Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Γιωτίτσα μου έχω γυναίκα!!!!Σήμερα καθαρίζαμε εγώ η γυναίκα και η ξαδέρφη μου!!!!3 γυναίκες και τι κάναμε την κουζίνα το μπροστινό μπαλκόνι και και βγάλαμε τις μπογιές απο το πάτωμα στον εννιαίο χώρο!!!!!!Και όλα αυτα τα πολλά απο τις 8 μέχρι τις 4 άσε!!!!!


ntes069iqp11kvcq.pnghq545zdpsvak4vme.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημέρα κοριτσάρες και καλό σαββατοκύριακο!

ήρθα για το πρωινό μου μαθηματάκι και μάλλον θα σας δω από δευτέρα τώρα γιατί έχω ένα πολύυυυυυυυυυυ γεμάτο σαββατοκύριακο! σήμερα τραπέζι στης πεθεράς για να αποχαιρετίσουμε τον κουνιάδο και αύριο... οβελίας στη σούβλα, καλό κρασί και γλέντι παραδοσιακό στο χωριό... θα είμαστε όλοι εκεί! όλο το σόι! κάθε χρόνο την περιμένω αυτήν τη μέρα! φίλοι συγγενεις, χαμός!!!

οπότε τα λέμε δευτέρα τώρα! φιλιά πολλά σε όλες και να περάσετε ένα πανέμορφο σαββατοκύριακο!!! :*


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Καλημέεερα!!!

Αυτά που γράφει η Ειρήνη ήξερα και εγώ για το 6μηνο, ότι τα ένσημα είναι συντάξιμα μόνο. Και αυτό το έμαθα από κάποιες που την πάτησαν. Γι' αυτό δεν το θέλω το παλιο-6μηνο. Ειρήνη μου, δεν ξέρω τι να σου πω, γιατί όμως γύρω στα 500 για 21 ένσημα? Αφού έχεις τα 50... Εγώ έκανα αυτασφάλιση για 1 χρόνο (δούλευα μαύρα και πλήρωνα τα ένσημά μου) και πλήρωνα τον μήνα 300 ευρώ περίπου στο ΙΚΑ που αντιστοιχούν σε μεικτό μισθό 850 ευρώ. Εσύ γιατί τόσο πολλά για τόσα λίγα ένσημα??

hroukaki καλό μου φούσκωσες?? Δεν την πιστεύατε την παρλιάντζω την Clelia που σας έλεγε τι έπαθε? Τώρα να δεις φούσκωμα που έχω εγώ Ηρώ μου!!! Δεν κρύβεται με τπτ. Έχουμε κοιλίτσες!!!! :D :D :D. Δεν νομίζω να σε πιάσει τπτ ψυχεδελικό με το γάμο σου, με το νυφικό δεν θα φαίνεσαι, guarantee!! Θα το δεις! Πού είναι οι φωτογραφίες σουουουου?? Επίσης κόψε τα πολλά σκυψίματα και τα ζόρια μαρή!! Έγκυα είσαι!! Ευκαιρία να κάαααθεσαι, μετά θα τρέχεις πίσω από το σκατουλίνι σου. Τώρα πρέπει να σε καλομαθαίνουν, να σε παραχαϊδεύουν κλπ.

Εγώ πάντως που είπα στον γιατρούλη ότι νιώθω κάτι σαν εντερική ενόχληση πού και πού, αν είναι από το νινί, μου είπε Όχι ο κακιασμένος. Είναι πολύ νωρίς ακόμα για μένα. Μου έδειξε και τον υμένα που απείχε από τον σάκο, πράγμα το οποίο σημαίνει ότι δεν γίνεται να νιώθω κάτι από το μπεμπέ.

Συμπέρασμα: κάθε φορά που η Clelia έχει εντερικές ενοχλήσεις, χαίρεται σαν το χαζό, τρομάρα της!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κα καλό σαβατοκύριακο!!!:D

ploegisi καλά να περάσετε! Πως και έτσι αύριο σούβλα; Γιορτάζεται κάτι;

Clelia όλη την εβδομάδα νόμιζα ότι ακούω το μωράκι και είχα τα χέρια μου συνεχώς στην κοιλιά μου αλλά μάλλον ήταν η ιδέα μου. Χθες το βράδυ όμως είμαι σίγουρη ότι ήταν αυτό, το ένιωσα αρκετά χαμήλά, διαφορετικά από την υπόλοιπη εβδομάδα, δεν μπορώ να το εξηγήσω ακριβώς αλλά πλέον είναι σίγουρη!

ellain καλά να περάσεις με τη μανούλα σου!

hroukaki ωραία ξανάρχισαν οι ετοιμασίες του γάμου σου. Να τις απολαύσεις όσο μπορείς και όχι πολλά ζόρια.

