Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Eflenew είπε:

      Τότε μπράβο σας με το μωράκι σας που φτάσατε 30η εβδομάδα. Με το καλό να το δεχτείς! 🥰

      μακάρι να κάτσει εκεί που είναι για βδομαδες ακόμα! είναι βιαστικός !  και συ με το καλό, μια τεραααστια χοριακη και μια καλή εγκυμοσυνη εύχομαι! 🙏

      • Μου αρέσει 1

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2014!


mama chryssa

Recommended Posts

Πολυ γλυκούτσικα βαζάκια!!!!

mamachryssa θέλω οπωσδήποτε να βάλεις οδηγίες για τις πανέμορφες μπάλες με σελίδες και γκλίτερ που είχες φτιάξει πέρυσι.

Έχω κατεβάσει και εκτυπώσει παλιές παρτιτούρες και θέλω να φτιάξω μπάλες με νότες, κλειδιά κτλ....και επίσης θέλω ν' αγοράσω γυάλινες διαφανείς μπάλες και να τις γεμίσω με διάφορα πραγματάκια και χρώματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Φυσικά και πρέπει να παίρνουμε ιδέες από τώρα για να γίνει σωστό προγραμματισμός εξόδων για τα Χριστούγεννα αλλά και επειδή βλέποντας ξεσηκώνεσαι να κάνεις διάφορα καλούδια.Τα Χριστούγεννα είναι γιορτή με πολλά δώρα και λόγω κρίσης τα δώρα πρέπει πρωτότυπα και οικονομικά.

Ιδέες για γούρια:

20131201_134309.jpg

20131201_134744.jpg

PC180007.JPG

images?q=tbn:ANd9GcQ2Th1JwX2kqELdGIFi2D-w-4SSmYD5J4qTUPze9ZxwyxQVuBWdEw

Link to comment
Share on other sites

Πολυ γλυκούτσικα βαζάκια!!!!

mamachryssa θέλω οπωσδήποτε να βάλεις οδηγίες για τις πανέμορφες μπάλες με σελίδες και γκλίτερ που είχες φτιάξει πέρυσι.

Έχω κατεβάσει και εκτυπώσει παλιές παρτιτούρες και θέλω να φτιάξω μπάλες με νότες, κλειδιά κτλ....και επίσης θέλω ν' αγοράσω γυάλινες διαφανείς μπάλες και να τις γεμίσω με διάφορα πραγματάκια και χρώματα.

Αυτες εννοεις Αφροδιτάκι???

6a00e550aee38388340134898ee864970c-640wi


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωχ, ανοιχτηκε???

Συγνώμη που έλειπα ravt αλλά ετοίμαζα το παιδικό πάρτυ γεννεθλίων του φιογκακίου.. οπως θυμάστε, το θέμα μας, το ανοίγω πάντα την επόμενη μέρα των γεννεθλιών του για να είμαι πλήρως αφοσιωμένη εδω.....

Υ.Γ. Χρύσα, σ ευχαριστώ ΠΟΛΥ που ανέφερες τα λόγια μου. Το εκτιμώ ιδιαιτέρως.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Θέλεις λίγα υλικά και πολύ ώρα στη διαθεσή σου:):)

31-img87m.jpg

παίρνεις μπάλες απο φελιζόλ ( ή οτι παλιές μπάλες έχεις με λεία επιφάνεια)

3088.jpg

ή

1382708887_plexiglass_ball.jpg

κομματακια απο τα χαρτιά που θέλεις ( περίπου κομμένα σε λωρίδες 1χ5 εκατοστα), κόλλα τύπου ατλακολ,(ή άλλη κόλλα για ντεκουπάζ απο το βιβλιοπωλείο), ένα πινέλο, ασημοσκονη σε σπρέυ ή σε σκόνη και φυσικά οοοοοο΄τι άλλο θέλεις μπορείς να προσθέσεις...

french-inspired.jpg


4XDDp3.png

line_m123_beg_xbliz43_time_1223092800_text_f4e120ecf9f1e1eae9e120eceff520e5e3e9ede1ed20eae9efebe1f2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, ανοιχτηκε???

Συγνώμη που έλειπα ravt αλλά ετοίμαζα το παιδικό πάρτυ γεννεθλίων του φιογκακίου.. οπως θυμάστε, το θέμα μας, το ανοίγω πάντα την επόμενη μέρα των γεννεθλιών του για να είμαι πλήρως αφοσιωμένη εδω.....

Υ.Γ. Χρύσα, σ ευχαριστώ ΠΟΛΥ που ανέφερες τα λόγια μου. Το εκτιμώ ιδιαιτέρως.

Να σου ζήσει το παιδάκι σου και να ναι πάντα υγιές κι ευτυχισμένο!

Η συγνώμη αυτή βρε Ειρήνη που κολλάει;

Όσο για το πότε ανοίγεις το Χριστουγεννιάτικο, πέρυσι το άνοιξες αρχές Οκτωβρίου! Προσωπικά, νομίζω έχω εκφράσει τη συμπάθειά μου προς εσένα και εδώ που τα λέμε, λόγω αυτής δεν πήρα την πρωτοβουλία να ανοίξω εγώ το Χριστουγεννιάτικο...

Τώρα είσαι εδώ, το θέμα είναι εδώ και τα ξωτικά ένα -ένα εμφανίζονται οπότε...

65234b3e1f1d0e4e40f7b94346f8276b.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ναι αυτές εννοούσα mama chryssa τις θυμάμαι από πέρυσι και μου άρεσαν πολύ πολύ.

Πολύ ωραίες οι ιδέες σου για το γέμισμα γυάλινων μπαλών. Μπάλες από φελιζόλ που βρίσκουμε άραγε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...