Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

αχ ωραία ανανεώθηκε η λίστα

μηπως στην λιστα να βαλουμε με χρωμα και τα μαλλον με ερωτηματιματικα γιατι δεν φενεται καθολου???:roll::roll::roll: εεεε??? τι λετε??


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κακιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα.......

/

Καλως ηρθες στην παρεα....μην αγχωνεσαι τοσο πολυ γιατι τα κανεις χειροτερα...αφου ηταν τοσο δραστηριο το νινι σου ολα θα πανε καλα...

γιατι ολες οι Οκτωβριουλες εχετε κανει την αυχενικη κι εμενα μ εχει στις 29/4?!?!

να με τρωει η αγωνια....

νανανα νανανα να....!!!!!!ετσι για να σκασεις!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes: βρε χαζη τελευταια και καλυτερη!!!!!!!:tongue:

Angelique1981 συγχαρητηρια και με το καλο το μωρακι σου!!!

καλως μας ηρθες και εσυ και πλεον οχι αλλους δισταγμους εεεε.....!!:mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

γιατι ολες οι Οκτωβριουλες εχετε κανει την αυχενικη κι εμενα μ εχει στις 29/4?!?!

να με τρωει η αγωνια....

Αν και με είπες κακια θα σου ελεγα να κανεις ενα τηλεφωνακι στον γιατρό σου και να του πεις να σου συντομευσει το ραντεβου γιατι η αυχενικη γινεται μεταξυ 11ης και 14ης εβδομαδας..Μετα το υγρο στον αυχενα του εμβρυου υποχωρει...

Μη σε αγχωνω πάλι αλλα κανε μια ερωτηση αν θες..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Sylia ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΝΑ ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΨΟΥΜΕ

αααααα οσο για τα κιλα λυπαμαι πολυ δεν με προλαβες στο τσαφ τα χτυπησα τα τρια μεγαλα τυροπιτακια:rolleyes:

αντε ελα να μας πεις και εσυ λεπτομερειες!!!

ντιμαζ τι φταίω εγώ που θες να με φτάσεις στα κιλά ιχιχιχ

CLELIA εμενα ξεχασες για το φατσοβιβλιο!!!

Υ.Γ. Σας ειπα οτι σημερα ερχεται η μαμα μουυυυυυυυυυυυυ????????????????? Μανουλα μου, μου ελειψες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (και μαζι με σενα και τα κολοκυθακια σου τα γεμιστα με αυγολεμονο ξυνο ξυνο, το ροσμπιφ με μακαρονια τιγκα στο τυρι, το σιροπιαστο με την ινδικη καρυδα....και ποσα αλλα....)Μανουλα σε περιμενω!!!!

με φεύγουν τα σάλια καλέ έγκυος γυναίκα τι είναι αυτά ?

Angelique1981 καλημέρα και καλός ήρθες είμαστε και την ιδία χρονιά ποιο μήνα εσύ ?

Λοιπών μην αγχώνεσαι στο επόμενο μωράκι θα καταλάβεις ότι η περισσότερες από της εξετάσεις που κάνουμε είναι προληπτικές και δεν σημαίνουν και πολλά μην αγχώνεσαι όλα τελεία θα είναι


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια!!!

Stone & Clelia & Sylia & chris 81: πολύ άγχος... πάντως σημασία έχει να είναι καλά και όλα τ' άλλα τ' αντέχω... σας ευχαριστώ!!! 1η εγκυμοσύνη και τρελαμένη...

μαμαλευτερακι: τον Οκτώβρη, πάμε για τα 29, εσύ;


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ κορίτσια!!!

Stone & Clelia & Sylia & chris 81: πολύ άγχος... πάντως σημασία έχει να είναι καλά και όλα τ' άλλα τ' αντέχω... σας ευχαριστώ!!! 1η εγκυμοσύνη και τρελαμένη...

μαμαλευτερακι: τον Οκτώβρη, πάμε για τα 29, εσύ;

Χιχιχιιχ είμαι μεγαλύτερη 21 Σεπτέμβριου έχω εγώ γενέθλια


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

μηπως τα παραλες για 10 χιλιαρικα ? μπορεις να επιλεξεις και πιο οικονομικα παλι στο ιασω...

