτηση: αν το παίρνεις από το στόμα δεν σημαίνει οτι είναι και πιο δραστικό απο το κολπικό σωστά; Μου το άφησαν ανοιχτό στον τρόπο χορήγησης, αλλα επειδη εχω ακούσει για την υπνηλία που προκαλεί προτίμησα προφανώς να το παίρνω κολπικά. Αλλά δεν καταλαβαίνω ποια η διαφορά και πότε σου συστήνουν να τα παιρνεις απο το στόμα; Επίσης σημερα καταλαβα ότι το κουτί των 200 είναι και για τους 2 τροπους.. νομιζα οτι ειναι αλλης μορφης τα χάπια..

      Εγώ σε αυτή την εμβρυομεταφορα τα πήρα τα utrogestan από το στόμα και μου έφεραν τρελή θολούρα και ζάλη...δυσκολεύομουν πολύ στη δουλειά...σε παλιότερες φορές δε με είχαν επηρεάσει τόσο. Παρολαυτα τα προτιμω απο το στομα ...κολπικα βάζω vasclor και cyclacur και με αγχώνει...και γιατι πεφτουν καποιες φορες αρα δε ξέρω αν απορροφάται όλο και μαζεύει η περιοχή vasclor μετά από πολλές μέρες, δεν απορροφάται όλη και είναι μια μόνιμη υγρασία στην περιοχή που ευνοεί την ανάπτυξη μυκητων...καπου το διαβασα. ..δε ξερω αν ισχυει 100%. Άρα παρολη τη θολούρα αν μπορούσα θσ τα έπαιρνα όλα από στόμα.. 

      πρίν από 8 λεπτά , Nima21 είπε:

      Τους εχω ενημερώσει ήδη, απλως ειχα απορια ποια η διαφορά στον τρόπο χορήγησης  και αν γνωριζει καποια κοπελα .. Γιατι ας πουμε δεν τα παιρνουν ολες κολπικά εφόσον ειναι μικρότερες και οι πιθανές παρενεργειες λογικά;

      *Μία νυστα παντως και εγω την έχω.. 😝

      Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!! Ό,τι καλύτερο και σε σένα! 

      Όλα να σου πάνε καλά!!! Να πάρεις μια τεράστια χοριακη!!!! 🙏

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κουκλίνες!!

Έστειλα σε όσες ζήτησαν τα στοιχεία μου μέσω πμ για να γίνουμε φίλες στο facebook. Ξέχασα καμία????

εγω δεν ξερω εαν σε συγχωρω θα το σκεφτω:cool:

μου εστειλες εμενα παω να δω τι!!

Ελενηηηηηηηηηηηη το πηρα το πηρα!!!!!!:mrgreen:

Sylia εσυ θελε...θα σε ρωτησουμε κιολας κυρια μου τι θα ειμαστε..αααααααα!!!:rolleyes:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Sylia εγω παλι θα αλλαξω γιατρο γιατι αλλαζω χωρα! Προς το παρον ειμαστε Κυπρο και καλως εχοντων των πραγματων Ιουλιο ερχομαι Αθηνα (απο οπου καταγομαστε) και Αυγουστο ο αντρας μου. Θα ειμαι τοτε 6 μηνων και κατι. Εχω τον γυναικολογο που με παρακολουθουσε παντα αλλα ειναι στο Ιασω και το σκεφτομαι πολυ σοβαρα αν θελω να δωσω τα 10 χιλιαρικακια μου στο ξενοδοχειο αυτο. Ετσι σκεφτομαστε το Ελενας που το ξερουμε ετσι κι αλλιως γιατι παρακολουθω εκει ενα ογκο στο στηθος εδω και χρονια. Αυτα. Συμφωνω οτι δεν ειναι ο,τι καλυτερο να αλλαζεις γιατρο αλλα οπως ειδα και στην πραξη αλλο πραγμα η ετησια εξεταση, τελειως διαφορετικο η εγκυμοσυνη...

Μαμαλευτερακι μπραβο και σε εσενα υπερηφανη αγορομανα!!!

CLELIA εμενα ξεχασες για το φατσοβιβλιο!!!

Υ.Γ. Σας ειπα οτι σημερα ερχεται η μαμα μουυυυυυυυυυυυυ????????????????? Μανουλα μου, μου ελειψες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (και μαζι με σενα και τα κολοκυθακια σου τα γεμιστα με αυγολεμονο ξυνο ξυνο, το ροσμπιφ με μακαρονια τιγκα στο τυρι, το σιροπιαστο με την ινδικη καρυδα....και ποσα αλλα....)Μανουλα σε περιμενω!!!!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις - με το καλό να γεννηθει- Δημητρη θα το πουμε, στον μπαμπα μου..