Καλά εγώ πρέπει να είμαι από τις μεγαλύτερες εδώ μέσα (καλά όχι πολύ!) και ο γάμος μου φαίνεται μια όμορφη μακρινή ανάμνηση! Οι περισσότερες έχετε φωτογραφίες σας από τους γάμους σας και είστε όλες υπέροχες νυφούλες! Με τον άντρα μου γνωριστήκαμε πριν πολλά χρόνια και έτσι τα παιδιά προέκυψαν μετά από 10 χρόνια σχέσης.


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε Ελένη σε πήραν τα χρόνια :tongue:.

Ούτε εγώ έχω βάλει φωτογραφίες του γάμου στο fb, αφενός γιατί βαριέμαι, αφετέρου επειδή το άλμπουμ είναι ψηφιακό και τεράστιο. Πώς θα τις σκανάρω??? Παντρεύτηκα το 2007, μετά από μερικούς μήνες σχέσεις (τον τρέλλανα τον άνθρωπο :tongue: :tongue:).

Εσύ λογικό να ακούς το νινί να σε κλωτσά, είσαι μια μάνα βετεράνα!! Εγώ όμως τσου ακόμα :D


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κα καλό σαβατοκύριακο!!!:D

ploegisi καλά να περάσετε! Πως και έτσι αύριο σούβλα; Γιορτάζεται κάτι;

Καλά εγώ πρέπει να είμαι από τις μεγαλύτερες εδώ μέσα (καλά όχι πολύ!) και ο γάμος μου φαίνεται μια όμορφη μακρινή ανάμνηση! Οι περισσότερες έχετε φωτογραφίες σας από τους γάμους σας και είστε όλες υπέροχες νυφούλες! Με τον άντρα μου γνωριστήκαμε πριν πολλά χρόνια και έτσι τα παιδιά προέκυψαν μετά από 10 χρόνια σχέσης.

Ελένη αύριο είναι η γιορτή των Μυροφόρων, και στο χωριό έχει πανηγύρι λόγω της εκκλησίας! εν των μεταξύ το υπέροχο είναι ότι πλέον το χωριό δεν κατοικείται, και κάθε χρόνο τέτοια μέρα μαζεύονται όλοι οι χωριανοί και κάνουμε ο καθένας στο σπίτι του γλέντι. οι πέρισσότεροι έχουμε φτιάξει και τα εξοχικά μας εκεί και για καμιά βδομάδα πηγαίνουν όλες οι γυναίκες για καθάρισμα της εκκλησίας και των σπιτιών βάφονται οι δημόσιοι χώροι, ωραία είναι!

τι μεγαλύτερη καλέ? σιγά πια! εμείς γινόμαστε μεγάλες μανούλες... εσύ μια χαρά!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια:-P

γυρισαμε απο τον γιατρουλη και ειδαμε την μπουμπουκα μας που ειχε ορθανοιχτα τα ποδια της μην χασει:rolleyes: αφου ο γιατρος ειπε ετσι ορθανοιχτα που τα εχει αμα φυτρωσει τιποτα αλλο θα τραβαμε τα μαλλια μας.μας το εδειξε και εμας 3 φορες την πιασαμε ετσι την μουσιτσα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εχω ομως και λιγα δυσαρεστα η μητρα μου κανει συνεχως συσπασεις και την σπρωχνει και μαλιστα το βλεπαμε και αυτο, στεναχωρεθηκαμε πολυ:( με ξαναγυρισε σε τελειως ξαπλα και μου ειπε οτι ο τραχυλος ειναι μια χαρα οποτε δεν ανησυχουμε πολυ αλλα προσεχουμε παρα πολυ,ρε κοριτσια μακαρι να πανε ολα καλα:roll::roll: να σκασω μου ερχεται,ουφ, αυτα τα νεα μου θα τα πουμε, φιλακια πολλα σε ολες!!


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

chris συγχαρητήρια για τη μπεμπούκα σας!

Αφού ο γιατρός σου είπε ξάπλα, θα είσαι ξάπλα. Ευκαιρία να ξεκουραστείς! Άλλωστε λίγοι μήνες μείνανε :tongue:


IQnWp3.png

Δημήτρης 25/01/07

Εβελίνα 12/04/08

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χρυσα ωραιοτατα νεα μας εφερες!!!