Sylia ενταξει μπορει να μην φτανει τις 10.000 αλλα ενας προχειρος υπολογισμος γυρω στα 3.200 το τετρακλινο, δεν μιλαμε για δικλινο ουτε μονοκλινο, αλλα ουτε και για εξακλινο (με εξετασεις, επισκληριδιο αν και θα προτιμουσα να την αποφυγω, υγειονομικο υλικο), αλλα 2500-3000 ο γιατρος και τα βλαστοκυτταρα υπολογιζω γυρω στις 2000(αν οχι περισσοτερα), οποτε το κοστουμακι ερχεται στα 8000 περιπου (και δεν συζητω να προκυψει κατι εκτακτο, παραπανω μερες διαμονης, θερμοκοιτιδα, επιπλεον εξετασεις).

Ενω στο δημοσιο νοσοκομειο σε παιρνει να πας στο μονοκλινο που ειναι περιποιημενο και καθαρο (τουλαχιστον στο Ελενα που τα εχω δει) , εχεις προτεραιοτητα στις θερμοκοιτιδες και ολα τα μηχανηματα του νοσοκομειου, ειναι πολυ αυστηροι με την τηρηση του ωραριου επισκεπτων (που ειναι πολυ σημαντικο για μενα) και ο λογαριασμος δεν θα φτασει ουτε τα μισα. Αρα ειναι αισθητη η διαφορα. Παντως και παλι ειναι θεμα γιατρου, αν νιωθεις ανετα με τον γιατρο σου θα πας οπου ειναι εκεινος και ας πληρωσεις.

Angelique καλωσηρθες στην παρεα μας!!Παντως οπως τα περιγραφεις ολα μια χαρα φαινονται, γιατι αγχωνεσαι τοσο πολυ? Ετσι κι αλλιως οι ατυχιες μεσα στην ζωη ειναι. Ολες αγωνιουμε καθημερινα και θα συνεχισουμε να αγωνιουμε ωσπου να τα κρατησουμε στα χερια μας, αλλα και το συνεχες αγχος δεν κανει καλο. Αντε προσπαθησε να τα δεις ολα πιο χαλαρα, ισως σε βοηθησουμε κι εμεις λιγο :)

clelia εισαι αστερι!! φοβερη η λιστα σου!! Τι θα καναμε χωρις εσενα?


Vqyip2.png

B4Snp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και με είπες κακια θα σου ελεγα να κανεις ενα τηλεφωνακι στον γιατρό σου και να του πεις να σου συντομευσει το ραντεβου γιατι η αυχενικη γινεται μεταξυ 11ης και 14ης εβδομαδας..Μετα το υγρο στον αυχενα του εμβρυου υποχωρει...

Μη σε αγχωνω πάλι αλλα κανε μια ερωτηση αν θες..

ΟΟΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ...δεν το ειπα κακοπροαιρετα !!!!! μη με παρεξηγεις :(

τον πηρα χθες τηλεφωνο γιατι ενω στην αρχη του ειχα πει ΤΕΡ 21/1 ανακαλυψα οτι ηταν 12/1 κι ειχα καταγχωθει..αλλα μου ειπε να ηρεμησω κι οτι τοτε θα ναι ακομα καλυτερα...

αλλα γενικως δεν ειχαμε ξεκινησει και πολυ καλα κι ενα αγχος το εχω..ενω στην πρωτη εγκυμοσυνη ημουν ηρεμοτατη....αναποδο πλασμα


line_test_beg_minie_time_1170565200_text_546f205374656c6c696e616b69206d6f752065696e6169.gif

enCup3.png?InVDjopT

Link to comment
Share on other sites

Καλε μην τρελαινεσαι!!Πλάκα εκανα κι εγω, αλλιως δεν θα σου απαντουσα..χαχα

Εσυ κι ο γιατρος σου ξερετε για την αυχενικη..Σου ειπα τι εχω διαβασει και τι μου εχει πει και εμενα ο γιατρός μου..


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και καλή Παρασκευούλα σε όλες !!!

Ήρθα κι εγώ στην παρέα σας και ελπίζω να με καλοδεχτείτε κι εσείς ευχάριστα. Διαβάζω αρκετό καιρό τα νέα σας και ομολογώ πως κάτι με κρατούσε και δείλιαζα να γράψω…. Είχα αγχωθεί πάρα πολύ με τα αποτελέσματα αυχενικής της Δέσποινας που ευτυχώς πήγαν όλα καλά και θα έχει έναν υπέροχο αγόραρο και πλέον είναι σίγουρο ότι έχει ξεπεράσει τις τύψεις που ένιωθε που ήθελε κοριτσάκι…

Καλώς σας βρήκα !!!!!!