Κοριτσια εγω ενα προβλημα με το fb και μολις διορθωθει θα σας στειλω αίτημα!!

Ελένη τοτε λάθος καταλαβα που ειπα για την 3η εγκυμοσυνη..Βιαστηκα να βγαλω συμπερασματα, αλλα οπως το εξηξγουν και τα κοριτσια και εσυ ίσως κι αυτοι οπως το αντιλαμβανονται, να εχουν καποιο δικιο ...

Μαμαλευτερακη με το καλό ενα γερο μωρακι κι απο εδω!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εμεις - με το καλό να γεννηθει- Δημητρη θα το πουμε, στον μπαμπα μου..

Κοριτσια εγω ενα προβλημα με το fb και μολις διορθωθει θα σας στειλω αίτημα!!

Ελένη τοτε λάθος καταλαβα που ειπα για την 3η εγκυμοσυνη..Βιαστηκα να βγαλω συμπερασματα, αλλα οπως το εξηξγουν και τα κοριτσια και εσυ ίσως κι αυτοι οπως το αντιλαμβανονται, να εχουν καποιο δικιο ...

:confused::confused::confused::confused: κοριτσια δεν καταλαβα παρα πολυ μπερδευτηκα???:confused::confused::confused:μαλλον εχασα κατι.Δεν ειναι η 3η εγκυμοσυνη της Ελενης??:shock::shock::shock:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 Αγοράκι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κοριτσάκι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Renah - 12/10 Θράκη

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Sylia - 21/10

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

Evita 5/11

Μανου ????

Και εγώ νομίζω πως είναι το 3ο της Ελένης, τα μπλέξαμε :D ?? Πάλι??

ellain σου το ξαναέστειλα το πμ, τώρα μάλλον θα έχεις 2 πμ με τα στοιχεία μου :tongue:. Μου έστειλες και πμ είδα, τώρα θα το διαβάσω :tongue:

μαμαλευτεράκι με το καλό το τσουτσουνάκι σου!!! Χάρηκα με την αυχενική! Μπράβο, όλα καλά!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι είπα μήπως και αλλάξω και γυναικολόγο, έκανα μια έρευνα και τηλεφώνησα σε κάποιο γιατρό στο Έλενα που μου φάνηκε καλός αλλά έφαγα πόρτα! Η γυναίκα του μου είπε ότι δεν αναλαμβάνει κοπέλες ποου δε τις βλέπει από την αρχή!

Αλλο και τουτο πάλι!!!!Καποια στιγμη δεν πρεπει να γινει η αρχη;;;Θα σκεφτηκαν αυτη αλλα παιδια δεν θα κανει, παραδακι πολύ δεν θα παρουμε... Γιατροι, τι να πεις!!

Όσο για το γιατρό που τηλεφώνησα το σήκωσε η γυναίκα του που κανονίζει τα ραντεβού του και απλά με ρώτησε σε ποια εβδομάδα είμαι και μου είπε ότι δε θα με αναλάβει.

:confused::confused::confused::confused: κοριτσια δεν καταλαβα παρα πολυ μπερδευτηκα???:confused::confused::confused:μαλλον εχασα κατι.Δεν ειναι η 3η εγκυμοσυνη της Ελενης??:shock::shock::shock:

Εσυ καλά καταλαβες, απλα εγω νομιζα οτι η Ελένη ανεφερε οτι ειναι εγκυος στο 3ο παιδακι της και για αυτο δεν την δεχτηκαν...


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 Αγοράκι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κοριτσάκι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Renah - 12/10 Θράκη

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Sylia - 21/10

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

Evita 5/11

Μανου ????

αχ ωραία ανανεώθηκε η λίστα

Link to comment
Share on other sites

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 Αγοράκι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κοριτσάκι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Renah - 12/10 Θράκη

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Sylia - 21/10

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

Evita 5/11

Μανου ????

clelia την τσακισες την λιστα !!! Μας κολλησες με την νενα και μου εφαγες το αγορακι μου!!!!!!!!!!!!!! :tongue::tongue::tongue: ή μηπως εγινε επιτηδες για να βγουν τα κοριτσια περισσοτερα απο τα αγορια, τωρα που εισαι κοριτσομανα???? να διορθωθει παρακαλω!!!