Για να ειναι καλά η μπουμπου να ακους και εσυ τον γιατρό και να ξεκουραζεσαι όπως σου συνεστησε..Μετα θα τρεχεις και θα λές τι χαζη που ημουν που στενοχωριομουν!!!

Τα περασα για αυτο στα λέω...

Να βρεις ωραιες ασχολίες να περναει ο χρονος σου και ολα θα πάνε περιφημα!!

Να εχετε ολες ενα πολύ ομορφο Σαβ/κο και να ξεκουραστειτε οι εγκυούλες εργαζόμενες και μη οσο μπορείτε..

Εγω με τον ταρζαν μες τα πόδια μου,σπάνια τα κατεφερνω.....:tongue::tongue:


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε Chris!! Μνάκι έχετε!! Με το καλό!!! Όσο για την ξάπλα δεν σε φοβάμαι εσένα, είσαι θηριάκι!! Έχεις περάσει χειρότερα. Σου έδωσε τπτ επιπλέον πέραν του μαγνησίου??

Για να μην στενοχωριέσαι, κοίτα τι σου έχω εγώ:

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 ???Αγοράκι???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη Κοριτσάκι

Ελένη - 3/10 Έλενα ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ ???

Clelia - 8/10 Μητέρα ???Κοριτσάκι ???

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγοράκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια ???

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ ???

Renah - 12/10 Θράκη ???

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ ???Αγοράκι???

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη ???

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ ???

Sylia - 21/10 ???

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

Angelique1981 - 28/10 ???

Evita 5/11 ???

Μανου ???? ???


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!τι μου κανετε?

ξεκουραστηκατε οσεσ δουλευετε?

Καλημέεερα!!!

Αυτά που γράφει η Ειρήνη ήξερα και εγώ για το 6μηνο, ότι τα ένσημα είναι συντάξιμα μόνο. Και αυτό το έμαθα από κάποιες που την πάτησαν. Γι' αυτό δεν το θέλω το παλιο-6μηνο. Ειρήνη μου, δεν ξέρω τι να σου πω, γιατί όμως γύρω στα 500 για 21 ένσημα? Αφού έχεις τα 50... Εγώ έκανα αυτασφάλιση για 1 χρόνο (δούλευα μαύρα και πλήρωνα τα ένσημά μου) και πλήρωνα τον μήνα 300 ευρώ περίπου στο ΙΚΑ που αντιστοιχούν σε μεικτό μισθό 850 ευρώ. Εσύ γιατί τόσο πολλά για τόσα λίγα ένσημα??

hroukaki καλό μου φούσκωσες?? Δεν την πιστεύατε την παρλιάντζω την Clelia που σας έλεγε τι έπαθε? Τώρα να δεις φούσκωμα που έχω εγώ Ηρώ μου!!! Δεν κρύβεται με τπτ. Έχουμε κοιλίτσες!!!! :D :D :D. Δεν νομίζω να σε πιάσει τπτ ψυχεδελικό με το γάμο σου, με το νυφικό δεν θα φαίνεσαι, guarantee!! Θα το δεις! Πού είναι οι φωτογραφίες σουουουου?? Επίσης κόψε τα πολλά σκυψίματα και τα ζόρια μαρή!! Έγκυα είσαι!! Ευκαιρία να κάαααθεσαι, μετά θα τρέχεις πίσω από το σκατουλίνι σου. Τώρα πρέπει να σε καλομαθαίνουν, να σε παραχαϊδεύουν κλπ.

Εγώ πάντως που είπα στον γιατρούλη ότι νιώθω κάτι σαν εντερική ενόχληση πού και πού, αν είναι από το νινί, μου είπε Όχι ο κακιασμένος. Είναι πολύ νωρίς ακόμα για μένα. Μου έδειξε και τον υμένα που απείχε από τον σάκο, πράγμα το οποίο σημαίνει ότι δεν γίνεται να νιώθω κάτι από το μπεμπέ.

Συμπέρασμα: κάθε φορά που η Clelia έχει εντερικές ενοχλήσεις, χαίρεται σαν το χαζό, τρομάρα της!!