Angelique1981 καλωσήρθες στην παρεούλα μας και εμείς εδώ θα προσπαθήσουμε να σου διώξουμε το άγχος όσο μπορούμε.

Αρχικό μήνυμα απο Clelia viewpost.gif

nenaki - 10/9 Σέρρες Κοριτσάκι

Βάσω79- 30/9 Αγοράκι ???

despoina100 -2/10 Έλενα Αγοράκι

chris81 - 2/10 Θεσσαλονίκη

Ελένη - 3/10 Έλενα

Clelia - 4/10 Μητέρα Κοριτσάκι ???

Irene83 - 5/10 Χίος Κοριτσάκι

Liana - 5/10 Λητώ

Ellain - 11/10 Ιασώ ή Έλενα Αγοράκι

Γιωτίτσα - 12/10 Αλεξάνδρα Κοριτσάκι

Ploegisi - 12/10 Βέροια

Φωτεινή - 12/10 Ιασώ

Renah - 12/10 Θράκη

Μαμαλευτεράκι 15/10 πανεπιστημιακό νοσοκομείο ΛΑΡΙΣΑΣ

Γκρέτα - 15/10 Θεσσαλονίκη

Hroukaki - 15/10 Κλινική Καπάκη Αγοράκι

Maraki32 - 21/10 Λητώ

Sylia - 21/10

Stone - 22/10 Διαβαλκανικό Αγοράκι

Angelique1981 - 28/10

Evita 5/11

Μανου ????

Λυσσάρες! Με φάγατε και έκανα 15 λάθη μέχρι να ανεβάσω την λίστα!!

Angelique καλώς μας ήρθες!! Καλή συνέχεια στην εγκυμοσύνη σου!

Γιατί αγχώνεσαι βρε κορίτσι μου τόσο πολύ?? Αφού και η αυχενική σου βγήκε τέλεια!! Είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη??

Όπως και να 'χει, όλα καλά θα σου πάνε, δεν θα γίνει τπτ ανατρεπτικό, είμαι σίγουρη για αυτό!!

καλά μ' αρέσει που εγώ την είδα τη λίστα και ανανεωμένη :tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Angelique1981 καλωσήρθες στην παρεούλα μας και εμείς εδώ θα προσπαθήσουμε να σου διώξουμε το άγχος όσο μπορούμε.

καλά μ' αρέσει που εγώ την είδα τη λίστα και ανανεωμένη :tongue::tongue::tongue:

εεεεεεεεεεεμ............:roll: εγω παλις δεν πολυκαταλαβα:confused: Μαρια με τα κιτρινα τι εννοαεις???:roll:

θα μου πει καμια καλε εαν θελετε να βαλουμε με χρωμα και τα ερωτιματικα να φενονται???εεε???ενα δυο ενα....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

Angelique καλωσηρθες στην παρεα μας!!Παντως οπως τα περιγραφεις ολα μια χαρα φαινονται, γιατι αγχωνεσαι τοσο πολυ? Ετσι κι αλλιως οι ατυχιες μεσα στην ζωη ειναι. Ολες αγωνιουμε καθημερινα και θα συνεχισουμε να αγωνιουμε ωσπου να τα κρατησουμε στα χερια μας, αλλα και το συνεχες αγχος δεν κανει καλο. Αντε προσπαθησε να τα δεις ολα πιο χαλαρα, ισως σε βοηθησουμε κι εμεις λιγο :)

Ευχαριστώ καλή μου!!!

Είναι έμφυτο βρε κορίτσια, πάντως από χθες είμαι πολύ χαρούμενη μπορώ να πω και έχω μόνο λίγο λίγο άγχος για τ' απότελέσματα της Δευτέρας, να τοσό δα...

Angelique1981 καλωσήρθες στην παρεούλα μας και εμείς εδώ θα προσπαθήσουμε να σου διώξουμε το άγχος όσο μπορούμε.

Ευχαριστώ πολύ πολύ και περιμένω τις πολύτιμες συμβουλές σας.

Φιλιά πολλά!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

όταν έβαλε η κλελια τη λίστα νόμιζα από τη φούρια μου ότι είναι εντάξει αλλά δεν είναι π.χ. η μαμάλευτεράκι έχει αγοράκι έτσι δεν είναι ή κάνω λάθος άλλα δεν είναι γραμμένο δίπλα. ελπίζω να καταλάβατε τι γράφω γιατί με κόβουνε συνέχεια:rolleyes::rolleyes:

ναι βάλτε σε εμάς που δεν ξέρουμε τι είναι τα νινιά μας ερωτηματικούλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...