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Sylia εσυ θελε...θα σε ρωτησουμε κιολας κυρια μου τι θα ειμαστε..αααααααα!!!:rolleyes:

ναι ναι ναι!!!!θελω κοριτσακι-κοριτσακι-κοριτσακι!!! δε μπορω να μπλεκομαι και με 2ο τσουτσουνακι στο σπιτι...

Sylia εγω παλι θα αλλαξω γιατρο γιατι αλλαζω χωρα! Προς το παρον ειμαστε Κυπρο και καλως εχοντων των πραγματων Ιουλιο ερχομαι Αθηνα (απο οπου καταγομαστε) και Αυγουστο ο αντρας μου. Θα ειμαι τοτε 6 μηνων και κατι. Εχω τον γυναικολογο που με παρακολουθουσε παντα αλλα ειναι στο Ιασω και το σκεφτομαι πολυ σοβαρα αν θελω να δωσω τα 10 χιλιαρικακια μου στο ξενοδοχειο αυτο. Ετσι σκεφτομαστε το Ελενας που το ξερουμε ετσι κι αλλιως γιατι παρακολουθω εκει ενα ογκο στο στηθος εδω και χρονια. Αυτα. Συμφωνω οτι δεν ειναι ο,τι καλυτερο να αλλαζεις γιατρο αλλα οπως ειδα και στην πραξη αλλο πραγμα η ετησια εξεταση, τελειως διαφορετικο η εγκυμοσυνη...

Υ.Γ. Σας ειπα οτι σημερα ερχεται η μαμα μουυυυυυυυυυυυυ????????????????? Μανουλα μου, μου ελειψες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (και μαζι με σενα και τα κολοκυθακια σου τα γεμιστα με αυγολεμονο ξυνο ξυνο, το ροσμπιφ με μακαρονια τιγκα στο τυρι, το σιροπιαστο με την ινδικη καρυδα....και ποσα αλλα....)Μανουλα σε περιμενω!!!!

μηπως τα παραλες για 10 χιλιαρικα ? μπορεις να επιλεξεις και πιο οικονομικα παλι στο ιασω...

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 Αγοράκι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κοριτσάκι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Renah - 12/10 Θράκη

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Sylia - 21/10

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

Evita 5/11

Μανου ????

μπορω στον πινακα να βαλω κι εγω κοριτσακι ? μπορει να ναι γουρλιδικο χιχι


line_test_beg_minie_time_1170565200_text_546f205374656c6c696e616b69206d6f752065696e6169.gif

enCup3.png?InVDjopT

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλή Παρασκευούλα σε όλες !!!

Ήρθα κι εγώ στην παρέα σας και ελπίζω να με καλοδεχτείτε κι εσείς ευχάριστα. Διαβάζω αρκετό καιρό τα νέα σας και ομολογώ πως κάτι με κρατούσε και δείλιαζα να γράψω…. Είχα αγχωθεί πάρα πολύ με τα αποτελέσματα αυχενικής της Δέσποινας που ευτυχώς πήγαν όλα καλά και θα έχει έναν υπέροχο αγόραρο και πλέον είναι σίγουρο ότι έχει ξεπεράσει τις τύψεις που ένιωθε που ήθελε κοριτσάκι…

Δυστυχώς το 2ο σοκ ήρθε με την τσιπουρίτσα και με απέτρεψε πάλι από το να συμμετάσχω… της εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι τέλους την επόμενη φορά. Πάντως η ψυχολογία μου ήταν κουρέλι όλον αυτό τον καιρό γιατί περίμενα να κάνω την αυχενική μιας και είμαι πολύ πίσω σε σχέση με εσάς με ΠΗΤ 28/10/2010, όπως την έχω υπολογίσει μόνη μου δηλαδή… τρελό άγχος και απορίες: γιατί σήμερα δεν έχω ναυτίες, γιατί δεν έχω βάρος, γιατί δεν έχω πλέον συχνοουρία γιατί; γιατί; γιατί;….. και φτου κι απʼ την αρχή οι τρελές σκέψεις…

Χθες έκανα την αυχενική στο embryocare (στον Ελευθεριάδη) και ευτυχώς τουλάχιστον τα απεικονιστικά ήταν τέλεια. Το νινί δε στεκόταν πουθενά, κλωτσούσε συνεχώς και βρισκόταν από το ένα τοίχωμα στο άλλο, έκανε τούμπες και δεν τον άφηνε να το εξετάσει, είχε πολύ πλάκα, αφού με ρώτησε αν έχω πιεί καφέ και κάνει έτσι… χαχαχα. Που να ήξερε ότι είναι ίδιος/α ο μπαμπάς του/ης που είναι και αυτός υπερκινητικότατος….