κλελια μου μακαρι να ειναι 300,,μου ειχαν πει οτι παιζει ρολο και η προυπηρεσια και ισωσ ειναι γυρω στο 500σαρικο..οταν θα παω να πληρωσω θα μαθω σιγουρα..:rolleyes:

γεια σας κοριτσακια:-P

γυρισαμε απο τον γιατρουλη και ειδαμε την μπουμπουκα μας που ειχε ορθανοιχτα τα ποδια της μην χασει:rolleyes: αφου ο γιατρος ειπε ετσι ορθανοιχτα που τα εχει αμα φυτρωσει τιποτα αλλο θα τραβαμε τα μαλλια μας.μας το εδειξε και εμας 3 φορες την πιασαμε ετσι την μουσιτσα:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

εχω ομως και λιγα δυσαρεστα η μητρα μου κανει συνεχως συσπασεις και την σπρωχνει και μαλιστα το βλεπαμε και αυτο, στεναχωρεθηκαμε πολυ:( με ξαναγυρισε σε τελειως ξαπλα και μου ειπε οτι ο τραχυλος ειναι μια χαρα οποτε δεν ανησυχουμε πολυ αλλα προσεχουμε παρα πολυ,ρε κοριτσια μακαρι να πανε ολα καλα:roll::roll: να σκασω μου ερχεται,ουφ, αυτα τα νεα μου θα τα πουμε, φιλακια πολλα σε ολες!!

συγχαρητηρια για την κορουλα!με το καλο!!χαπακι για να μην κανει πολλεσ συσπασεισ η μητρα σου ,μηπωσ σου εδωσε?εχω ακουσει οτι βοηθαει..

μην σε στεναχωρει η ξαπλα..σε λιγουσ μηνεσ θα ψαχνεισ ενα τεταρτακι να κλεισεισ το ματι σου να ξαπλωσεισ και δεν θα το βρισκεισ!!:rolleyes::tongue::tongue:

Ελένη αύριο είναι η γιορτή των Μυροφόρων, και στο χωριό έχει πανηγύρι λόγω της εκκλησίας! εν των μεταξύ το υπέροχο είναι ότι πλέον το χωριό δεν κατοικείται, και κάθε χρόνο τέτοια μέρα μαζεύονται όλοι οι χωριανοί και κάνουμε ο καθένας στο σπίτι του γλέντι. οι πέρισσότεροι έχουμε φτιάξει και τα εξοχικά μας εκεί και για καμιά βδομάδα πηγαίνουν όλες οι γυναίκες για καθάρισμα της εκκλησίας και των σπιτιών βάφονται οι δημόσιοι χώροι, ωραία είναι!

τι μεγαλύτερη καλέ? σιγά πια! εμείς γινόμαστε μεγάλες μανούλες... εσύ μια χαρά!

καλα να περασετε!!!!!!σιγουρα θα ειναι πολυ ωραια οπωσ τα περιγραφεισ!!!!!!!!!!!

βασσουλα με το καλο ο παιδαροσ!!!!!!!!!!!!!!

ειπαμε να ανεβουμε λιγο αριθμητικα οι κορεσ με την chris αλλα μασ βγηκατε παλι ...

κοριτσακια καλο σαββατοβραδο και καλη κυριακη!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 Αρεταίειο Αγοράκι

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη Κοριτσάκι

Ελένη - 3/10 Έλενα ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ ???

Clelia - 8/10 Μητέρα ???Κοριτσάκι ???

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγοράκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια ???

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ ???

Renah - 12/10 Θράκη ???

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ ???Αγοράκι???

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη ???

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ ???

Sylia - 21/10 ???

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

Angelique1981 - 28/10 ???

Evita 5/11 ???

Μανου ???? ???

Βάσω με το καλόοοοο ο μπέμπης σου!!!

Ειρήνη μου, είχα 7 χρόνια προϋπηρεσία πρόπερσι και απ' ό,τι θυμάμαι είσαι 3 χρόνια μικρότερή μου, δεν μπορούσα να δίνω λιγότερα από 300 ευρώ τον μήνα επειδή τα ένσημα πήγαιναν αναλογικά με τον προηγούμενο μισθό μου.

Δεν γνωρίζω τι μισθό έπαιρνες αλλά και πάλι 500 ευρώ για 20 ένσημα??? Μήπως σε αυτά περιλαμβάνεται κάποιο είδος "πέναλτυ" επειδή στην ουσία δεν κάνεις αυτασφάλιση που είναι μηνιαία, αλλά κάτι σαν "επείγουσα αγορά ενσήμων"? Μόνη μου σκαρφίζομαι τις παραπάνω έννοιες... Τέλος πάντων, σου εύχομαι να είναι όσο το δυνατόν λιγότερα τα χρήματα που θα δώσεις...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...