Σας γράφω αυτά που συγκράτησα από την χθεσινή εξέταση: πάχος αυχενικής 1.4, ρινικό ορατό, νινάκι 5.73 εκ, 2 χεράκια, 2 ποδαράκια, μυτούλα, χειλάκια, καρδούλα, στομαχάκι, 2 ημισφαίρια εγκεφάλου, ροή αίματος οκ και δε θυμάμαι τι άλλο. Μια χαρά ανάπτυξη για την ηλικία του είπε. Τα αποτελέσματα της Papp-A θα βγουν τη Δευτέρα και θα με ενημερώσουν τηλεφωνικώς (δυστυχώς μεσολαβεί Σαββατοκύριακο και μας πάει πίσω). Ποσοστό δεν μου έδωσε καθόλου από την αυχενική θα μου πει το τελικό αφού δουν και την αίματος (συνδυαστικά). Πάντως μου είπε ότι είναι σπάνιο να βγουν άσχημα αποτελέσματα Papp-A με τέτοια αυχενική. Ένα άγχος όμως πάντα υπάρχει… είναι και στη φύση μου…

Αν πάνε όλα καλά ποιο αναλυτικά θα τα μάθω κι εγώ σε ένα μήνα που θα πάω στον ιατρό μου, μιας και τα αποτελέσματα θα πάνε κατʼ ευθείαν εκεί. Α ξέχασα να σας πω ότι είμαι σήμερα 12w1d και φυσικά δεν μου είπε αν είναι ροζάκι ή θαλασσί το νινί. Next time… Φιλάκια πολλά και τη επόμενη φορά θα γράψω λιγότερα.

I promise !!!!!!

Καλώς σας βρήκα !!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη καλώς μας ήρθες!!Γιατι βρε δειλιαζες τοσο καιρό;;

Αντε ηρεμησε τωρα και καλή συνεχεια με την εγκυμοσυνη σου!!!

Ροζ ή θαλασσια μωρακια, την πρώτιστη σημασια εχει που τα παιδακια μας ειναι καλά εκει που ειναι και οταν βγουν να ειναι ακομη καλύτερα!!!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό μήνυμα απο Clelia viewpost.gif

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 ??? Αγοράκι???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα ??? Κοριτσάκι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγοράκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Renah - 12/10 Θράκη

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ Αγοράκι

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Sylia - 21/10

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

Angelique1981 - 28/10

Evita 5/11

Μανου ????

Λυσσάρες! Με φάγατε και έκανα 15 λάθη μέχρι να ανεβάσω την λίστα!!

Angelique καλώς μας ήρθες!! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!

Γιατί αγχώνεσαι βρε κορίτσι μου τόσο πολύ?? Αφού και η αυχενική σου βγήκε τέλεια!! Είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη??

Όπως και να 'χει, όλα καλά θα σου πάνε, δεν θα γίνει τπτ ανατρεπτικό, είμαι σίγουρη για αυτό!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε, δεν σε αφηνουμε!!!Να το πει ο γιατρος πρώτα...

Ακου εκει πείσμαααα.....

κακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.......

/

Καλημέρα και καλή Παρασκευούλα σε όλες !!!

Ήρθα κι εγώ στην παρέα σας και ελπίζω να με καλοδεχτείτε κι εσείς ευχάριστα. Διαβάζω αρκετό καιρό τα νέα σας και ομολογώ πως κάτι με κρατούσε και δείλιαζα να γράψω…. [...] Next time… Φιλάκια πολλά και τη επόμενη φορά θα γράψω λιγότερα. I promise !!!!!!

Καλώς σας βρήκα !!!!!!

Καλως ηρθες στην παρεα....μην αγχωνεσαι τοσο πολυ γιατι τα κανεις χειροτερα...αφου ηταν τοσο δραστηριο το νινι σου ολα θα πανε καλα...

γιατι ολες οι Οκτωβριουλες εχετε κανει την αυχενικη κι εμενα μ εχει στις 29/4?!?!

να με τρωει η αγωνια....


line_test_beg_minie_time_1170565200_text_546f205374656c6c696e616b69206d6f752065696e6169.gif

enCup3.png?InVDjopT

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...